Bitcoin Forum
April 19, 2024, 07:56:01 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 »
  Print  
Author Topic: Jinbi signature kampanyası dusunceleriniz?  (Read 34356 times)
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
November 14, 2018, 11:26:53 AM

tamam hadi kyc yaptigimizi dusunelim. benim bu forum hesabim veya belirttigim eth adresim kyc platformunda istenmiyor ki? benim bu hesabimla ya da eth adresimle dogrulayacagim kyc yi nasil iliskilendirecek bunlar?
1713556561
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713556561
Reply with quote  #2

1713556561
Report to moderator
"Bitcoin: the cutting edge of begging technology." -- Giraffe.BTC
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
xzone
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1481

View Profile
November 14, 2018, 12:45:09 PM

tamam hadi kyc yaptigimizi dusunelim. benim bu forum hesabim veya belirttigim eth adresim kyc platformunda istenmiyor ki? benim bu hesabimla ya da eth adresimle dogrulayacagim kyc yi nasil iliskilendirecek bunlar?

Güzel bir noktaya değindiniz. Bunun için ayrı bir form oluşturabilir ya da myetherwallet üzerinden imza atmamızı isteyebilirler. Bir süre içinde bu sorun çözülecektir Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
November 14, 2018, 03:58:43 PM

Güzel bir noktaya değindiniz. Bunun için ayrı bir form oluşturabilir ya da myetherwallet üzerinden imza atmamızı isteyebilirler. Bir süre içinde bu sorun çözülecektir Smiley

Ikamet adresinizi girdiginiz data kisminda gerekli girunmemis ama dagitim adresi diye bir ibare var. Katildiginiz adresi orada belirtebilirsiniz.
bigbooss
Sr. Member

Merit: 264

View Profile
November 14, 2018, 04:13:42 PM

Arkadaşlar hiç kyc yapmadım kimlik yeterli mi?  Sadece üye oluyoruz değil mi bu kadar yani
vincetcm
Hero Member

Merit: 533

View Profile
November 14, 2018, 06:25:48 PM

Arkadaşlar hiç kyc yapmadım kimlik yeterli mi?  Sadece üye oluyoruz değil mi bu kadar yani

Üye oluyorsunuz, üye olduğunuzda onboarding kıymına geliyorsunuz. Gerekli bilgileri adım adım ilerlerken gösteriyor.
Mail onayladıktan sonra ilk etapta isim adres bilgilerini istiyor * ile göstermemiş olsa da token destination address diye bir iabare var, ben buraya eth adresimi yazdım.
Sonrasında Pasapor(kimlik te oluyor muş) bilgilerini ve görselini istiyor.
Son olarak ta belirttiğiniz adreesi doğrulamak adına bir fatura yada ekstre yüklemeniz gerekiyor.
bigbooss
Sr. Member

View Profile
November 15, 2018, 05:21:50 AM
Last edit: November 15, 2018, 05:45:12 AM by bigbooss

Arkadaşlar hiç kyc yapmadım kimlik yeterli mi?  Sadece üye oluyoruz değil mi bu kadar yani

Üye oluyorsunuz, üye olduğunuzda onboarding kıymına geliyorsunuz. Gerekli bilgileri adım adım ilerlerken gösteriyor.
Mail onayladıktan sonra ilk etapta isim adres bilgilerini istiyor * ile göstermemiş olsa da token destination address diye bir iabare var, ben buraya eth adresimi yazdım.
Son olarak ta belirttiğiniz adreesi doğrulamak adına bir fatura yada ekstre yüklemeniz gerekiyor.
Çok teşekkür edrim üye oldum ama mail gelmedi başka bir adresle tekrar deneyeceğim

Kriptokrat
Jr. Member
*

Activity: 88
Merit: 6

EQWITY.IO

View Profile
November 15, 2018, 05:24:18 AM

Çok teşekkür edrim üye oldum ama mail gelmedi başka bir adresle tekrar deneyeceğim

Hocam resend confirmation e-mail kısmına tıkla o sayfada. Spam klasörünü kontrol et bende spam'e düşmedi ama olsun. Biraz geç gelebiliyor mail. 10 dakika içersinde gelmezse tekrardan resend conf. kısmına tıkla.

EqwityTM │ Initial Coin Offering + Equity Airdropping
bigbooss
Sr. Member

View Profile
November 15, 2018, 05:45:43 AM
Last edit: November 15, 2018, 05:55:49 AM by bigbooss

Arkadaşlar hiç kyc yapmadım kimlik yeterli mi?  Sadece üye oluyoruz değil mi bu kadar yani

Hocam resend confirmation e-mail kısmına tıkla o sayfada. Spam klasörünü kontrol et bende spam'e düşmedi ama olsun. Biraz geç gelebiliyor mail. 10 dakika içersinde gelmezse tekrardan resend conf. kısmına tıkla.

Tamam orayı hallettim sağol ancak

Ulukavaklar mahallesi selcuk 35. sokak no:15/5

Yazıyorum yazı karakterlerini kabul etmiyor türkçe karakter yokki burada??  

Yardım edin baya denedim olmuyor arkadaş ya sinir oldum
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
November 15, 2018, 05:57:19 AM

Sadece üye oldum bana da mail biraz geç geldi. Bilgisayar başına gecebilirsem kyc yapmaya çalışacağım. Tcel faturamı PDF indirdim ama orada da ğ olan harf yerleri çıkmıyor mesela ş harfinin olduğu yer boş nasıl düzeltebiliriz bilmiyorum. Eve basılı fatura da gelmiyor. Diğerleri hep hanımın üstüne
bigbooss
Sr. Member

View Profile
November 15, 2018, 06:00:24 AM
Last edit: November 15, 2018, 06:20:43 AM by bigbooss

Pasaport ya da ehliyet istiyor ikiside yok kimlik vereceğim yapacak bir şey yok

Kimlik göndereceğim sürücü belgesi mi pasaport mu seçeceğim?
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
November 15, 2018, 07:56:01 AM

Bir kaç gün giremedim neler olmuş neler Smiley gene kazık yedik. Neyse uzun lafın kısası, kimlik geçerli oluyor muymuş? kabul edilen oldu mu?

Sadece üye oldum bana da mail biraz geç geldi. Bilgisayar başına gecebilirsem kyc yapmaya çalışacağım. Tcel faturamı PDF indirdim ama orada da ğ olan harf yerleri çıkmıyor mesela ş harfinin olduğu yer boş nasıl düzeltebiliriz bilmiyorum. Eve basılı fatura da gelmiyor. Diğerleri hep hanımın üstüne

Bilmiyorum iş görür mü ama sadece bir yöntem olarak önereyim, sanırım siz telden pdf dosyasına bakıyorsunuz, bende de öyle oluyor bazen. Pc den çıktı alın faturanızı, fotosunu çekip öyle yükleyin KYC için.
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
November 15, 2018, 10:58:35 AM

Piyasanın hacimsizlikten kurumadığı geçen yıl bu dönemler bounty managerlerin kralı Sylon olarak gösteriliyordu ama o dönem scam çıkanlar hariç bir çoğu kazandırdı zaten ama Sylon local postları da kabul ettiği için Türk üyelerin gözdesi olmuştu imza kampanyaları için; bundan başka çok bir numarası yoktu diğerleriyle kıyaslandığında. Demem o ki;
Boğada, herkes Sylon
Ayıda, alayı naylon..

Boğada, herkes Sylon
Ayıda, alayı naylon.

İşte büyün piyasanın özeti bu. Piyasadaki her 10 kişiden biri bounty manager. Bounty manager olamayanlarda icoların ambassador'u olmaya çalışıyor. Zira artık herkes anladı ki bountyler bir cacık kazandırmıyor. Ya manager olup token hacılayacaksın, ya da ambassador olup maaşlı eleman gibi çalışacaksın.
Dyatrev
Sr. Member

View Profile
November 16, 2018, 07:05:21 AM

Announcement

Jinbi Token team has decided to implement a KYC procedure for all of the potential JINBI tokens future holders (because of current/future regulations).
Thus, you are all kindly asked to go through the KYC procedure on https://jinbitoken.io/ website.

Go to https://ico.jinbitoken.io/login and create your account. KYC documents will be asked later in the process.

Note: the deadline for KYC docs will be extended, since this information came up just a few days before the token sale end.

Thank you for your comprehension!

Sylon açıklama yapmış, anladığım kadarı ile öncelikle önemli olan jinbi sitesinde bir hesap açmak, KYC yapmak için gereken süre uzatılmış. Ama ben ne olur ne olmaz kyc için evraklarımı gönderdim. Bunların sağı solu belli olmaz, önce kyc yok dediler, şimdi kyc var.
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
November 16, 2018, 10:42:00 AM

Bende ehliyet ve fatura gönderdim bakalım bide fotoğraf istediler ilk bilgileri doldururken bakalım belki de böylesi daha hayırlıdır kim bilir Smiley

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
hasyurt
Full Member

View Profile
November 16, 2018, 12:14:53 PM

Bir kaç gün giremedim neler olmuş neler Smiley gene kazık yedik. Neyse uzun lafın kısası, kimlik geçerli oluyor muymuş? kabul edilen oldu mu?

Bilmiyorum iş görür mü ama sadece bir yöntem olarak önereyim, sanırım siz telden pdf dosyasına bakıyorsunuz, bende de öyle oluyor bazen. Pc den çıktı alın faturanızı, fotosunu çekip öyle yükleyin KYC için.

Teşekkürler hocam aynen dediğiniz gibi oluyor. Tcell in uygulamasından bakıyordum. Bilgisayara indirip öyle deneyeyim. Kendi adıma başka fatura hiç yok çünkü
Dyatrev
Sr. Member

View Profile
November 16, 2018, 01:16:06 PM

Teşekkürler hocam aynen dediğiniz gibi oluyor. Tcell in uygulamasından bakıyordum. Bilgisayara indirip öyle deneyeyim. Kendi adıma başka fatura hiç yok çünkü

İşinizin görüldüğüne sevindim.

Bende ehliyet ve fatura gönderdim bakalım bide fotoğraf istediler ilk bilgileri doldururken bakalım belki de böylesi daha hayırlıdır kim bilir Smiley

Fotoğraf için şart koşmamışlardı sanırım, ben eklemedim. Neyse isterlerse ekleriz, önce bakalım kyc onaylanacak mı onaylanmayacak mı?
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
November 16, 2018, 01:37:27 PM

Bi kaç gün önce doldurduğum formda fotoğraf gibi bir şart olduğunu hatırlamıyorum ve daha cevap vermediler bi gelişme yok
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
November 16, 2018, 05:28:54 PM

Henüz, sanırım kimseninkini onaylamadılar. Umarım bu onay kısımlarında vs bir haksızlık çıkmaz. Ayrıca nasıl bizim üyeleliklerle eşleştirecekler o kısım hala belirsiz. Dağıtım adresi kısmından mı eşleştirecekler?
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
November 16, 2018, 06:14:24 PM

İyice bokunu çıkardılar.İkametgah ve kimlik yetmedi bide fotoğraf mı istiyorlar şimdi de ? Çok saçma ya bu kadarı da fazla yani.Yollamayı düşünmüyorum 3 hafta katılmıştım zaten.
hasyurt
Full Member

View Profile
November 18, 2018, 06:32:20 PM

Biraz önce ehliyet ve banka ekstresi ile kyc yaptım ama özellikle ehliyette bitiş tarihi gibi bir yer vardı. Bizim ehliyetler ölmeden süresi dolmaz ki. O kısmı boş bıraktım. Kabul etmedi bende 2029 yılını salladım gitti. Ayrıca sadece ön yüzünü yukleyebiliyorsun arka yüzünü yüklemek istedim bu sefer ön yüz kayboldu. tekrar ön yüzü yükledim. Ayrıca bu ibneler eğer sallamiyorsa 39.5 milyon dolar para topladıklarını söylemiş sitede . Dedikleri gibiyse bunun 1 milyon doların dagitsalar fena olmaz
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 »
  Print  

Jump to: