Bitcoin Forum
April 20, 2024, 06:15:37 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: BusinessHT Teknoloji - 26 Haziran 2018 - Alp IŞIK  (Read 243 times)
techman (OP)
Legendary
*

Activity: 1020
Merit: 1027

View Profile
June 26, 2018, 10:55:56 PM
Merited by teramit (1)

https://www.youtube.com/watch?v=Rl4ZR35EMNQ

1713593737
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713593737
Reply with quote  #2

1713593737
Report to moderator
1713593737
Hero Member
*

Ignore
1713593737
Reply with quote  #2

1713593737
Report to moderator
1713593737
Hero Member
*

Ignore
1713593737
Reply with quote  #2

1713593737
Report to moderator
If you want to be a moderator, report many posts with accuracy. You will be noticed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713593737
Hero Member
*

Ignore
1713593737
Reply with quote  #2

1713593737
Report to moderator
1713593737
Hero Member
*

Ignore
1713593737
Reply with quote  #2

1713593737
Report to moderator
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728
Merit: 10

Trphy.io

View Profile
June 27, 2018, 09:14:08 AM

Yine kripto paralar konusunda oldukça bilgilendirici ve açıklayıcı bir sohbet gerçekleşmiş.
HaberTurk grubu bu tip ekonomi programlarına verdikleri destekle her zaman hatırlanacak  Smiley

turcalata
Member
**

Activity: 574
Merit: 13

View Profile
June 27, 2018, 10:17:59 AM

Bloomberg e teşekkür etmek lazım. Ülkemizde adam akıllı sahiplenen tek medya organı. Kötü günler geçirmesine rağmen, sahip çıkılması çok güzel birşey ve evet bu işin içinde olanlar halen o kadar çok inaniyor ki, Madencilik zorluğu artsa da işleme devam ediliyor.
mariogomer
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
June 27, 2018, 10:52:37 AM

Kaçıranlar için video linkini paylaştığınız için teşekkür ederim. Kripto paralara ilk olarak sizin videolarını izleyerek başlamıştım ve gelişimimde de yine fikirlerinize önem vererek ilerliyorum  Smiley

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
June 27, 2018, 12:27:52 PM

tamamen yuvarlak konuşan, aslında bu piyasayı takip eden kişilerin, bildiği bilgileri lanse eden kişidir. "kripto para uzmanı" gibi bir titirle lanse edilmesi yanlıştır. zamanında youtube, twitter gibi mecraları uyanıp ref zengini olmuştur, mevcut videoları 5 dakika sürebilecekken 1 saat aynı şeyleri tekrarlayıp durmaktadır. vesselam, yolunu almıştır "kripto para uzmanı" olarak lanse edilmesi yanlıştır.
emrah0406
Jr. Member
*

Activity: 239
Merit: 1

View Profile
June 27, 2018, 12:33:54 PM

tamamen yuvarlak konuşan, aslında bu piyasayı takip eden kişilerin, bildiği bilgileri lanse eden kişidir. "kripto para uzmanı" gibi bir titirle lanse edilmesi yanlıştır. zamanında youtube, twitter gibi mecraları uyanıp ref zengini olmuştur, mevcut videoları 5 dakika sürebilecekken 1 saat aynı şeyleri tekrarlayıp durmaktadır. vesselam, yolunu almıştır "kripto para uzmanı" olarak lanse edilmesi yanlıştır.
Dediğiniz gibi düşünüyorum hocam ilk zamanlar biraz bakmıştım youtube dan falan da dedikleri hep aynı şeyler, yeni başlayanlar için bir kere dinlenebilir zaten sonrasında kendisi de fark edecek hep aynı şeyleri tekrarlayıp duruyor yuvarlak ortaya konuşuyor çok da bilinmedik birşey değil , uzman gibi göstermek son derece yanlıştır , hele ki ünilere fln gidiyor bazen anlam vermiş değilim ülkede en bilgililer bunlar mı yani diyorum.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
June 27, 2018, 01:14:06 PM

Sizin Ekşisözlük'te paylaştığınız her 5 mesajdan 1'i referans linki içeriyor.

Alp Işık 2017'de benim Bitcoin ve blokzincir teknolojisi kavramlarını tam manada anlamamı sağlayan, piyasada insanları para uğruna yanlış yönlendirmeyen, fizikzel cüzdanlardan haberimiz dahi yokken tanıtıp yatırımımı güvenlice saklamama imkan tanıyarak geceleri başımı yastığa rahatça koyduran, uykumuzu kaçıran sorunlara çözüm getiren, saçma sapan icolarda paramızı heba etmemizi engelleyen, ilk günden beri olayın felsefesini bize anlatmış değerli bir kişidir ayrıca 'kripto para uzmanı' olarak yazılmasının yanlış olduğunu aslında bu piyasada gidişatı kimsenin bilemeyeceğini de canlı yayında belirtmiştir. Alp Işık bize ico tavsiyesi vererek yüzlerce Ethereum kazanabilirdi, yapmadı. Onun yerinde başkası olsaydı altına Lamborghini çekerdi, inşallah çeker o ayrı.

Bu piyasaya Twitter kullanıcısı Lomecha'yı ve Youtube'de Alp Işık'ı takip ederek girdim başka kimseyi takip etmedim çünkü insanlara yatırım tavsiyesi vererek yanlış yönlendiriyorlardı. İkisinden de Allah razı olsun, kendilerini üç ay daha erken keşfetsem bugün milyonerdim şimdi ev alıyorum üstüne de tüm eğitim hayatımı aileme yük olmadan geçirebileceğim kadar para kalıyor.
jasernity
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 4

View Profile WWW
June 27, 2018, 02:09:55 PM

Haftada bir gün kripto paralar için düzenli program yapılması gerek. Bloomberg HT bu alanda baya kaliteli iş çıkartıyor ama ayda bir ancak yayın oluyor. Hani konuşacak konu çok. gelecek vaat eden kripto paralar konuşulur. sırf bitcoin değil.

traveler  |  Travel more. Pay less! Get more out of your travel.
An innovative crypto-friendly discount travel aggregation platform
petrichor
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile
June 27, 2018, 07:36:10 PM

Bloomberg’in finans konusunda çok iyi işlere imza atan bir kanal olduğu herkesin malumu. Blockchain ve kriptoparalar hakkında da bu kadar aktif olmaları, insanların bilgilenmesi açısından ayrı sevindirici. Henüz izlemedim fakat umarım toplumun bilgilenebileceği, açıklayıcı bir video olmuştur.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
June 28, 2018, 10:02:14 AM

Alp Işık hakkındaki yukarıda yapılan olumsuz yorumlara katılmıyorum, hiçbir zaman kimseyi bişeylere yatırım yapmaya yönlendirmedi. Adam sadece bilgi veriyor daha istiyorsunuz anlamadım. Ülkemizde insanlar maalesef kendi araştırıp öğrenmediği için, tembel olduğumuz için Alp Işık gibilerin kıymetini bilmeliyiz. Bir çok insana kripto para piyasası hakkında yardımcı olmuştur videoları.
lyfelinkinh
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
July 02, 2018, 02:07:45 AM

güzel bir konuşma olmuş ağzınıza sağlık
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
July 02, 2018, 08:51:02 AM

Alp'in Bloomberght'de yayınlanan bütün programlarını eksiksiz izliyorum. Hem kısa sürüyor 20 dakika civarı hemde az ama öz bir konuşma oluyor. Ayrıca Alp'in Youtube kanalına da aboneyim. Bilgilendirici ve zihin açıcı paylaşımlar yapıyor. Mutlaka Türkiye'de kripto para alanında takip edilmesi gereken kişilerden birisi bence.

jeton
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
July 02, 2018, 02:20:37 PM

Alp Işık ilk başlayanlar için kaynak yaratan birisidir. Bir çok videosundan kendime çıkardığım paylar olmuş ve ilerlememde fayda sağlamıştır.Kendisine teşekkür ederim.
rosesjamea
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
August 27, 2018, 03:43:22 AM

tebrikler Alp IŞIK ve keşke facebook bitcoin Türkiye grubunu kapamasaydın sen bırakalı başka gruplar yol aldı yazık oldu
seymen
Newbie
*

Activity: 112

View Profile WWW
September 18, 2018, 02:34:58 AM

Kripto paralar hakkında gerçekcş ve güzel bir video olmuş bunun için ben teşekkür etmek istiyorum çünkü ülkemizde ne kadar çok bu şekilde programlar veya yayınlar olursa ülkemizde kripto paralar hakkında bilgilenme o kadar çok olur...
aakgezen
Member
**

Activity: 249
Merit: 11

View Profile WWW
September 18, 2018, 10:21:09 AM

Ben Alp Işık sayesinde bu piyasa hakkında bilgi edinip elde ettiğim bilgilerle kripto piyasasına giriş yapmış biriyim. Arada birkaç olumsuz yorum yapılmış. Bence kendisine haksızlık yapılıyor. Kimseye zengin olması için tüyo vermedi. Kendisinide hiç bozmadı. Konu hakkında çok daha fazla bilgisi olan birisi olmasına rağmen insanları bilgilendirmek için olayı elinden geldiğince basit anlatmaya çalışıyor. Sanırım bu yüzden kendini tekrar ediyor gibi duruyor. Kendisi bu konuda uzmandan daha fazlası...
Pages: [1]
  Print  

Jump to: