Bitcoin Forum
May 07, 2024, 12:12:06 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Stellar, İlk 20 Koin İçinde En İyi Performansı Gösteren Koin Oldu  (Read 137 times)
pancupan1903 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 364
Merit: 5

View Profile WWW
July 26, 2018, 03:59:08 PM

14 Temmuz tarihinde Stellar’ın Coinbase tarafından listelenebileceğinin açıklanmasının ardından XLM, önemli bir artış yaşamıştı. Öyle ki o dönem açıklamanın ardından ilk 20 arasında en çok artan koin XLM olmuştu. Koinin artışı, sonraki dönemde de devam etti ve bu yönde olumlu bir istikrar sağlandı.

Temmuz ayında, Bitcoin’den önce artışa başlayan nadir koinlerden biri olan XLM, Coinbase’den gelen olumlu haberin ardından da gücüne güç katarak ivmeli bir şekilde artışa devam etti.

14 Temmuz – 22 Temmuz arası dönemin, XLM için çok kritik olduğu açıkça görülüyor. Coinbase haberinin ardından kötü giden trendi bozan koin, iyi bir artış yakalamayı başarmıştı.

18 Temmuz’a gelindiğinde ise hacimde Litecoin’i geride bırakarak 6. sıraya yerleşen XLM iyi gidişinin bir ödülünü daha böylece almış oldu. Koinin yaşadığı artış sonucu işlem hacminde de büyük bir iyileşme yaşandığı net bir şekilde görülüyor.

Yine aynı hafta, şeriat uyumlu ilk koin olma özelliğini de ele geçiren XLM, bu sayede Orta Doğu’da gelecekte kullanım konusunda önemli bir adımı aslında atmış oldu. İslam coğrafyasında en çok kullanılan kripto paralardan biri olması beklenen XLM, bu kararın ardından bu özelliğini de pekiştirmiş oldu.

20 Temmuz’dan itibaren biraz da kar realizasyonu satışlarını etkisiyle düşüşler yaşayan XLM, tekrardan yükselişe başlamak içinse fazla beklemedi. 25 Temmuz tarihinde yani dün, Huobi tarafından listelenen Stellar, dünyanın en önde gelen borsalarından biri olan Huobi’ye de girince tekrar olumlu bir artış periyoduna girmeyi başardı. Yazının kaleme alındığı dakikalarda kendini 0.3 dolarların üstüne çok güçlü bir şekilde atan koin, şu anda %10’luk bir artışla 0.33 dolardan işlem görüyor.

Bu artışların ardından Stellar’ın 3.4 milyar dolar olan işlem hacmi neredeyse iki katına çıkarak 6.3 milyar dolara kadar çıktı.

İlk 20 koin göz önüne alındığında, Stellar’ın bu performansı gerçekten de diğer rakiplerini net bir şekilde bırakmışa benziyor. Son dönemin gerçekten de en öne çıkan koinlerinden birisi olan ve IBM ile anlaşmaları da sektörde büyük dikakt çeken Stellar, bu performansını devam ettirmesi halinde yükselişini daha da perçinleyip, yatırımcısını daha fazla mutlu etmeyi başarabilir.

Kaynak:  Amb Crypto

Haber linki : https://koinbulteni.com/stellar-ilk-20-koin-icinde-en-iyi-performansi-gosteren-koin-oldu-23452.html

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
I HATE TABLES I HATE TABLES I HA(╯°□°)╯︵ ┻━┻ TABLES I HATE TABLES I HATE TABLES
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715083926
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715083926
Reply with quote  #2

1715083926
Report to moderator
1715083926
Hero Member
*

Ignore
1715083926
Reply with quote  #2

1715083926
Report to moderator
1715083926
Hero Member
*

Ignore
1715083926
Reply with quote  #2

1715083926
Report to moderator
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
July 26, 2018, 07:43:37 PM

boş bir coin değil sonuçta. ben özellikle bu beklenen boğa piyasasında xlm nin ciddi yerlere gelmesini bekliyorum. herhangi bir teknik ya da veriye göre değil,  bir önceki boğa sezonunda xrp 1700 den 20000 lere dayanmıştı. bu  seferde aynı hareketi xlm den bekliyorum bakalım düşüncem olacak mı? herkese bereketli kazançlar dilerim
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
July 26, 2018, 08:15:36 PM

Stellar zaten coinbase'de listelenmek için incelenmiyor mu? ripple'ı dışladılar zaten haklılar bence stellar daha çok yol katedecek diğer coinlere göre o yüzden stellar bence şuan çok iyi bir yatırım.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
rastnik91
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
July 26, 2018, 08:25:26 PM

son bir ayda ilk 20 içinde en çok yükselisi xlm yaptı . xlm ye sadece eos rakip olabilir yükseliş olarak . ilk aldıgım koinlerden xlm elimde az kalsada pump ihtimali herzaman var
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
July 26, 2018, 09:25:12 PM

Asıl yükseliş sebebi Stellar tabanlı tether benzeri bir coin çıkarılacağı haberleriydi, şimdilik fiyatlandığını düşünüyorum.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
July 26, 2018, 09:27:10 PM

Helallikle alakalı bir gelişmede yaşandı diye hatırlıyorum stellar hakkında onun da etkisi olabilir. Böyle kaliteli coinlere yatırım yapacağına millet tokenlerde şaşıyor

yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
July 26, 2018, 09:27:48 PM

Nasıl btc ya da bazı coinler bazı olumsuz haberler ile düşüşe geçiyorsa yine böyle güzel hamleler ile beraber hem coinin ismi duyuluyor hemde piyasadaki değeri artıyor. Stellar çok fazla tercih ettiğim bir coin olmasada yine geleceği parlak bir coin

atarliromantik38
Newbie
*

Activity: 266
Merit: 0

View Profile
July 26, 2018, 10:15:45 PM

güzel ve başarılı bir proje olarak görüyorum ben bu koini, bana kalırsa ileride artacak
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
July 26, 2018, 10:57:49 PM

Bitcoinleri altcoinlere yatırdım altcoinler dibin dibinde, hadi Stellar bu süreçte sen yüzümüzü güldür bari.

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
unreal41
Member
**

Activity: 910
Merit: 10

View Profile
July 27, 2018, 11:02:31 AM

güzel anlaşnalara sahip bir yatırım amacı gelecek vaad etmesi son derece normal xrp'den katbe kat güvenli bir yatırım aracı.
ferhatgalip
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile WWW
July 27, 2018, 11:56:10 AM

Güzel paylaşım emeğinize sağlık .  Boş bir coin değil. Sağlam proje. Dahada iyi yerlere gelecektir diye tahmin ediyorum. Takip etmekte fayda var .

cr o w d F o r c e    ▸▸▸   [ Private Sale: Open ]
Global Decentralized Network Of Micro Businesses
Pages: [1]
  Print  

Jump to: