Bitcoin Forum
May 21, 2024, 03:47:20 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Eylül bebekten sonra Leyla bebeğinde cesetine ulaşıldı.  (Read 220 times)
thetis
Member
**

Activity: 322
Merit: 14

View Profile WWW
July 03, 2018, 04:57:58 PM

İnsanlarımız gaddarlaştı artık. İnsanlıktan çıktılar daha doğrusu. Gözleri hiç bir şey görmüyor.
Hangi normal insan bunu yapabilir. Nasıl bir ruh halidir bu.

▀▀▄▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   SOBIT   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▄▀▀
█    the FIRST USER-OWNED DIGITAL ASSETS EXCHANGE    █
Markets  ]   Telegram   Twitter   Facebook   Whitepaper   [  Free Token  ]
blodelf1
Newbie
*

Activity: 172
Merit: 0

View Profile
July 03, 2018, 06:14:45 PM

allah rahmet eylesin..çocuk açlıktan olmuş ve biz iyi bari o şekilde olmuş diye kendimizi teselli ediyoruz.ne kadar acı durumdayız..sonumuz hayrolsun..
Iamrobot (OP)
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
July 03, 2018, 06:22:17 PM

Ben bizi yönetenlerin bunlara bir çözüm bulabileceğini düşünmüyorum. Bu dönemde daha da azacaklar. Daha da çoğalacaklar.
Bir kere bizi yönetenlerin sabıkası var.
Bunlara göre 10 yaşındaki kıza 10 namussuz tecavüz ettiği zaman o çocuğun rızası olabiliyor.
Tecavüz eden adam tecavüz ettiği kadın veya çocukla evlendiği zaman ceza almıyor
Çocuklara yapılanlara tecavüz değil istismar diyebiliyorlar. Böyle bir kavramı bile yumuşatabiliyorlar.
Tecavüze uğradıktan sonra bebeği aldırmak isteyen anne için bebeği ne öldürüyorsun kendini öldür diyebiliyorlar.

Bunlarda bu zihniyet olduktan sonra daha da azacaklar. Bir zaman sonra bu yükü kaldıramayan halk kendi cezasını kendisi kesecek. O zalimleri işte ozaman inletecekler işte. Devlet görevini derhal yerine getirmeli.
semimall
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
July 04, 2018, 12:35:47 PM

insanı insanlığından utandırıyor bazı şeyler. gündemimizde hiç olmamalıydı bu konular.
tigoes
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
July 04, 2018, 12:42:36 PM

insanı insanlığından utandırıyor bazı şeyler. gündemimizde hiç olmamalıydı bu konular.

Kan davasını anlarım bir aile gider düşman aileden 2 kişiyi öldürür onlar gelir amcaları öldürür bu devam eder gider de böyle şeylerin gerçekleşmiş olmasını geçtim böyle şeyleri düşünmek bile büyük caniliktir. Nasıl bir insan böyle bir şey yapabilir.
LithiumCycle
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
July 05, 2018, 05:27:05 AM

Bakalım İdam idam dediğimiz kadar gelecek vaat edecek mi ? Kimyasal hadimliktan bahsediliyor. Hayatı boyunca bunu asla unutamayacağı şekilde cezalandırılmali ben bu insanlar, ki aklı başlarına gelsin
azmicansel
Newbie
*

Activity: 5

View Profile
July 05, 2018, 08:19:05 AM

İdam çözüm değil 1 gün öleceğine her gün ölmeliler bence.
s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
July 05, 2018, 08:50:53 AM

Bakalım İdam idam dediğimiz kadar gelecek vaat edecek mi ? Kimyasal hadimliktan bahsediliyor. Hayatı boyunca bunu asla unutamayacağı şekilde cezalandırılmali ben bu insanlar, ki aklı başlarına gelsin

kimyasal hadım olsa bile bu insanlar şeyi kalkmıyor diye zarar vermeyi kesecek değildir. kimyasal hadım çözüm olamaz bu cani zihniyet her türlü zarar verir karşıdakine.

OMERSAS
Newbie
*

Activity: 45

View Profile
July 07, 2018, 08:32:54 AM

insaallah en kısa zamanda idam cıkar...
thetis
Member
**

Activity: 322
Merit: 14

View Profile WWW
July 07, 2018, 10:04:08 AM

insaallah en kısa zamanda idam cıkar...

Hukukun ve adaletin olmadığı Türkiye'de idam cezasının çıkması da çok tehlikeli. Hele son yıllarda yasal zemin bile atılmadan binlerce insan hapishanede çürümeye terk edildi. Bizim idamdan önce işleyen bir adalete ihtiyacımız var.

▀▀▄▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   SOBIT   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▄▀▀
█    the FIRST USER-OWNED DIGITAL ASSETS EXCHANGE    █
Markets  ]   Telegram   Twitter   Facebook   Whitepaper   [  Free Token  ]
dancertychi
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
August 25, 2018, 11:51:10 PM

bunu yapanlari linc etmek lazim. Cidden halka vericen dove dove oldurcekler
Pages: « 1 [2]  All