Bitcoin Forum
April 20, 2024, 01:02:57 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: PayBis kripto para ortaklığı platformu Türkiye için açıldı Merhaba  (Read 161 times)
Paybis (OP)
Full Member

Activity: 194
Merit: 100

View Profile WWW
June 13, 2018, 10:53:49 AM

Kripto para birimi değişiminin Paybis.com'un Türkiye için ortaklık platformu açtığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.
Ziyaretçilerinizin her bir işlemi için komisyonlarından% 30'a kadar gelir payı sunuyoruz.
Ortaklık hesabınızı  https://affiliate.paybis.com/signup adresinde oluşturabilirsiniz.

PayBis Faydaları:
1 Kredi kartıyla BTC / LTC / BCH / ETH'yi anında satın alabilirsiniz
2 15 dakika içinde süper hızlı hesap doğrulaması
3 TrustPilot’ta 9.3 değerlendirme ve yerinde entegrasyon mümkün
4 Geniş ceşit ödeme yöntemleri mevcut
5 Günlük / aylık sınırı yok
6 Canlı istatistik
7 24/7 destek
8 Kısa tutma süresi

▬▬▬▬    █ BUY SELL EXCHANGE BITCOIN
PaybisBuy Bitcoin with Credit Card     Sell bitcoin for Bank transfer     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬  Buy Bitcoin with Perfect Money Buy Perfect Money with Bitcoin █ digital & cryptocurrency exchange
"The nature of Bitcoin is such that once version 0.1 was released, the core design was set in stone for the rest of its lifetime." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
coinexpert.tr
Jr. Member
*

Activity: 54
Merit: 2

Trade Better Trade Crypto

View Profile
June 13, 2018, 12:28:01 PM

Bu fiyatlara ve komisyon'a pek akıl karı değil.... Denemek isteyene bol şans.

.:: Best Trader ::.  - - -   .:: Best Analyzer::.
Paybis (OP)
Full Member

Activity: 194
Merit: 100

View Profile WWW
June 14, 2018, 07:43:48 AM

Bu fiyatlara ve komisyon'a pek akıl karı değil.... Denemek isteyene bol şans.
Hacme ve ödeme sistemine bağlı olarak esnek bir komisyonumuz var. Bu 200.000 memnun müşteri ve TrustPilot üzerinde 9.3 bir derece ile kanıtlanabilir.

▬▬▬▬    █ BUY SELL EXCHANGE BITCOIN
PaybisBuy Bitcoin with Credit Card     Sell bitcoin for Bank transfer     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬  Buy Bitcoin with Perfect Money Buy Perfect Money with Bitcoin █ digital & cryptocurrency exchange
Sirtho
Member
**

Activity: 244
Merit: 10

View Profile
June 14, 2018, 09:26:03 AM

Memnun müşterileriniz olabilir ama sitenizde bir hesaplama yaptım 10k dolar icin %10 komisyon, 100k dolar için %8.5 komisyon istiyor. Bu oranlar baya bir yüksek, ülkemizde tercih edileceğini çok sanmıyorum. Küçük meblalarda komisyon çok umarsanmayabilir ama rakam büyüdükçe komisyonlarda yüksek rakamlara geliyor.

Leteravian
Full Member

Activity: 322
Merit: 158

Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---

View Profile WWW
June 14, 2018, 02:44:17 PM

Memnun müşterileriniz olabilir ama sitenizde bir hesaplama yaptım 10k dolar icin %10 komisyon, 100k dolar için %8.5 komisyon istiyor.

Katılıyorum uçuk meblâlar ayrıca bu kadar komisyona karşılık verilen hizmetin diğerlerinden farkı nedir ? Ben pek de bir fark göremedim sadece Günlük / aylık limit olmaması iyi o da bu kadar komisyon vermeye değmez bence oranları düşürmeniz gerekiyor...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    ●  Leteravian  ●    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
●  Merit Bekleyen Konularım  ●    ●  Diğer Üyelerin Merit Bekleyen Konuları Bu Başlık Altında  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ●  İmzanız ile Merit dağıtımına destek olun  ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
mugt
Member
**

Activity: 183
Merit: 35

View Profile
June 16, 2018, 01:16:51 PM

Bitcoin'den Payeer'e geçişte -3.55% iyimiş Smiley 50k'da 1200 $ fena değil.  Grin https://i.hizliresim.com/lZy3Xl.png
Pages: [1]
  Print  

Jump to: