Bitcoin Forum
May 08, 2024, 08:03:18 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Türkçe Telegram, Whatsapp Grupları  (Read 356 times)
redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
June 19, 2018, 03:06:07 PM

Pump-Dump gruplara bir vakit kafa yormuştum. nette en çok üye sayısı olan bu tarz gruplara baktım bazıları kapanmış. bazıları sinyal bile vermiyor. Sohbet ve yatırım tavsiyesi amaçlı bu kanalları kullanmanı da önermem. ölç-tart hayali al-sat yap onu eleştirmem. ama sonuçta ana para eriyip gidiyorsa zor.
1715198598
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715198598
Reply with quote  #2

1715198598
Report to moderator
Whoever mines the block which ends up containing your transaction will get its fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715198598
Hero Member
*

Ignore
1715198598
Reply with quote  #2

1715198598
Report to moderator
1715198598
Hero Member
*

Ignore
1715198598
Reply with quote  #2

1715198598
Report to moderator
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
June 19, 2018, 03:17:33 PM

Forumdaki arkadaşlar için 2 sene önce huzur abi açmıştı watsapp grubu, 256 kişilik güzel kemik bi kitlemiz oldu, işetişim önemlidir.

Saygılar Smiley abi şu konu için bi form yaptım ancak takan yok ya walla verdiğim emeğe üzüldüm hani dedim yeni arkadaşlar gelsin bi muhabbet edelim ölmüş bizim grup Smiley

Merhaba arkadaşlar bu konuyu görünce uzun zamandır aktif olarak çok değerli arkadaşlarla beraber olduğumuz whatsapp grubumuz için bi form hazırlama gereği duydum.

Başvuru Formu : https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScNrTDr-PCxQ6R0yR0l34dJPbSC5kubl-L2BczoPK3CcvlyCA/viewform

saulzaents
Hero Member

Merit: 501

View Profile
June 19, 2018, 03:30:20 PM

yukarıda arkadaş güzel bi noktaya değinmiş bu tarz gruplarda dolandırılma olayları da cok oluyor dikkatli olun. tanıdık vs olmadan yada uzun yıllardır bi şekilde aynı grupta takılıp sizi de gel ya burası iyi diyen olmadan kafaniza göre gruplara dalmayin derim.  grup içerisinde oyuna getirilme şansı cok yüksek bu ortamlarda gerçekten uyanık olmakta fayda var.
Zashek
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 0

View Profile
June 21, 2018, 07:32:30 AM

Yeni kurdugum bir Telegram grubunu tanitmak istiyorum size.

Ceşitli ücretli VIP gruplarını tek çatı altında topluyorum. Tüm VIP gruplari özenle seçilmiştir ve kendim tarafindan denenmiştir.
Sizlere Telegram üzeri paylaşımlar bot tarafindan eş zamanlı yönlendirilecektir. Grup ücretsizdir ve öylede kalacaktir.

-Kisa ve uzun vade Altcoin analyzleri
-Güncel piyasa analizleri
-Günlük Bitcoin analizleri
-Ücretli Krypto dergileri
-Bitmex sinyalleri
-Teknik analiz eğitimleri

Sinyaller ve analizler kisa ve uzun vade olacak. Saatlik al/sat ve iki haftaya kadar süren tradler olacak grupta. Uzun vadeli "Hodl" coinler ve özenle secilmis ICO önerileride dahildir.
Kısacası herkes kendi yatırım tarzına göre bilgi edinebilecek. Gelen Sinyaller kendini kanitlamis traderler tarafindan hazirlaniyor. Ben sizlere sadece yönlendirme yapiyorum. Ben gelen sinyalleri firsat olarak görüp analiz ediyorum yatirim yapmadan. Böylelikle emin oluyorum bos sinyal olmadigina.

Amacim para kazanmak degil, sadece zaten ödedigim VIP gruplarini daha genis kitleye yaymak istiyorum ücretsiz bir sekilde.

Detayli bilgi icin Telegram Kanalima bakabilirsiniz: https://t.me/joinchat/AAAAAD9XV3wPNS1_8z7AnQ

instr_35
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
June 21, 2018, 06:57:03 PM

ben de birkaç gruba girdim çıktım ama dedikleri gibi sürekli reklam reklam sıkıntı geldi artık baktım işime yarayacak da bir şey yok. işe yarayacak bir grup varsa özellikle güvenilirse  arkadaşlar paylaşır
WaDa
Sr. Member

Merit: 251

View Profile
July 01, 2018, 04:12:40 PM

Merhaba arkadaşlar bu konuyu görünce uzun zamandır aktif olarak çok değerli arkadaşlarla beraber olduğumuz whatsapp grubumuz için bi form hazırlama gereği duydum.

Başvuru Formu : https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScNrTDr-PCxQ6R0yR0l34dJPbSC5kubl-L2BczoPK3CcvlyCA/viewform

konu sahibi, formu ilk mesaja koy istersen yada mesajımı koy.

Şuana kadar 2 kişi katıldı Sad emeğime değmedi walla bilsem yapmazdım.
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
July 01, 2018, 05:07:11 PM

Genellikle bu tür gruplar boş boş konuşan insanlar ile dolu oluyor adam btcyi duymuş gelmiş hemen zengin olacak düşüncesi içerisinde varsa öyle kaliteli olan girmek lazım

enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
July 01, 2018, 05:21:18 PM

Telegram ve Whatsapp grupları kendi adıma çok yorucu oluyor. Çoğu acemi kriptocu basit bir google taraması ile ulaşabileceği bilgiyi gruplar üzerinde sorarak gereksiz mesajlara neden oluyor. Bir ara Slack kanalı üzerinden Digitalpara grubunu takip ediyordum, gayet yararlı paylaşımlar oluyordu. Programı bilgisayardan silince bir daha grubun linkini de bulamadım.
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
July 01, 2018, 07:34:59 PM

yukarıda arkadaş güzel bi noktaya değinmiş bu tarz gruplarda dolandırılma olayları da cok oluyor dikkatli olun. tanıdık vs olmadan yada uzun yıllardır bi şekilde aynı grupta takılıp sizi de gel ya burası iyi diyen olmadan kafaniza göre gruplara dalmayin derim.  grup içerisinde oyuna getirilme şansı cok yüksek bu ortamlarda gerçekten uyanık olmakta fayda var.

Bende facebook gruplarında rastgeldim. Piyasayı hareketlendirmek için yatırım stratejileri öneriyorlar. Her grupta dikkatli olmak lazım.
ibrahim42
Newbie
*

Activity: 13

View Profile WWW
June 06, 2019, 10:40:46 PM

Ücretsiz sinyal, analiz, alım satım, muhabbet ettiğimiz kanalımıza bekleriz.
https://t.me/CryptoLimanSohbet gelebilirsiniz.

CryptoLimanSohbet
yaviz0002
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
June 07, 2019, 05:22:20 AM

genelinde herkes işi biliyor falan bir de bunların içinde bir iki tane dolandırıcı serpiliyor. ama kaliteli olanlara sözüm yok tabii.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Oracolcoin XOR    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: