Bitcoin Forum
May 22, 2024, 10:34:01 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: İzmir Konut Projeleri  (Read 265 times)
tasadar
Full Member

Activity: 282
Merit: 100

View Profile
July 20, 2018, 12:06:14 PM

o kadarda uçuk değil fiyatlar, ben yatırım olsun diye 3.5 yıl önce 180 bine karşıyakadan sıfır 2+1 ev aldım, şu an 280'e koysam satılmaz zaten piyasada yaprak kıpırdamıyor.

işin tek güzel yanı zamanında 0.86'dan kredi çektiğim için ödediğim taksit neredeyse evin kirası kadar.
HecarimTR
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
July 20, 2018, 05:33:09 PM

Gazimeri son 5 senede yatırımcılarına İzmir'in geneline göre çok çok daha fazla kazandırdı, 2. optimum da işin cabası oldu insan kaynıyor. Bunun yanı sıra Mavişehir, Narlıdere gibi bölgelerde fiyatlar hep yüksekti, Gaziemir ve Yeşilova buna göre çok daha uygun bence buralara yönelmen faydalı olabilir
klarnetcijamie
Newbie
*

Activity: 148
Merit: 0

View Profile
July 27, 2018, 08:41:26 PM

firmaları iyi araştırmanı tavsiye ederim.ekonomi çok kötü.başlanan her iş yarım kalıyor.emeklerin boşa gitmesin.
gunmunj
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
July 28, 2018, 09:57:44 PM

Benim bildiğim bu forumda kripto paralar üzerine konular açılıyordu ama iş amacından sapmış konut projelerine dönmüş Smiley piyasa can sıkıcı olunca konular başka yerlere kaymaya başlamış. İzmir'e taşınırsam buradaki tavsiyelere bakarım.
markandum
Member
**

Activity: 266
Merit: 10

View Profile
July 28, 2018, 11:14:28 PM

izmir'de yaşayanlara için veya yaşamayı düşünenler için güzel bir konu başlığı olmuş İzmir'de ki alternatif konut projeleri burada bir araya gelmiş oluyor.

[/center]
paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
July 28, 2018, 11:51:57 PM

İzmir çok güzel şehir mantıklı bir yatırım olacaktır. İstanbul'da yer kalmadı zaten. Hani oradaki evlerinde gereğinden pahalı olduğunu düşünüyorum. Fiyatları analiz edip yatırım yapmanızda fayda var.
rexxxoonaa
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
July 29, 2018, 02:47:58 PM

Kölklü ve büyük projeler dışında şu an hemen tamamlanmış bir halde tapunuzu almayacağınız projelere girmenizi önermem. Ekonomi çok sıkıntılı.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
ingiltere
Legendary
*

Activity: 2996
Merit: 1501

Rollbit.com Crypto Futures

View Profile
July 29, 2018, 03:03:04 PM

Benim bildiğim bu forumda kripto paralar üzerine konular açılıyordu ama iş amacından sapmış konut projelerine dönmüş Smiley piyasa can sıkıcı olunca konular başka yerlere kaymaya başlamış. İzmir'e taşınırsam buradaki tavsiyelere bakarım.

Öyle değil o iş. Smiley
Millet kripto paralardan sermayeyi artırınca hem kâr realizasyonu yapmak, hem portföyü dağıtmak adına çeşitli sektörlere yatırım yapmaya başlıyor. Gayrimenkul sektörü de ülkemizde her zaman canlıdır.
İzmir'de Alsancak'ta yapılan yeni projeler var ama fiyatları ne durumda, sizin bütçenize uygun mu bilemiyorum. En iyisi tek tek projeleri gezmek ve lokasyonunda görüp fikir sahibi olmak.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
the_doctor
Full Member

Activity: 406
Merit: 189

View Profile
July 30, 2018, 08:48:36 AM

izmir fiyatları çok şişik, her yıl artış rekoru kırıyor. belki temelden girilip uygun fiyata bulunabilir. onun dışında çok mantıklı gözükmüyor. bir süre daha beklenip doların yönüne göre karar verilebilir.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: