Bitcoin Forum
September 22, 2018, 06:30:20 AM *
News: ♦♦ New info! Bitcoin Core users absolutely must upgrade to previously-announced 0.16.3 [Torrent]. All Bitcoin users should temporarily trust confirmations slightly less. More info.

Home   Help Search Donate Login Register  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Satılık Tam sürüm Haasbot  (Read 111 times)
askar67
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
June 26, 2018, 07:09:18 AM

2 Hafta önce güle oynaya haasbot aldım aman allahım zengin olacaktım.
Birinci gün %0.58 Kar Zengin olmaya ramak kaldı 0.5 Btc em artıyordu .
ikinci gün %2.05  Kar olacaktı bu iş
daha hızlı olsun bitmexe geçtim kurulumu yapana kadar sözde en düşük diye tanımladığım ilk tık  ta işlem yaptım inanılmaz 0.5 btcyi 10 dakikada falan 1.6 ya çıkardım nasıl olduğunu anlamadan tabi aniden 220 puan düşünce bende zamanında kapatınca oda ne ben robottan daha iyiyim şimdi yükselmeli artık yükselişe verdim yavaş yavaş yükseldi yükseldikçe aç gözlülük yapıp biraz daha açtım 2 saat sonra param sıfırlandı meğerse cross farklı bşeymiş.
olan oldu diyip 20000 tl kredi çekip bu seffer robota kaldıraçsız  teslim ettimm

1 gün %1 zarar 2 gün %0.7 kar 3 gün 0.4 kar derken öyle gidiyor en son şu kaldıracı açayım hızlı olsun dedim cross u araştırdım iyi bişeymiş aslında kaldıracı açmayı başaramayınca robotu takip edeyim ben açayım dedim 1 dakika sonra para gene 0 oldu.Bende Robotunda btc ninde allah belasını versin diye kapattım ekranı peki olurmu olmaz mabadın üstünde oturamıyorum gene alayım dedim çektim krediyi aldım 1 btc babalar gibi btc deli düşüyor vay anasını batacaz hemen bitmexe geçip 20 kaldıraçlı sel yapıp paramı kurtarmalıyım geçtim gene iyi gidiyor düşüyor düştükçe keyifler yerinde kontratı arttırıyorum full pozlar kaldıraçı yükseltip gene alıyorum 6 den düştü millet batacak ben düştükçe kazanıyorum 6050 den sonra her 1000 dolar düşüşünde 100k dolar kazanıyorum falan derken gene patlattı kendme geldim şimdi para eden bir arabam var satıp borçları toparlayıp krediyle yenisni alacam 2016 model ford focus titanium kaza boya darbe yok  .

bide bu lanet botum var kim ne verirse onuda satacam bakalım kumar oynadık dan blezirian olacakken rezil oldum.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
1537597820
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1537597820
Reply with quote  #2

1537597820
Report to moderator
1537597820
Hero Member
*

Ignore
1537597820
Reply with quote  #2

1537597820
Report to moderator
1537597820
Hero Member
*

Ignore
1537597820
Reply with quote  #2

1537597820
Report to moderator
elektronikposta
Member
**

Activity: 154
Merit: 10

View Profile
June 26, 2018, 10:12:27 AM

abi bu nasıl mantık allah aşkına kaybettikçe daha çok girmişisiniz birde bot ile giriş yapmışssınız  bu hareketler sizi daha çok batırmaya müsait hold denen  birşey var bu kadar hırslı olmayın bu piyasada daha çok kaybedersiniz.

User-Driven Social Platform            SOCIAL CHAINS            (   JOIN OUR WHITELIST   )
JOIN Private Sale    ◆    June 1st - 30th    ◆    [  WHITEPAPER  ]
██████│    FACEBOOK     |     TWITTER     |     LINKEDIN     |     YOUTUBE    │██████
kaldirimtasi
Member
**

Activity: 135

View Profile
June 26, 2018, 10:54:58 AM

Abi ne yaptın sen bir dönem bence bitcoin'den vazgeç kafanı dinle gez daha sonra tekrar gelirsin ve girersin Bu piyasaya

User-Driven Social Platform            SOCIAL CHAINS            (   JOIN OUR WHITELIST   )
JOIN Private Sale    ◆    June 1st - 30th    ◆    [  WHITEPAPER  ]
██████│    FACEBOOK     |     TWITTER     |     LINKEDIN     |     YOUTUBE    │██████
ZalmanPW
Newbie
*

Activity: 12

View Profile
July 03, 2018, 10:42:04 AM

Bahsettiğin rakamı doğru okudum değil mi ?
Yapma gözünü seveyim, biraz ara ver birşeyin üstüne ne kadar çok gidersen bazen o kadar çok kötü olabiliyor. Ben bile üzüldüm, üzücü bir durum üstad. Önce öğrenmek lazım nedir ne değildir ne yapılmalıdır diye..
mumisigi
Jr. Member
*

Activity: 117
Merit: 1

View Profile
July 03, 2018, 03:50:07 PM

arkadaş kuyuya bir taş attı gitti ortada yok  o gündür bugündür mesaj atmış olmak amaç
askar67
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
July 11, 2018, 02:06:37 PM

Yok burdayım
DevSoft
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 250

View Profile
July 11, 2018, 11:05:01 PM

Bot zaten akıllı bir şey olsa, kesin kazandırsa satmazlardı. Kendileri kullanırdı. Üstüne kaldıraçlı piyasaya girerek tam kumar oynamışsın. Geçmişl olsun.

▄▄████▄▄
        ▄▄██████████████▄▄
      ███████████████████████▄▄
      ▀▀█████████████████████████
██▄▄       ▀▀█████████████████████
██████▄▄        ▀█████████████████
███████████▄▄       ▀▀████████████
███████████████▄▄        ▀████████
████████████████████▄▄       ▀▀███
 ▀▀██████████████████████▄▄
     ▀▀██████████████████████▄▄
▄▄        ▀██████████████████████▄
████▄▄        ▀▀██████████████████
█████████▄▄        ▀▀█████████████
█████████████▄▄        ▀▀█████████
██████████████████▄▄        ▀▀████
▀██████████████████████▄▄
  ▀▀████████████████████████
      ▀▀█████████████████▀▀
           ▀▀███████▀▀

.SEMUX
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
  Semux uses 100% original codebase
  Superfast with 30 seconds instant finality
  Tested 5000 tx per block on open network
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
niko83
Full Member

Activity: 230
Merit: 100

View Profile
August 20, 2018, 06:40:51 PM

Araçla kaza yaptığınızda bu otomobilin suçu olmadığı gibi, bot kullanırken zarar ettiğinizde de bu bot'un suçu değildir. Bot alt tarafı sizin verdiğiniz talimatları yerine getiren bir makinedir.
beynimtok
Member
**

Activity: 280

Market Integration Platform

View Profile
August 20, 2018, 09:06:49 PM

hocam ilanı pazar alanına açmanızı öneririm, daha çok talep gelir orada

OAX - REAL WORLD APPLICATION OF DECENTRALIZED EXCHANGES - V1
■  Hold your own keys - Liquidity Aggregation - Open and Transparent  ■
■ ■ WebsiteTeamWPTWPProject DeckANNBounty ANN ■ ■
bataklik
Newbie
*

Activity: 54

View Profile
September 04, 2018, 10:39:52 AM

şu yazıyı arada açıp okuyorum cidden eğlenceli adam battığını görüyor daha çok girip daha çok batıyor artık bu nasıl bir zevk verdi ise arkadaşa  en son vazgeçmiş Cheesy
TanTarkan
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
September 11, 2018, 07:36:17 PM

aynısını ben yaşadım. poloniexde kaldıraçlı işlemle 1 btcmi 8 btcye çıkardım, sonra 3 btc ye kadar düştü bu defa tam terrsi işlem yapayım sell gireyim dedim 0.6 btcye kadar düştü kendi düştü tekrar yükselttim 0.82 filan yaptım sonra yükselir dedim, bu defa margin kendi kapandı, param sııfrlandı. bunu bu şekilde 2 3 sefer tekrarladım ve tüm param yok oldu gitti. bilirim o kaybettiğini geri kazanma hissini, ve sonraki moral bozukluğunu. ilk kaybettiğimde 1 hafta kendime gelememiştim depresyona girdim ama sonraki 2 3 de o kadar koymadı cünkü bata bata insan alışıyor. kumar çok kötü bir şey..
CilginCocuk
Newbie
*

Activity: 10
Merit: 2

View Profile
September 16, 2018, 06:09:29 PM

zaten batcağınız kadar batmışsınız hocam onuda beleş verin diycemde, alan kişide batmasın Cheesy
Pages: [1]
  Print  

Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.