Bitcoin Forum
April 18, 2024, 02:12:03 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 »
  Print  
Author Topic: Jinbi signature kampanyası dusunceleriniz?  (Read 34356 times)
blogmute
Newbie
*

Activity: 238
Merit: 0

View Profile
July 11, 2018, 11:22:18 PM

insanların emeklerinin bu şekilde çar çur edilmesini doğru bulmuyorum bana kalırsa, çok daha iyi şekilde değerlendirilmesi gerekiyor bu tip kampanyaların, fakat takım kansız çıkınca önüne geçilmiyor
1713449523
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713449523
Reply with quote  #2

1713449523
Report to moderator
1713449523
Hero Member
*

Ignore
1713449523
Reply with quote  #2

1713449523
Report to moderator
1713449523
Hero Member
*

Ignore
1713449523
Reply with quote  #2

1713449523
Report to moderator
"You Asked For Change, We Gave You Coins" -- casascius
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713449523
Hero Member
*

Ignore
1713449523
Reply with quote  #2

1713449523
Report to moderator
1713449523
Hero Member
*

Ignore
1713449523
Reply with quote  #2

1713449523
Report to moderator
oturanbilboa
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 252

View Profile WWW
July 12, 2018, 03:08:04 PM

Umarım bazı patlayan projeler gibi çıkmaz da güzel para kazandıran projelerden biri olur herkes için. Hangi projenin kazandırıp hangi projenin kazandırmayacağını anlamak artık tamamen şans haline dönüşmüş durumda. O yüzden oltayı atıp beklemekten ve iyisini ummaktan başka çare kalmıyor.

luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
July 12, 2018, 05:05:33 PM

10.750.000 $ toplandı, tahminen bitişe yakın 12.000.000 $ civarına gelir diye düşünüyorum. Bizim imza tutarları 1 m $ etmiyor, hepsini ETH olarak dağıtırsa efsane olur.
Okuzgozu
Sr. Member

Activity: 710
Merit: 255

View Profile
July 12, 2018, 05:09:01 PM

imza harici coinleri rahat verirlerde imza işini nasıl cözecekler cok merak ediyorum. sonradan doları stake gibi sayıp imzaya düşen paya bölme işine gidebilirler. %3 bountysi var toplam. 15milyon toplasaki toplayamıcak gibi duruyor 450bin dolar tum bountye düşer.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
July 12, 2018, 09:26:56 PM

sylon spreadsheette sadece 11. hafta stakelerinin olduğu bölümde kırmızı çizgi ile işaretlemiş beni diğer haftaların olduğu bölümde böyle bir işaret yok.. hatta akşam saatlerinde onu da kaldırmıştı. bu ne analama geliyor bilen arkadaş var mıdır? ana başlığa yazdığım post mesaja cevap vermediği için. sebebini de soramadım haliyle. sadece 11. hafta mı stake alamayacağım demek oluyor?
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
July 12, 2018, 09:29:48 PM

sylon spreadsheette sadece 11. hafta stakelerinin olduğu bölümde kırmızı çizgi ile işaretlemiş beni diğer haftaların olduğu bölümde böyle bir işaret yok.. hatta akşam saatlerinde onu da kaldırmıştı. bu ne analama geliyor bilen arkadaş var mıdır? ana başlığa yazdığım post mesaja cevap vermediği için. sebebini de soramadım haliyle. sadece 11. hafta mı stake alamayacağım demek oluyor?

Seni 10. haftada işaretlemişti 11. hafta kopyasını da ondan aldığı için kırmızı, eğer 10. haftayı düzelttiyse bu 11. hafta daha yazılmadı, yazarken durumuna tekrar bakacaktır.
10. hafta stake gelmiş mi sen ona bak.
Night Trader A
Member
**

Activity: 406
Merit: 10

View Profile WWW
July 12, 2018, 09:34:33 PM

Bu sylon twitter kampanyasının stakelerini ne zaman açıklar? İlk defa sylon kampanyasına katıldım ama twitter stakelerini bir türlü güncellemiyor.

sylon biraz geç açıklıyor diye biliyorum hocam, biraz eli ağır gibi yani

Açıklama yapmıyor ama 4 haftalık dönemlerde twitleri saydırıyor, en son açıklandığında buna benzer birşey yapıldığını görürsünüz.

hasyurt
Full Member

View Profile
July 12, 2018, 09:36:24 PM

Seni 10. haftada işaretlemişti 11. hafta kopyasını da ondan aldığı için kırmızı, eğer 10. haftayı düzelttiyse bu 11. hafta daha yazılmadı, yazarken durumuna tekrar bakacaktır.

hocam teşekkürler. bende tekrar baktım dediğiniz gibi olmuş büyük ihtimalle.  stake vermemiş 10. hafta. şimdi desem ki benim stakeler ne olacak. sende buldun bulandırma der birde. hiç sesimi çıkartmayayım kalsın o haftanın stake. bu hafta alırsam alırım yapacak bir şey yok. bu bounty bitinceye kadar diğer katıldığım face ve twitter bountyleri vardı. hiçbirisine dokunmuyorum.  birisi çıkar red trust verir. bu sefer derdimizi anlatamayız.
vincetcm
Hero Member

View Profile
July 12, 2018, 09:58:14 PM

hocam teşekkürler. bende tekrar baktım dediğiniz gibi olmuş büyük ihtimalle.  stake vermemiş 10. hafta. şimdi desem ki benim stakeler ne olacak. sende buldun bulandırma der birde. hiç sesimi çıkartmayayım kalsın o haftanın stake. bu hafta alırsam alırım yapacak bir şey yok. bu bounty bitinceye kadar diğer katıldığım face ve twitter bountyleri vardı. hiçbirisine dokunmuyorum.  birisi çıkar red trust verir. bu sefer derdimizi anlatamayız.

Bana kalırsa  10. haftayı talep et, "durumu düzeltmişsin ama stake unutmuşsun" de, isteyenin bi yüzü kara vermeyen zenci..
hasyurt
Full Member

View Profile
July 12, 2018, 10:05:23 PM

Bana kalırsa  10. haftayı talep et, "durumu düzeltmişsin ama stake unutmuşsun" de, isteyenin bi yüzü kara vermeyen zenci..

Grin Grin Grin daha önce sylon ile başka bir imzada bu tarz bir durum oldu. grain diye bir ico vardı. hatta benim sylon un ilk imzasına katıldığım ico dur. katılırken bir hata yapmışım. join dedikten sonra geri kalan kısım türkçe olmuş. hatamı düzelttim post atmaya devam ettim ilk hafta baktım bana stake vermemiş. telegramdan yazdım. kontrol edeyim dedi. daha sonra bana postların yeterince uzun değilmiş dedi. ben hava mı almıştım. şimdi desem ki ne olacak benim stake ler diye. bir sürü uğraş. en iyisi olmasın. bana kalsa bu haftada post yeterince hatta azla bile attım ama boşverdim. artık. kazasız belsaız bitsin bounty yeter bana. bundan sonraki haftalar stake gelmese bile üzülmem. o derece
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
July 12, 2018, 10:18:51 PM

bu imzam olmasa bende girecektim ama şuanda baktığımız zaman ödüller çok düştü ve ayrıca member ve full memberlar alınmıyor. yani ozaman bir full member ödülü post basşı 25 dolardı. şuan ise 5 dolara düşmüş. zaten normalde ödül böyle olsa daha mantıklı olurdu. şuan spreadsheete bakınca 6000-7000 dolar olanlar vaar hesaplayınca. nasıl ödeyecekler acaba merak ettim.
lettucebee
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 250

View Profile
July 12, 2018, 11:11:26 PM

Sabit olarak dolar kazancı vaadi insanlara aşırı şekilde cazip geldi. Sonuç olarak reklamı iyi şekilde yapılmış oldu fakat şimdi ödeme yapmak için o kadar kaynak var mı gerçekte ben onu merak ediyorum. Hesaplıyorum hesaplıyorum açık çıkıyor.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
E R N
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
TOKEN SALE
AIRDROP
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████            ████  ████
          ████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
  ▬▬   GET IN TOUCH   ▬▬ 
TELEGRAM  FACEBOOK  TWITTER
YOUTUBE   INSTAGRAM
vincetcm
Hero Member

View Profile
July 13, 2018, 12:13:06 AM

Sabit olarak dolar kazancı vaadi insanlara aşırı şekilde cazip geldi. Sonuç olarak reklamı iyi şekilde yapılmış oldu fakat şimdi ödeme yapmak için o kadar kaynak var mı gerçekte ben onu merak ediyorum. Hesaplıyorum hesaplıyorum açık çıkıyor.

Sadece token karşılığını verecek olsalardı bir sorun yoktu bir şekilde verilirdi ama eth olarak ödeme yapmaları sorun teşkil ediyor, en fazla bunu kaldırırlar ve böyle çözerler gibi geliyor.

E tabi bu da problemli bir durum olur ve fiyatı etkiler, dedikleri gibi öderlerse güven açısından iyi olur ama o şekilde de az kar elde etmiş olurlar.   Bakalım ne yapacaklar
oerdogan
Member
**

Activity: 266
Merit: 23

View Profile WWW
July 13, 2018, 08:35:30 AM

Bounty Buy Back durumu var birde.

Böyle giderse topladıkları tüm parayı bountye gerı verecekler. Bence bunlar ethereum olayından vazgecer gibi geliyor. Ayrıca nasıl yapacaklar ethereum + token mi tokenmi istediğimizi birde o yanı var tek tek soracaklarmı
hasyurt
Full Member

View Profile
July 13, 2018, 11:28:55 AM

Böyle giderse topladıkları tüm parayı bountye gerı verecekler. Bence bunlar ethereum olayından vazgecer gibi geliyor. Ayrıca nasıl yapacaklar ethereum + token mi tokenmi istediğimizi birde o yanı var tek tek soracaklarmı

Tek tek sormazlar herhalde. Eğer dedikleri gibi yarısını token yarisini eth olarak verecek olurlarsa elde edilen Stake miktarına göre yapabilirler. Tabi bu sadece bir tahmin. Yarısını eth olarak dagitmalari en büyük temennim doğrusu. Çünkü jinbitoken in borsaya girince dump yiyeceği aşikar...
vincetcm
Hero Member

View Profile
July 13, 2018, 03:19:51 PM

Tek tek sormazlar herhalde. Eğer dedikleri gibi yarısını token yarisini eth olarak verecek olurlarsa elde edilen Stake miktarına göre yapabilirler. Tabi bu sadece bir tahmin. Yarısını eth olarak dagitmalari en büyük temennim doğrusu. Çünkü jinbitoken in borsaya girince dump yiyeceği aşikar...

Ödülün tamamını token olarak verip borsaya girdiğinde de ödülün yarısına denk gelen miktarda buy order korlarsa en güzel hareketi yapmış olurlar.
Bu şekilde bir direnç noktası oluşturup dump yeme durumu ortadan kaldırabilirler bence, bu benim düşüncem bakalım ekip ne yapacak?
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
July 13, 2018, 04:04:46 PM

Umarim bu token icin herkes umdugunu alir.  Cok fazla dagitildigi icin once epey bir dusus yasamasi normal sonrasinda ekibin calisma azmine kalmis.  Diw token dagitildi ve neredeyse vaad edilenin 50de1 degerinde.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
July 13, 2018, 04:20:20 PM

Ödülün tamamını token olarak verip borsaya girdiğinde de ödülün yarısına denk gelen miktarda buy order korlarsa en güzel hareketi yapmış olurlar.
Bu şekilde bir direnç noktası oluşturup dump yeme durumu ortadan kaldırabilirler bence, bu benim düşüncem bakalım ekip ne yapacak?

Bu aslında baya mantıklı bir fikir ama uyacaklarını sanmıyorum. Buy back modelini illa ki yapıcaz demiyorlar, bunu yapabiliriz demişlerdi. Bence hedefledikleri kadar para toplayamadıkları için jinbi cinsinden herkese dağıtım yapacaklar. Umalım ki, orada da bir katakulli yapıp, miktarı azaltmasınlar, belki token ileride başarılı olur.
hasyurt
Full Member

View Profile
July 13, 2018, 04:39:49 PM

Bu aslında baya mantıklı bir fikir ama uyacaklarını sanmıyorum. Buy back modelini illa ki yapıcaz demiyorlar, bunu yapabiliriz demişlerdi. Bence hedefledikleri kadar para toplayamadıkları için jinbi cinsinden herkese dağıtım yapacaklar. Umalım ki, orada da bir katakulli yapıp, miktarı azaltmasınlar, belki token ileride başarılı olur.

Arta kalan tokeni yakarlarsa belki iş yapabilirler. Şuan için toplanan miktar az gibi. Eğer boğa sezonuna denk gelirlerse belki güzel şeyler olabilir. Artık ico Lara da pek aman aman yatırımlar gelmiyor. Çünkü çoğunluğu başarısız oluyor. Umarım jinbitoken başarılı olur
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
July 13, 2018, 07:11:15 PM

Bu sylon twitter kampanyasının stakelerini ne zaman açıklar? İlk defa sylon kampanyasına katıldım ama twitter stakelerini bir türlü güncellemiyor.

sylon biraz geç açıklıyor diye biliyorum hocam, biraz eli ağır gibi yani

Twitterleri kampanya sonunda hesaplama yapıyor, retweet+ like yapıyorsanız düzenli bir şekilde başkaca yapılacak bir şey yok, en sonunda hesaplama olur.

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Keşke bunu 15 günde bir yapsaydı. Çünkü nerede hata yaptığımı görüp düzeltme şansım olurdu. Kuralları translatte çevirip uygulamaya çalışıyorum ama bazen yanlış anlaşılmalara sebebiyet veriyor. 3/4 kampanyada bu oldu. Stakeleri görünce hatalarımı düzeltme şansım oldu. İlk defa sylonun kampanyasına katılıyorum, tereddütüm o yüzden.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 »
  Print  

Jump to: