Bitcoin Forum
June 14, 2024, 07:52:49 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: ‘Kripto paralar konusunda en güzel günler önümüzde’  (Read 410 times)
z38630610
Legendary
*

Activity: 1050
Merit: 1000

View Profile
June 21, 2018, 09:59:24 AM

Ben Marks a katılıyorum. dengelemek için ciddi anlamda güzel haberlere ihtiyacımız var. Bu durum algı oluşturuyor. Bitcoin zaten düşüşte iken  bir de kötü haberle tekme atmaya çokta gerek yok. Ama öte yandan çıkan bir iyi haber sayesinde bitcoin düşüyor ama hala günlük hayatın parçası ve kullanılıyor gibi bir algı oluşsa zaten işlem yapılmaya devam edilecek. Bu şekilde hacmi korunacak.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
.JINBI..

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
.
...T H E   G O L D E N   I C O...
.────────     WHITEPAPER     ────────.
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
Undermood
Legendary
*

Activity: 950
Merit: 1000

View Profile
June 21, 2018, 12:55:36 PM

Yapılan açıklama bana da doğru geldi. Bence şu anki durumdan kurtulduğunda çok daha iyi şeyler olacak. Ki bana kalırsa bu durumdan çok sürmeden kurtuluruz. Zaman açısından bir kaygımız yok olmamalı da aslında. Önemli olan telaşa kapılmamak. İlerleyen günlerde çok daha güzel bir pşyasa şartları olacak.

╓▄▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄╖,
         ,▄██▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▄,
        ▄████▀▀░░        ░╙▀▓███▓,
      ,███╣▒▒▒░░╓╖╖╖╖╖╖,░░░▒▒╢▓▓▓[
     ╓▓██▓▓▓███▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██▓╢▓▓▓▓
    ╖▒▓▓▓▓▓██████▀▀▀▀▀▀▀██████▓▓▓▓▒░,
   ╫▒▒▓▓▓▓▓▓▒               "▓▓▓▓▓▓  ╟
  ▐▓░░░▓▓▓▓▓▓╖              ▓▓▓▓▓▓░  ]
 ,▓▓░░░░╙▓▓▓▓▓▄           ╓▓▓▓▓▓▓`░░ ▐▓▌
 ╟▓▓▌░░░ ╙▓▓▓▓▓▓         ╓▓▓▓▓▓▓░░░░╓▓▓▓
 ╟▓▓▓▓   ░`▓▓▓▓▓▓,      ╟▓▓▓▓▓╜░░░░╓▓▓▓▓
 ╙▓▓▓▓▓,░ ░ ▓▓▓▓▓▓╖   ,▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒░╟▓▓▓▓▌
  ▓▓▓▓▓▓╖░   ╙▓▓▓▓▓▌ ╓██████▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓`
   ╙▓▓▓▓▓▌  ░░╙▓▓▓▓▓▓█████▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓
    ╙▓▓▓▓▓▓  ░░░▓▓▓▓▓▓███▓╢╣╢╢▓███▓█▀
      ▓▓▓▓▓▓@░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▀
        ▀▓▓▓▓▓▄░▒▒░▓▓▓▓▓▓██████▀▀
            ╙▀▀▀██████████▀▀▀`
InfinitusToken.io
███
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███

███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
   ███
⚑⚑ Read our Whitepaper
⚑⚑ Medium ⚑⚑ Telegram
[/ta
eller55
Jr. Member
*

Activity: 364
Merit: 1

View Profile WWW
June 21, 2018, 01:34:18 PM

Ben bu açıklamaların büyük bir çoğunu yatırımcıları oyalama taktiği olarak görüyor ,7 aydan beri sürekli düşen bir piyasa ve 7 aydır aynı cümleler daha güzel olacak az kaldı. Shocked

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
fikoley
Jr. Member
*

Activity: 139
Merit: 1

View Profile
June 21, 2018, 03:10:35 PM

Yapılan tüm olumsuz haberlere ve son dönemde sıklaşan çöp projelere rağmen biraz kırılmalar olsa da insanların kripto paralara ilgisi devam ediyor. Bende ilerleyen günlerde daha güzel gelişmeler olacağını düşünüyorum.

■ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ■  Blackjack.fun ■  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ■
Bitcoin - Litecoin - Dash
https://blackjack.fun
Koioss
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
June 21, 2018, 04:41:06 PM

İyi haberlere ihtiyacımız var gerçekten, aynı şekilde olumlu düşüncelere de.. Düşüş devam ettikçe karamsarlık ve olumsuz yorumlar artıyor.
Ben de yükselişin geleceğine inanıyorum, bu süreçte sabırlı olup beklemek yapılabilecek en iyi şey bana kalırsa.

●   KEEP CALM & HODL   ●
 ❰❰❰❰❰❰  KCH  ❱❱❱❱❱❱ 
● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●●●    ●  token  ●    ●●● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●
turcalata
Member
**

Activity: 574
Merit: 13

View Profile
June 21, 2018, 04:48:36 PM

İyi haberlere ihtiyacımız var gerçekten, aynı şekilde olumlu düşüncelere de.. Düşüş devam ettikçe karamsarlık ve olumsuz yorumlar artıyor.
Ben de yükselişin geleceğine inanıyorum, bu süreçte sabırlı olup beklemek yapılabilecek en iyi şey bana kalırsa.

Hack olaylarını bir kenara bırakırsak bence aksine hep iyi haberler geliyor. Bir çok finansal kuruluş Bitcoin'i ciddiye almaya başladı, bir çok kurum blockchain ve kripto paraların üzerinde çalıştıklarını açıkladı. Bence görünüm kötü değil. Sadece para girişiyle ilgili bir sıkıntı var. Ama bence bunun en büyük nedenlerinden birisi USD'nin dünya çapında değerinin artması. Nasıl BTC fiyatı artarken altların fiyatı düşüyorsa. Aynı şekilde USD dünya çapında değer kazanırken kripto paralara etkisi büyük oldu. Bence bu kriz ortamı rahatlamaya başlarsa herşey farklı olabilir.
matrixturk
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
June 21, 2018, 07:40:25 PM

Kripto para piyasasını yakından takip edenlerin beklentisi de güzel günlerin yakın olduğu yönde ama bunun belirtileri bir türlü gerçekleşmiyor. İnsanların sabrı bitmek üzere.
negamus
Full Member

Activity: 245

View Profile WWW
June 22, 2018, 03:54:34 PM

umutlu olmayı bırakmayı önermiyorum, sadece fiyat üzerinden giderek diğer ayrıntıları kaçırırız. blok zincir teknolojisinin değerinin bilindiği ve farklı şirketler tarafından kullanıldığını ve global kurumların desteğinin arttığını biliyoruz.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Easx
Member
**

Activity: 490

View Profile
June 22, 2018, 04:16:47 PM

Olumlu haberler silsilesiyle düzelecektir ancak küçük yatırımcının çoğu bitmiş durumda. Gerçi piyasada devasa etki yaratabilirler mi bilinmez ama insanoğlu doymaz. Biraz kafa kaldırsın vazgeçenlerin çoğu geri dönecektir. Bende yıl sonuna kadar düzelmeyeceğini düşünenlerdenim malesef. Bekleyeceğiz artık ne kadar gerekliyse.

munhunbe
Member
**

Activity: 164

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
June 23, 2018, 10:59:18 PM

Piyasayı yakından takip edenler piyasanın çok yakında hareketleneceğinden çok eminler ama bu süreç zaman alacak gibi gözüküyor. Her düşüşün bir çıkışı olduğu için sevindirici haberle yakında gelebilir.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
June 23, 2018, 11:07:03 PM

Az kaldığını düşünüyorum sağlam bir boğa görebilriiz sonrasında ciddi bir kar reelizesi yapmayı düşünüyorum çünkü kışı gördük 6 aydır baya sert oluyor dayanmak lazım
beklenmeyenmisafir
Member
**

Activity: 210

View Profile
June 23, 2018, 11:40:33 PM

inşallah hocam valla ağzınızdan bal damlıyor, umarım bu yaz iyi şeyler olur kripto paralarda
gulypz
Member
**

Activity: 476

View Profile
June 23, 2018, 11:56:07 PM

Güzel günler göreceğimize pek şüphem yok Allah ömer versin biraz da kar reelize edip sonra sıkntılı dönemlerde sabretmek lazım sonra zaten pumlar geliyor
Tobi777
Full Member

Activity: 406
Merit: 121

View Profile
June 24, 2018, 12:12:18 AM

O güzel günlere her zamankinden çok daha fazla ihtiyacımız var. Uzun süredir bekliyoruz umarım yükseliş başlar.
yussuzc1
Newbie
*

Activity: 77
Merit: 0

View Profile
June 24, 2018, 01:58:30 AM

Kesinlikle Icolarla ilgili düzenleme lazım.
asnafisna
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
June 24, 2018, 09:14:32 AM

ben analizimi az, çok yaptım. parada bekliyorum. ether veya bitcoin alıp onunla ucuz diyebileceğimiz satoshilerden toplayacağım coinleri. hem btcleri katlayıp hem de o coinde ivme yakalamayı istiyorum. güzel günler önümüzde değil. aylar var güzel günlerin başlamasına. ben sabredeceğim.
risinqsun
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 273

-

View Profile
June 24, 2018, 09:50:06 AM

Al azıcık kenara at her ay bir şey olmaz  3-5 demeden bir şeyler olur elbet evet bende inanıyorum en güzel günler önümüzde ve o günler en kısa sürede geleceğinede inanıyorum.
alikaya58
Full Member

Activity: 518

View Profile
June 24, 2018, 03:22:50 PM

Sene sonunu beklemek gerekıyor ne olur ne olmaz bellı olmaz ama daha sabır lı olmak gerekıyor balınaları beklıcezz başka yapacak birşey yook
listenandapply
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
June 24, 2018, 08:25:09 PM

Bu işler kısa vadeli işler değil uzun vadede baktığımızda bugünleri çabuk unutacağımız kesin, geçen sene fork olacağı zamanki gibi düşünmek lazım bu günleri
turcalata
Member
**

Activity: 574
Merit: 13

View Profile
June 25, 2018, 10:00:44 AM

Beklemekten çok sıkıldım artık. Sürekli haberler, görüşler iyi olacak dese de piyasa tam tersini yapıyor.
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: