Bitcoin Forum
April 26, 2024, 10:24:58 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Kucoin ce zamrzuti sredstva korisnicima iz Srbije - rok za povlacenje 30 dana  (Read 216 times)
Keeshan (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 213
Merit: 36


View Profile
November 13, 2018, 12:47:08 AM
Merited by Pmalek (1), RegulusHr (1)
 #1

Ukoliko koristite menjacnicu Kucoin, inace najbolju menjacnicu za nabavljanje tokena sa nesto nizim market capom, a imate popunjen KYC sa boravistem u Srbiji izgleda da cete imati samo 30 dana da premestite sredstva iz menjacnice pre nego budu zamrznuta.

Sve se desava zbog politickog spora izmedju Singapura i Srbije i uvodjenja ekononskih sankcija Srbiji od strane singapurske vlade. Kucoin je trenutno baziran u Singapuru pa mora da postuje zakone te zemlje.

Treba proveriti, ali izgleda ko nema popunjen KYC moze da koristi menjacnicu neometano. Takodje i onaj ko ima popunjen KYC moze premestiti sredstva na novi nalog na kojem KYC nije popunjen. Jedina razlika izmedju naloga koji ima KYC i onog koji nema je da ovaj drugi moze podici sa racuna sredstva u vrednosti od 2 BTC dnevno, dok je KYC nalog neogranicen.

Unlike traditional banking where clients have only a few account numbers, with Bitcoin people can create an unlimited number of accounts (addresses). This can be used to easily track payments, and it improves anonymity.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
RegulusHr
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
November 13, 2018, 09:07:01 AM
 #2

Ne vjerujem da je netko tko čita ovaj naš lokalni podforum popunjavao KYC ako može dnevno podići sredstava u vrijednosti 2 BTCa, to mi zvuči jako nestvarno.
EustaceBagge
Member
**
Offline Offline

Activity: 392
Merit: 54


View Profile WWW
November 13, 2018, 09:30:50 AM
 #3

Ne vjerujem da je netko tko čita ovaj naš lokalni podforum popunjavao KYC ako može dnevno podići sredstava u vrijednosti 2 BTCa, to mi zvuči jako nestvarno.
Bili su neki nagradni natječaji za koje je bilo potrebno napraviti KYC verifikaciju, znam pouzdano da su neki članovi ovog foruma to napravili.

bartusv
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 392
Merit: 2


View Profile
November 13, 2018, 11:49:58 PM
 #4

Iskreno ne gledam vesti, ali mi se čini kao nestvaran. Singapurska vlada uvodi sankcije Srbiji, kao da je Srbija Severna Korea. Ali pošto do 2 BTC ne treba KYC otvoriće se novi nalog i sve ide dalje.

▄ ◤ DAGO Mining ◥ ▄
▐░ ECOLOGICAL BITCOIN MINING ░▌ (https://dago-mining.com)
Bokile
Member
**
Offline Offline

Activity: 322
Merit: 36


View Profile WWW
November 15, 2018, 10:51:20 PM
 #5

Iskreno ne gledam vesti, ali mi se čini kao nestvaran. Singapurska vlada uvodi sankcije Srbiji, kao da je Srbija Severna Korea. Ali pošto do 2 BTC ne treba KYC otvoriće se novi nalog i sve ide dalje.
Nije Severna Koreja, ali je sve bliža tome Grin Ne priča se puno kod nas o tome, ali smo pre par meseci od međunarodnih institucija ocenjeni jako loše u borbi protiv pranja novca. Pretpostavljam da ovo ima neke veze sa time.
CryptoCoinArbitrage
Member
**
Offline Offline

Activity: 485
Merit: 12

$WPP $HyFi https://hyfi-corp.com/


View Profile
November 16, 2018, 04:05:07 PM
 #6

Kucoin je dobio novih 20 miliona $ investicije. Ono što je još pozitivno da support dosta brzo odgovara na pitanja. Bezbednost pri povlačenje crypto valute sa berze je na visokom nivoi. Pored 2FA i email verifikacije traže i odgvor na sigurnosno pitanje.
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!