Bitcoin Forum
May 07, 2024, 09:29:30 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Yatırımınızın güvenceye alınmasını sağlamak için hangi ICO’yane  (Read 131 times)
Noolz39 (OP)
Hero Member

Activity: 630
Merit: 503

View Profile
June 06, 2018, 09:17:59 PM

Yatırımınızın güvenceye alınmasını sağlamak için hangi ICO’yane kadar yatırım yapacağına dair kişisel araştırmam. Bu araştırmam Aralık ayına kadar kazancınızı artıracaktır.

Aşağıdaki ifadelerin kendime ait işisel görüşler olduğunu baştan belirtmek isterim. Son zamanlarda sadece%50'nin üzerinde kaybettiğimi öğrenmek için koinlere baktım. Ve kendime “Sırada ne var?” Diye sordum. Ardından ICO piyasası üzerinde çalışmaya başladım, çünkü uygulanabilir projelere yatırım yaparak bir miktar gelir elde etmek için tek yermiş gibi görünüyor. Burada küçük bir not ekleyelim, Sadece ekleyeceğim küçük bir açıklama, x2'den tamamen memnun olurum. neden son zamanlarda bana x10'luk bir getiri sağlayacak projeleri arıyordum.

Başından beri tartışılan çoğuhype içeren projeler  dikkate almadım. ICO, pazarlama bütçeleri arasında bir tür savaştır. Sonsuz Quarckchein ile uğraşarak gelirinizi asla çoğaltmayacaksınız. Anahtar, her zaman, “low key” projeleri, ve o bu projelerin arkasında faydalı bir fikir ve küçük hard cap ile aramaktır. Bu tür projeler kesinlikle size en çok fayda sağlayacak ve en yüksek kazançları sağlayacak.

Bazı bariz nedenlerle, Shivom projesine aşık oldum diyebilirim.
https://shivom.io/

Onların fikri, dünyanın her yerindeki kullanıcıların kişisel DNA bilgilerine erişebilmelerine ve başkalarıyla ücretsiz olarak ya da belirli bir ücret karşılığında paylaşabilecekleri bir platform yaratmaktı. Birleştirilmiş insan genom veri tabanı, çeşitli hastalıklar için yeni tedaviler geliştirmek için potansiyel olarak yararlı olabilecek bilgileri paylaşmak / kullanmak için oluşturulacaktır! AllDNA bilgileri herşeyi bir arada saklayacak ve akıllı kişiler aracılığıyla paylaşılacaktı.

Ne yazık ki, ICO'ya katılmak için benim için çok geçti ve proje, 35 milyon dolarlık hardcap'a kolayca ulaştı. Günümüzde, OMX tokenini elde etmenin tek yolu, belki de bazı rasgele token değişim listelerinden geçmektedir.

Sonunda üç projeye yatırım yapmaya karar verdim.

1. Spotcoin

Spotcoin nedir - Spotcoin'in gelecekteki işlerinin arkasındaki güç, tüm kullanıcılarımıza basit bir likidite sağlayacak olan Spotcore motorudur. Spotcore motoru, dijital değişim, madencilik operasyonları, ödeme sistemi ve OTC pazarını akıcı bir şekilde entegre edecektir. Bu daha sonra Spotcoin kullanıcı arayüzüne bağlanacaktır.
es digital asset management easier than ever.

Basitçe söylemek gerekirse, bu proje sonunda bankaları ve kripto para birimini birleştirmek istiyor. İşlerini çok ciddiye alıyorlar. Toplam çalışan sayısı 3'ten 30'a yükseldi. Gerçek işin yapıldığını söyleyebilirsin. Bir token’ın fiyatını arttırmak için başka neye ihtiyacınız var? Smiley ICO sırasında satın alınan her simge, daha fazlası için kolayca satılabilir.Project details:
Website: https://www.spotcoin.com/
ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3173859.0
ICO details
Token satış  modeli:
·  En fazla token sayısı: 99 000 000 SPOT.
· Token standardı: NEP-5 (NEO blockchain).
· ICO: fiyat/1 SPOT: 0.50 USD.
· Minimum alım : 50 SPOT.
· Makasimum alım : 1 000 000 SPOT.
· Softcap: 5 000 000 USD
· Hardcap: 30 000 000 USD.
· Kabul edilenkoinler: NEO,  BTC, ETH, GAS, SIB, USD
Benim tahminim: Aralık sonunda x4 - x8.

2. Stealth Project
Stealth Projecttemel olarak, Web'deki gizlilik / anonimlik sorunlarını birlikte çözen çoklu programlardan oluşuyor. Burada tamamen anonim bir tarayıcı, TOR'a çok benzeyen kendi ağları ve yerleşik bir para mikseri ile kripto pusulası elde edersiniz. İşin aslı, AlphaBay & Hansa'nın (en büyük derin siyah web pazarları) erkekleri, Bitcoin işlemlerinin takip edilmesinden bıkmış ve kendi bağımsız ekosistemlerini yaratmaya karar vermiş olmalarıdır. Bazı siyah şapka özel forumlarından bir arkadaşım projenin şu anda sonuçlandırıldığını ve halihazırda kendi yetenekleri olduğunu söyledi. Gerçekleşme tarihi yaklaşıyor ve proje özel yatırımcılar için çok ümit verici görünüyor. Her şeyin üstünde, benim için son derece önemli olan KYC yok. STELZ tokenları, cüzdan içinde madeni para karıştırmak için gerekli olduğundan oldukça kullanışlıdır. Fiyatını ve genel değerini kesinlikle etkileyecektir (çok faydalı bir şekilde).

Proje detayları:
Website: http://stealthwallet.pro
ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4366584.0
ICO detayları
Token satış modeli:
· En fazla token sayısı: 300 000 000 STELZ.
· Token standardı: ERC-20.
· ICO: fiyat/1 STELZ: 0.10 USD.
· Minimum alım: 10 STELZ.
· Maksimum alım: 3 000 000 STELZ.
· Kabul edilen koinler: BTC, ETH.
Kim, Angela & Bark bu işlemden para kazanırken, arkadaşı Vladimir'e para göndermeye çalışan bazı Donald erkekleri içeren büyük bir tanıtım videosu var: D
https://www.youtube.com/watch?v=RuSyucUcO1c&t=

Tahminim 2018'in sonu x10-x25 (Stealth Cüzdan sürümü Aralık ayı için planlanıyor).

3. Asuracoin

Bu Asuracoin'i tanımlayan tek bir kelime var, cybersport(e-spor). Evet siber spor! Son zamanlarda İnternet'in popülerliği nedeniyle, her geçen gün daha fazla insan bilgisayar oyunlarını oynuyor hem de hiç olmadığı kadar. Bununla birlikte, günümüz oyuncuları çoklu güvenlik sorunları, nakit para çekme, kişisel bilgileri vb. Yetkisiz kişiler gibi çeşitli zorluklarla karşılaşıyorlar.
Aura'nın geliştiricileri, tüm bu sorunlara çözüm bulabilir. Asura'nın dünyası, genel olarak toplumun ekosistemine odaklanan, siberport (eSports) için kendine güdümlü bir platformdur. Bu, dünya çapında en ünlü dört video oyununa odaklanacak:

·  Counter-Strike: Global Operations;
·  Dota 2;
·  King of Glory;
·  League of legends.

Bu adamlar cybersport (e- spor ) dünyasında yapılan ödemelerden yararlanmak istiyorlar. Oynayan ve genel olarak oyun dünyasının içinde olan insanların sayısı göz önüne alındığında, bu proje son derece umut verici görünüyor.

Proje detayları:

Website: https://asuracoin.io

ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3290541.0

ICO details

Token satış modeli:

• The maksimum token sayısı: 1 000 000000 ASA.
• Token standardı: NEP-5 (NEO blockchain).
• ICO: fiyat/1 ASA =  1 NEO.
• Minimum alım: 5000 ASA.
• Maksimum alım: 500 NEO.
• Softcap: 2 500 000 USD
• Hardcap: 12 000 000 USD.
• Kabul edilenkoinler: NEO

Benim tahminim: Aralık sonunda x8- x25.

Bu sonuçlara, 50'den fazla ICO'yu analiz ettikten sonra, forumları inceleyerek ve çok başarılı yatırımcılarla konuyu tartışarak aşamalı olarak geldim. Sizin de bu konudaki görüşlerinizi duymaktan memnun olurum.

"There should not be any signed int. If you've found a signed int somewhere, please tell me (within the next 25 years please) and I'll change it to unsigned int." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715117370
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715117370
Reply with quote  #2

1715117370
Report to moderator
1715117370
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715117370
Reply with quote  #2

1715117370
Report to moderator
karayaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile WWW
June 06, 2018, 10:05:53 PM

asura softcap yapacağı bile meçhul hocam inş. dediğiniz gibi yükseliş yakalar bende yatırım yaptım bekliyorum x25 yaparsa zil takıp oynarım
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
June 07, 2018, 06:08:12 AM

Asuradan bende umutluydum ama dahaca sofcap miktarının üçte birini hardcap miktarının da onda birini ancak toplayabildiler ico satışlarında, gerçi icosunun bitişine 23 gün daha var ama umarım hardcap miktarına ulaşırlar, ancak bu şekilde iyi bir değerlenme yaşayabilir.

gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
June 07, 2018, 07:08:20 AM

Yatırımınızın güvende olmasını istiyorsanız hiçbir ico'ya yatırım yapmayın, bitcoin'de tutun ya da çok düşük olan sağlam projelere yatırın oax gibi, ico başlı başına riskli bir iş proje sağlam olsa bile bunun örneğini çok gördük.
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
June 07, 2018, 07:31:42 AM

Aslında çok para toplaması pek bir anlam ifade etmiyor. Hardcap yapıp yerlerde sürünen icolar var. Ama 1 milyon dolar toplayıp 5x yapan icolarda mevcut docademic gibi. Adamlar doğrudürüst bir borsaya girmedikleri halde bu çıkışı yakaladılar.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
Axmo
Newbie
*

Activity: 33
Merit: 0

View Profile
June 07, 2018, 09:40:27 AM

Asura benim de takibimde ancak, ico dönemi boyunca beklediğimden çok daha az yatırım topladılar. Bu beni biraz düşündürtüyor.
elithamal
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
June 07, 2018, 10:08:04 AM

arkadaşa tamamen katılmıyorum. Aksine gerek shealth project gerek asura coin gerekli yatırımı alamadığı gibi yeni stage'ler açtı. Biz asura coinde en fazla stage2 de hardcap yapar dedik ama stage3 ü bile açtı. Bence ico fiyatının altına düşecek bir  coin. Shealth project de keza öyle bountyhive dan biliyorum ve dolandırıcı demesem de kazandıracağını düşünmediğim aksine zarara uğratacağını düşündüğüm bir coin. asura coin de x8 ile 25 arası demişsiniz aralık ayına kadar biz 6.cı aydayız 6 ayda x8 ile 25 arası çok çok abartlı bir tahmin bence arkadaşın dediklerini pek önemsememeliyiz.

eğer yatırımınızı güvenceye almak istiyorsanız bitcoin e yatırmanızı tavsiye ederim.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   PRE-ICO: 40% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
June 07, 2018, 10:10:28 AM

Mümkünse bountysiz ve bonussuz icolara katılmaya çalışın. Herkesin elindeki miktar adil olsun ki borsaya girince dumplamak isteyenlere fırsat doğmasın.

euro1988
Newbie
*

Activity: 81
Merit: 0

View Profile
June 11, 2018, 06:37:18 PM

YAZARLIK İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM
coa032
Hero Member

Activity: 602
Merit: 500

View Profile
June 15, 2018, 01:40:28 PM

Yatırımınızın güvenceye alınmasını sağlamak için hangi ICO’yane kadar yatırım yapacağına dair kişisel araştırmam. Bu araştırmam Aralık ayına kadar kazancınızı artıracaktır.

Aşağıdaki ifadelerin kendime ait işisel görüşler olduğunu baştan belirtmek isterim. Son zamanlarda sadece%50'nin üzerinde kaybettiğimi öğrenmek için koinlere baktım. Ve kendime “Sırada ne var?” Diye sordum. Ardından ICO piyasası üzerinde çalışmaya başladım, çünkü uygulanabilir projelere yatırım yaparak bir miktar gelir elde etmek için tek yermiş gibi görünüyor. Burada küçük bir not ekleyelim, Sadece ekleyeceğim küçük bir açıklama, x2'den tamamen memnun olurum. neden son zamanlarda bana x10'luk bir getiri sağlayacak projeleri arıyordum.

Başından beri tartışılan çoğuhype içeren projeler  dikkate almadım. ICO, pazarlama bütçeleri arasında bir tür savaştır. Sonsuz Quarckchein ile uğraşarak gelirinizi asla çoğaltmayacaksınız. Anahtar, her zaman, “low key” projeleri, ve o bu projelerin arkasında faydalı bir fikir ve küçük hard cap ile aramaktır. Bu tür projeler kesinlikle size en çok fayda sağlayacak ve en yüksek kazançları sağlayacak.

Bazı bariz nedenlerle, Shivom projesine aşık oldum diyebilirim.
https://shivom.io/

Onların fikri, dünyanın her yerindeki kullanıcıların kişisel DNA bilgilerine erişebilmelerine ve başkalarıyla ücretsiz olarak ya da belirli bir ücret karşılığında paylaşabilecekleri bir platform yaratmaktı. Birleştirilmiş insan genom veri tabanı, çeşitli hastalıklar için yeni tedaviler geliştirmek için potansiyel olarak yararlı olabilecek bilgileri paylaşmak / kullanmak için oluşturulacaktır! AllDNA bilgileri herşeyi bir arada saklayacak ve akıllı kişiler aracılığıyla paylaşılacaktı.

Ne yazık ki, ICO'ya katılmak için benim için çok geçti ve proje, 35 milyon dolarlık hardcap'a kolayca ulaştı. Günümüzde, OMX tokenini elde etmenin tek yolu, belki de bazı rasgele token değişim listelerinden geçmektedir.

Sonunda üç projeye yatırım yapmaya karar verdim.

1. Spotcoin

Spotcoin nedir - Spotcoin'in gelecekteki işlerinin arkasındaki güç, tüm kullanıcılarımıza basit bir likidite sağlayacak olan Spotcore motorudur. Spotcore motoru, dijital değişim, madencilik operasyonları, ödeme sistemi ve OTC pazarını akıcı bir şekilde entegre edecektir. Bu daha sonra Spotcoin kullanıcı arayüzüne bağlanacaktır.
es digital asset management easier than ever.

Basitçe söylemek gerekirse, bu proje sonunda bankaları ve kripto para birimini birleştirmek istiyor. İşlerini çok ciddiye alıyorlar. Toplam çalışan sayısı 3'ten 30'a yükseldi. Gerçek işin yapıldığını söyleyebilirsin. Bir token’ın fiyatını arttırmak için başka neye ihtiyacınız var? Smiley ICO sırasında satın alınan her simge, daha fazlası için kolayca satılabilir.Project details:
Website: https://www.spotcoin.com/
ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3173859.0
ICO details
Token satış  modeli:
·  En fazla token sayısı: 99 000 000 SPOT.
· Token standardı: NEP-5 (NEO blockchain).
· ICO: fiyat/1 SPOT: 0.50 USD.
· Minimum alım : 50 SPOT.
· Makasimum alım : 1 000 000 SPOT.
· Softcap: 5 000 000 USD
· Kabul edilenkoinler: NEO,  BTC, ETH, GAS, SIB, USD
Benim tahminim: Aralık sonunda x4 - x8.

2. Stealth Project
Stealth Projecttemel olarak, Web'deki gizlilik / anonimlik sorunlarını birlikte çözen çoklu programlardan oluşuyor. Burada tamamen anonim bir tarayıcı, TOR'a çok benzeyen kendi ağları ve yerleşik bir para mikseri ile kripto pusulası elde edersiniz. İşin aslı, AlphaBay & Hansa'nın (en büyük derin siyah web pazarları) erkekleri, Bitcoin işlemlerinin takip edilmesinden bıkmış ve kendi bağımsız ekosistemlerini yaratmaya karar vermiş olmalarıdır. Bazı siyah şapka özel forumlarından bir arkadaşım projenin şu anda sonuçlandırıldığını ve halihazırda kendi yetenekleri olduğunu söyledi. Gerçekleşme tarihi yaklaşıyor ve proje özel yatırımcılar için çok ümit verici görünüyor. Her şeyin üstünde, benim için son derece önemli olan KYC yok. STELZ tokenları, cüzdan içinde madeni para karıştırmak için gerekli olduğundan oldukça kullanışlıdır. Fiyatını ve genel değerini kesinlikle etkileyecektir (çok faydalı bir şekilde).

Proje detayları:
Website: http://stealthwallet.pro
ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4366584.0
ICO detayları
Token satış modeli:
· En fazla token sayısı: 300 000 000 STELZ.
· Token standardı: ERC-20.
· ICO: fiyat/1 STELZ: 0.10 USD.
· Minimum alım: 10 STELZ.
· Maksimum alım: 3 000 000 STELZ.
· Kabul edilen koinler: BTC, ETH.
Kim, Angela & Bark bu işlemden para kazanırken, arkadaşı Vladimir'e para göndermeye çalışan bazı Donald erkekleri içeren büyük bir tanıtım videosu var: D
https://www.youtube.com/watch?v=RuSyucUcO1c&t=

Tahminim 2018'in sonu x10-x25 (Stealth Cüzdan sürümü Aralık ayı için planlanıyor).

3. Asuracoin

Bu Asuracoin'i tanımlayan tek bir kelime var, cybersport(e-spor). Evet siber spor! Son zamanlarda İnternet'in popülerliği nedeniyle, her geçen gün daha fazla insan bilgisayar oyunlarını oynuyor hem de hiç olmadığı kadar. Bununla birlikte, günümüz oyuncuları çoklu güvenlik sorunları, nakit para çekme, kişisel bilgileri vb. Yetkisiz kişiler gibi çeşitli zorluklarla karşılaşıyorlar.
Aura'nın geliştiricileri, tüm bu sorunlara çözüm bulabilir. Asura'nın dünyası, genel olarak toplumun ekosistemine odaklanan, siberport (eSports) için kendine güdümlü bir platformdur. Bu, dünya çapında en ünlü dört video oyununa odaklanacak:

·  Counter-Strike: Global Operations;
·  Dota 2;
·  King of Glory;
·  League of legends.

Bu adamlar cybersport (e- spor ) dünyasında yapılan ödemelerden yararlanmak istiyorlar. Oynayan ve genel olarak oyun dünyasının içinde olan insanların sayısı göz önüne alındığında, bu proje son derece umut verici görünüyor.

Proje detayları:

Website: https://asuracoin.io

ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3290541.0

ICO details

Token satış modeli:

• The maksimum token sayısı: 1 000 000000 ASA.
• Token standardı: NEP-5 (NEO blockchain).
• ICO: fiyat/1 ASA =  1 NEO.
• Minimum alım: 5000 ASA.
• Maksimum alım: 500 NEO.
• Softcap: 2 500 000 USD
• Hardcap: 12 000 000 USD.
• Kabul edilenkoinler: NEO

Benim tahminim: Aralık sonunda x8- x25.

Bu sonuçlara, 50'den fazla ICO'yu analiz ettikten sonra, forumları inceleyerek ve çok başarılı yatırımcılarla konuyu tartışarak aşamalı olarak geldim. Sizin de bu konudaki görüşlerinizi duymaktan memnun olurum.

İlginç. Bu projeleri izleyeceğim
Pages: [1]
  Print  

Jump to: