Bitcoin Forum
May 05, 2024, 02:30:38 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: SILINEBILIR  (Read 187 times)
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
June 27, 2018, 08:06:03 AM

Dogecoin'i görmek isterim. Tamam ilk başta şaka coini olarak çıkarıldı ama şuan birçok borsada işlem görüyor. İş ciddiye bindi anlayacağınız üzere. Birde bu hafta sonu Betanet'i gerçekleşecek olan Tezos'u eklemenizi isterdim. Tezos da geleceği parlak olan değerli bir coindir bana göre. Bunların dışında alttaki coinlerde eklenirse yararlı olur.

Ethereum
Ethereum Classic
Ripple
İota
Zcash

The block chain is the main innovation of Bitcoin. It is the first distributed timestamping system.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714876238
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714876238
Reply with quote  #2

1714876238
Report to moderator
turcalata
Member
**

Activity: 574
Merit: 13

View Profile
June 27, 2018, 10:21:37 AM

Türkiye de hizmet verenler halen yeni piyasaya giren ve gelecek vaat eden projeler yerine eski ve büyük para birimlerini ekliyor. Ama esas kazanç kapısı yeni projelerde bunu göz ardı ediyorlar. Sistemkoin kısmen dedigimi yapıyor ama nereye kadar gidecek bilinmez tabi.
fikoley
Jr. Member
*

Activity: 139
Merit: 1

View Profile
June 27, 2018, 10:33:37 AM

Temel coinlerin çoğu var ancak kesinlikle olması gereken Neo'dur. Neo hem topluluğu güçlü bir coin hem de kendisini kanıtlamış bir proje.

■ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ■  Blackjack.fun ■  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ■
Bitcoin - Litecoin - Dash
https://blackjack.fun
proof_seeker
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
June 27, 2018, 10:51:35 AM

BTC'nin yanında neo ve ethereum, ltc, bcc kesinlikle olmalı. Bunların yanında hacim arttıkça ripple, ada, IOTA, Tron, monero gibi market hacmi yüksek coinleri kademeli olarak sisteme alabilirsiniz.

Ortada hacim yokken doğrudan 90 tane coin ile borsayı oluşturmak pek sağlıklı değil.
blogmute
Newbie
*

Activity: 238
Merit: 0

View Profile
June 27, 2018, 05:35:01 PM

ben eğer gelirse binance daki sağlam koin ve token ların hepsini görmek istiyorum, neden olmasın?
tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
June 27, 2018, 07:13:10 PM

ben mesela btcturk gibi bir borsa coinmarketcapte yer alan ilk 20 coini görmek isterdim. sonuçta en fazla hacim bunlarda.  ama türkiyede kripto piyasasında yeterli para yok ve borsa yöneticileri böyle borsalarda çok fazla coinle işlem yaparak sirkülasyonu düşürmek istemiyorlar haklı olarak.
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
June 27, 2018, 09:33:53 PM

görmek istemek ayrı, alıp satmak ayrı bir kavram. çeşit çeşit coin görmek güzel olur fakat coinleri yeri geliyor cryptopia ya yeri geliyor nova exchange attığım oluyor. çeşitli altcoinlerde major borsalar değişiyor. Türkiye lokasyonlu global bir major borsa olabilmek bizim mevzuatlarla olacak iş değil o yüzden hacim olsun da sınırlı coin olsun bana yeter.
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
June 27, 2018, 10:01:58 PM

neo ethereum eos

ethereumun olmadığı turk borsası yok sanırım eos ile neo yok diye biliyorum bütün borsalarda neo eklenebilir aslında sonrada neo tokenleri eklerler eos daha kolay eklenir neoya göre
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
June 28, 2018, 09:18:47 AM

bitcoin, ethereum, litecoin, neo ve benim hayatta işim olmasada piyasada sevilen ripple bence fazlasıyla yeterli bir türk borsası için. ama mutlaka çeşit yapılacaksa wan, ,icx, zill eklenebilir ama bence türk borsası için fazla olur.
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
June 28, 2018, 01:24:31 PM

Büyük hacimli coinleri neden direk eklemiyorsunuz mesela marketcaptaki ilk 50 coini direk ekleseniz olmaz mı? Bazı coinlerin ise borsalara girmesini bekleye bekleye bir hal oluyoruz neden bu kadar zor oluyor? Tamam proje seçmeniz güzel de mesela büyük borsalar coin eklerken kırk takla atıyor bunun ne gibi zararı var size bilemiyorum tabi

İşin teknik tarafı bir tarafa bu işe de biraz da yatırımcının baktığı gibi bakıyor borsalar.
Yatırımcı gözü ile baktığınızda her coin/ token e göz kapalı atlamıyorsunuz, gelecek vaadetmesine özen gösteriyorsunuz.
Borsalar da kendilerince belli prensiplerle bu coinleri eliyor ve ona göre ekliyor diye düşünüyorum.

Kalitesiz ve çöp bir coin in borsaya eklenmesi ve oradan gelen çöp coinleri  tutmam borsaya bir şey katmıyor.

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
nexlichd
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
July 02, 2018, 12:02:50 AM

bitcoin ve etherium olması yeterli diğerlerinin pek hacimleneceğini düşünmüyorum
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: