Bitcoin Forum
July 12, 2024, 03:04:13 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Yeni açılan foruma 1 günde neden 300 kişi kayıt oldu rütbeliler okusun!  (Read 370 times)
Leteravian
Full Member

Activity: 322
Merit: 158

Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---

View Profile WWW
July 19, 2018, 08:56:52 AM

Merit alarak ne yapacaksın ne için istiyorsun, bounty için istiyorsan bitti artık çok nadir para kazandırıyor hero member olmama rağmen son katıldığım ödül programlarından bir şey kazanamadım 6 aydan uzun süredir gelen bir ödül olmadı.

bir çok kişi artık fazla getiri sağlamadığı için imza kampanyasına girmek bile istemiyor

Dostum o bir çok kişiyi görmek isterdim şu ana kadar Full üzeri olup da imzası boş olan adam görmedim...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    ●  Leteravian  ●    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
●  Merit Bekleyen Konularım  ●    ●  Diğer Üyelerin Merit Bekleyen Konuları Bu Başlık Altında  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ●  İmzanız ile Merit dağıtımına destek olun  ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
buckberry
Newbie
*

Activity: 32
Merit: 0

View Profile
July 19, 2018, 11:04:18 AM

Yeni kayıt olanlar için gerçekten sıkıntılı oldu bu merit sistemi. Benim hesabım da aktif kullansam member olabilecek seviyedeydi hatta full memberı az farkla kaçıracaktım muhtemelen ama merit sistemi yüzünden olmam zorlaştı.
bigbooss
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
July 31, 2018, 09:53:50 PM

Merit alarak ne yapacaksın ne için istiyorsun, bounty için istiyorsan bitti artık çok nadir para kazandırıyor hero member olmama rağmen son katıldığım ödül programlarından bir şey kazanamadım 6 aydan uzun süredir gelen bir ödül olmadı.

bir çok kişi artık fazla getiri sağlamadığı için imza kampanyasına girmek bile istemiyor

Dostum o bir çok kişiyi görmek isterdim şu ana kadar Full üzeri olup da imzası boş olan adam görmedim...

Valla ben girmiyordum bu güne kadar ancak artık girmeye başladım,  bakalım ne gelecek iki yıldır adam akıllı geçen hafta girdim bundan sonra da deneyeceğim artık bende
Böyle bir karar aldım. 😃
trevor13241324
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
July 31, 2018, 09:56:03 PM

İnsanlar alternatif istiyor yönelmeleri çok normal. btt bu merit işini çözmeli.
gigamichemk
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
August 23, 2018, 09:49:21 PM

o kadar haklısınki dostum bende mesela bana bir kişi merit gönderse annemler teyzemler felan toplanırız hep ona dua okuruz işleri yolunda gitsin diye ALLAH Razı olsun yani gönderirseniz merit çok sevinirim Cheesy
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1333

View Profile
August 23, 2018, 10:39:27 PM

Bir arkadaşın da yazdığı gibi, eğer merit sistemi olmasaydı imzadan 20 dolar alan bayram edecekti, merit sayesinde yükseltirim diye multiye abananların hepsinin bir taraflarında patladı o hesaplar. Merit yollanmıyor eleştirisini de genellerseniz haksızlık etmiş olursunuz çünkü 2 merit 1 smerit getiriyor ve dolayısıyla hemen bitiyor (en üst seviye hesaplar hariç elbette). Mesela benim şu anda 358 meritim var, yani 250'nin üzerine fena da almamışım (gönderenlere de buradan teşekkür) ama şu an 1 adet smeritim var, çünkü yarısı kadar geliyor ve yapıcı bulduğum her mesaja gönderiyorum (düşük rütbelere pozitif ayrımcılık yapmaya çalışarak), haliyle de hemen tükeniyor.
Özetle, işleyiş eleştirilebilir, sıkıntıları olabilir ama böyle bir sistem kesinlikle şarttı.
Odd Thomas
Sr. Member

Activity: 272
Merit: 310

View Profile
August 23, 2018, 11:35:46 PM

Ağlayıp duracağınıza gidip yararlı işler yapın, merit alırsınız. Böyle olmaz.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: