Bitcoin Forum
April 16, 2024, 12:15:40 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: gelin gerçekleri konuşalım  (Read 395 times)
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
July 21, 2018, 10:04:32 PM

Elbette paraları her zaman tepedekiler ve tepeye en yakın olanlar kazanıyor. Bu tüm sistemlerde böyle oldu ve olmaya devam edecek. Bu sistemi değiştirmeye kimsenin gücü yetmez açıkçası. O yüzden boşa sızlanmanın da anlamı yok.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713269740
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713269740
Reply with quote  #2

1713269740
Report to moderator
sanjimor
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
July 21, 2018, 11:06:48 PM

İnsanlar yükseleceğine inansa satmaz zaten bu iş biraz psikolojik. Projelerin ico fiyatının en az yarısını göreceğini herkes biliyor. Daha düşmeden satalım diye düşünüyorlar mantıksız değil hold ayı da kazandırmadı alt sat en güzeli.
absurde
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 5

View Profile WWW
July 22, 2018, 12:25:38 PM

merit sistemi tam bağımsız üyeler tarafından denetlenmeli ve verilmeli, kişilere bağlı olduğu sürece  bu şekilde devam eder, kimin kime neden verdiği belli değil? para ile merit satanlar var, multi yapmak serbest, merit sistemini adil bulmuyorum.
ingiltere
Legendary
*

Activity: 2954
Merit: 1477

Rollbit.com Crypto Futures

View Profile
July 22, 2018, 12:29:30 PM

-snip-

Desteklemek için merit verdim ama bundan sonraki yazılarınızda gereksiz boşluk ve paragraf kullanmazsanız daha iyi olur. Yazının uzun görünmesine gerek yok, verdiğiniz mesaj açık olsun yeter.
Yorumlarda sadece meritten bahseden arkadaşlar konuyu okumamış bile anlaşılan.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
hanzosum
Newbie
*

Activity: 118

View Profile
July 22, 2018, 05:08:28 PM

Mantık olarak güzel bir hedefi olsa da sisteme sonradan getirildiği ve belirli bir kullanıcı kitlesinin insafına bırakıldığı için oldukça adaletsiz bir yapı merit sistemi.

Eğer tıpkı "teşekkür et" benzeri bir buton sayesinde tüm kullanıcılar herhangi bir faydalı gönderiye puan verebilseydi ve topluluğa ait olan forum yine toplulukça işletilseydi hem adil olurdu hem de teşvik edici olurdu. Şu an bir çok aktif üye ya eskisi kadar etkin değil ya da çoktan hesabını devretti. Gayet haklı bir nedenle bunu yapıyorlar çünkü meritte keyfilik var.

Mesela ben hiç merit alamadım ve almam için ne yapmam gerektiğine dair net kesin bir sınır, kural yok; tamamen afaki! Birileri keyfi bir şekilde verecek de meritler birikecek de, seviye atlanacak da, de da de da de...

Merit göndermek isteyen olursa kabul edilir  Grin
baronofficiall2
Member
**

Activity: 140
Merit: 18

View Profile
July 23, 2018, 12:11:56 PM

Umarım dedikleri gibi her şey sırası ile gelir bekliyoruz yararlı kaynak bulmaya çalışıyoruz bulduklarımızı paylaşıyoruz ama tabi herkes lambo alırsa zenginliğin bir anlamı kalmaz dimi Cheesy
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
July 24, 2018, 04:49:57 PM

hodl hodl hodl bunu unutmamak lazim. Zaman herseyin ilaci.

hodl ama neyi hodl? zaman her şeyin ilacı değil bazen tam tersi de olabilir. 100 tl mi daha çok yoksa 1 tl mi? bazen 100 tl ile ayrılmak daha karlı olabilir ama bunu anlamak çoğu kişi için zor.
gurcelik31
Newbie
*

Activity: 68

View Profile WWW
July 24, 2018, 10:25:50 PM

Panik yapanlar için motive edici bir yazı olmuş. Birçok kişi bilgisi olmadan gelişigüzel alış satış yapıyor. Özellikle seri dumplarda acil yada panik satışı yapıyor. Sonrasında ise belkide piyasaya bir daha girmiyor.
uywminhxu@113
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
July 25, 2018, 08:39:00 AM

Ben de yeni öğreniyorum ve bitcoin pazarına giriyorum, bitcoin'den nasıl para kazanacağım Huh
mestulum
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile
July 25, 2018, 09:49:54 AM

her coinin balinası farklı değildir. balinalar daha çok hakimiyet kurmak ister. 1 dolardan 1 milyon tane birilerine coin sattın örneğin. 80 cente bir satış dalgası ile 1 milyondan fazlasını toplarsın ve 80 centten daha ucuzdan maliyete girersin. balinalar böyle yaparak köşe oldu. bu bilgilere sahip olamadığımızdan dolayı biz hep 1-0 geriden başlıyoruz.
renhecy
Newbie
*

Activity: 63

View Profile
July 25, 2018, 10:28:54 AM

doğru söylemişsiniz önceden hesap açanlar birkaç adım önde, malesef şuan bunu düzeltmeye kimsenin niyeti yok gibi. bulunduğumuz dönem itibari ile coinleri elde tutmak mantıklı olabilir. ytd
Mstulu
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
July 27, 2018, 01:18:54 PM

Çok güzel ve yol gösterici bir makale olmuş eline sağlık.Bu crypto piyasasında sabır çok önemli ve diğer bir konuda elinizdeki coini tutarken onun hakkında kulağınız gözünüz hep araştırmada bilgide olsun...
Binanceden gecen zamanda delist edilen CTR(Centra) coini bilirsiniz.Sahipleri dolandırıcılık yaptı haberini okudum tesadüfen ve 30 dk icinde operasyon başladı kimisi deli para vurdu o kargaşa da kimisi elimdeki tüm paradan oldu bu bir örnek uyanık olmak kazandırır her zaman....
catbtc
Jr. Member
*

Activity: 94

View Profile
July 27, 2018, 04:08:05 PM

Güzel bir makale olmuş. Bu piyasa böyle, yüzmeyi öğrenirsen hızlı olursan iyi takip edersen boğulmazsın. Dalgalı denizde sürf yapmak gibi. Herşeyde olduğu gibi kağıtlar dağıtılır her zaman masa en iyi kazanandır. Para gücü olan daha çok kazanır. Önemli olan fırsatları kollayıp 3-5 kazanabilmek. Kazanlar çok, hayal değil...Ama hedefi herkesin lambo ya koyması da akıl karı değil Smiley
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
July 27, 2018, 07:01:08 PM

Yazdıklarınıza kısmen katılıyorum. Lakin hodl yaparken ne zaman vazgeçmemiz gerektiğinide bilmek lazım. Sonuçta bu piyasada çöp olacak onlarca coin var. Eğer çöpte bir coinde hodl ısrarını sürdürürsek elimizdekinden de oluruz.
petrichor
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile
July 28, 2018, 02:11:53 PM

Hold konusunda bitcoin dışında satılmayacak coinin olmadığını düşünüyorum. İyi araştırma yaparak coin konusunda kulvar değiştirmek bizi zarardan kurtarabilir. Aynı coinde bekleyip, günü gelince yükseleceğinin garantisini kimse veremez sonuçta.
brablia
Jr. Member
*

Activity: 56

View Profile
July 29, 2018, 04:38:10 PM

Piyasa tamamen sabırdan ibaret sabreden eninde sonunda kazanıyor. herkese bol şans.

★ PRiVCY ➢ Own Your Privacy! ➢ Best privacy crypto-market! ★
✈✈✈[PoW/PoS]✅[Tor]✅[Airdrop]✈✈✈ (https://privcy.io/)
simonterci
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
August 22, 2018, 10:14:49 AM

forumu boşverin düzgün projelere girin elbet kazanırsınız.
Resulbil
Jr. Member
*

Activity: 236

View Profile
August 22, 2018, 10:42:58 AM

Çoçuklara saklıyorum artık anca onlara yatrım olur biz kazanamak pek fazla hodl hodl diye diye geçiştiriyoruz umarım  çocuklara kalmadan kazanarız
fbmania
Jr. Member
*

Activity: 98

View Profile
August 22, 2018, 11:57:13 AM

Birçok kişinin dile getirmek istediklerini yazmışsın, meritim olsa verirdim yapacak bişey yok olanlar versin Smiley)
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: