Bitcoin Forum
April 25, 2024, 02:28:03 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: HOLOCHAIN (Hot) Bilgi Paylaşım & Tartışma Alanı  (Read 18455 times)
Cryptorianx (OP)
Full Member

Activity: 411
Merit: 134

View Profile WWW
July 25, 2018, 05:14:09 PM
Last edit: July 26, 2018, 07:07:29 AM by Cryptorianx
Merited by primeer (1)

Holochain özellikle sunduğu altyapı ve bilakis Binance'da listelenmesinden sonra adından söz ettiren ve daha da ettirecek bir proje.Ülkemizde de bildiğim ve takip ettiğim kadarıyla ciddi yatırımlar mevcut.

Kısaca bu başlık altında holochain (hot) hakkındaki önemli gelişmeleri ve bilgileri paylaşabiliriz.

What is holochain?
https://www.youtube.com/watch?v=XH2dV33shxE (English)

Yavuz Selim Yıldız Arkadaşımızın Türkçe Detaylı Anlatımı:
https://www.youtube.com/watch?v=SLap655-wL0&feature=youtu.be

Resmi Web Siteleri:
https://holochain.org/
https://holo.host/

Official Twitter Hesabı:
https://twitter.com/holochain

Resmi Olmayan Fakat Faydalı Türkçe Twitter Hesapları:
https://twitter.com/holoturkiye
https://twitter.com/yavuzsyildiz

Coinmarketcap:
https://coinmarketcap.com/currencies/holo/

Herkese iyi forumlar ve güzel paylaşımlar...

Edit:
Holochain (hot) Yobit borsasına da eklendi.

Edit2: Belli alt başlıklar eklendi.İlerleyen zamanlarda faydalı görülen eklentiler/linkler de eklenebilir.

Not:Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.Bu noktada lütfen kendi araştırmanızı yaparak kendi kararlarınız doğrultusunda hareket ediniz.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714055283
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714055283
Reply with quote  #2

1714055283
Report to moderator
1714055283
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714055283
Reply with quote  #2

1714055283
Report to moderator
necrofurian
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile WWW
July 25, 2018, 05:28:56 PM

geçen günlerde binancede işlemleri açıldı. dogecoin gibi. her kademesi dolu. alıcı, satıcı baya fazla. binanceye girmesi ile birlikte grafikleri de fena gözükmüyor. en fazla 1 satoshiye düşer. yani dibe son derece yakın. takipteyim.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420

View Profile WWW
July 25, 2018, 06:45:13 PM

Holo başka marketlere girdiği zaman büyük bir atak yapacak coinler arasında yer alıyor.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
cosgun61
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile WWW
July 25, 2018, 07:21:38 PM

Çok ucuz bir alt coin.Bu kadar düşük bir alt coin en az 3-4 kat prim yapar diye düşünüyorum. Şimdi satış değil,alım zamanı

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
July 26, 2018, 01:15:42 AM

Twitterda coin shilleyenlere sıkça şahit olmuşuzdur ama şimdi vereceğim isim bunlar gibi değil. Holo coin hakkında teknik detayları ve hatta piyasa hakkında bilgileri paylaşan, kafanızdaki soru işaretlerini gideren bir konuşma tarzı ile size yardımcı oluyor.. Holo chain hakkında açıklamalarını dinleyebileceğiniz ses kayıtları ve discord sohbetleri de bulunan https://twitter.com/yavuzsyildiz adlı beyefendiyi bir kez olsun dinlemenizi rica ediyorum. Aklınıza takılan birşey olursa sorularınıza geri dönüş yapıyor. Umarım faydalı olur.. Herkese bol kazançlar
Cryptorianx (OP)
Full Member

View Profile WWW
July 26, 2018, 08:54:04 AM

Ülkemizde ciddi yatırımlar mevcut ise uzak durun ileride waves monetha gibi olmasın şimdi wavesciler monethacılar basarlar burayı böyle yazdım diye türkün çok tuttuğu proje sabit kalıyor yükselmiyor malesef

Böyle peşin hükümlü olmamak lazım.Ona bakarsanız Genesis Vision (gvt) ciddi bir Türk yatırımcı portföyü mevcut.Bence bu hususta insanımızın fırsatları yakalayabilen,gelişmeleri takip eden meraklı bir yapısı da var.Kendinizi ve bilakis Türk insanını bu hususta hafife almayın derim.
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
July 26, 2018, 11:36:28 AM

Herkes konuşuyor bu HOLO'yu... Bir ben kalmışım konudan bihaber sanki memlekette, öyle hissediyorum. Sosyal medyaya giriyorum HOLO buralarda geziyorum HOLO. Arkadaş nedir bunun özelliği, yenilik neresinde, neden millet ETH'ye nasıl güveniyordu isem buna da o derece güveniyorum falan yazıp duruyorlar hele bi bilen anlatsın da dinleyeyim.  Huh
williamsmith
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
July 26, 2018, 11:40:35 AM

Son günlerde bazı twitterde populer kişilerin tüm yatırımımızı buraya kaydırdık dediklerini görmeye başladım. HOLO için çok fazla bilgi paylaşılıyor ve bu beni tedirgin ediyor. Umarım sonu üste pumplanan sonra birden dumplananlardan olmaz.
Cryptorianx (OP)
Full Member

View Profile WWW
July 26, 2018, 02:22:21 PM

Herkes konuşuyor bu HOLO'yu... Bir ben kalmışım konudan bihaber sanki memlekette, öyle hissediyorum. Sosyal medyaya giriyorum HOLO buralarda geziyorum HOLO. Arkadaş nedir bunun özelliği, yenilik neresinde, neden millet ETH'ye nasıl güveniyordu isem buna da o derece güveniyorum falan yazıp duruyorlar hele bi bilen anlatsın da dinleyeyim.  Huh

Yavuz Selim arkadaşımız detaylıca anlatıyor.Buyrun:

https://www.youtube.com/watch?v=SLap655-wL0&feature=youtu.be

Ayrıca yukarıda paylaştığım diğer linklerden de faydalanabilirsiniz.
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
July 26, 2018, 05:45:24 PM

Benim bildiğim tek bir şey var bu coin ile ilgili, o da boğa geldiğinde 1000 satoshilere kadar çıkacaktır. Boğa geldiğinde 2 haneli satoshi değeri olan coin kalmıyor piyasada.
birfincankahve
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 4

View Profile
July 26, 2018, 10:19:35 PM

hocam başarılı bir proje ama projenin başarılı olması her zaman fiyata yansımıyor, umarım bunda yansır
zunnun
Newbie
*

Activity: 167
Merit: 0

View Profile
July 27, 2018, 08:48:28 AM

eğer boğa gelirse uçacak projelerden boğa olmadan anca mainnet falan çıkması lazım ki artsın
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
July 27, 2018, 11:30:03 AM

Son zamanlarda twitter'da yerli fenolardan bazıları aşırı hype yapıyor bunda. Yabancılarda bi aksiyon göremiyorum ne hikmetse. İyi araştırmak şart.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
WeAreSoSory
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
July 28, 2018, 11:03:18 AM

HOT için en iyi aktarımı Yavuz hocam yapmış. Kendisini bu konudaki twit linki ile takip etmeye başladım. Bakalım sonucu nereye kadar ilerleyecek. Bende bu tokenden bir miktar alım yapıp takipte kalmayı planlıyorum.
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
August 02, 2018, 05:30:32 PM

Piyasa böyleyken uçup kaçabileceğini zannetmiyorum ama boğa geldiğinde 400-500 satoshilere çıkacağından da eminim. Kademeli olarak 2 milyon tane aldım bekliyorum boğayı.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
August 02, 2018, 07:22:30 PM

nedir bu holo sevdası ben anlamıyorum ki. binance a girdi de ne oldu. dünyaları değiştiren teknolojiye sahip olsa ne yazar. kapitalist güçler sevmiyorlar kriptoparaları gördüğünüz gibi. bu piyasaya girdiği için zengin olan insanlar mutlaka vardır ama inanın zararın kralını gören insanlar da var. bi bakıyosun 11 satoshi hop ertesi gün 8 satoshi. e kim niye holochainin teknolojisine yatırım yapsın. fiyatla oynayıp kar amacını güden balianalar olduğu sürece holo 1 satoshi de olur 1000 satoshi de olur. bunu kimse kestiremez.  keşke binance a hiç girmeseydi. o borsa hiçbir coinin gelişmesine imkan vermiyor. varsa yoksa para kaldırma düşüncesi. hal böyle olunca zarar eden insanlarda küsüp kaçıyor. ortada ne topluluk kalıyor ne de geliştirme.
yani diyeceğim şu ki. teknolojisini falan bi tarafa bırakın kimse ona yatırım yapmıyor. fiyattaki manipülasyonları takip edip kar etme peşinde herkes...
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
August 02, 2018, 08:17:53 PM

Umarım bu başlıkta sayfalar ca yer kaplayıp milletin kazancı yerlerde surunmez. Monetha için forumda destan yazılmış. Ama ederi yok dökülüyor. Onun benzer örneği olmaz umarım. Türkiye'den de çok yatırımcı oldugu bariz belli
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
August 03, 2018, 10:46:53 AM

binanceta fiyatı en düşük coin olmasına dayanarak en az 3x yapacağına inanıyorum Smiley yada 8x düşüp 1 satsdan işlem görecek risk büyük ama binance güveniyorum

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
August 03, 2018, 06:43:12 PM

Binance'ye girmesinden 1 gün önce 50 sat olacağı konuşuluyordu, beklenti büyüktü. Ama girdiği gibi 10-13 sat arasında yatay gitti sonra 8 sata çakıldı kaldı. İstediği kadar iyi proje olsun, balinalar istemedikten sonra kıpırdamaz. Demek ki balinalar gerek görmemişler şimdilik.
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
August 04, 2018, 05:13:59 AM

O degilde holo gibi bir peojeyi nasil tokenlerle karsilastiriyorsunuz? Suanda token olmasi hep boyle kalacagi anlmina gelmez.
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: