Bitcoin Forum
September 25, 2018, 02:31:28 AM *
News: ♦♦ New info! Bitcoin Core users absolutely must upgrade to previously-announced 0.16.3 [Torrent]. All Bitcoin users should temporarily trust confirmations slightly less. More info.

Home   Help Search Donate Login Register  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: BINANCE ve KUCOIN Borsa Karşılaştırması  (Read 134 times)
jopen
Member
**

Activity: 350
Merit: 37

View Profile
July 15, 2018, 08:22:44 PM

Binance Withdraw Fee Listesi
https://www.binance.com/fees.html

Kucoin Withdraw Fee Listesi
https://news.kucoin.com/en/fee/

Binance'de mininum BTC withdraw için gerekli limit 0.002 BTC ve fee kesintisi 0.0005 BTC.

Kucoin'de minimum BTC withdraw için gerekli limit 0.002 BTC ve fee kesintisi 0.01 BTC.

Sadebe btc baz alarak yazdım, ayrıca komple incelemek isteyenler için iki borsanında listeleri yukarda. Kucoin BTC için Binance'nın 2 katı fee kesiyor. İki borsa'da hesabım var özellikle Kucoin yeni çıkan tokenleri daha hızlı eklediği için orada işlem yapıyorum. Ama fee kısmında ciddi uçuk fiyatları var.
1537842688
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1537842688
Reply with quote  #2

1537842688
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
goncalvopietro
Member
**

Activity: 294
Merit: 12

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
July 16, 2018, 04:57:19 PM

KuCoin borsası ile şimdiye kadar bir işim olmadı. Binance borsasında ise bir kere işlem yapmıştım ve oldukça hoşuma gitmişti.
Bundan sonra da elimden geldiğince işlerimi Binance'de görmeye çalışırım ama elimdeki altcoinler KuCoin'e girerse iş farklı  Smiley

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
gresveni
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
August 26, 2018, 09:26:58 PM

binanceın kullanımı daha kolay ve hesabı onaylamadan 2 btc çekebiliyorsun ve bir çok coin listelenmiş kesinlikle binance diyorum
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.