Bitcoin Forum
May 21, 2024, 04:04:19 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]  All
  Print  
Author Topic: Amazix kendi forumunu kurdu!  (Read 1064 times)
akiko6823
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

View Profile WWW
August 19, 2018, 09:48:50 PM

Üye olduk bakalım ne olacak belki ilerde amazix kendi projelerini buradan verir yada ilerde bakarsınız bi btt olur bilemeyiz. Zaman gösterecek
Severne
Newbie
*

Activity: 111
Merit: 0

View Profile
August 19, 2018, 09:51:58 PM

Bi halta yaramayacağı belliydi forumlarının burda tam çalamıyorlardı orada tam çalarız düşüncesiyle açtılar zaten bu forumda da çok barınamazlardı böyle birşey yapmasalar yolları açık olsun forumlarına baktığımda türk nufüs çoğunluktaydı umarım birşeyler kazanabilirler.
Turbolinea
Member
**

Activity: 560
Merit: 57

View Profile
August 19, 2018, 09:55:11 PM

Merit işi işi yeni bilenlerin kendini geliştirseler bile haklarını almalarını engelliyor. Lobicilik gibi olanı koruyor fakat yeni oluşumların oluşmasını engelliyor.
Turbolinea
Member
**

Activity: 560
Merit: 57

View Profile
August 19, 2018, 09:57:05 PM

Bi halta yaramayacağı belliydi forumlarının burda tam çalamıyorlardı orada tam çalarız düşüncesiyle açtılar zaten bu forumda da çok barınamazlardı böyle birşey yapmasalar yolları açık olsun forumlarına baktığımda türk nufüs çoğunluktaydı umarım birşeyler kazanabilirler.
Tr de amazixe saygı diğer forumlardakine göre cok fazla hocam bunun da etkisinin muhakkak olduğunu düşünüyorum şahsen. Bunun dışında bir şey yok
AxuProject
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 1

View Profile
August 20, 2018, 10:15:42 AM

forumu açmak değilki mesele ona kullanıcı çekmeleri lazım yani uzun bir süreç ama uzun vadede ne olacağı belli olmaz bir yerlere gelebilirler.

█≣≣≣   SECURIX   ≣≣≣█
▐▃    NEXT GENERATION OF CRYPTO MINING    ▃▌
http://www.securix.io/
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
August 20, 2018, 03:33:48 PM

Arkadaşlar burada gözden kaçan bitcointalk'un bir kültürünün olmasıdır. Bazı insanlar sanıyor ki, kur bir tane form, biraz para ver bak nasıl millet geliyor. Ama işte alakası yok, bu aynı bizdeki kafa gibi. Adamlar gidip bina yapıyorlar, adını da teknoloji merkezi koyup, silikon vadisini geçicez sanıyorlar.

Satoshinin mesaj attığı bir forumdan bahsediyoruz. Blockchain teknolojisinin temellerinin atıldığı bir forumdan, efsanelerin yer aldığı bir ortamdan, iki tane cebine 10 kuruş koyanın açtığı bir forumdan değil.
fantasyndi
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
August 22, 2018, 11:48:15 AM

amazix dolandırıcı ya bunlarla işiniz olmasın arkadaşlar her girdiğiniz kampanyadan eliniz boş çıkarsınız
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
August 22, 2018, 11:58:56 AM

Bir aralar bountylerine katılıyordum. Biten bountylerden kyc istemeye başlayinca hemen vazgeçtim. Zaten amazixten hiç bir token kazanamadık malum kyc isteğinden dolayı. Forumlarında da üye olmadım olmayida düşünmüyorum

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
beypazmad
Jr. Member
*

Activity: 406
Merit: 1

View Profile WWW
August 22, 2018, 03:43:36 PM

Bu yüksek rütbelileri ben ilk defa bu kadar canhıraş şekilde savunmada gördüm. Sakin olun korkmayın bu kadar arkadaşlar denemek iyidir denesinler. Tekel hiçbir zaman iyi değildir.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]  All
  Print  

Jump to: