Bitcoin Forum
June 28, 2024, 01:31:53 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Ne Hedeflediniz , Ne kazandınız ?  (Read 305 times)
gkhnhsyn1
Newbie
*

Activity: 224
Merit: 0

View Profile
July 13, 2018, 02:10:29 PM

hedeflerim çok yüksek ama uzun vadede tabiki.şu an için neredeyse hiç bir şey kazanmadım ama yavaş yavaş cüzdanım doluyor.yakında tatmin olmaya başlayacağım.
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
July 13, 2018, 02:11:58 PM

Hedeflediğimden kat kat fazlasını kazandım bu piyasadan iyi ki var diyorum. Buradan kazandığım para için normal hayatta bir ömür boyunca biriktirmem gerekirdi, yemeden içmeden.
darkedelf
Newbie
*

Activity: 161

View Profile
July 13, 2018, 02:39:46 PM

şu zamana kadar al-sattan 1000 dolar karım var.ve bu parayı 1000 dolarlık girişle 2 ay içerisinde yaptım.ama artık al sat yerine ico yapmayı düşünüyorum.
cagdastmr
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
July 13, 2018, 03:53:21 PM

Konuda güzel rehberlik edebilecek yorumlar var, ancak kaç kişi belirli bir hedef ile alım yapıyor ? Yani daha çok bu algıya yönelik bir hareket örnek veriyorum baştakilerin tavsiyesi üzerine stok yapılan coinlerin pumplanması yerine tamamen çakılması. Biz yükselince satacağız havasındayken onlar tüketme durumuna odaklanıyor. Şuan için hedefim sadece mevcut bounty gelirim sonrasındaki yatırımım. Tercihim Dash yada Neo. Kazanmak hepimizin idael amacı ancak mevcut koşullar buna olanak sağlamıyor..
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
July 13, 2018, 04:15:03 PM

bu forum sağolsun okudum sadece okudum 0 tl ile grdim

airdrop döneminde hatırı sayılır kazanç elde ettim. altcoinlerin sağlam çöküşü ile 3x düştü sanırım biraz bende içinden yedim. sonra okuduklarım ile ufak ufak yatırımlar yaptım şimdilik beklemedeyiz.
zonefloor
Hero Member

Activity: 1876
Merit: 524

View Profile
July 13, 2018, 09:51:04 PM

Yatırım amaçlı btc'den bir ev aldım sonra 17 ay sonra o evi karla sattım yine btc aldım. amacım. Btc rezervimo hep arttırmak şu keyifsiz piyasada bile halen en çok kazandıran yatırım aracıdır btc tabii nereden alıp nerede satabileceğinizi bilirseniz.
bottlessss
Newbie
*

Activity: 70

View Profile WWW
July 13, 2018, 09:54:00 PM

yeni giriyorum bu piyasaya. nakit kesinlikle sokmayacağım. imza kampanyalarına katılıp ordan aldıklarımı değerlendireceğim. zengin olayım hayalim yok. aylık bira masrafı çıksa yeter  Grin
malilale (OP)
Newbie
*

View Profile
July 13, 2018, 11:52:52 PM

Çoğu kişi kazanmış gibi gözüküyor yada kazacağını hayal ediyor umarım hepimiziz kazanırız , piyasada çok paralar dönüyor ve bitmeyecek gibi hepimize yetecektir Smiley
virtfund
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

View Profile
July 14, 2018, 01:33:38 AM

Başlangıç için çok yüksek bir şey hedeflememiştim açıkçası ne yapabilirsem kısmette ne varsa diye başladım güzel bir sermayem var şimdi. Yeni hedefim ise beni erken emekli edecek seviyede yüksek çünkü olabilirlik yüksek bu piyasada.
usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
July 14, 2018, 09:42:27 AM

Ucuk kacik bir beklenti icersine girmemistim.  Ico yatirimlarim icin cok fazla iyi veya kotu birsey soyleyemem,  ama guvendigim projeler x25 yapmis durumda ve hala bekletiyorum.

kanjla
Newbie
*

Activity: 29

View Profile
July 14, 2018, 10:21:11 AM

bu forumu keşfetmem biraz zaman almıştı bundan daha önce sadece al sat ile kazanıyordum. Açıkçası ciddi bir kârım yok lakin yine de ana paramı 3x yapmışımdır. 1 sene için biraz düşük bir oran ama yavaş yavaş gidiyorum işte Cheesy
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
July 14, 2018, 10:57:02 AM

Hedefler bitmez coin dolar bazlı hedeflere varıldığında çıkılıp yeniden hedefi revze etmek lazım ben genelde orta vade yatırım yapıyorum sonra yeni bir plan ile devam ediyorum. Yıllık bir gelir hesabı yapılabilir. Beni fazlasıyla tatmin etti bu zamana kadar.
seninyanda
Newbie
*

View Profile
July 14, 2018, 04:35:27 PM

Hedeflediğimden kat kat fazlasını kazandım bu piyasadan iyi ki var diyorum. Buradan kazandığım para için normal hayatta bir ömür boyunca biriktirmem gerekirdi, yemeden içmeden.
Bende bu piyasaya girdiğimden beri bakıyorum ki baya imkan sunuyor , benim şu an da açıkcası bir hedefim yok ama kazanmak hoşuma gidiyor , kaybetmekte var tabi ki tecürbe oluyor.
sopromat
Full Member

Activity: 353
Merit: 100

View Profile
August 13, 2018, 06:33:43 PM

Day trade ile yılda 200.000 tl kazanmak istedim ancak yarısını kazandım. Bounty kazançları beşte bire düşerek eski halini arattı. gene iyi diyorum asgari ücretin 1800 tl olduğu ülkede para kazanabilmek ve sağlıklı olmak iyidir.
bottlessss
Newbie
*

View Profile WWW
August 13, 2018, 08:20:36 PM

milyoner olma umuduyla girdik, işi öğrenmek şimdilik altı ayımızı aldı. bir boğa gelirse hedefimin ondan birine ulaşmış olurum.
skscengeng
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
August 13, 2018, 09:44:53 PM

Ne beklediğim kadar kar elde edebildim ne de çok zarara girdim. Kripto para piyasasının apayrı bir yeri burası. Çok riskli ama baldan tatlı  Grin
clementoniiiiii
Newbie
*

Activity: 84

View Profile WWW
August 13, 2018, 09:53:41 PM

piyasaya yeni giren birisiyim ve şimdilik araştırıp öğrenme aşamasındayım. hedefim çok yüksek değil esasen yüzde ellilik bir kar beni tav edecektir.
sopromat
Full Member

Activity: 353
Merit: 100

View Profile
August 18, 2018, 10:19:16 AM

Piyasaya yeni girdiysen eğitim işlerine öncelik ver az sermaye ile işlem yaparak riski azalt. Boğa sezonuna gelindiğinde büyük para ile girmeyi hedefle. Ben tam istediğimi alamadım ama gene iyi kazanç sağladım ülkemiz koşullarına göre.
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
August 19, 2018, 07:44:28 AM

Şu an sadece cüzdan dolduruyorum. Elbette bir giriş yatırımım var ama çok uzun vadeli o. Piyasa 2-3 sene içerisinde hedeflerime yaklaştıracaktır beni şüphe etmiyorum.
karabiber
Hero Member

Activity: 1414
Merit: 685

View Profile
August 19, 2018, 08:07:21 AM

Sıfır maliyetle girdiğim bu işte beklediğim miktarı kazanamadım fakat aç gözlü olmamak gerekir. İnsanların bir senede dişini sıkıp her şeyden kısarak biriktirdiği paraları platformlar sayesinde kazandık. Umarım hedeflediğimiz yere bir gün ulaşırız.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███