Bitcoin Forum
May 27, 2024, 04:07:28 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: KLASCOIN | Türkiye'nin En Güvenilir ve En Hızlı TL, Bitcoin ve Altcoin Borsası  (Read 447 times)
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
October 13, 2019, 08:14:32 AM

Bu arkadaşların daha incelemesini yapamadan, kapatma kararı almışlar. Yazık bu kadar emeklere.

Türkiye'nin en gelişmiş Kripto Para saklama ve müşteri Güvenlik Sistemlerini geliştiren firmamız Klascoin tüm aracılık işlemlerini 31.08.2019 tarihinde sonlandıracaktır. Beklenen volümü yakalayamadığımız için tüm operasyonlarımızı durduruyoruz. Müşterilerimiz varlıklarını sitemizden çekebilirler. Withdraw işlemleri 31.10.2019 tarihine kadar açık kalacaktır. Bu süre zarfında bizimle çalışan tüm müşterilerimize sonsuz teşekkür ederiz.

İçeride az çok bir bakiyeniz varsa çekmeyi unutmayın.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
October 13, 2019, 02:41:02 PM

Önüne gelen borsa açmaya kalkarsa olacağı bu. Bir ara benim arkadaş solucan gübresi işi yaptı. Solucan aldığı 20 yaşlarında bir gence crypto olayından bahsetti . Aradan 1 yıl geçti , ne yapıyor o eleman diye sordum. Araştırıp soruşturmus ve bir iki kişi ile crypto para borsası kurmuş dedi.
Ulan dedim adamda zerre bilgi yok. Nasıl yapar demiştim ki her önüne gelenin borsa açtığı ortamda o çocuk açmış çok mu diyorum artık.

cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
October 13, 2019, 07:12:27 PM

Bu arkadaşların daha incelemesini yapamadan, kapatma kararı almışlar. Yazık bu kadar emeklere.

Türkiye'nin en gelişmiş Kripto Para saklama ve müşteri Güvenlik Sistemlerini geliştiren firmamız Klascoin tüm aracılık işlemlerini 31.08.2019 tarihinde sonlandıracaktır. Beklenen volümü yakalayamadığımız için tüm operasyonlarımızı durduruyoruz. Müşterilerimiz varlıklarını sitemizden çekebilirler. Withdraw işlemleri 31.10.2019 tarihine kadar açık kalacaktır. Bu süre zarfında bizimle çalışan tüm müşterilerimize sonsuz teşekkür ederiz.

İçeride az çok bir bakiyeniz varsa çekmeyi unutmayın.
ismini ilk kez şimdi gördüm. Aslında şu borsalar biraz işi bilse bu forumda biraz aktif olsalar en azından biraz hacim yaparlar. ama ilk cümlesi en güvenilir olunca daha insanın güvenesi gelmiyor. Geçmiş olsun insallah ders çıkarmışlardır sonra daha başarılı bir proje ile gelirler.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: