Bitcoin Forum
June 25, 2024, 11:04:00 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin'e ilgi neden artıyor?  (Read 753 times)
usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
July 07, 2018, 09:40:52 PM

Genel olarak farkli seylere insanlarin meraki dolayisiyla egilimi fazla olur.  Ayrica bitcoin ile tanisan insanlarin cogu piyasada kalmaya devam etmektedir.  Her gecen gun yeni tanisan insanlarda bu teknolojiye merak duymakta ve mantikli oldugu icin yatirim yapmaktadir.

tommyss
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

View Profile WWW
July 07, 2018, 09:49:26 PM

Bir ara ki ozellikle 2017 yillarinin sonuna dogru cok fazla ilgi odagi oldu bitcoin fakat artik eskisi kadar ilgi artmiyor hatta dusuyor bile.

silvermicro
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
July 07, 2018, 09:54:55 PM

Ozellikle kolay para pesinde olan insanlar tarafindan oldukca ilgi topladi bitcoin. Bu dususler olsa bile ilginin kaybolacagini sanmiyorum ben.
madcoin
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 251

View Profile
July 08, 2018, 02:08:12 AM

Bitcoin'e ilginin düştüğünü düşünmüyorum, aksine alım için takip eden kişi ve kurum sayısının çoğaldığını sadece bunların dip noktayı beklediğini düşünüyorum.

BitcoinVSfiat
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 254

View Profile
July 08, 2018, 08:08:43 AM

Bir ara ki ozellikle 2017 yillarinin sonuna dogru cok fazla ilgi odagi oldu bitcoin fakat artik eskisi kadar ilgi artmiyor hatta dusuyor bile.

İlgi düşmüyor. Bahsettiğiniz dönemde haberdar olan kişiler şu anda pusuya yatmış bir şekilde yükselişin gelmesini bekliyorlar. Hepsinin telefonlarında takip ile ilgili uygulamalar mevcut.
Sıradaki boğada aklınıza bile gelmeyecek insanlar bitcoine yatırım yapmaya başlayacak.
Underreal
Jr. Member
*

Activity: 126

View Profile WWW
July 08, 2018, 08:26:48 AM

Kendi açımdan söylemem gerekirse arkadaş tavsiyesi ve ona yani arkadaşıma teşekkür ediyorum gözlerimi açtı resmen enayi gibi saçma sapan idda falan filan oynuyordum oysa şimdi elimde iyi bir birikim mevcut

Aenco ✚ Global HealthTech Blockchain Financial Solutions ▬▬▬▬▬ Join Now! | PRIVATE SALE IS LIVE! ● ●
Koioss
Member
**

Activity: 364

View Profile
July 08, 2018, 09:50:09 AM

İlgi her geçen gün artmaya devam edecek bana kalırsa da. Arkasındaki teknoloji bitcoin'in en büyük avantajı gibi duruyor. Zaman içerisinde üzerindeki bazı olumsuz algıların da kırılacağını düşünüyorum.

●   KEEP CALM & HODL   ●
 ❰❰❰❰❰❰  KCH  ❱❱❱❱❱❱ 
● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●●●    ●  token  ●    ●●● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●
chillchelee
Newbie
*

Activity: 71
Merit: 0

View Profile
July 08, 2018, 11:55:16 AM

Son günlerde ilgi tabani görmekte
sgrcn36
Newbie
*

Activity: 252

View Profile
July 09, 2018, 06:05:29 AM

Bitcoin ilk kıripto para olması 2017 yılında yatırımcısı na büyük paralar kazandırması nedeniyle yatırım yapacaklara çok cazip gelmekte.
1453eko
Jr. Member
*

Activity: 406
Merit: 1

View Profile WWW
July 10, 2018, 03:25:14 PM

Kripto paralar geçtiğimiz yıl yatırımcısına ciddi oranda kar getirdi ve ciddi ilgi uyandırdı ,fakat 2018 yılı için aynı şeyleri maalesef söylemek çok zor ,bu yıl karda yok ilgide.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
ECNBHuso
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
July 10, 2018, 04:10:48 PM

İlk başta herkes bunu kulaktan duyma biliyor, memleketimizde olan bazı üzücü dolandırıcılık mevcuları ününü kötü yönde etkiledi lakin olan ilgi de arttı. İnsanların en azından sanalda olsa evet bu varmış algısı yerine oturdu. Demişsin ya devlete ait omlayan para birimi diye. Daha ne olsun ? Herhangi bir devletin parası değil yandaşlık yok senin parana gelen karşılığı neyse o. Bence öncesinin olmaması tek tabanca olması çok önemli bir etken
calmaral
Newbie
*

Activity: 168

View Profile
July 11, 2018, 09:15:39 AM

Dünya çapında gerçekleşecek bir ekonomik kriz ya da yıkım insanların daha fazla kripto paralara yönelmesine yol açabilir. Bu tarz bir şeyde altın ya da dolardan ziyade bitcoin daha pratik bir kullanım sağlayabilir.
bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
July 11, 2018, 10:11:30 AM

Bitcoine ilgi günümüzde her geçen gün artıyor. Piyasayı bilen de,bilmeyen de yatırım yapmaya başladı. Artık haber bültenlerinde bile bitcoinin artış-azalış miktarları veriliyor. Halk kabullenmye başladı yani. İlerleyen günlerde bu ilgi daha da artacaktır.

▔▔▔▔▔
sofikurban
Member
**

Activity: 448

View Profile WWW
July 11, 2018, 10:49:39 AM

Bitocoine ilginin artmasının en önemli nedeni yüksek kazanç getireceği beklentisi ,ve kaldı ki bunu 2017 yılında yüksek artış ile insanların bilinç altına yerleştirdi , gelecekte kriptopraların kullanılacağı beklentiside bunu tetikliyor.

cesuralp32
Newbie
*

Activity: 81

View Profile
July 11, 2018, 02:16:05 PM

bitcoin şuan kripto para dünyasının bir numaralı para birimi bunda zaten hemfikiriz. daha önce insanlara kazandırdığı paraları hatırlayalım. ve eleştirildiği noktalar birer birer gideriliyor. bu nedenle ilginin her geçen gün artması normal, şaşırmayın.
furkanatlia
Newbie
*

View Profile
July 11, 2018, 02:38:48 PM

bizim millet bayılır kolay yoldan para kazanmaya. bir de çiftlik balonu fena patlayınca insanlar bir alternatif peşine düştü ve daha güvenilir olarak görülen bitcoine yöneldiler. tebrikler doğru yerdesiniz.
LithiumCycle
Newbie
*

View Profile
July 11, 2018, 07:39:00 PM

Burada herkesin tek bir niyeti var, Oda kazanmak ve kazanmak. Sosyal ortamlarda illaki hepimizin muhabbeti arasına giren birşeydir bu bitcoin, örnek veriyorum bende samimi bir arkadaşımın ciddi gelirler elde etmesiyle tanıştım. Benimde amacım bu, benim bu amacımda ilerlediğim her günde çevremdeki insalarda ne olduğunu merak ediyor bende yüzeysel bir şekilde onunla paylaşıyorum. Yani ilgi aslında bizler tarafından yaratılıyor biyerde..
zzevzek
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
July 11, 2018, 10:26:47 PM

market hacmi geniş, kısa vadede çok fazla düşüş ve artış gösteriyor. bu piyasayı hiç bilmeyen ama borsadan anlayan birisine 10 bin dolar teslim etsen şu öldük bittik denilen 7 ayda bile çok deli para kazanırdı. tabi hızlı ve çok zengin olabilecek olma ihtimali de diğer etken.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
kiymetli
Member
**

Activity: 210

View Profile WWW
July 11, 2018, 10:33:22 PM

Cunku kazandiriyor-du. Yani bir suredir kimsenin yuzu gulmesede bugune gelene kadar bir cok insani zengin etti bitcoin. Bu yuzden hep ilgi odagi olmayi basardi.

iLink2Music     ●     PRE-ICO LIVE     ●     J O I N  U S
|   THE POWER TO SHARE & CONNECT GLOBAL MUSIC ENTERTAINMENT   |
[          FACEBOOK     TWITTER     TELEGRAM          ]
cerezcikansiz
Newbie
*

Activity: 84

View Profile WWW
July 11, 2018, 11:34:54 PM

toplumlar gittikçe siyasetten uzaklaşıyor gibi görünüyor ama yeni jenerasyon anarşizme doğru kayıyor. ve böyle başına buyruk devletlere büyük şirketlere bağlı olmadan özgür olabilme fırsatlarına sıcak bakıyor. en büyük neden bu bence.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: