Bitcoin Forum
May 12, 2024, 11:00:05 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Aç gözlü arkadaşlar gelin buraya!  (Read 726 times)
hassangunduz
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile
July 05, 2018, 11:38:56 PM

çok güzel yazmışsın ellerine sağlık bende senin söylediğin taktikte ilerliyorum buaralar kafam rahat oluyor en azından düşünce neden düşüyor satmadık para hiç oldu tribine girmiyorum
1715511605
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715511605
Reply with quote  #2

1715511605
Report to moderator
1715511605
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715511605
Reply with quote  #2

1715511605
Report to moderator
The network tries to produce one block per 10 minutes. It does this by automatically adjusting how difficult it is to produce blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
July 05, 2018, 11:40:00 PM

Telegram grubuna katıldığınız zaman sürü psikolojisi ile birlikte insanın mantığı kilitleniyor sanki, bazen yazarsınız, düşme ihtimalini yazdığınız anda hiç düşünmeden sizi banlarlar  önce ana avrat düz giderler tabi, sanki düşüş hiç olmayacakmış gibi davranışları ilginç buluyorum.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
July 06, 2018, 03:28:18 AM

fifty fifty bir türlü beceremiyorum, "Ya Hep Ya Hiç" mantığıyla hareket ediyorum. zaman zaman işe yarıyor zaman zaman da kaybettiriyor, hedef fiyata geldiğinde tatmin olup tamamen ayrılıyorum, yanlış olabilir ama yarım gönüllü gibi hissediyorum kendimi, "madem artacak bekle, madem düşecek tamamen sat" diyorum.

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
virtfund
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

View Profile
July 06, 2018, 03:51:57 AM

İnsan kazanırken hep kazanacak zannediyor yükselen kriptoya gönülden bağlanıyoruz, elimiz satmaya varmıyor ya daha fazlası varsa. Bunun tam aksini de düşüşlerde hissediyoruz sonsuza kadar kaybedeceğiz gibi pis bir his, orta yolu bulmak lazım.
Baser
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
July 06, 2018, 04:06:15 AM

Bi coin ,token aldınız.
Yada bounty veya airdroptan geldi.
Sonra bir baktınız deli gibi artıyor.
Hemen telegram grubuna girdiniz o projenin.
Bi bakıyonuz herkes deli gibi projeyi savunuyor.
Aklınız hemen karışıyo tabi,ulan zengin olacam nasılda artıyor oha bi kaç gün böyle artsa köşe olurum gibi hayallere kapılıyonuz.
İyice heycanlandınız,bu arada coin/tokende deli gibi artmaya devam ediyor.
Öyle bir artmış ki zaten bi bakıyonuz aslında normal şartlarda sizi baya tatmin edecek bir rakama ulaşmış.
Ama yok gözünüz doymadığı için o coin ne kadar artsada artık siz iflah olmazsnız.
TAM BU NOKTADA KENDİ KENDİNİZE ŞUNU DÜŞÜNMENİZİ İSTİYORUM.
Ulan bu coin eğer benim düşündüğüm gibi delicesine artacaksa
Ben yarısını satayım diğer yarısıda zaten hayvan gibi kar bırakacak diyerek o lanet olası coinin en az yarısını
Satarak cebinize paranızı koymanız gerektiğidir.
Yapın şunu.

Anlattığınız olay meşhur market döngüsü grafiğindeki Thrill (Heyecan) ve Euphoria (Mutluluktan uçma) kısmına denk geliyor. Market döngüsü grafiğindeki her olay duygu durumunu temsil eder. Bu durumlara alıştığınızda hislerinizle hareket eder ve daha kararlı olursunuz. Tabi daha çok kazanırsınız.
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
July 06, 2018, 04:49:01 AM

Herkes gibi bende bu dertten muzdarip olduğum için yazdımz
Her zaman yeterinde yükseldiğini düşündüğünüz anda yarısını yada 3 te 2 sini satıp beklemeye öyle devam edin.
sgi02
Sr. Member

Activity: 542
Merit: 250

View Profile
July 06, 2018, 04:50:32 AM

Sıkı bir yükseliş gören koinin yarısını satıp ya da yatırdığımız parayı bi kenara alıp bekleyeceksek kalan kısmı için beklemeyi tercih etmek piyasanın realitesine daha uygun bir hamle.
lemonyak
Full Member

Activity: 203
Merit: 101

View Profile
July 06, 2018, 05:14:40 AM

Mantıklı olan bu ama iş icraata geçince yapamıyoruz işte. Şahsen yapamadığım için zarar yüksek.
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
July 06, 2018, 06:07:28 AM

Bende bunu savunuyorum özellikle bountyler geldiğinde fiyata bakmadan yarıısını satmanın gerekliliği bence çok öenmli sonra piyasa çakıldığında ah vah ediyoruz.
franch
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
July 06, 2018, 06:53:01 AM

Şu söylediklerinde o kadar haklısın ki bunları bir yapabilsem çoktan köşe olmuştum anasını satayım.
ferhatgalip
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile WWW
July 06, 2018, 06:57:02 AM

Çok mantıklı bir yaklaşım . O duruma gelince bu kadar sakin kalıp mantıklı düşünebilirse  herkes bunu yapar.  Gaza gelmeyip sakin olmak lazım

cr o w d F o r c e    ▸▸▸   [ Private Sale: Open ]
Global Decentralized Network Of Micro Businesses
xxxgr
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

Metahash

View Profile
July 06, 2018, 07:02:17 AM

Eline sağlık. Geçen seneki durmadan yükseliş psikolojimizi bozdu, sürekli yükselecek sanıyoruz o yüzden. Bundan kaynaklı oluyor bence sorunumuz

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
July 06, 2018, 07:16:42 AM

Bence de çok mantıklı zaten olması gerekende bu. Hatta direkt biraz kar edince direkt satıp kurtulacaksin. Yani ondan sonra başka coin token al sat öyle yapmak lazım. Biz bekliyor dahada yükselecek diye sonra bı koyuyorlar tepesine yerle bir oluyor elimize veriyorlar.

DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
July 06, 2018, 07:35:15 AM

Bi coin ,token aldınız.
Yada bounty veya airdroptan geldi.
Sonra bir baktınız deli gibi artıyor.
Hemen telegram grubuna girdiniz o projenin.
Bi bakıyonuz herkes deli gibi projeyi savunuyor.
Aklınız hemen karışıyo tabi,ulan zengin olacam nasılda artıyor oha bi kaç gün böyle artsa köşe olurum gibi hayallere kapılıyonuz.
İyice heycanlandınız,bu arada coin/tokende deli gibi artmaya devam ediyor.
Öyle bir artmış ki zaten bi bakıyonuz aslında normal şartlarda sizi baya tatmin edecek bir rakama ulaşmış.
Ama yok gözünüz doymadığı için o coin ne kadar artsada artık siz iflah olmazsnız.
TAM BU NOKTADA KENDİ KENDİNİZE ŞUNU DÜŞÜNMENİZİ İSTİYORUM.
Ulan bu coin eğer benim düşündüğüm gibi delicesine artacaksa
Ben yarısını satayım diğer yarısıda zaten hayvan gibi kar bırakacak diyerek o lanet olası coinin en az yarısını
Satarak cebinize paranızı koymanız gerektiğidir.
Yapın şunu
.

hahahahah demek herkes aynı şeyden müzdarip. Ben de her defasında aynı şeyi söylüyorum. Ama maalesef bazılarına o kadar inananıyorum ki bırak satmayı aldığım bile oluyor.  Her defasında da bir daha böyle yapmayacağım yarısını satacağım diyorum ama karşıma öyle bir koin çıkıyor ki yine kanıyorum kendi kendime. Ama bak brda yazıyorum bir dahakine kesin satacağım.  Grin
papadoc
Member
**

Activity: 364

View Profile
July 06, 2018, 08:05:48 AM

Güzel bir konuya değinmişsin bende o hataya airdroplarda düştüm özellikle bitcoin white da değerini bulduğu anda satmadık şu an çöp
coobx
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
July 06, 2018, 10:43:04 AM

Haklısınız böyle yapsak durumumuz daha iyi olurdu fakat şahsi olarak ben bozdursam, daha da yükselir yine pişman ederdi o coin ler
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
July 06, 2018, 10:47:27 AM

kesinlikle katılıyorum. realize edilmeyen kar kar değildir. bakiyeniz dişe dokunur bir seviyeye geldikten sonra emeğinizin karşılığı olan miktarı satıp kalanını elinizde tutmak her zaman daha mantıklı olmuştur.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
July 06, 2018, 10:57:27 AM

Kesinlikle katılıyorum arkadaşa öyle tamamını tutup en tepeyi beklemek ya hep ya hiç demektir ki doyumsuzlukla genelde hiç olur. Tatmin ettiği anda bir kısmını elden çıkarmak gerek kalan miktarla da hayallere devam edebiliriz.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
z38630610
Legendary
*

Activity: 1050
Merit: 1000

View Profile
July 06, 2018, 11:34:38 AM

Zaten herkesin belirli bir sistemi olmalı bence de. Ben gelen tokenların yarısını bozup yarısının da artınca bozuyorum. Ama bazı tokenlarda hiç bozulacak gibi değil. Yani onları  unutmak gerekiyor bir süre. Onun dışında herkesin kendi bileceği iş. Kimseye karışmak doğru olmaz.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
.JINBI..

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
.
...T H E   G O L D E N   I C O...
.────────     WHITEPAPER     ────────.
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
rafsa
Member
**

Activity: 252

View Profile
July 06, 2018, 11:38:23 AM

arkadaş çok güzel ifade etmiş kardan  kar kazanmak böyle olması gerekiyor. aksi taktirde bir de bakmıssınız çok kar bırakan coin  zarar etmeye başlamış o zaman da iş işten geçmiş oluyor.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: