Bitcoin Forum
May 04, 2024, 02:10:05 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: [ANN] PIGGY BANK (PIG) Litecoin tabanlı Scrypt AltCoin  (Read 1775 times)
halisakal (OP)
Hero Member

Activity: 625
Merit: 500

View Profile
February 04, 2014, 09:21:56 AM
Last edit: February 06, 2014, 03:43:26 PM by halisakal

arkadaşlar, Piggy bank adında (PIG) altcoin çıkarmak istiyorum, Litecoin tabanlı scrypt olucak. Yardımcı olabilecek arkadaşlarla birlikte bir grup kurup bu coini çıkartabiliriz. Programlama bilgisi olan ve grafiker arkadaşlar skype tan ekleyebilirler.

1714788605
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714788605
Reply with quote  #2

1714788605
Report to moderator
The forum strives to allow free discussion of any ideas. All policies are built around this principle. This doesn't mean you can post garbage, though: posts should actually contain ideas, and these ideas should be argued reasonably.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714788605
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714788605
Reply with quote  #2

1714788605
Report to moderator
hunterwolf
Legendary
*

Activity: 1108
Merit: 1002

View Profile
February 04, 2014, 09:35:09 AM

arkadaşlar, Piggy bank adında (PIG) altcoin çıkarmak istiyorum, Litecoin tabanlı scrypt olucak. Yardımcı olabilecek arkadaşlarla birlikte bir grup kurup bu coini çıkartabiliriz. Programlama bilgisi olan ve grafiker arkadaşlar skype tan ekleyebilirler.

Bu ne arkadaşım başka isim mi bulamadınız. Müslüman mahallesinde salyangoz satar gibi. Tamam din işi ayrı, para işi ayrı belki ama böyle kör parmağım gözüne der gibi olmuş mu yani.

halisakal (OP)
Hero Member

Activity: 625

View Profile
February 04, 2014, 09:37:58 AM

bulamadım hocam, tutacağına inandığım bir fikir sadece.
bobmarley650
Legendary
*

Activity: 1232
Merit: 1001

View Profile
February 04, 2014, 05:06:30 PM

bence isim seçimi güzel, kedi köpek gibi bir şey sonuçta  Smiley

bobbtc@protonmail.com / Working day and night
Deathwing
Legendary
*

Activity: 1638
Merit: 1328

Stultorum infinitus est numerus

View Profile WWW
February 04, 2014, 05:15:58 PM

Aynı şekilde, ismi çok beğendim, Domuz Kumbarası tarzı birşey olmuş  Smiley
calligrapher
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 254

View Profile
February 04, 2014, 06:59:48 PM

abi şimdi bunun dinle kör gözüyle salyangozla ne alakası var ya. madem bu kadar domuz salyangoz alerjiniz var ne işiniz var kumar gibi coinlerin içinde.

on numara olmuş, grafik konusunda yardımcı olabilirim kardeşim ben biraz. ama halihazırda logosu gayet güzel duruyor zaten.

sonradan farkettim stock image olduğunu. neyse logo işi basit.

selamlar olsun.
mjpo
Hero Member

Activity: 1103

View Profile
February 04, 2014, 08:30:43 PM

İsim güzel, domuz kumbara gibi..
entropi
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 250

View Profile
February 04, 2014, 10:05:26 PM

Bu ne arkadaşım başka isim mi bulamadınız. Müslüman mahallesinde salyangoz satar gibi. Tamam din işi ayrı, para işi ayrı belki ama böyle kör parmağım gözüne der gibi olmuş mu yani.

sen çok yanlış gelmişsin kardeş
aybey
Sr. Member

Activity: 243

View Profile
February 04, 2014, 10:14:02 PM

Tabi  bitcoin geliri haram mı helal mi onuda tartışın isterseniz! Hocam isim güzel bence.

[ CENTRA ] Creating a World Connected to Cryptocurrency
▚▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▞
emperor37
Full Member

Activity: 140
Merit: 100

View Profile
February 04, 2014, 10:14:45 PM

fikir güzel aslında, logoda çok iyi uymuş tam coin logosu Smiley ancak banada ters geliyo bu domuz olayi.
bide hedef kitle nedir burda, onu açıklığa kavuşturmak lazım birazda, sade isim ve logoyl iş bitmiyor.
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
February 04, 2014, 10:17:55 PM

Kime niye ters geliyor yahu domuz yemek haramda coin çıkarmak da mı haram ? İsteyen istediği şekilde çıkarır da yerde kimseyi ilgilendirmez.Din konusunu karıştırmadan devam edelim ben beğendim,logoda isimde ilgi çekici.
cellat87
Sr. Member

Activity: 294

View Profile
February 04, 2014, 10:44:12 PM

cok denişik bişey denemeye deger dogrusu Smiley
hunterwolf
Legendary
*

Activity: 1108
Merit: 1002

View Profile
February 05, 2014, 08:17:46 AM

Ben nereye geldiğimi de nerede olduğumu da çok iyi biliyorum.

Kime niye ters geliyor yahu domuz yemek haramda coin çıkarmak da mı haram ? İsteyen istediği şekilde çıkarır da yerde kimseyi ilgilendirmez.Din konusunu karıştırmadan devam edelim ben beğendim,logoda isimde ilgi çekici.

Bana ters geliyor ve yazdım. hoşuna gittiyse kazarsında alırsın da satarsın da. Beni ilgilendirmez. Tıpkı bana ters gelmesinin seni ilgilendirmeyeceği gibi.

Hayır ben milleti anlamıyorum. Tartışma çıkaracak yer arıyor galiba. Arkadaş gelmiş yazmış böyle bir coin çıkaracam diye. Ben de ismi kötü bulduğumu söylemişim. Ve eminim benim gibi bir çok kişide irrite edici bir isim. Cevabınız bana değil konu sahibinin sorusuna olsun.
nejat76
Full Member

Activity: 140

security,like correctness,is not an add-on feature

View Profile
April 23, 2014, 08:47:52 PM

Ne milletiz arkadaş yav... burada birinin aklına gelmiş ama çıkarmak Brezilyalıya kısmet olmuş... tutulmuşa da benziyor...

http://coinjoint.info/piggycoin-interview-bringing-kids-cryptos/

BTC: 17oqtYLAg8HSD6j44kA5n7KB1CyCufQ5yU  MUCH RECEIVE: DLmyunqvaVf9wqSm1nyfv8pgw7czswXALY  SUCH CAT: 9XCLZMuL3FLLC5AYuqJmUqKjrmD9NrsUrM  WOW SXC : SJojeFfQytbaKMhPtKQJePpNUrCD93cYXB
BeNBeNfdnzm
Full Member

Activity: 238

View Profile
April 24, 2014, 02:01:10 AM

Ben nereye geldiğimi de nerede olduğumu da çok iyi biliyorum.

Bana ters geliyor ve yazdım. hoşuna gittiyse kazarsında alırsın da satarsın da. Beni ilgilendirmez. Tıpkı bana ters gelmesinin seni ilgilendirmeyeceği gibi.

Hayır ben milleti anlamıyorum. Tartışma çıkaracak yer arıyor galiba. Arkadaş gelmiş yazmış böyle bir coin çıkaracam diye. Ben de ismi kötü bulduğumu söylemişim. Ve eminim benim gibi bir çok kişide irrite edici bir isim. Cevabınız bana değil konu sahibinin sorusuna olsun.

Senin yazdığın da millete ters gelmiş ve yazmış. Sen eğer yorum yazma özgürlüğünden ya da fikir özgürlüğünden bahsediyor isen, arkadaşların yorumları seni neden rahatsız ediyor? Müslüman mahallesi dediğin de crypto currency topluluğu, o da komik olmuş Smiley Bu arada ben ismi çok beğendim fakat daha önce çıkarmışlar sanırım.
metehan027
Full Member

Activity: 161

View Profile
April 24, 2014, 08:40:48 AM

Şahsi fikrim canlısıda ismide iğrenç bi hayvan kardeş daha değişik bir hayvanla da yapabilirsin bu işi....
EFS
Moderator
Legendary
*

Activity: 3724
Merit: 2078

Crypto Swap Exchange

View Profile
April 24, 2014, 08:47:45 AM

Alternatif Kripto-Paralar bölümünde hayvan faşizmini de gördük.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████