Bitcoin Forum
May 08, 2024, 11:27:45 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: [ANN] ORS GROUP- Yapay Zekanın Blockchainle Buluşması  (Read 653 times)
zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
June 14, 2018, 07:53:17 AM

Rothschild ailesi ve Pirelli, Vodafone gibi markalar bu projenin içinde sanıyorum, yapay zeka ile bir çok proje var fakat bu proje arkasındaki kişilerle projelerini rahatlıkla hayata geçirebilir diye düşünüyorum, keza büyük borsalara girebilmeside olası gibi bakalım neler olacak.
Be very wary of relying on JavaScript for security on crypto sites. The site can change the JavaScript at any time unless you take unusual precautions, and browsers are not generally known for their airtight security.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715210865
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715210865
Reply with quote  #2

1715210865
Report to moderator
vipganyan
Copper Member
Full Member

Activity: 476
Merit: 110

View Profile WWW
June 14, 2018, 09:05:38 AM

ORS bounty falan da yapmadı, sadece Türk grubu admini arkadaşımızın yoğun teşviği sonucu Türk grubuna airdrop yaptırabildi. Yani fiyatı falan da pek yerinden oynamaz bounty dağıtmadığı için. Borsaya ne zaman girer bilemiyorum ama bir yapay zeka platformu için çok iyi yatırım aldı. Başarılar diliyorum.
buyukwoody
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 1

View Profile
June 14, 2018, 01:21:08 PM

Hocam çeviri için teşekkürler. Küçük işletmeler için büyük fırsatlar vaat etmeyi amaçlayan bir proje  ama  bu işletmeler büyük firmalarla tam olarak nasıl başa çıkacak? Zira Büyük işletmelerin finansal güçleri ve prestijleri oldukça iyi. Bu tarz işletmelerin böyle bir yapay zekayı keşfetmeleri ve onlara sahip olmaları daha olası. Bu durum yine küçük işletmelerin aleyhine olmayacak mı? Yoksa bu proje büyük balıkları bi kenara itip sadece küçük işletmeler için mi hizmet sağlayacak?
buttons252
Full Member

Activity: 406
Merit: 104

View Profile
June 14, 2018, 01:48:31 PM

bana kalırsa ORS ismi hiç olmamış,  ors bir türk firması bu konusa problemler yaşaya bilirler, çünkü 50 türlü telifi vardır,  rulman üreten bir firma bu, orta doğu rulman sanayi
adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
June 14, 2018, 08:52:22 PM

ORS token bounty airdrop bile neredeyse yapmadan bitfinex'e bir kaç saat önce girdi.. hatta ethfinex'e de girdi sanıyorum bu kadar kısa zamanda bitfinex'e girmiş bir ico sağlam para kazandırabilir.
adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
June 14, 2018, 08:54:17 PM

bana kalırsa ORS ismi hiç olmamış,  ors bir türk firması bu konusa problemler yaşaya bilirler, çünkü 50 türlü telifi vardır,  rulman üreten bir firma bu, orta doğu rulman sanayi

ORS sonuçta borsadaki kısaltması $ hiç bir telif sıkıntısı veya karışıklık çıkmaz dünya üzerinde binlerce farklı anlam veya farklı sektöre refrans veren kısaltma var.
vipganyan
Copper Member
Full Member

Activity: 476
Merit: 110

View Profile WWW
June 14, 2018, 09:51:05 PM

ORS Bitfinexe girdiyse tebrik etmek lazım, eski gücünde olmasa da bitfinex çok büyük bir borsa. Değerleneceğini düşünüyorum zaman içerisinde. Çok başarılı bir hareket yapmışlar.
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: