Bitcoin Forum
April 30, 2024, 06:55:11 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]  All
  Print  
Author Topic: 50 bin dolardan btc alanlar üzülmesin yine yükselecektir  (Read 1771 times)
ZekiBeyy
Hero Member

Activity: 1232
Merit: 877

Eloncoin.org - Mars, here we come!

View Profile
March 09, 2024, 09:36:23 AM

Haziran 2018’de açılan başlığın, mart 2024 yılında doğru olduğunu görüyoruz.

Haziran 2018 Bitcoin fiyatı : 6485 dolar.  Dolar kuru ise 4.75 lira.

1 Bitcoin maliyeti 30.800 lira.

2024 Mart ayı 1 Bitcoin 68 bin dolar. 1 dolar 31.85 lira.

1 Bitcoin satış fiyatı : 2.165.000 lira.

Haziran 2018 asgari ücret 1.603 lira. 1 Bitcoin = 19.21 asgari ücret,
Mart 2024 asgari ücret 17.002 lira. 1 Bitcoin = 127 asgari ücret.

2018 martta bitcoine para ayırıp 1 Bitcoin alan kişi 19 aylık maaşını feda ederek, bugün 108 maaş kâr elde etmiş olacaktı.
Hocam burada yazması çizmesi kolay oluyor ama asgari ücretli zar zor geçinmeye çalışırken birikim yapmaktan uzak oluyor hayat şartları iyiye değil daha kötüye gidiyor. Daha 1-1,5 yol önce BTC 20 bin dolar seviyelerindenken kaçımız BTC alıp kenara atabildik kimimizin parası vardı kimimizin yoktu ama az çok birikim yapabilirdik ama yapabildik mi? Kendi adıma ben yapamadım çok çok az birikim yapmış oldum artık bundan sonra tekrar böyle bir fırsat gelmeyebilir.

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
█████████████████▄███████
████████████████▄███████▀
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
.
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▄███████████████████████▄
█████████████████████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
.
 ElonCoin.org 
.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
happen or be a part of it"
▬▬▬▬▬
1714503311
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714503311
Reply with quote  #2

1714503311
Report to moderator
1714503311
Hero Member
*

Ignore
1714503311
Reply with quote  #2

1714503311
Report to moderator
1714503311
Hero Member
*

Ignore
1714503311
Reply with quote  #2

1714503311
Report to moderator
You can see the statistics of your reports to moderators on the "Report to moderator" pages.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Gencecikmen
Legendary
*

Activity: 966
Merit: 1065

#SWGT CERTIK Audited

View Profile
April 02, 2024, 09:56:50 PM

6 yıl önce açılan başlığı açan arkadaşı zaman haklı çıkardı, kendisini öngörüsü için tebrik ediyorum. Bugün ben de 70 bin dolardan btc alanlar üzülmesin diyerek çok safe bir öngörü yapayım. Zamanında btc üzerinden yatırım yapan belli bir süre beklediğin de kesinlikle yatırımcısını pişman etmedi. Galiba btcnin en iyi tarafı. Ve ayrıca yatırımcısına torunlarına anlatabileceği ben bitcoinin ilk emekleme zamanlarında girdim, o süreçte bir parça oldum deme şansı da tanıyor.

barisbilgili
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 266

View Profile
April 05, 2024, 04:22:17 PM

6 yıl önce açılan başlığı açan arkadaşı zaman haklı çıkardı, kendisini öngörüsü için tebrik ediyorum. Bugün ben de 70 bin dolardan btc alanlar üzülmesin diyerek çok safe bir öngörü yapayım. Zamanında btc üzerinden yatırım yapan belli bir süre beklediğin de kesinlikle yatırımcısını pişman etmedi. Galiba btcnin en iyi tarafı. Ve ayrıca yatırımcısına torunlarına anlatabileceği ben bitcoinin ilk emekleme zamanlarında girdim, o süreçte bir parça oldum deme şansı da tanıyor.
Geçmişten bugüne, ne pahasına olursa olsun Bitcoin depolayan/satın alan insanlar için artık herhangi bir şüphe veya korku kalmadığının giderek daha fazla kanıtlanması gerekiyor.
Bitcoin fiyatlarının uzun zaman alsa da toparlandığı kanıtlandı, dolayısıyla mevcut kanıtlar artık korkmaya gerek olmadığı anlamına geliyor.

Şimdilik Bitcoin'i herhangi bir fiyattan satın almaktan hiçbir şüphem yok, Bitcoin fiyatları için geleceğin çok daha iyi olacağına eminim, yaşananlar bana çok şey öğrenmemi sağladı.

█████▄▄██
███▄█████
██▄███████▄
████████████████
███▀██████████▀
██▄████████████▄
░█████▀▀▀▀▀▀█████
████▀████████▀████
▀▀▀▀▄▄▄▄▄█████████
█████▀███████▄████
███████▀▀▄▄▄█████
███████████████▀
████████████▀▀
OMBARD.com|.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
██████░██░████░██
▄▄░▄▄░▄▄░▄▄░▄▄░▄▄▄▄
▀▀░▀▀░▀▀░▀▀░▀▀░▀▀▀▀
██████████████
▄▄░▄▄▄▄░▄▄░▄▄▄▄▄▄
▀▀░▀▀▀▀░▀▀░▀▀▀▀▀▀
██░██░██████████
▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▄░▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀░▀▀░▀▀▀▀
.
PICK,
PLAY,
PROSPER!
|.

██████
██████████
██████████
██████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
█████████████████   ██
PROVABLY
FAIR
1%█████████████████   ██
HOUSE
EDGE
100%█████████████████   ██
DEPOSIT
BONUS

▄▀▀▀

▀▄▄▄
.
Play now
.

▀▀▀▄

▄▄▄▀
Gencecikmen
Legendary
*

Activity: 966
Merit: 1065

#SWGT CERTIK Audited

View Profile
April 27, 2024, 03:16:02 PM

Geçmişten bugüne, ne pahasına olursa olsun Bitcoin depolayan/satın alan insanlar için artık herhangi bir şüphe veya korku kalmadığının giderek daha fazla kanıtlanması gerekiyor.
Bitcoin fiyatlarının uzun zaman alsa da toparlandığı kanıtlandı, dolayısıyla mevcut kanıtlar artık korkmaya gerek olmadığı anlamına geliyor.

Şimdilik Bitcoin'i herhangi bir fiyattan satın almaktan hiçbir şüphem yok, Bitcoin fiyatları için geleceğin çok daha iyi olacağına eminim, yaşananlar bana çok şey öğrenmemi sağladı.

Hocam bunu sizin gibi bu forumdaki değerli arkadaşalar gibi bitcoin piyasasında hem boğayı hem ayı dönemini yaşamış kişiler olarak bunu rahatlıkla diyebiliyoruz artık. Üç aşağı beş yukarı bitcoinin  zamanla nasıl bir yol izlediğini gördük, şahit olduk. Bizler korkmuyor ve zaten artık ona göre yol alıyoruz. Dediğiniz şeye çok katılıyorum, yaşananlar bize çok şey öğretti. Tecrübe en iyi öğretmen.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]  All
  Print  

Jump to: