Bitcoin Forum
April 10, 2024, 05:51:28 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Aktif Proje Kaynağı - Potansiyeli Yüksek Olan Projelerden Haberiniz Olsun.  (Read 624 times)
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 1

View Profile WWW
June 16, 2018, 07:28:35 PM

İşte bu çok güzül bir paylaşım. İyi bir araştırma yapmışsınız. Özenle seçilen bountyler kazandıracakdır elbetki. Paylaşım için teşekkür ederim.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
"Bitcoin: the cutting edge of begging technology." -- Giraffe.BTC
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1712728288
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1712728288
Reply with quote  #2

1712728288
Report to moderator
1712728288
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1712728288
Reply with quote  #2

1712728288
Report to moderator
_gavaraci_
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
June 16, 2018, 07:54:17 PM

Çoğu projeyi inceleyip mi eklediniz yoksa web siteleri teknik dökümanı falan düzgün diye mi scam çıkacaklar hiç belli olmuyor çünkü. Ayrıca çoğu projeyi bilmiyorum incelemekte fayda var gibi görünüyor.
z38630610
Legendary
*

Activity: 1050
Merit: 1000

View Profile
June 16, 2018, 07:56:35 PM

Bu güzel bir çalışma olmuş fakat bounty konularının linkide olursa daha iyi olur. Sürekli güncellenicek sanırım. O yüzden takip edilesi bir paylaşım. Elinize sağlık.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
.JINBI..

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
.
...T H E   G O L D E N   I C O...
.────────     WHITEPAPER     ────────.
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
June 16, 2018, 08:02:00 PM

boş boş teşekkür edip imza kasacağınıza merit verebilirdiniz (olanlar) .....kardeşim eline sağlık bi de puanlama olursa daha güzel olur...yani diğer arkadaşlarında dediği gibi sana göre bu proje 10/5 üzerinden kaç alır mesela bunu da belirtirsen güzel olur
tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
June 16, 2018, 08:20:36 PM

bu bounty konusunda her taraf tam bir çöplüğe dönüşmüş var. atıyorum 100 proje varsa bunların 90 ı kesinlikle işe yaramıyor ve bounty hunterların zamanını çalıyor. geriye kalan iyi projelerden bazıları kazandırmıyor bazıları kazandırıyor. samanlıkta iğne arıyoruz anlayacağınız. bu gibi çalışmalar yol gösterse de inanın sonuç değişmiyor. bountyler artık zaman kaybına dönüşmüş durumda diyebilirim.
myortvyje (OP)
Member
**

Activity: 224
Merit: 52

View Profile
June 16, 2018, 09:01:48 PM

Güzel bir çalışma yapmışsınız gerçekten emek ürünü olduğu belli fakat bounty yerine biraz daha hardcap yapacak kaliteli icolara yoğunlaşsanız çok daha iyi olabilirdi bence, bounty den ziyade forumda kaliteli tutulacak ico projesi araştırmalarına ihtiyaç var.

Aslında az çok dikkat edince yüksek hypelı projeler kendini belli ediyor. Shivom, DAOStack, XYO bunlar hakkında hep yazı yazmıştım. Bunların haricindekiler zaten katılım yüksek olduğu için para etmiyor, yazı bile çok para etmiyor ki bunlara da katılım olduğu için yazılar bir kulp bulunup eleniyor. Yazıyla sadece DAOdan 150$ lık token kazandım diğerlerine stake vermediler. Benim amacım Bitnation: https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vT99qxeaZ6UvYE_uHM1xXYbvwWDU0jMf1kzkEpS7CwJgBgLmvPwwWqrpnVKklF_bsWBQNYiYBqoqvJ-/pubhtml# gibi güzel para veren projeler bulmak. İmzasında bir hafta kalan Jr. 530$ kazanmış. İnsan bunu görünce üzülüyor. Teknoloji falan iyi güzel hoş ama şu an kripto para bana sadece Western Union yerine kullanılabilir olarak görünüyor. Benim öncelikli amacım para kazanmak bu dokümandaki araştırmalarım da genellikle bu yönde.

Çoğu projeyi inceleyip mi eklediniz yoksa web siteleri teknik dökümanı falan düzgün diye mi scam çıkacaklar hiç belli olmuyor çünkü. Ayrıca çoğu projeyi bilmiyorum incelemekte fayda var gibi görünüyor.

Projelerin bağlantılı link verdiğim tüm sayfalarını inceledim. Ama bu uzun uzadıya bir inceleme olmadı, genel bir değerlendirme olması için göz gezdirildi diyebilirim.

Bu güzel bir çalışma olmuş fakat bounty konularının linkide olursa daha iyi olur. Sürekli güncellenicek sanırım. O yüzden takip edilesi bir paylaşım. Elinize sağlık.

Hepsinin linkleri mevcut yazıların üzerine geldiğinizde bağlantılı link görünür hale geliyor, tıklayarak ilgili sayfaya gidebilirsiniz.

boş boş teşekkür edip imza kasacağınıza merit verebilirdiniz (olanlar) .....kardeşim eline sağlık bi de puanlama olursa daha güzel olur...yani diğer arkadaşlarında dediği gibi sana göre bu proje 10/5 üzerinden kaç alır mesela bunu da belirtirsen güzel olur

Merit için teşekkürler, o zaman 3 ico sitesi ve kendi görüşümü belirten bir puanlama sitemini yarın eklemeye çalışacağım.

bu bounty konusunda her taraf tam bir çöplüğe dönüşmüş var. atıyorum 100 proje varsa bunların 90 ı kesinlikle işe yaramıyor ve bounty hunterların zamanını çalıyor. geriye kalan iyi projelerden bazıları kazandırmıyor bazıları kazandırıyor. samanlıkta iğne arıyoruz anlayacağınız. bu gibi çalışmalar yol gösterse de inanın sonuç değişmiyor. bountyler artık zaman kaybına dönüşmüş durumda diyebilirim.

Sana yüzde yüz katılıyorum bu yüzden herkesin faydalanabilmesi için ben yaklaşık 600 projeyi inceleyip, yaklaşık 30 projeye düşürmeye çalıştım, başarılı olup olmadığımı sanırım ilk 10- 15 projenin bitimiyle görebiliriz. Ayrıca aralarında çok zaman geçtiği için veya kesinlikle çoğunluğun katılacağını düşündüğüm için eklemediğim projeler de var tabi ki. Bunlar için örnek vermem gerekirse 26sında bitecek Vanig,normalde bitmesine rağmen ayın 1ine uzatılan Uncloak.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
June 16, 2018, 10:02:19 PM

Eline sağlık harika bir liste olmuş. Hele daha önce incelemiş olupta gözüme çarpan 2-3 projeyide bu listede görünce daha bir hoşuma gitti. Şu an ki imzam bitince yeni imza için listenizden faydalanacağım Smiley
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
June 17, 2018, 08:01:47 AM

Malesef bir aydır dogru duzgun bounty yok bızler de bu sıkıntıyı yasıyoruz baslık ıcın tesekkurler. Fakat gırdıgınız ımzaya baktım o da %10 ayırmıs sadece ımzaya, pek kazanclı oluncanı sanmam. Mıllet de jınbi'ye abanmıs.

Arkadaslar sylon yonetıyor diye mi giriyorsunuz bilmiyorum da oturun hele bır telegrama falan bakın bihalt toplayamıcak proje, telegramda 1500 kısı bıle yok kım yatırım yapcak su sacma sapan jınbı ye de bountysıne gırıyorsunuz? En kotu bos kalır en son essentia ya gırımstım coktan bıttı o da, hala bakıyorum ıns senın lısteden bıseyler bulurum.
myortvyje (OP)
Member
**

View Profile
June 17, 2018, 12:20:11 PM

Malesef bir aydır dogru duzgun bounty yok bızler de bu sıkıntıyı yasıyoruz baslık ıcın tesekkurler. Fakat gırdıgınız ımzaya baktım o da %10 ayırmıs sadece ımzaya, pek kazanclı oluncanı sanmam. Mıllet de jınbi'ye abanmıs.

Arkadaslar sylon yonetıyor diye mi giriyorsunuz bilmiyorum da oturun hele bır telegrama falan bakın bihalt toplayamıcak proje, telegramda 1500 kısı bıle yok kım yatırım yapcak su sacma sapan jınbı ye de bountysıne gırıyorsunuz? En kotu bos kalır en son essentia ya gırımstım coktan bıttı o da, hala bakıyorum ıns senın lısteden bıseyler bulurum.

Kendi imzamla gerekli öz eleştiriyi bir önceki sayfada yaptım, yaklaşık 2 ay önce girdim. Böyle bir topluluğun birbirine destek olması için bu konuyu gerekli bulmuştum jimbi veya deep aeroya hakkında dedikleriniz bundan sonra girecek olanlar için dikkat edilmesi gerekenler olarak alınabilir.
papadoc
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
June 17, 2018, 08:05:24 PM

Şu dönemde güzel projeler ve bountyler bulmak çok zor girdiğim imza kampanyası ya scam çıkıyor yada para toplayamıyor yaz döneminde de düzelmicek gibi piyasa
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
June 18, 2018, 06:24:07 AM

Ellerine sağlık henüz incelemedim ancak ilk intibam güzel ve emek alan bir çalışma olduğudur. Yaklaşım yöntem güzel ben önce bahsettiğin gibi kriterlere bakıp incelemeye değerse bounty veya ico suna katılıyorum ancak bazen çok terste kalıyorum. domain adı kendi üstüne değil veya gizli , sitesi 1980 lerden kalma projeler iş yaparken benim binbir zahmetler ortaya çıkarttığım proje ico altına düşüyor Smiley üstelik hemen hemen tüm kriterlerde başarı gösteren projeler bunlar. hype, proje alanı, ekip, investors vs.  hepsinden yüksek puan alanlar yani. bu arada icodrops a yada diğerlerine de güvenme, orada tahmin ettiğin gibi bir güven ilişkisinden çok menfaatler söz konusu.
allyannonwilc
Newbie
*

Activity: 29
Merit: 0

View Profile
June 18, 2018, 06:25:48 AM

gayet güzel liste olmuş hocam
myortvyje (OP)
Member
**

View Profile
June 18, 2018, 10:20:53 AM

Ellerine sağlık henüz incelemedim ancak ilk intibam güzel ve emek alan bir çalışma olduğudur. Yaklaşım yöntem güzel ben önce bahsettiğin gibi kriterlere bakıp incelemeye değerse bounty veya ico suna katılıyorum ancak bazen çok terste kalıyorum. domain adı kendi üstüne değil veya gizli , sitesi 1980 lerden kalma projeler iş yaparken benim binbir zahmetler ortaya çıkarttığım proje ico altına düşüyor Smiley üstelik hemen hemen tüm kriterlerde başarı gösteren projeler bunlar. hype, proje alanı, ekip, investors vs.  hepsinden yüksek puan alanlar yani. bu arada icodrops a yada diğerlerine de güvenme, orada tahmin ettiğin gibi bir güven ilişkisinden çok menfaatler söz konusu.

Dediklerine aynen katılıyorum bu ne çöp bu site dediğim bi kaç proje uçtu gitti. ICO sitelerine ben de pek güvenmiyorum ama öyle bir talep geldiği için insanlar görüp güvenmek istedikleri için belki de ekledim ama ben çok da inandırıcı bulmuyorum senin gibi.
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
June 19, 2018, 04:51:34 AM

Kendi imzamla gerekli öz eleştiriyi bir önceki sayfada yaptım, yaklaşık 2 ay önce girdim. Böyle bir topluluğun birbirine destek olması için bu konuyu gerekli bulmuştum jimbi veya deep aeroya hakkında dedikleriniz bundan sonra girecek olanlar için dikkat edilmesi gerekenler olarak alınabilir.
Eyv hocam gormemıstım yorumunuzu sımdı okudum. Exceldekileri inceledim biraz, cok guzel mukemmel dıyemıyoruz malesef pıyasanın kıtlıgından dolayı, ama en cok hangı 2-3 tanesı goze batıyor desek yorumunuz ne olurdu bır ıkısıne ıdare eder gozuyle bakıyorum da kararsızım.
franch
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
June 19, 2018, 08:20:38 AM

Güzel çalışma yapmışsın emeğine sağlık dostum
myortvyje (OP)
Member
**

View Profile
June 19, 2018, 11:31:02 AM

Eyv hocam gormemıstım yorumunuzu sımdı okudum. Exceldekileri inceledim biraz, cok guzel mukemmel dıyemıyoruz malesef pıyasanın kıtlıgından dolayı, ama en cok hangı 2-3 tanesı goze batıyor desek yorumunuz ne olurdu bır ıkısıne ıdare eder gozuyle bakıyorum da kararsızım.

Kendi puanlarım proje dokümanında mevcut bunun harici yönlendirme yapmıyorum.
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
June 19, 2018, 12:03:40 PM

Eline sağlık çok güzel olmuş ama artık ufak çaplı projeler daha beter oldu çok şanslı olmalısın para kazanmak için ben son worldex icosuna girdim imzadaydım 1 ayı geçti ödeme yapmayacaklarını söylemişler herhalde, daha oncede torq imzasında ödeme olmadı. Artık bounty olayı bitti denebilir sağlam projeler bounty olayına girmiyor bile girsede çok az veriyor
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
June 19, 2018, 12:21:29 PM

Yabancılar bunu çok yapıyor ama böyle detaylı hazırlayan Türk yoktu sanırım gayet iyi olmuş, elinize sağlık. Favorilere kaydedelim bounty lazım oldukça girer bakarız.
Bthd
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 2566

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
June 19, 2018, 01:33:36 PM

Eline sağlık hocam favorilere kaydettim takip edeceğim. İcobenche ben zerre güvenmiyorum para yada pay alarak puanlamada değişiklikler yaptıklarını düşünüyorum.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
ikinokta
Newbie
*

Activity: 171
Merit: 0

View Profile
June 19, 2018, 07:27:29 PM

elinize sağlık hocam çok sağlam ve ayrıntılı bir araştırma olmuş muhakkak inceleyeceğim
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: