Bitcoin Forum
May 11, 2024, 02:37:45 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Yeni Başladım ve Tüm Paramla Girdim  (Read 475 times)
cryptoTT
Newbie
*

Activity: 20
Merit: 0

View Profile
July 19, 2018, 07:39:02 AM

Yeni başlayan birisi tüm parasını yatırıp da o kadar uzun süre bekliyebiliyorsa valla büyük başarı derim. Yılların tecrübesi olan kişilerde bile iniş çıkışlardan dolayı tereddüt edip satış yapmak zorunda kalıyorlar.
1715438265
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715438265
Reply with quote  #2

1715438265
Report to moderator
The Bitcoin network protocol was designed to be extremely flexible. It can be used to create timed transactions, escrow transactions, multi-signature transactions, etc. The current features of the client only hint at what will be possible in the future.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
4141moonstar
Jr. Member
*

Activity: 85
Merit: 1

View Profile WWW
July 19, 2018, 08:25:33 AM

Sabırlı olursanız uzun vadede mutlaka kazanırsınız, fakat paranızın tamamını yatırarak risk almışsınız. Ben her zaman riski bölme taraftarıyım, size de tavsiye ederim.
sejem
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 2

View Profile
July 19, 2018, 08:28:56 AM

Hali hazırda unutulacak paranın dışında bitcoine veya altcoine para yatırmakdan ziyade işin madencilik kısmıyla uğraşmayı yeğlerim... Şahsen kredi çekip bu işe girenler var yani al sat için kredi çekenler var... İnsanlar umut ettikleri şeye çok bel bağlıyorlar üzülüyorum...
tRoya06 (OP)
Newbie
*

Activity: 15

View Profile
July 26, 2018, 11:44:37 AM

Hali hazırda unutulacak paranın dışında bitcoine veya altcoine para yatırmakdan ziyade işin madencilik kısmıyla uğraşmayı yeğlerim... Şahsen kredi çekip bu işe girenler var yani al sat için kredi çekenler var... İnsanlar umut ettikleri şeye çok bel bağlıyorlar üzülüyorum...
Şahsen hiç bir zaman kredi çekerek yatırım yapmayı uygun bulmuyorum, en azından benim gibi piyasalarda amatör insanlar için. Profesyonel insanların işi bu zaten. Ama sonu belli olmayan bir yatırım için kredi çekmem. Elimde 10,50,100 bin olur belki hepsini yatırırım, fakat gidip 20bin kredi çekmem Smiley
sejem
Jr. Member
*

View Profile
July 28, 2018, 08:19:03 PM

Şahsen hiç bir zaman kredi çekerek yatırım yapmayı uygun bulmuyorum, en azından benim gibi piyasalarda amatör insanlar için. Profesyonel insanların işi bu zaten. Ama sonu belli olmayan bir yatırım için kredi çekmem. Elimde 10,50,100 bin olur belki hepsini yatırırım, fakat gidip 20bin kredi çekmem Smiley

Zamanında şahsen ben cektım ve gayet geri dönüşü karlı oldu ki halen ödüyoruz o ayrı lakin ciddi emek istemeden bu şekilde başka yoldan bu kadar para kazandığımıda hatırlamıyorum ki 40 yaşını aştım Smiley bundan sonra da kazanabileceğimi düşünmüyorum...
rexxxoonaa
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
July 29, 2018, 03:43:15 PM

Asla ama asla tüm paranızla girmeyin. Kademeli alıp kademeli satın. Boğa dönemlerinde mutlaka çıkıp boğa bittikten sonra düşükten toplayın.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
bottlessss
Newbie
*

Activity: 70

View Profile WWW
July 30, 2018, 12:52:16 PM

ben yerinde olsam paramın tümüyle girmezdim hocam çünkü hamle şansın kalmıyor. bugün üzerinden gidecek olursak bir artış durumu söz konusu evet ama ya durum azalış olsaydı. azaldığında bir miktar daha alıp maliyeti azaltmış olurdun diye düşünüyorum.
sniper23
Newbie
*

Activity: 140

View Profile WWW
August 09, 2018, 07:21:52 PM

Riskli bir hareket. Umarım pişman olmazsınız.
boxclarouk
Newbie
*

Activity: 29

View Profile
August 20, 2018, 02:10:19 AM

hepsiyle girmekle hata yapmışsın hocam inş. karlı çıkarsın
sejem
Jr. Member
*

View Profile
August 20, 2018, 11:07:12 AM

yuzuak
Member
**

Activity: 683
Merit: 16

View Profile
August 21, 2018, 01:23:04 AM

Şuanda madenciliğe girmektense alması daha mantıklı.
manipulasyonist
Newbie
*

Activity: 52

View Profile
August 21, 2018, 11:09:50 PM

tüm parayı hadi yatırdın neden sadece 1 coine yatırdın kardeşim bu piyasa için en kötü harkeeti yapmışssınız
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1483

View Profile
August 22, 2018, 08:00:52 AM

tüm parayı hadi yatırdın neden sadece 1 coine yatırdın kardeşim bu piyasa için en kötü harkeeti yapmışssınız

Adam zaten foruma çok sık uğramıyormuş, son durumunu merak edip mesajlarına baktım Cheesy Alıp unuttuğunu varsayarsak birkaç ay içinde kara geçebilir. Bütün yatırımı tek seferde yapmak en büyük hata fakat doğru coin tercih edince büyük kar elde ediliyor.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Saygin
Newbie
*

Activity: 25

View Profile
August 22, 2018, 08:51:15 PM

hiçbir zaman bu güne kadar tüm yatırımımı bu sektöre yatırmadım yatırmamda kredi çekenlerde bir ayrı garip açıkçası öyle risk olmaz
90sensey
Newbie
*

Activity: 31

View Profile
August 31, 2018, 09:47:43 PM

tek bır coıne yatırım yapmak hem ıı hemde kotu ya kazanır ya kaybedersınız
okanzambrotta
Member
**

Activity: 87
Merit: 10

View Profile
September 06, 2018, 03:49:36 PM

78000 TL'den 126000 TL para bağlayıp BTC alan biri olarak söylüyorum ki beklemekten başka çarem yok. Ben aslında bu yükseliş duracak deyip almadı malmadım. Sonra baktım uçup gidiyor 100000 olacak deyip aldım. Ertesi gün düşüşe geçti. Mining de hiç zarar etmiyorum ancak trading de zararım çok. BCH ilk çıktığında da benzer durum yaşadım.

Geçmiş olsun sizin kadar olmasada bende çok kötü zarardayım ve dediğiniz gibi gerçekten beklemekten başka çaremiz yok insanın eli ayağı kitlenip kalıyor satsan bir dert satmasan bir dert ama muhtemelen sizde aldığınız değere geldiğinde yada yaklaştığında zararın neresinden dönersem kardır diyerek çıkış yapacaksınız ben kendi adıma bu düşüncedeyim
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: