Bitcoin Forum
May 13, 2024, 04:33:15 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Tüm Bounty Spreadsheet'lerini tek sayfada görmek. Bounty Hunter'lar için...  (Read 670 times)
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
October 14, 2018, 01:47:08 PM

çok mantıklı ve basit bir çözüm,  o kadar çok bounty olduki hangi birini takio edeceğimizi şaşırdık. benim kendime ayrı liste oluşturmam bile çok uzun süre alacaktır.
müsait zamanda deniycem ama eline sağlık
Once a transaction has 6 confirmations, it is extremely unlikely that an attacker without at least 50% of the network's computation power would be able to reverse it.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715617995
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715617995
Reply with quote  #2

1715617995
Report to moderator
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
October 14, 2018, 01:55:06 PM

Çok yararlı olmuş bu aralar bu tarz başlıkları sık görür olduk resimli ve adım adım anlatmanız iyi olmuş. Video da gelirse çok iyi olur o noktada bir eksiklik var. Emekleriniz için teşekkür ederim.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
cryptofastman
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile WWW
October 14, 2018, 05:56:55 PM

Çok başarılı bir çalışma olmuş.Özellikle de bounty avcıları için iyi bir takip listesi olur.Şahsen ben ajanda ile kontrol ediyorum, sanırım eski kafalı yım.Ancak bu şekilde daha iyi olacak sanki

♛New CA$H Exchange (https://newc.com.br)♛
✪An Innovative Cryptocurrency Platform✪
kurcalas
Member
**

Activity: 378
Merit: 14

View Profile
October 14, 2018, 07:14:21 PM

Eline sağlık üstad. Benim gibi yeniler için çok faydalı olacaktır. Manuel kontrolu çok zor.
nazymzhu
Jr. Member
*

Activity: 248

View Profile
October 14, 2018, 11:16:29 PM

Çok teşekkürler jopen kardeşim bilgilendirme için eline sağlık bounty hunter olarak çok işime yaradı bu paylaşımın forumda giderek daha kaliteli paylaşımlar yayınlanmaya başladı devamlılığını sürdürmesi dileğiyle
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
October 15, 2018, 03:10:23 AM

Oldukça faydalı bir başlık olmuş teşekkürler. Ben excelde adlarını ve spreadsheetlerini tutuyordum ama diğerlerinden veri çekme yöntemini hiç görmemiştim çok iyi oldu bu. Daha rahat takip edebileceğiz artık.
jopen (OP)
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
October 17, 2018, 03:10:20 PM

Teşekkürler güzel yorumlar için.

Merit için  ayrıca Teşekkürler;

@teramit ve @distorsiyon
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
October 17, 2018, 03:22:26 PM

Harika ötesi bir konu olmuş keşke benimde meritim olsaydı verirdim. Yüzlerce bounty'e katıldım takip gerçekten çok zor oluyor. Bitenleri ayrı yere alıyorum stake verildi mi verilmedi mi diye ara ara girip bakıyorum çok zorluyor gerçekten.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3150
Merit: 1516

View Profile WWW
October 18, 2018, 06:15:06 PM

@jopen güzel bir bilgi paylaşımı olmuş. Bir çok kişinin işine yarayacaktır.
Madem bu google excel'inden anlıyorsun sana meritlik bir soru sorayım.
bu servis bunu yapabiliyorsa bir xml den bilgi de çekebilir diye düşünüyorum.
bunun bir yolu yöntemi var mıdır?
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
October 18, 2018, 06:18:38 PM

jopen hocam güzel bir anlatımla sade olarak katıldığımız kampanyaları tek bir excel tablosunda görebilmemiz için çalışma yaptığınız için teşekkür ederim benim şahsen işime yarayacak  Smiley
jopen (OP)
Sr. Member

View Profile
October 18, 2018, 07:04:07 PM

@jopen güzel bir bilgi paylaşımı olmuş. Bir çok kişinin işine yarayacaktır.
Madem bu google excel'inden anlıyorsun sana meritlik bir soru sorayım.
bu servis bunu yapabiliyorsa bir xml den bilgi de çekebilir diye düşünüyorum.
bunun bir yolu yöntemi var mıdır?

İlk önce güzel yorum ve merit için teşekkürler.

Galiba bu sayfa sizin için yardımcı olacaktır. Ben denemedim açıkcası ama sadece XML değil her türlü veriyi çekebiliyoruz.

https://support.google.com/docs/answer/3093342
jopen (OP)
Sr. Member

View Profile
October 18, 2018, 10:14:38 PM

eline sağlık, verdim şukunu dostum Grin
yapamayanlar için teker teker ps şeklinde yaparsan daha iyi olur. hatta izin verirsen ben bile başlığa eklerim. buradaki tek sıkıntı kampanya yöneticilerinin sık sık güncelleme yapmaması. bir işleri var onu da yapmıyor itler.

Aslında video çekecektim ama bir türlü fırsat bulamadım. Tabii ki de istediğin şekilde tek tek resim ekleyerek yapabilirsin, izine falan gerek yok. Amaç çoğu kişinin bu olaydan faydalanması.

Merit atacak arkadaşlar'da hem @gospodin hemde @jopen'e 1 / 1 atarsa ikimizde mutlu oluruz Smiley
bigbooss
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
October 19, 2018, 09:27:19 AM

Ben bir taneye katıldım. 10-15 katılan kim merak ediyorum.  😃 twitter için bile uğraşmak istemiyorum belki iyi bir kampanya bulursam girerim o ayrı tabi takip açısından faydalı konu olmuş iki merit vardı birini yolluyorum  😃
tmskcimen
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
October 19, 2018, 01:46:39 PM

Güzel liste hazırlamışsın ellerine sağlık emek var böyle listeler hazırlanıyor devamlı ayrı başlıklar açılıyor ama hiç biri güncel kalmıyor malesef meritleri aldıktan sonra işleri bitiyor milletin
jopen (OP)
Sr. Member

View Profile
October 19, 2018, 08:00:37 PM

Güzel liste hazırlamışsın ellerine sağlık emek var böyle listeler hazırlanıyor devamlı ayrı başlıklar açılıyor ama hiç biri güncel kalmıyor malesef meritleri aldıktan sonra işleri bitiyor milletin

Sen olayı yanlış anlamışsın. Burada benim sürekli güncelleyeceğim bir e-tablo bulunmuyor. İstersen tekrar bi oku konuyu komple.

Merit için teşekkürler;

@bigbooss
memhak1105
Jr. Member
*

Activity: 84

i love cryptocurrency

View Profile
October 21, 2018, 09:50:01 PM

bounty kampanyaları bu kadar çok kazandırıyor mu gerçekten çok merak ettim. biraz uzak ve yabancı olduğum için soruyorum. o kadar emek veriyorsunuz sonuçta elinize birşeyler geçiyor mu?

♦ SIMDAQ-Learn how to trade profitable! ♦

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: