Bitcoin Forum
April 16, 2024, 10:45:56 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Origo Network ICO Düşünceleriniz ve Fikirleriniz!(Bittrex Listelendi)01/06/2019  (Read 243 times)
Elysio (OP)
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
July 26, 2018, 04:16:29 PM
Last edit: June 01, 2019, 12:59:33 AM by Elysio
Merited by by rallier (1), Betfair (1)

Merhaba arkadaşlar Origo'nun pre-sale WL sini kaptım. Pre sale'den giricem allah izin verirse ve ether olursa.
Daha önceki yorumlarımda şu piyasada öyle ahım şahım proje olmaz ise girmem demiştim ICO'lara benim gözümde o ahım şahım proje bu Origo Network işte.
Sebebine gelicek olucak olursak

1. Yatırımcılar yani Investent Şirketleri(Capitaller)
POLYCHAIN CAPITAL, FBG CAPITAL, Kenetic, 1kx, SIGNUM CAPITAL, Nirvana Capital, ZhenFund, METROPOLIS VC, NEO GLOBAL CAPITAL(NGC), Eudemony Capital, Alternity, XRP CAPITAL, Dekrypt Capital, Satoshi Fund, ALPHABIT, AlphaCoin Fund, BA Capital, CEYUAN, COLUMBUS CAPITAL, DISTRIBUTED  GLOBAL, GBIC, COEFFICIENT VENTURES, KOSMOS, BLOCKCHAIN
Koyu ile yazılı olan Capitaller çoğu büyük coinlerin yatırımcılarıdır.

2. Advisorlar
Projede sadece iki advisor var ama ikiside yeter bu proje için

Vincent Zhou: FBG Capitalin kurucu ortağı, advisor olduğu bütün projeler çok iyi projeler boş projeler advisorlık yapmıyor.
Daha önceden advisor olduğu projeler; Zilliqa, Airswap,
Ico'su olmamış projeler; Origo Network, AERGO, Perlin Network ve Cortex

Howard Wu: Dekrypt Capitalin Kurucu ortağı ve Yöneticisidir.
Advisor olduğu projeler; Libra Credit, Origo Network, Perlin Network

Projeyi çok beğendim ama beni tedirğin eden noktası 30 Milyon Dolar HARDCAP'leri olması piyasanın durumu belli çoğu ico, ico fiyatının altına çıkıyor malesef çıkmaz dediklerimiz bu projede çıkabilir mi ico altın tek korkum o ama bu kadar sağlam capitaller ile ico altı çıkması çok düşük diye tahmin ediyorum genede 30 Milyondan dolayı bi tedirğinlik yaşıyor insan.

Burdada Yukardaki Capitallerin daha önce yatırım yaptıkları coinlerin resimleri bulunuyor.

Sizlerde fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim arkadaşlar.
The trust scores you see are subjective; they will change depending on who you have in your trust list.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713307556
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713307556
Reply with quote  #2

1713307556
Report to moderator
1713307556
Hero Member
*

Ignore
1713307556
Reply with quote  #2

1713307556
Report to moderator
1713307556
Hero Member
*

Ignore
1713307556
Reply with quote  #2

1713307556
Report to moderator
Himmeli
Jr. Member
*

Activity: 169
Merit: 5

View Profile
July 26, 2018, 04:27:00 PM

Ben bu paylastigin bilgilere bakarak iyi sonuclar cikabilir diyorum. Daha sonra ne olacagi belli olmasada su sira piyasa fena gitmiyor gibi. Ne tahmin edilirse edilsin farkli bir sonuc cikma ihtimali var. Bekleyip gorecegiz.
the_others
Newbie
*

Activity: 78
Merit: 0

View Profile
July 26, 2018, 05:02:27 PM

iyi bir proje olmalı ki bu kadar yatırımcı toplamış. wl nasıl aldınız hocam, quiz muhabbetleri dönüyordu bu proje için de. presale için min yatırım miktarı var mı?
Elysio (OP)
Full Member

View Profile
July 26, 2018, 09:30:49 PM

iyi bir proje olmalı ki bu kadar yatırımcı toplamış. wl nasıl aldınız hocam, quiz muhabbetleri dönüyordu bu proje için de. presale için min yatırım miktarı var mı?

WL'yi nasıl aldım güzel soru bende beklemiyordum pre sale WL'yi ama geldi Origonun WL başvurusu açıldığında forumda paylaşmıştım ordan millet heralde referans kısmına beni yazdılar kaç kişi yazdı bilmiyorum ama burdakiler sayesinde çıktı büyük ihtimalle böyle aldım WL'yi. Ayrıyetten WL başvurusu yapanların hepsi WL aldı ama pre alloction alamadı herkes.
deliedenpsikolog
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
July 26, 2018, 10:27:36 PM

hocam benim büyük bir beklentim yok, zaten ico araştırması ve yatırımı yaparken büyük beklenti içine girmiyorum genelde
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
July 27, 2018, 08:38:01 AM

30 milyon hard cap baya korkutucu. fakat hype çok yüksek. instagram falan uğraşamayacağımiçin pre sale allacation alamadım ama whitelist teyim icosuna gireceğim fakat 30 mil usd hard cap mevcut piyasa koşullarında risk yinede katılacağım ico suna.
landslide
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 251

View Profile
July 27, 2018, 10:30:23 AM

Son zamanlarda hangi ICO ya girersem gireyim zarar ettim . Zaten girmeye çalışıpta giremedikleri 2X-3X yaptı . Bundada sansımı deneyeceğim. Whitelist' te mail gözüküyor ama tam anlamadım olayı .
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
July 27, 2018, 12:18:48 PM

Şuanki piyasa açısından 30m dolar hardcap biraz yüksek bir rakam. Ancak yıl içinde 30m dolar hardcapi geçip x yapan icolar oldu. Origo çok hypelandı ben icosuna girmeyebilirim ancak airdrop gelecek. Bekliyeceğim

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
cemetin54
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
July 27, 2018, 12:40:13 PM

Projeyi herkes çok sevdi sanırsam arkasındaki yatırımcılarda baya iyiler öyle böyle değil ama herkes 30milyon dolar hardcap de hem fikirler 30milyon çok para şuanki piyasada toplarmı toplar kesinlikle ama ico çıkış fiyatı ne olur onu kestirmek çok zor.
Elysio (OP)
Full Member

View Profile
July 27, 2018, 03:45:14 PM

Son zamanlarda hangi ICO ya girersem gireyim zarar ettim . Zaten girmeye çalışıpta giremedikleri 2X-3X yaptı . Bundada sansımı deneyeceğim. Whitelist' te mail gözüküyor ama tam anlamadım olayı .

Bende aynı durumdayım girdiklerimin çoğu eski loss yazdı hepsi zarar ede ede bi hal oldum akıllandımmı origoya girip görücez bakalım ne olucak ico altımı çıkıcak 2-3x mi vericek umutlarımız 2-3x inşallah olur burdan diğerlerinden ettiğimiz zararları çıkarırız.
Elysio (OP)
Full Member

View Profile
August 07, 2018, 11:38:29 PM

Türkiye saati ile gece 4 te origo presale başlıyor arkadaşlar yatırım yapıcaklar ve yapmayı düşünenler girebilirler 04:00'da min yatırım 1 eth max yatırım sınırı yok. Tercih yine sizin girip girmemek ben haber vermek istedim sizlere.
stil3tto
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile
August 08, 2018, 05:38:43 AM

30m hard cap yüksek görünse de 20 milyonunu zaten yukarıda listelenmiş yatırımcılardan toplamıştır bile.
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
August 08, 2018, 01:00:09 PM

Site bu ( https://origo.network/ ) değil mi? Hiç bir bilgi göremiyorum sitede? Telegramı hiç takip edemedim. Whitelist'e tıklayıp mailimi yazdığımda "Congratulations! You are whitelisted." yazıyor. Ne yapmam gerek?
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
August 08, 2018, 05:03:22 PM

Site bu ( https://origo.network/ ) değil mi? Hiç bir bilgi göremiyorum sitede? Telegramı hiç takip edemedim. Whitelist'e tıklayıp mailimi yazdığımda "Congratulations! You are whitelisted." yazıyor. Ne yapmam gerek?
airdrop kazanmışsınız malesef ico ya katılım payı alamamışsınız. ki zaten buda doğal katılımiçin baya poc istedi bunlar. poc yapmayanlara airdrop hakkı verdi.
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
August 08, 2018, 05:33:34 PM

airdrop kazanmışsınız malesef ico ya katılım payı alamamışsınız. ki zaten buda doğal katılımiçin baya poc istedi bunlar. poc yapmayanlara airdrop hakkı verdi.

anladım, kaçırdık yani. teşekkürler bilgi için. airdrop miktarı ne gelecekmiş, sanırım başvururken girdiğim eth adresine gönderecekler. poc nedir bu arada?
williamsmith
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
August 08, 2018, 06:47:28 PM

Bu saatten sonra icoya girmek ne kadar mantıklı bilemiyorum. Her şey eridi bitti yine.
zumur
Newbie
*

Activity: 27
Merit: 0

View Profile
August 08, 2018, 08:44:08 PM

Daha önce kontrol ettiğimde kabul edilmemişti, şimdi konuyu tekrar görünce bakayım dedim, Congratulations! You are whitelisted. Anlamadım şimdi.
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
August 09, 2018, 10:05:02 AM

Airdrop girmiştim bu aralar icolara girmeyi mantıklı bulmuyorum. Bir iki ico dışında tabi. Origo onlardan biri değil maalesef 30m dolar hard cap hakettiklerini düşünmüyourm

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Elysio (OP)
Full Member

View Profile
June 01, 2019, 12:53:11 AM

Lanet olsun girdik 1.5 eth ile bunun icosuna adamlar şakkadanak tokenleri serbest bıraktılar bilaxy'de direk listeleyip içine sıçtı canım tokenini sen git 1 sene bekle mk tokenini sonra hbaersiz unlock yap gidip gire gire bittrex borsasına gir ulan upbitede girin bari amaç ne milletimi düdüklemek.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
June 01, 2019, 02:59:39 AM

Bittrex loser borsa olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Kendilerini geliştirmezlerse binancenin tırnağı bile olamazlar. Hala eski bilinirlikleri var diye az da olsa güven var. Size de geçmiş olsun. Uzun süre beklemişsiniz ama bir işe yaramamış. 2018 de doğru düzgün ico yoktu zaten.

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: