Bitcoin Forum
November 19, 2018, 11:01:44 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 0.17.0 [Torrent].
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: [Premium Bounty] Nawet 60,000,000 tokenów META dla twórców jakościowych treści!  (Read 46 times)
cryptovigi
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 166View Profile
June 11, 2018, 10:53:05 PM
 #1To jest polska wersja wątku nagrodowego Metabase Network.
Oficjalny wątek nagrodowy (w języku angielskim) znajdziesz TUTAJ.Zostań jednym z wybranych twórców treści o wysokiej jakości, w zamian za co otrzymasz nagrody w postacie tokenów META za wspieranie rozwoju i adaptacji Metabase Network: skalowalnego blockchaina i smart opcodes tworzących platformę do budowania firm nowej generacji.


Nawet 60.000.000 tokenów META zostanie przeznaczone na program nagrodowy, 0,75% wszystkich tokenów w sieci.

Dowiedz się więcej na temat Ekonomiki Tokenów sieci Metabase tutaj: Metabase Token Economics

Program nagrodowy będzie funkcjonował aż do zakończenia sprzedaży tokenów:  18 września 2018 23:59 UTC +8

Nagrody będą dystrybuowane w ciągu 90 dni po zakończeniu sprzedaży tokenów. Sprawdź poniżej sekcję „Dystrybucja tokenów” żeby poznać szczegóły dotyczące dystrubucji nagród.

Obywatele Chin są wyłączeni z udziału w Programie Nagród Metabase.Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości możesz skontaktować się z managerami Programu Nagrodowego Metabase przez aplikację Telegram:
@edjere
@marcbret23
@techronin

Przedstawienie Metabase (Introducing Metabase)
Biała Księga Metabase (Metabase White Paper)
Ekonomika Tokenów Metabase (Metabase Token Economics)
Mapa drogowa (Research Roadmap)
List do posiadaczy naszych tokenów (A Letter to our Token Holders)[/size]Żeby wziąć udział w programie musisz dołączyć/obserwować wszystkie nasze oficjalne kanały.

Metabase Telegram
Metabase Twitter
Metabase Reddit
Metabase Medium
Metabase Facebook

Musisz raportować swoje aktywności na każdym etapie.
Ostateczna data przesłania raportu to 3-ci dzień kolejnego tygodnia. Jeżeli prześlesz raport po tym terminie, twoje zgłoszenie nie zostanie nagrodzone.


      Tutaj sprawdź status swojego uczestnictwa:

      Pamiętaj, że status twojego uczestnictwa oraz to czy twoje zgłoszenie zostanie przyjęte do programu nagrodowego
       w poszczególnych kampaniach jest wyłączną decyzją managerów programu nagrodowego Metabase.

       Twoim obowiązkiem jest przestrzeganie zasad i procedur aplikacyjnych przed dołączeniem do każdej kampanii.


       Mamy nadzieję że przystąpisz do naszego programu nagrodowego!Żeby dołączyć do którejkolwiek kampanii programu nagrodowego Metabase będziesz musiał zgłosić swoje uczestnictwo oraz przejść przez proces kontroli jakości i zgodności.

Ten proces pomoże nam „odfiltrować” konta spamowe/scamowe i przekonać się o jakości twoich wcześniejszych prach i kont.
Tutaj możesz przeczytać o naszej polityce prywatności: http://privacy.metabase.network/


APLIKUJ O ZATWIERDZENIE UCZESTNICTWA POPRZEZ TEN FORMULARZ:
https://intrepidventures.typeform.com/to/l5QOBW


Dokonujemy przeglądu wszystkich zgłoszeń w ciągu 24 godzin od otrzymania. Możesz sprawdzić status swojego zgłoszenia poprzez wyszukanie swojej nazwy użytkownika Bitcointalk w zakładce „Quality screening” w arkuszu “Programu nagrodowego METABASE 2018”

Kiedy zostaniesz zatwierdzony w procesie kontroli jakości („Quality screening”) poprosimy cię o przystąpienie do procesu badania zgodności. Ten krok pozwoli nam potwierdzić, że jesteś uprawniony do otrzymania nagród kiedy już wykonasz swoją pracę.

W tym kroku skontaktujemy się z Tobą poprzez podany wcześniej adres e-mail i poprosimy Cię o wypełnienie formularza, który posłuży do potwierdzenia Twojej tożsamości.


W TRAKCIE PROCESU ZGODNOŚCI POPROSIMY CIĘ O PODANIE NASTĘPUJĄCYCH INFORMACJI:
– Imię i Nazwisko
– Numer paszportu/dowodu tożsamości
– Skan paszportu/dowodu tożsamości
– Adres zamieszkania
– Dowód adresu zamieszkania
– Numer telefonu komórkowego

 

Kiedy zostaniesz zatwierdzony i przejdziesz proces zgodności prześlemy Ci wiadomość na email, że zostałeś zarejestrowany i możesz zacząć przesyłać materiały i/lub linki do swoich treści.

Dokonamy przeglądu treści i poinformujemy Cię o ilości nagród jaką otrzymasz w zamian za swoją pracę i wysiłek.

Jeżeli zauważysz błąd w swoim zgłoszeniu lub masz pytanie dotyczące tokenów, które ci przyznano w trakcie kampanii, prosimy przesłać zapytnie przez Telegram do @edjere @marcbret23 or @techronin

Celem naszego programu nagrodowego jest zapewnienie możliwości osobom, które chcą wnieść swój wkład do Metabase ICO w postaci swoich usług i umiejętności zamiast BTC, ETH czy też fizycznej waluty.

W zamian za uzyskane nagrody, otrzymasz umowę  zamówienia tokenów Metabase i będziesz uprawniony do otrzymania tokenów w ilosci określonej w umowie, zgodnie z warunkami w niej określonymi.

Uczestnicy otrzymają nagrody odpowiadające ilości i jakości treści, które stworzyli. Istnieje ograniczona ilość tokenów przeznaczona na poszczególne kampanie.

Całkowita pula nagród to 0,75% całkowitej liczby tokenów META jakie zostaną wyemitowane (8 miliardów), co daje 60 milionów tokenów META.

Alokacja tokenów na poszczególne kampanie przedstawia się następująco:


Alokacja tokenów na poszczególne treści znajduje się poniżej, w poszczególnych sekcjach.[/size]

Możesz dowiedzieć się, ile zarobiłeś w poszczególnych kampaniach
sprawdzając odpowiednie zakładki na
arkusz kalkulacyjny “Programu nagrodowego METABASE”
Nagrody będą dystrybuowane  w ciągu 90 dni po zakończeniu sprzedaży tokenów. W zamian za uzyskane nagrody, otrzymasz umowę  zamówienia tokenów Metabase i będziesz uprawniony do otrzymania tokenów w ilosci określonej w umowie, zgodnie z warunkami w niej określonymi. Przeczytaj nasz arkusz “Funkcji, Ryzyk & Obwieszczeń” tutaj: https://risks.metabase.network/


Prawa do tokenów będą wymienione na tokeny META, kiedy sieć zostanie uruchomiona.
Spradź mapę drogową Metabase żeby uzyskać więcej szczegółów: https://roadmap.metabase.network/

Tokeny zarobione w trakcie programu nagrodowego będą podlegały 6 miesięcznemu okresowi ograniczenia wykorzystania, zgodnie z protokołem zarządzania Metabase oraz naszą standardową ekonomiką tokenów.

Więcej szczegółów w tym zakresie można znaleźć w Ekonomice Tokenów Metabase tutaj: http://token.metabase.network/[Nagrody warte do 1.2 miliona tokenów - 2% całej puli nagród]

Szukamy profesjonalnych i pełnych pasji menedżerów społeczności Bounty, którzy pomogą nam rozwijać i moderować kampanię. Szukamy 2 osób lub dedykowanego zespołu specjalistów lub wschodzących talentów, którzy pasjonują się projektem Metabase, mają doskonałe umiejętności w zakresie marketingu cyfrowego. Mile widziana jest również znajomość kilku języków.

Aby zostać zakwalifikowanym na menedżera społeczności Bounty musisz wcześniej dołączyć do programu nagrodowego, wnieść swój wkład w kampanię nagrodową, a następnie skontaktować się z jednym z oficjalnych menedżerów administratorów i wyrazić chęć wniesienia bardziej znaczącego wkładu do programu nagrodowego.

Możesz skontaktować się z tymi menedżerami za pośrednictwem aplikacji Telegram:
@edjere
@marcbret23
@techronin

Będzie maksymalnie dwóch [2] menedżerów społeczności Bounty a decyzja zostanie podjęta zgodnie z prostą zasadą kto pierwszy ten lepszy. Kwalifikacja do tego programu nastąpi na podstawie wyłącznej decyzji menedżerów projektu Metabase a powiadomienia w tym temacie będą publikowane  za pośrednictwem grupy Metabase na Telegramie . (często sprawdzaj przypięte wiadomości)


[Nagrody warte do 13.2 miliona tokenów - 22% całej puli nagród]

Metabase Explainer video
Wywiady z założycielami lub członkami zespołu technicznego
Recenzje białej księgi Metabase
Analizy sprzedaży tokenów Metabase lub ICO
Porównanie Metabase z innymi platformami Crypto/Blockchain 3.0
Porównanie Metabase z poprzednimi sprzedażami tokenów i ICO
Potencjalne przypadki zastosowania w biznesach nowej generacji na skalowalnym blockchainieTokeny będą przyznawane w zależności od jakości (decyzją Bounty menedżerów/sieci Metabase po po ich przeglądzie).
Możesz zobaczyć ogólne wskazówki dotyczące stosowanego przez nas systemu oceny jakości na naszym arkuszu oceny video (Metabase Video Scoring Sheet).

– Odrzucone: 0 tokenów
– Niska: 226,000 tokenów
– Średnia: 452,000 tokenów
– Wysoka: 680,000 tokenów
[/size]

Ilość otrzymanych tokenów może zostać zwielokrotniona w zależności od ilości subskrybentów Youtube, których masz w chwili przystąpienia do kampanii.


Bonus:
1. Ponowne umieszczanie postów (repost) dodatkowo na innej (odpowiedniej) stronie przyniesie dodatkowe 25% tokenów za ten film (dozwolony jest tylko jeden repost na film, nie uwzględnia się współczynnika zwielokrotnienia).

Aplikowanie:

1. Wypełnij formularz rejestracji do kampanii, który otrzymałeś na email i wybierz opcję kampania Youtube, następnie zostaniesz poproszony o przesłanie linku do twojego kanału.
2. Prześlij w formularzu link do twojego prywatnego filmu.
3. Poczekaj na zatwierdzenie (maksymalnie 24 godziny)
4. Kiedy opublikujesz materiał, prześlij raport ze swoim zgłoszeniem na głównym wątku programu nagrodowego TUTAJ.

Przykład raportu:
Code:
###YOUTUBE VIDEO CAMPAIGN###
Youtube private Video URL:
Bonus - Social media posts promoting the video:

[Nagrody warte do 4.8 miliona tokenów - 8% całej puli nagród]

Zdobywaj tokeny przez:
Organizowanie eventów za pośrednictwem Meetup i przyjęcie do siebie jednego z członków projektu Metabase rozwijając w ten sposób efektywne eventy sieciowe promujące ideologię Metabase.


Tokeny zostaną dystrybuowane w oparciu o jakość eventów których gospodarzem był uczestnik programu (decyzją Bounty menedżerów/sieci Metabase po po ich przeglądzie)

– Odrzucone: 0 tokenów
– Niska: 110,000 tokenów
– Średnia: 214,000 tokenów
– Wysoka: 320,000 tokenów


Ilość tokenów, które otrzymasz może zostać zwielokrotniona w zależności od sukcesu eventu mierzonego liczbą osób, które uczestniczyły w spotkaniu.

Bonus:
1. Zarejestrowanie eventu w akceptowalnej jakości do przyszłego wykorzystania przyniesie dodatkowe 35% tokenów za event (nie uwzględniając współczynnika zwielokrotnienia)

Aplikowanie:
1.  Wypełnij formularz rejestracyjny kampanii, który otrzymałeś na email i wybierz opcję kampanii Eventów, następnie zostaniesz poproszony o załączenie swoich poprzednich doświadczeń z organizowanych eventów.
2. Poczekaj na odpowiedź od bounty menedżera (maksymalnie 24 godziny).
3. Po zorganizowaniu, prześlij raport ze swoim zgłoszeniem w głównym wątku nagrodowym TUTAJ.

Przykład raportu:
Code:
###EVENTS CAMPAIGN###
Event page URL:
Link to photos of the event:


[Nagrody warte do 7.2 miliona tokenów - 12% całej puli nagród]

Podziel się swoimi oryginalnymi treściami i zdobądź tokeny przez:

Pisanie oryginalnych treści na swojej stronie Medium lub publikacje na temat sieci Metabase.
Promowanie ich na innych forach, w Facebookowych/LinkedIn grupach lub innych sieciach społecznościowych o szerokim zasięgu

Ilość zdobytych tokenów będzie uzależniona od jakości treści (decyzją Bounty menedżerów/sieci Metabase po po ich przeglądzie).
Możesz zobaczyć ogólne wskazówki dotyczące stosowanego przez nas systemu oceny jakości na naszym  arkuszu oceny tekstów (Metabase - Writing Scoring Sheet).

– Odrzucone: 0 tokenów
– Niska: 96,000 tokenów
– Średnia: 192,000 tokenów
– Wysoka: 288,000 tokenów
[/size]

Ilość otrzymanych tokenów może zostać zwielokrotniona w zależności od ilości Medium followersów, jaką masz w momencie przystąpienia do kampanii.


Bonus
Ponowne umieszczanie postów (repost) dodatkowo na innej (odpowiedniej) stronie przyniesie dodatkowe 25% tokenów (dozwlony jest tylko jeden repost na artykuł, nie uwzględnia się współczynnika zwielokrotnienia).

Aplikowanie:

1. Wypełnij formularz rejestracyjny kampanii, który otrzymałeś na email i wybierz opcję kampanii Medium, następnie zostaniesz poproszony o załączenie linku do swojego profilu/publikacji.
2. Prześlij link do projektu artykułu poprzez formularz.
3. Poczekaj na zatwierdzenie (aksymalnie 24 godziny)
4. Po opublikowaniu, prześlij raport ze zgłoszeniem w głównym wątku nagrodowym TUTAJ.

Przykład posta:
Code:
###Medium Post###
Link to draft article:
Bonus - Social media posts promoting the Medium post:1. Twoja publikacja na Medium lub strona musi skupiać się na powiązanych tematach (wyłączna decyzja Bounty menedżerów/Sieci Metabase)
2. Post na blogu musi mieć co najmniej 500 słów
3. Artykuły w językach innych niż angielski mogą również wymagać akceptacji (wyłączna decyzja Bounty menedżerów/Sieci Metabase).

Prosimy wcześniejsze o skontaktowanie się z Bounty menedżerem.

UWAGA: MUSISZ UZYSKAĆ WSTĘPNĄ AKCEPTACJĘ NA ARTYKUŁ/VIDEO STWORZONE W JĘZYKU OBCYM.
JEŻELI NIE UZYSKAŁEŚ WSTĘPNEJ AKCEPTACJI, TWÓJ POST ZOSTANIE AUTOMATYCZNIE ODRZUCONY


(0 TOKENÓW NAGRODY)


Potencjalne przypadki zastosowania w biznesach nowej generacji na skalowalnym blockchainie
Smart OpCodes i ich aplikacje
Porównania Metabase do innych platform Crypto/Blockchain 3.0
Recenzja białej księgi Metabase
Porównania Metabase do poprzednisch sprzedaży tokenów i ICO
Analizy sprzedaży tokenów Metabase lub ICO
Porównanie Metabase do innych białych ksiąg


4. Wszystkie artykuły muszą zawierać linki do strony internetowej Metabase Network, grupy Metabase na Telegramie, konta Metabase na twitterze oraz wątków ANN/Nagrodowego
5. Użytkownicy z fake followersami zostaną zdyskwalifikowani
6. Akceptowane będą tylko oryginalne treści
7. Spamowanie/postowanie w niewłaściwych subforach nie będzie tolerowane.
8. Posty skasowane lub zamknięte przez administrację forum nie będą zaliczane.[Nagrody warte do 7.2 milion tokenów - 12% całej puli nagród]

Posiadasz odnoszącego sukcesy bloga lub stronę internetową? Twórz fabularne treści i zarabiaj tokeny dzięki:

- Pisaniu artykułów fabularnych na temat sieci Metabase,
- Pisanie fabularnych wywiadów z założycielami lub członkami zespołu badawczego sieci Metabase
- Promowanie swoich fabularnych treści na twoim twitterze, facebooku lub innych forach związanych z twoim blogiem lub stroną internetową.

Ilość zdobytych tokenów będzie uzależniona od jakości treści (decyzją Bounty menedżerów/sieci Metabase po po ich przeglądzie).
Możesz zobaczyć ogólne wskazówki dotyczące stosowanego przez nas systemu oceny jakości na naszym arkuszu oceny treści Metabase (Metabase - Writing Scoring Sheet).

– Odrzucone: 0 tokenów
– Niska jakość: 96,000 tokenów
– Średnia jakość: 192,000 tokenów
– Wysoka jakość: 288,000 tokenów


Ilość otrzymanych tokenów może zostać zwielokrotniona w zależności od rankingu Alexa w momencie przystąpienia do kampanii:

Bonus
Ponowne umieszczanie postów (repost) dodatkowo na innej (odpowiedniej) stronie przyniesie dodatkowe 25% tokenów (dozwlony jest tylko jeden repost na artykuł, nie uwzględnia się współczynnika zwielokrotnienia).

Aplikowanie:
1. Wypełnij formularz rejestracyjny kampanii, który otrzymałeś na email i wybierz opcję kampanii blogów, następnie zostaniesz poproszony o załączenie linku do twojej strony i rankingu.
2. Prześlij link do pliku google doc lub nieopublikowanej wersji twojego posta.
3. Poczekaj na zatwierdzenie (maksymalnie 24 godziny)
4. Po opublikowaniu, prześlij raport ze swoim zgłoszeniem w głównym wątku nagrodowym TUTAJ.

Przykład Posta:
Code:
###Blog Content###
Link to article:
Bonus - Social media posts promoting the blog post:


1. Twój Blog, strona internetowa lub sekcja musi być skupiona na tematach związanych z cryptowalutami, blochchainem, raitingami ICO lub Analizami (decyzją Bounty menedżerów/sieci Metabase po po ich przeglądzie)
2. Post na blogu musi mieć co najmniej 500 słów.
3. Artykuły w językach innych niż angielski mogą również wymagać akceptacji (wyłączna decyzja Bounty menedżerów/sieci Metabase)

Prosimy o wcześniejsze skontaktowanie się z Bounty menedżerem.

UWAGA: MUSISZ UZYSKAĆ WSTĘPNĄ AKCEPTACJĘ NA ARTYKUŁ/VIDEO STWORZONE W JĘZYKU OBCYM.

JEŻELI NIE UZYSKAŁEŚ WSTĘPNEJ AKCEPTACJI, TWÓJ POST ZOSTANIE AUTOMATYCZNIE ODRZUCONY


(0 TOKENÓW NAGRODY)


Artykuły o założycielach lub zespole Metabase Network
Porównanie Metabase do innych platform Crypto/Blockchain 3.0
Recenzja białej księgi Metabase
Porównanie Metabase do poprzednich sprzedaży tokenów i ICO
Analiza sprzedaży tokenów Metabase lub ICO
Porównanie Metabase do innych białych ksiąg


5. Wszystkie artykuły muszą zawierać linki do strony internetowej sieci Metabase, grupy Metabase na Telegramie, lub konta Metabase na twitterze
6. Artykuły z fejkowymi odsłonami zostaną zdyskwalifikowane
7. Tylko oryginalne treści zostaną zaakceptowane
8. Spamowanie/postowanie na niewłaściwych subforach nie będzie tolerowane.
9. Posty usunięte lub zamknięte przez administratorów forum nie zostaną zaliczone.[Nagrody warte do 7.2 miliona tokenów - 12% całej puli nagród]

Podziel się swoimi oryginalnymi treściami i zdobądź tokeny przez:

Pisanie oryginalnych treści na swojej stronie Steemit lub publikacje na temat sieci Metabase
Promowanie ich na innych forach, twoich grupach na facebooku/linkedin lub w innych sieciach społecznościowych o dużym zasięgu

Ilość zdobytych tokenów będzie uzależniona od jakości treści (decyzją Bounty menedżerów/sieci Metabase po po ich przeglądzie).
Możesz zobaczyć ogólne wskazówki dotyczące stosowanego przez nas systemu oceny jakości na naszym arkuszu oceny treści Metabase (Metabase - Writing Scoring Sheet).

– odrzucone: 0 tokenów
– niska: 96,000 tokenów
– średnia: 192,000 tokenów
– wysoka: 288,000 tokenów


Ilość otrzymanych tokenów może zostać zwielokrotniona w zależności od ilości followersów, którą użytkownik posiada w momencie przystąpienia do kampanii:


Bonus
Ponowne umieszczanie postów (repost) dodatkowo na innej (odpowiedniej) stronie przyniesie dodatkowe 25% tokenów (dozwolony jest tylko jeden repost na artykuł, nie uwzględnia się współczynnika zwielokrotnienia).

Aolikowanie:

1.  Wypełnij formularz rejestracyjny kampanii, który otrzymałeś na email i wybierz opcję kampanii Steemit, następnie zostaniesz poproszony o załączenie linku do swojego profilu.
2. Załącz link do pliku google doc lub niepublikowanego posta.
3. Poczekaj na zatwierdzenie (maksymalnie 24 godziny)
4. Po publikacji, wyślij raport ze swoim zgłoszenie w głównym wątku nagrodowym TUTAJ.

Przykład posta:
Code:
###Steemit Post###
Link to article:
Bonus - Social media posts promoting the Steemit post:1. Twoja publikacja na Steemit lub strona musi być skupiać się na odpowiednim temacie (wyłączna decyzja Bounty menedżerów/sieci Metabase)
2. Post musi mieć co najmniej 500 słów.
3. Artykuły w językach innych niż angielski mogą również zostać zaakceptowane (wyłączną decyzją Bounty Menedżerów/Metabase Network).

Prosimy o wcześniejszy kontakt w Bounty Menedżerem.

UWAGA: MUSISZ UZYSKAĆ WSTĘPNĄ AKCEPTACJĘ NA ARTYKUŁ/VIDEO STWORZONE W JĘZYKU OBCYM.

JEŻELI NIE UZYSKAŁEŚ WSTĘPNEJ AKCEPTACJI, TWÓJ POST ZOSTANIE AUTOMATYCZNIE ODRZUCONY


(0 TOKENÓW NAGRODY)


Potencjalne przypadki zastosowania w biznesach nowej generacji na skalowalnym blockchainie
Smart OpCodes i ich aplikacje
Porównania Metabase do innych platform Crypto/Blockchain 3.0
Recenzja białej księgi Metabase
Porównania Metabase do poprzednisch sprzedaży tokenów i ICO
Analizy sprzedaży tokenów Metabase lub ICO
Porównanie Metabase do innych białych ksiąg

5. Wszystkie artykuły muszą zawierać linki do strony internetowej Metabase Network, grupy Metabase na Telegramie, konta Metabase na twitterze oraz wątków ANN/Nagrodowego
6. Użytkownicy z fejkowymi odsłonami zostaną zdyskwalifikowani
7. Akceptowane będą tylko oryginalne treści
8. Spamowanie/postowanie w niewłaściwych subforach nie będzie tolerowane.
9. Posty skasowane lub zamknięte przez administrację forum nie będą zaliczane.


[Nagrody warte do 4.8 miliona tokenów - 8% całej puli nagród]


Tworzenie oryginalnych podcastów na temat sieci Metabase,
Tworzenie video recenzji platformy, funkcji, wywiadów lub analiz ICO tokenów
Promowanie swoich podcastów w innych sieciach społecznościowych np. twój Facebook/Twitter/Reddit/Bitcointalk

Ilość zdobytych tokenów będzie uzależniona od jakości treści (decyzją Bounty menedżerów/sieci Metabase po po ich przeglądzie).
Możesz zobaczyć ogólne wskazówki dotyczące stosowanego przez nas systemu oceny jakości na naszym  arkuszu oceny podkastów Metabase (Metabase - Podcast Scoring).

– odrzucone: 0 tokenów
– niska: 110,000 tokenów
– średnia: 214,000 tokenów
– wysoka: 320,000 tokenów


Ilość otrzymanych tokenów może zostać zwielokrotniona w zależności od długości trwania show:


Bonus:
1. Ponowne umieszczanie postów (repost) dodatkowo na innej (odpowiedniej) stronie przyniesie dodatkowe 25% tokenów (dozwolony jest tylko jeden repost na artykuł, nie uwzględnia się współczynnika zwielokrotnienia).


Aplikowanie:
1. Wypełnij formularz rejestracyjny kampanii, który otrzymałeś na email i wybierz opcję kampanii Podcast, następnie zostaniesz poproszony o załączenie linku do swojego podcastu.
2. Prześlij link do audio w formularzu.
3. Poczekaj na zatwierdzeni (maksymalnie 24 godziny)
4. Po opublikowaniu, prześlij raport ze swoim zgłoszeniem w głównym wątku nagrodowym TUTAJ.


Przykład raportu:
Code:
###PODCAST CAMPAIGN###
Podcast URL:
Bonus - Social media posts promoting the podcast:
[Nagrody warte do 3.6 miliona tokenów - 6% całej puli nagród]


Coingecko: https://www.coingecko.com/en/ico/metabase
Coinschedule: https://www.coinschedule.com/ico/meta
ICO Bench: https://icobench.com/ico/metabase
ICOrating: https://icomarks.com/ico/metabase
ICObazaar: https://icobazaar.com/v2/metabase-1/team
ICOholder: https://icoholder.com/en/metabase-21266
TrackICO: https://www.trackico.io/ico/metabase/
FoundICO: https://www.trackico.io/ico/metabase/
Tokenmarket: https://tokenmarket.net/blockchain/metabase/assets/metabase/

Obserwowanie/Upvote: 1000 tokenów
Komentarz: 2000 tokenów
Recenzja/Rating: 10,000 tokenów

 
Aplikowanie:
1.  Wypełnij formularz rejestracyjny kampanii, który otrzymałeś na email i wybierz opcję kampanii ICO listings,
2. Poczekaj na zatwierdzenie (maksymalnie 24 godziny)
3. Otwórz konto lub użyj istniejącego konta na dowolnej ze stron wymienionych powyżej, obserwuj i/lub zostaw komentarz/posta/recenzje na temat projektu Metabase.
4. Napisz posta w głównym wątku nagrodowym TUTAJ z linkami do swoich upvote/komentarzy/recenzji

Przykład raportu:
Code:
###ICO Listing Comments/Reviews###
Listing sites you posted on and the respective usernames:
Screenshot of/link to upvote/comment/review.

Komentarze/recenzje/posty muszą mieć co najmniej 160 znaków.


[Nagrody warte do 8.4 miliona tokenów - 14% całej puli nagród]
Aplikowanie:
1. Wypełnij formularz rejestracyjny kampanii, który otrzymałeś na email i wybierz opcję kampanii Sygnatur, następnie zostaniesz poproszony o załączenie linku do swojego profilu bitcointalk.
2. Zaczekaj na akceptację (maksymalnie 24 godziny)
3. Dodaj sygnaturę zgodną z twoim aktualnym poziomem, avatara oraz osobisty tekst
4. Napisz posta w głównym wątku nagrodowym z linkami do twoich tygodniowych postów


Przykład raportu:
Code:
###SIGNATURE CAMPAIGN###
Post 1
Post 2
Post 3
...
Post 10


1. Sygnatura, avatar oraz tekst osobisty muszą zostać utrzymane do czasu, kiedy zarobki zostaną przeliczone i zarejestrowane w zakładce “Bitcoin Signature” arkusza kampanii nagrodowej METABSE .
2. Żeby otrzymać nagrodę konieczne jest pisanie minimum 10 znaczących postów w każdym tygodniu. Posty nie na temat, spam oraz posty bez znaczenia/nic nie wnoszące nie będą zaliczane.
3. Posty muszą mieć długość co najmniej 140 znaków.
4. Uczestnicy muszą posiadać co najmniej rangę Jr. Member na forum
5. Posty w wątkach lokalnych są dozwolone lecz nie więcej niż 30% całkowitej ilości postówSygnatury znajdziesz TUTAJ
1. Tłumaczenie wątku ANN oraz wątku nagrodowego (Bounty)
2. Tłumaczenie artykułu na oficjalnym blogu Metabase lub obwieszczenia
3. Moderacja lokalnej grupy na Telegramie (za wyjątkiem mandaryńskiego chińskiego)

Ilość przyznanych tokenów będzie uzależniona od aktywności na wątku oraz ilości członków grupy na Telegramie.

Tłumaczenie przypiętej wiadomości z grupy głównej: 20,000 tokenów + 10 tokenów/członka na zakończenie kampanii

Wątki ANN+Bounty: 200,000 tokenówAplikowanie:
1. Wypełnij formularz rejestracyjny kampanii, który otrzymałeś na email i wybierz opcję kampanii Translation/Moderation, następnie zostaniesz poproszony o podanie:
 - ojczystego języka,
 - części kampanii do której aplikujesz (ANN/WP/Telegram)
 - doświadczenia w tłumaczeniu/moderacji (jeśli takie posiadasz)
 - nazwę użytkownika Bitcointalk
2. poczekaj na akceptację (maksymalnie 24 godziny).
3. udostępnij link do przetłumaczonych dokumentów.
4. prześlij raport ze swoim zgłoszeniem w głównym wątku nagrodowym TUTAJ.

Przykład reaportu:
Code:
###TRANSLATION###
Translation/Telegram group URL:

1. Od uczestników wymaga się utrzymania aktywności na lokalnych wątkach oraz grupach na telegramie, poprzes regularne postowanie i tłumaczenie uaktualnień, newsów i innych istotnych obwieszczeń. Wątki zawierające tylko jeden post będą odrzucane.
2. Automatyczne (Google or similar) tłumaczenia lub tłumaczenie o niskiej jakości będą odrzucane.
3. Niepotrzebne lub powtarzające się posty nie będą zaliczanie do liczenia tokenów.
4. Tylko posty napisane przez zarejestrowanego łowcę nagród będą zaliczane.
1542668505
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1542668505

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1542668505
Reply with quote  #2

1542668505
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
1542668505
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1542668505

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1542668505
Reply with quote  #2

1542668505
Report to moderator
szafa
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 756
Merit: 500


View Profile
June 12, 2018, 05:59:31 AM
 #2

60 milionów nie dołączę.
cryptovigi
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 166View Profile
June 12, 2018, 10:24:22 PM
 #3

60 milionów nie dołączę.

Czemu??? 60 mln to dużo??? z 2 miliardów przeznaczonych do sprzedaży bounty to tylko 3% (a ze wszystkich przeznaczonych docelowo do obiegu tylko 0,75%)

xeomthanhpho
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 42
Merit: 0


View Profile WWW
June 13, 2018, 02:33:12 PM
 #4

Reserving Vietnamese Translation for ANN+bounty thread+White Paper
Email: xeomthanhpho132@gmail.com
ETH: 0x62F0a78f0D19185268BB25BC87Eda01d7140Dd3d
My Portfolios: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1uijgLY6g5rHoHR2gFPD-gAvGo_IZ2QnpVd8Z7Uu8sP4/edit#gid=0
Please PM me via Bitcointalk or Email if I am accepted.
cryptovigi
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 166View Profile
June 13, 2018, 05:37:56 PM
 #5

Reserving Vietnamese Translation for ANN+bounty thread+White Paper
Email: xeomthanhpho132@gmail.com
ETH: 0x62F0a78f0D19185268BB25BC87Eda01d7140Dd3d
My Portfolios: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1uijgLY6g5rHoHR2gFPD-gAvGo_IZ2QnpVd8Z7Uu8sP4/edit#gid=0
Please PM me via Bitcointalk or Email if I am accepted.

EVERY APPLICATION MUST BE DONE VIA APPLICAFION FORM
https://intrepidventures.typeform.com/to/l5QOBW

APLIKACJA O ZATWIERDZENIE UCZESTNICTWA ODBYWA SIĘ TYLKO POPRZEZ TEN FORMULARZ:
https://intrepidventures.typeform.com/to/l5QOBW


Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!