Bitcoin Forum
June 21, 2024, 02:40:37 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: NEO ve Ethereum İlişkisine Yüzeysel Bakış  (Read 280 times)
desciglio2
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
June 17, 2018, 07:01:34 AM

NEO ve Ethereum aslında ortak amaçlara sahipler ama özellikle yabancı forumlarda bu ikisi üzerine sürekli bir kıyaslama yapılıyor. Oysaki büyürlerse birlikte biterlerse birlikte olacaklar..

ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
June 17, 2018, 11:19:36 AM

neo un market cap olarak ethereum u yakın gelecekte geçebileceğimi sanmam. fakat ben neo ya yatırım yaparken ether e hiç yatırım yapmıyorum zira neo da daha fazla ilerleme potansiyeli görüyorum market cap olarak ethereum un baya gerisinde olduğu için.
proof_seeker
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
June 17, 2018, 03:37:01 PM

Hem ETH hem NEO ikisine de güveniyorum. Bir tarafta Rusların ETH'si diğer tarafta ise Çin'in NEO'su. Ruslar kriptopara piyasasına hakim olabilmek için ciddi manada çalışıyorlar ve bunun gelişmesi geliştirilmesi için fırsat sunuyor. Ama asya bölgesi özellikle çin ve güney koreden her gün ayrı bir kötü haber geliyor. Kapalı kutu Çin'in piyasaya etkisi çok büyük. Kripto para piyasasında ne yapar nasıl bir strateji izlerler herhangi bir tahminde bulunmak çok zor.
Sadece bu korkutuyor zaten beni.
tursucutembelvampir
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

View Profile
June 17, 2018, 07:26:38 PM

NEO yeni ethereum diye geçiyor ama ben o kadar da değil diye düşünüyorum çünkü ethereum akıllı kontratların bitcoinidir
buttons252
Full Member

Activity: 406
Merit: 104

View Profile
June 17, 2018, 07:31:32 PM

hocam bence o kadar da yüzeysel olmamış diye düşünüyorum, biraz derinlemesine inmişsiniz gibi geliyor
Leteravian (OP)
Full Member

Activity: 322
Merit: 158

Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---

View Profile WWW
June 20, 2018, 03:46:21 PM

hocam bence o kadar da yüzeysel olmamış diye düşünüyorum, biraz derinlemesine inmişsiniz gibi geliyor

Yok be hocam daha yazsam neler yazardım da hem yazı sıkıcı bir hal alır hemde okunması vakit alır diye es geçtim. Yani aslında bu iki coin üzerine konuşulacak o kadar çok şey var ki buradakiler devede kulak kalır Cheesy

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    ●  Leteravian  ●    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
●  Merit Bekleyen Konularım  ●    ●  Diğer Üyelerin Merit Bekleyen Konuları Bu Başlık Altında  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ●  İmzanız ile Merit dağıtımına destek olun  ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: