Bitcoin Forum
May 11, 2024, 10:48:28 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin Yükselişe Geçince Başlayan Saldırılar. Şimdi Etherscan!  (Read 503 times)
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
July 30, 2018, 10:20:03 AM

Bu piyasada bu paralar dönmeye devam ettiği sürece daha çok hack haberleri ortaya çıkar. Bitcoin'in yükselişiyle birlikte başlaması tabi ayrı bir şüphe. Bilinçli olarak mı yaptırılıyor ya da yapılıyor sorusunu akıllara getiriyor. Bir şekilde dizginlenmeye çalışılıyor bu piyasa ama bakalım nereye kadar dizginleyebilecekler.
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, but full nodes are more resource-heavy, and they must do a lengthy initial syncing process. As a result, lightweight clients with somewhat less security are commonly used.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
gamzeeekeskinn
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile WWW
July 30, 2018, 10:28:26 AM

Önceden tepetaklak ederdi fiyatı ama artık pek de öyle olmuyo. Güçlü bir yükseliş evresinin içindeyiz gibi görünüyor.
fidalarinmordack
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
July 30, 2018, 12:04:38 PM

Etherscan' e tam olarak ne oldu ki? Bakıyorum pek birşey göremedim. Ayrıca oraya yapılan bir saldırının amacı ne olabilir? Kimseye bir fayda getirmez doğrudan o yüzden söylediğinize katılıyorum sırf fiyatı etkilemek için yapılmış olabilir. Ama artık bu tür haberler fiyatı pek etkilemiyor
crimsongoth
Member
**

Activity: 588
Merit: 18

View Profile WWW
July 30, 2018, 12:11:54 PM

Ben bu saldırıların piyasanın yükselişiylele olan ilgisinin tamamen walletlardaki coinlerin dolar karşılıklarının artmasıyla alakalı olduğunu düşünüyorum. Sonuçta adamlar bilgileri zaten ele geçirmiştir. Sadece zamanını kollayıp ondan sonra cüzdanları boşaltıyorlar. Hepimiz böyle durumlarla karşılaşabiliriz.
felixesteban
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
August 01, 2018, 12:47:38 AM

Son birkaç ayda çok fazla sayıda borsa hacklenme vakası yaşadık, bitcoin fiyatında yükselişin kalıcı olabilmesi için bu tür olayların tamamen bitmesi şart. Yoksa uzunca bir süre daha bir ileri iki geri şeklinde dönüp dururuz bu fiyatlarda. Bu arada Etherscan sadece cüzdandaki bakiye kontrolünü yapmak için kullanılan bir site dolayısıyla buradan kullanıcılar zarara uğramaz ama yine de olması hoş bir durum değil tabii.

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
seymen
Newbie
*

Activity: 112

View Profile WWW
August 06, 2018, 10:13:51 AM

bitcoin her zaman yükseklemeye başladığında bitcoine karşı kötü haberler çıkıyor yada bitcoin hesabları hacklendi haberleri yayılıyor bence bunlar manüpilasyon gerçek olduğuna inanmıyorum bitcoinin çıkışını kesmek için yapılan yalan haberler olduğunu düşünüyorum..
blogmute
Newbie
*

Activity: 238

View Profile
August 06, 2018, 11:53:07 AM

ya bu tip saldırıları finanse eden bence bazı görünmez eller var, bunlar oyunlar oynuyorlar
pavetjove
Newbie
*

Activity: 118

View Profile
August 06, 2018, 07:04:25 PM

Etherscan belki elimiz ayağımız değil ama gözümüz kulağımız diyebiliriz. Alışmışız birkere. Tarayıcıya e yazınca etherscan adresleri dökülüyor adres çubuğuna. Bu arada ben kullanırken bir sorunla karşılaşmadım. Ne ara hackkendi acaba
hosgoru
Newbie
*

Activity: 69

View Profile WWW
August 07, 2018, 01:14:07 PM

Etherscana saldırmanın hiçbir mantığı yok. Ayrıca alternatifi çok yer var. Ethplorer daha kullanışlı geliyor bana en azından coinler değerine göre otomatik sıralanıyor
sawyer1453
Newbie
*

Activity: 41

View Profile
August 07, 2018, 01:33:36 PM

Mutlaka vardır bir sebebi kimse durduk yere saldırmaz.
DemirelEylul
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
August 07, 2018, 03:02:49 PM

Pump yapabilmek için yeni yöntemler bunlar. Bazen borsaların verileriyle oynuyorlar bazen coinmarketcap sapıtıyor. Fiyatlar hiç gerçeği yansıtmıyor. Bu şekilde insanları yanıltabiliyorlar.
zeytinye
Newbie
*

Activity: 112

View Profile WWW
August 07, 2018, 03:11:50 PM

Ben de tesadüf olduğunu sanmıyorum biraz kafa kaldırmaya başlasa hep bir kötü haber geliyor. Bir iki tesadüf dersin de son aylarda hep aynı şeyler oluyor.
dutturu
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile
August 14, 2018, 12:29:53 PM

Bugunlerde çok başımıza geliyor dns attack , mew patlamalar , banchor hacklenmesi gerçekten kasıtlı yapılabiliyormuş gibi . Bitcoin ne zaman kafasını kaldırsa aynı durum oluyor .
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
August 14, 2018, 05:11:46 PM

etherscan hack edilse ne edilmese ne edilsin direk cüzdanı indir bak para değil mi bu
petrichor
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile
August 14, 2018, 07:30:22 PM

Yükselişle alakası olduğunu sanmıyorum. Gerçi yükseliş de kalmadı ortada yine dibe doğru gidiyoruz. Etherplorer çok sorun çıkarıyordu bir aralar, şimdi de etherscan’i hedefliyorlar anlaşılan ama bunun piyasaya doğrudan etkisi olmayacağı için bizim açımızdan sorun değil.
catbtc
Jr. Member
*

Activity: 94
Merit: 1

View Profile
August 15, 2018, 03:22:58 PM

Ben de Etherscan hack olayının çok zarar vereceğini düşünmüyorum. Piyasa iyi olduktan sonra kimse takılmaz böyle haberlere. Çok büyük borsalardaki hack olayları daha önemli
klavyemaus52
Full Member

Activity: 571
Merit: 113

View Profile
August 17, 2018, 07:23:59 AM

Tamamen balinaların yaptığı birşey olsa gerek adamlar satıyor en üstten sonra atıyorlar ortaya bir haber düşükten hop babam bir daha al
baronofficiall2
Member
**

Activity: 140
Merit: 18

View Profile
August 19, 2018, 06:31:33 PM

Bir şekilde tutacaklar piyasayı hack haberleri de cabasi ama eninde sonunda koydukları 10u 20 olarak almak isteyecekler
semes (OP)
Member
**

Activity: 713
Merit: 31

View Profile
August 19, 2018, 07:51:24 PM

Bir çok arkadaş başlığa Etherscan hacklense ne olur mantığıyla cevap yazmış ama olay işe yarayan bir şeyin hacklenmesi değil zaten. Olay kripto paraların saldırı altında olduğunun belgesi olması. Ayrıca Etherscan ciddi ziyaretçi kitlesi olan bir website.
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
August 20, 2018, 12:41:15 PM

Dedigin mantıklı olabilir ama sadece etherscan yokki işin içinde oda bir normal site wallet hacklenmesi normal bana göre
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: