Bitcoin Forum
May 08, 2024, 12:19:10 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 »  All
  Print  
Author Topic: SWIPE bounty kampanyası hakkında ...  (Read 7533 times)
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
July 26, 2019, 09:16:46 PM

En az 500. kez yaziliyordur ama ben de bir sorayım: swipe ve jinbitoken in bountylerine katılan arkadaşlar token gonddrilecegini düşünüyor musunuz? Şu saatten sonra gonderse ne olur. Bountyden alanlar 1 saniye ellerinde tutmayacagi için direkt çöp olacak.

Ellerinde ürettikleri tek bir token olduğunu bile düşünmüyorum swipe için çünkü jinbitoken livecoinde milleti tokatlamak için token sürdü piyasaya. Ama jinbitoken de tek token dahi dağıtmaz. Zaten topladıkları para mümkün değil.
1715170750
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715170750
Reply with quote  #2

1715170750
Report to moderator
Every time a block is mined, a certain amount of BTC (called the subsidy) is created out of thin air and given to the miner. The subsidy halves every four years and will reach 0 in about 130 years.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715170750
Hero Member
*

Ignore
1715170750
Reply with quote  #2

1715170750
Report to moderator
1715170750
Hero Member
*

Ignore
1715170750
Reply with quote  #2

1715170750
Report to moderator
bigbooss (OP)
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
July 29, 2019, 01:53:49 PM

Valla son 6 aydır belki hatırlamıyorum hiç bir kampanya ya katılmıyorum bıktım bunlardan
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
July 29, 2019, 08:45:57 PM

daha bir ay öncesine kadar jinbiye sövüp sövüstürüyorduk, simdi swipe:) bendeki sansa bak ki, her ikisinin imzasini da tasidim - yani her ikisinden de magdurum da magdurum. neyse, önümüzdeki maclara bakiyoruz. livecoin imzasi da forumda bulunan 3-5 salak yüzünden bitirildi, simdi umarim digital gold imzasi bir müddet götürür beni...
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
July 30, 2019, 08:00:16 AM

En az 500. kez yaziliyordur ama ben de bir sorayım: swipe ve jinbitoken in bountylerine katılan arkadaşlar token gonddrilecegini düşünüyor musunuz? Şu saatten sonra gonderse ne olur. Bountyden alanlar 1 saniye ellerinde tutmayacagi için direkt çöp olacak.

Jinbi'den umudum yok ama swipe'tan hala umudum var. En azından yeni ieo yapacakalar, bir de gözleri çekik Cheesy
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
July 30, 2019, 04:01:54 PM

Jinbi'den umudum yok ama swipe'tan hala umudum var. En azından yeni ieo yapacakalar, bir de gözleri çekik Cheesy

Gözleri çekik ise ümidini kaybetme hocam. Ne yapar eder projelerine iş yaptırır. Jinbitoken dekiler  Avrupali zaten onlardan bir bok olmaz. Sahtekâr ibneler. Güya hardcap yaptılar.

bigbooss (OP)
Sr. Member

View Profile
August 26, 2019, 03:06:44 PM

Forumdan bir arkadaş. Link yollamış doldur diye?  Dolduran var mı?  Link bu

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfN5AeV8NHEjk_sXIBGZXBT9p4tgtRboe8nN4yDIjqF2RWEsg/viewform
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
August 29, 2019, 01:25:23 PM

Gözleri çekik ise ümidini kaybetme hocam. Ne yapar eder projelerine iş yaptırır. Jinbitoken dekiler  Avrupali zaten onlardan bir bok olmaz. Sahtekâr ibneler. Güya hardcap yaptılar.

evet gözleri çekik adamdan zarar gelmez.  şu ana kadar bir yamuklarını görmedim.  özellikle  koreliler. adamlar bir lailahe illallah dese müslüman olsa cennette yer kalmaz. türkiyeden 1 tane adam giremez cennete Cheesy  ama bize bakıyorsun herkes müslüman allah muhammet seçim köprü beka gidiyor da gidiyor Cheesy
gumusi
Full Member

Merit: 207

View Profile
August 29, 2019, 01:48:23 PM

evet gözleri çekik adamdan zarar gelmez.  şu ana kadar bir yamuklarını görmedim.  özellikle  koreliler. adamlar bir lailahe illallah dese müslüman olsa cennette yer kalmaz. türkiyeden 1 tane adam giremez cennete Cheesy  ama bize bakıyorsun herkes müslüman allah muhammet seçim köprü beka gidiyor da gidiyor Cheesy

Hollandaya arkadaşım hitti hatta bir ara Kore'de de arkadaşım vardı. Dediğiniz gibi bir tek imanları eksik demişti.
Ha bizde ki iman ne kadar o tartışılır da...
Bence de eğer swipe işinde çekik boz varsa hele ki japon ise mutlaka iş yapar.
bigbooss (OP)
Sr. Member

View Profile
September 16, 2019, 12:28:59 PM

Benim coınles myethw.  De duruyor herhangi bir işlem yapmana gerek var mı??  Bınanceye girince direk bınance dex e yollayabilir miyim?  Bilgisi olan varsa paylaşırsanız sevinirim
Dyatrev
Sr. Member

View Profile
September 19, 2019, 07:59:40 AM

Swipe stake olayını başlatmış. Hey 20k Swipe için aylık 1 USDT vereceklermiş. En az 12 ay sürecek demişler. Ben şimdilik binance dex girmesini bekleyeceğim, ondan sonra belki stake düşünürüm. Ayrıntılı bilgi için https://medium.com/swipecrypto/datavault-is-now-live-75b1caa126f9 bakabilirsiniz.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
September 19, 2019, 08:02:00 AM

Swipe stake olayını başlatmış. Hey 20k Swipe için aylık 1 USDT vereceklermiş. En az 12 ay sürecek demişler. Ben şimdilik binance dex girmesini bekleyeceğim, ondan sonra belki stake düşünürüm. Ayrıntılı bilgi için https://medium.com/swipecrypto/datavault-is-now-live-75b1caa126f9 bakabilirsiniz.

Swipe insanları o kadar bekletti ama adamlar birşeyler yapmaya çalışıyor. Umarım çoğu kimsenin beklediğine değer.

Lydian
Hero Member

View Profile
September 19, 2019, 11:47:01 AM

Simdi Trust Wallet'a baktim, SWIPE.B diye bir token gelmis ama daha deger vs. yok. Binance DEX'e ne zaman girecek kesin tarih var mi?
Staking olayina gelince, stake yaptigim SWIPE'lari diledigim zaman stake'ten cekip yine islem yapmak icin saga sola gönderebilecek miyim? Dogal olani bu ama yine de emin olmak icin sorayim burada...
Dyatrev
Sr. Member

View Profile
September 19, 2019, 02:02:16 PM

Simdi Trust Wallet'a baktim, SWIPE.B diye bir token gelmis ama daha deger vs. yok. Binance DEX'e ne zaman girecek kesin tarih var mi?
Staking olayina gelince, stake yaptigim SWIPE'lari diledigim zaman stake'ten cekip yine islem yapmak icin saga sola gönderebilecek miyim? Dogal olani bu ama yine de emin olmak icin sorayim burada...

Binance dex tarihi 26 Eylül. Swipe şu anda 2 tane borsada, tokyo mokyo gibi aklımda kalmayan borsa isimleri Cheesy orada tutanlara otomatik swap olacakmış, tutmayanlar için manuel swap imkanı sağlayacaklarmış.
Stake konusuna gelince sanırım aylık olacak, o süre zarfında çekemeyeceksiniz sanırım. Tam emin değilim ama yine de telegramlarına bir sorun isterseniz.
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile WWW
September 19, 2019, 04:45:37 PM

olaydan bağımsız olarak söylüyorum tabii ki gayet mide bulandırıcı bir hal aldı bu kampanya artık.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
September 19, 2019, 05:40:28 PM

Daha yeni geldi, doğru dürüst borsada bile değilken, ne swap ı bu yaa. Nasıl bir iş bu böyle anlamadım ben.  myetherwallet da bulunan tokenlerimiz için herhangi bir işlem yapmamız gerekiyor mu
Dyatrev
Sr. Member

View Profile
September 20, 2019, 08:50:00 AM

Daha yeni geldi, doğru dürüst borsada bile değilken, ne swap ı bu yaa. Nasıl bir iş bu böyle anlamadım ben.  myetherwallet da bulunan tokenlerimiz için herhangi bir işlem yapmamız gerekiyor mu

Binance chaine geçecekleri için mecburen işlem yaptıracaklar ama bununla ilgili ayrıntılı bilgi mevcut değil. Mesela 12 aylık stake için kilitlersem tokenleri, erc20 olarak kilitlenecekler. Bu konuyla ilgili biraz bilgi eksikliği var.
Lydian
Hero Member

View Profile
September 20, 2019, 08:47:54 PM

muhtemelen Binance bunun icin ERC20 adresi acacak, biz oraya gönderecegiz ve orada da otomatik olarak BNB token olarak cüzdanimiza islenecektir. yani olmasi gereken budur diye düsünüyorum:) cok fazla zahmetli, beklemeli, yanar döner, sacma sapan bir swal olmaz artik heralde... Binance buna izin vermez. rahat olun...
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
September 22, 2019, 05:52:41 AM

Swap için gelişme var mı arkadaşlar

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Lydian
Hero Member

View Profile
September 23, 2019, 05:04:18 AM

herkes binance dex'te listelenmesini ve orada al-sat'in acilmasini bekliyor su an. diger her türlü gelisim ve haber su an yok niteliginde gibi birsey:)
hele bir binance dex'te görelim bakalim... en azindan elimizdekileri satma imkanimiz olacak; su an satamadiktan sonra en degerli token olsa ne yarar...
Dyatrev
Sr. Member

View Profile
September 23, 2019, 10:21:11 AM

herkes binance dex'te listelenmesini ve orada al-sat'in acilmasini bekliyor su an. diger her türlü gelisim ve haber su an yok niteliginde gibi birsey:)
hele bir binance dex'te görelim bakalim... en azindan elimizdekileri satma imkanimiz olacak; su an satamadiktan sonra en degerli token olsa ne yarar...

Telegramda adminin verdiği cevaba göre 26 Eylül'den önce manuel swap işlemi için bilgilendirme yapılacakmış. Ama başka bir cevapta da 26 Eylül Binance Dex listelenmesini bekleyin demişler.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 »  All
  Print  

Jump to: