Bitcoin Forum
May 13, 2024, 08:29:02 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Cüzdanınızda Bilmediğiniz Tokenlar Olabilir !  (Read 666 times)
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
June 14, 2018, 02:34:18 PM

Eski versiyonunu kullansanızda yenileri galiba göstermiyordu. Ayrıca o kenarda köşede kalmış olanların tamamı çöp olmalı. Bende bugüne kadar defalarca kontrol ettim vardır belki bir düşeş denk geliriz diye ama bir kere bile rastlayamadım.
"The nature of Bitcoin is such that once version 0.1 was released, the core design was set in stone for the rest of its lifetime." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715588942
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715588942
Reply with quote  #2

1715588942
Report to moderator
1715588942
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715588942
Reply with quote  #2

1715588942
Report to moderator
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
June 14, 2018, 04:09:29 PM

Bilmeyenler için açıklayıcı ve güzel bir bilgi olmuş emeklerinize sağlık, yeni giren arkadaşlar bu tür bilgileri arıyorlar. Ayrıca mew e direk giriş yaptığınızda bazı coinler gözükmez,sizin ekleme yaparak ortaya çıkarmanız gerekir.

Ferahnuma
Jr. Member
*

Activity: 264
Merit: 1

View Profile
June 14, 2018, 06:17:12 PM

Görünse zaten işe yarardı ama bi halta yaramıyor malesef. Nerden geldiği de muamma. Durdukça turşusu kuruluyor sadece Smiley
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
June 14, 2018, 06:26:46 PM

Bende konuyu görünce bir bakayım dedim hem ethscan hemde ethplorerde gözükmeyen birçok token olduğunu gördüm. Bakalım aralarında işe yarayan birkaç token var sanırım

instr_35
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
June 14, 2018, 08:01:27 PM

Valla ben de anlamadım bir blog yazmıştım aylar önce gelmişti duruyordu bugün rastgele baktım tekrar gönderilmiş anlayamadım neden olduğunu
hero_coin
Member
**

Activity: 322
Merit: 16

View Profile
June 14, 2018, 09:45:10 PM

Ben ethplorer ve telegramdan eth wallet takip botu kullandığım için yeni bir token geldiği zaman doğrudan görebiliyorum. Zaten göremediklerim de genellikle airdroptan gelen çöp coinler oluyor.
67semih
Jr. Member
*

Activity: 630

View Profile WWW
June 15, 2018, 06:01:09 AM

Eger degerli bisey olsalardi gorunurdu. Cop diye tabir edilen o kadar cok coin varki barsin onlarda gozukmesin. Zaten birsuru abuk subuk coin donuyor piyasada.
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1483

View Profile
June 15, 2018, 06:47:44 AM

Valla ben de anlamadım bir blog yazmıştım aylar önce gelmişti duruyordu bugün rastgele baktım tekrar gönderilmiş anlayamadım neden olduğunu

Bazı projeler ödül dağıtımını taksit taksit yaparak büyük bir dump olmasının önüne geçmeye çalışıyor. Son dönemlerde Coinvest ve emin olmamakla birlikte Vice böyle bir yol izledi sanırım. Kampanyanın bounty sayfasındaki spreadsheetten hak kazandığınız toplam token sayısını görebilirsiniz.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
June 15, 2018, 06:54:18 AM

Hiçbir işe yaramayan çöplük coinler . Yeni mew hesabı açın 1-2 hafta içinde mutlaka cüzdana gelir.nir aralar penis coin bile vardı. Şimdi ortalıkta yok. Nereden geldiği de belli değil. Abuk sabuk coinler. Görmesekte olur. Zaten hiç bir degeri yok. Yer kalabalığı sadece
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532

View Profile WWW
June 15, 2018, 03:14:36 PM

Mesele tokenlerin görünüp görünmemesi diyil. Asıl mesele para edecek coinlerin cüzdanda olması  Grin Grin Başarılı bir site.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
ascakan
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 255

View Profile
June 15, 2018, 05:31:27 PM

Çoğu reklam amacıyla gönderiliyor ya da patlayan AirDrop’lar olarak gönderiliyor hatta bazen sadece hesabınızda Eth var ise gönderiliyorlar Trx böyle gönderiyordu geçen aya kadar. Ama yüzde 99u patlaktır o coşnlrtin , para ediyor olaydı zaten heberiniz olurdu deltaya bakmadan
derincold
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
June 15, 2018, 05:46:56 PM

İlk defa haberim oldu böyle bir uygulamadan. Çok iyi etherscan'da göremediğim birkaç tokeni gördüm bu site aracılığıyla da görmesemde bir şey değişmezdi. 0.01$ ediyor 90 bin adeti hiç göndermeseler daha iyiydi. Fakat nereden geldiğinide bilmiyorum. Airdrobuna felan katîlmadım rastgele yollamışlar..
tekhesaplar
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
June 15, 2018, 06:31:52 PM

çok teşekkürler ancak daha cüzdanım yok yinede yararlı Smiley
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
June 15, 2018, 07:51:29 PM

Penis token göndermiş şerefsizler Smiley

ahahahah ondan bende de var, üstelik 31000 adet, dahası bir tane var 21 milyar milyon, selam verdim adamlar projeyi üzerime atıp kaçtı galiba, piyasa fena cıvıdı, airdrop filan hak getire.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
June 15, 2018, 08:05:44 PM

Burada gelen tokenlar, sanırım şu Waves'de gelen scam tokenler gibiler. O yüzden bence gözükmemesi daha iyidir. Zaten airdrop yüzünden çöplüğe dönen cüzdan biraz daha düzgün olur.
proof_seeker
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
June 15, 2018, 09:14:15 PM

ethplorer.io sitesinden doğrudan cüzdan adresi ile sorgulama yaparsanız bütün tokenleri ne zaman gelmiş ne kadar gelmiş hepsini rahatlıkla görebilirsiniz.
Zaten normal zamanda phishing tehlikesinden dolayı cüzdana giriş yapılmasını pek tavsiye etmem.
megadeth1992
Member
**

Activity: 350

W12 – Blockchain protocol

View Profile
June 15, 2018, 10:06:12 PM

Yukarda arkadaş öyleymiş waves de aynı şekilde bir çok scam tokeni gelmi banada. Ne üdügü belirsiz bir sürü çöp token. Yani zaten işe yarayan birşey olsa etherscan adresinde görünür. Demek ki bı halta yaramıyor ki görünmüyor. Gorunenler iş yapsinda gorunmeyenle işimiz yok.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
June 15, 2018, 10:28:49 PM

Etherscan'da değeri olan coinler bundan değersiz yani sıfır bakiye olarak görunüyor. Ama etherscanda sıfır değeri olan coinlerde burada 3-5 kuruş değerli görünüyor. Enteresan bir şey.
600rr
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
June 15, 2018, 11:48:15 PM

Para edecek tokenler olsa zaten borsalarda listelenirler ve biz de görürüz. Yine de merak edenler açıp bakabilirler tabii ki, varlıkları bile hoş görünüyor insanlara coinlerin  Smiley

Görünen ve para etmeyen coinler bile can sıkıcı bir vaziyete geldi. Bırakalım da bunlar gözükmesin de moralimiz bozulmasın boşu boşuna
leprakon
Member
**

Activity: 680

View Profile
June 16, 2018, 06:42:42 AM

Evet bende denedim cidden bir iki tane airdroptan geldigini dusundugum toke gordum ama bir ise yaramiyor hic biri herhangi bir borsaya girmis degil tamamen cop coinler...
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: