Bitcoin Forum
April 19, 2024, 08:25:52 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 »  All
  Print  
Author Topic: SWIPE bounty kampanyası hakkında ...  (Read 7533 times)
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
November 06, 2018, 02:39:07 PM

Arkadaşlar allah rızası için birisi bana telegramdan ulaşıp durumu anlatabilir mi nasıl yapacağım blockpost mu indireceğim telefon numarası falan istiyor telegramla nasıl ilişkilendireceğim telegram adı da nickle aynı lütfen emekler zayi olacak

Uygulamayı indir oradan altta earn drop yazıyor oraya tıkla telegram resmi olan bir şey göreceksin ona tıkla direk uygulama ile bağlantı kuracak sonra formu doldurursun

hocam iosta earn drop kısmını göremedim androide özel bir durum mu yoksa iostada böyle birşey var mı ben iosta göremedim de ondan sordum
1713515152
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713515152
Reply with quote  #2

1713515152
Report to moderator
Once a transaction has 6 confirmations, it is extremely unlikely that an attacker without at least 50% of the network's computation power would be able to reverse it.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Xday123
Member
**

View Profile
November 06, 2018, 02:46:51 PM

Arkadaşlar bu uygulamayı indirmeden önce biliyorsunuz ki Google formunu doldurmamız gerekiyor. Form şurda : https://docs.google.com/forms/d/13oMnPmdGSC8Eiv9VZf4XdnoBuuLkI-UXhg8wVSlijQM/ buradaki "Telegram handle" alanına ne yazmam gerekiyor?

Ben uygulamayı indirip, telegramı bağladıktan sonra bu formu doldurdum. Telegram handle alanına username'yi @ ile başlayarak yazdım, sorun olacağını sanmıyorum.
Telegramı nasıl bağlıyoruz hocam??   Ben bulamadım onu bir türlü yapamadım adamlar iyi uğraştırıyorlar bizi yemin ederim

Öncelikle telefonunuzun android olduğunu ve uygulamayı indirip mail ve telefon no ile kayıt olduğunuzu varsayıyorum. (Not: ios kullanıcıları için hala uygulamanın guncellenmesi beklendiği için şimdilik olmuyormuş.)

1. Earn Drop sayfasına girin
2. en üstte 30swipe kazanmak için telegramınızı bağlayın gibi bir mesaj olması gerekiyor, ona tıklayın.
3. Bir ekran açılacak, ekranda küçük bir yazı ile telegram falan yazıyor, oraya tıklayın, size telefonunuzdaki hangi web uygulaması ile açmak istediğinizi soracak (Aslında burada direk telegrama yonlendirme yapsaymış iyi olurmuş).
4. sectiğiniz web uygulaması açılınca ekranda telegramnızın kayıtlı olduğu telefon noyu girin
5. En son işlemi yaptıktan sonra telegramınızın kurulu olduğu cihaza telegramdan bir mesaj geliyor, tam detayını hatırlamıyorum ama size blockpost uygulaması telegramınızı yetkilendirmek istiyor gibi bişeyler diyor. Accept diyoruz ve işlem bitiyor.

Olup olmadığını kontrol etmek için, My Account kısmına girip Telegramın yanında connected yazıp yazmadığına bakın.

Not: Aklımda kalanlarla yazmaya çalıştım eksik bilgi olabilir ama zaten işlemler sizi yönlendiriyor Smiley

hocam teşekkürler öncelikle bilgilendirmeniz için ancak iosta neden yok anlamadım bizim günahımız ne peki android kullanmamamız mı ? inşallah 10 una kadar buna bir çözüm bulurlar yoksa yazık olacak emeklere
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
November 06, 2018, 02:48:54 PM

Bunların yapacakları projeye yaptıkları bountye scym.Bunlardan bişey beklememek lazım.Bir dahada asla iş yapamazlar.Ödülleri bile dağıtamaz bunlar.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1040

View Profile
November 06, 2018, 04:43:17 PM

ben androidden yaptım 30 swipe verdi 1 swipe fiyatı ne ola ki kaldı ki ico bile yapmadılar sanırım bir de iosta nasıl telegrama adapte yok ben onu anlamadım saçmalık resmen

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
November 06, 2018, 05:04:09 PM

30 swipe vermek mi amaç yoksa telefona o uygulamayı indirtmekmi çözemedim. Telegrama bağlantı kurulunca direk kaldırdım uygulamayı. Sürekli açık olması hoşuma gitmedi. Gerçi izin istemiyor hardisk vb erişim için.
Neo.op
Sr. Member

View Profile WWW
November 06, 2018, 05:26:09 PM

30 swipe vermek mi amaç yoksa telefona o uygulamayı indirtmekmi çözemedim. Telegrama bağlantı kurulunca direk kaldırdım uygulamayı. Sürekli açık olması hoşuma gitmedi. Gerçi izin istemiyor hardisk vb erişim için.

Peki sildiğin için ya imza kampanyasından atılırsan hocam?Bence geri yükle.İmzaları dağıttıktan sonra tekrar silersin.Çoğumuz öyle yapacak çünkü.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
November 06, 2018, 05:32:04 PM

Şöyle oluyor genelde bu işler diyorlarki bakın bizim projemiz android ve ios uygulamasında şu kadar indirildi kullanıyoruz bunlar hep reklam amaçlı işler indirin nolur nolmaz o kadar imzada durdunuz boşa gitmesin stakeleriniz Telefona pc ye günvemiyorsanız indirin sanal bilgisayar burda anlattım.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5036365.msg46092249#msg46092249

Onun içinede bluestacks programı kurun daha güvenli olur sizin için.
bitbouillion
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 250

View Profile
November 06, 2018, 05:45:51 PM

Nasıl bir rezilliktir bu ya . Bundan sonra tüm bountyler böyle yaparsa hiç sasırmam . Adamlar vermemek için ellerinden geleni yapıyorlar .

Neo.op
Sr. Member

View Profile WWW
November 06, 2018, 05:48:40 PM

Şöyle oluyor genelde bu işler diyorlarki bakın bizim projemiz android ve ios uygulamasında şu kadar indirildi kullanıyoruz bunlar hep reklam amaçlı işler indirin nolur nolmaz o kadar imzada durdunuz boşa gitmesin stakeleriniz Telefona pc ye günvemiyorsanız indirin sanal bilgisayar burda anlattım.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5036365.msg46092249#msg46092249

Onun içinede bluestacks programı kurun daha güvenli olur sizin için.

o dediğiniz bluestacks programı ne işe yarar ? bununla ilgilide bir konunuz var mı hocam.Bu arada o konuyu gördüğüm iyi oldu.Bu makineye kuaracağım programı.Tabi masaüstüne yükleniyorsa o program.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
November 06, 2018, 07:08:30 PM

Erişim izni istiyormuş nasıl istemediğini düşündüysem. Hızlıca basıp geçtim sanırım. Android4x kurdum ona yükledim dursun bakalım. Çokta ümid vaad etmesede ne gelirse artık.
georgemamat
Member
**

Activity: 476
Merit: 75

View Profile
November 06, 2018, 07:12:30 PM

Bu nasıl saçma sapan bir proje hocam. Tamam bende indirdim kurdum diyelim bounty katılımcısımıyım değil miyim nereden anlayacaklar ekstra bir formda yok? Telegram şartı da istememişler signature için.
yani
imzaya giren biri nasıl programı indirip kurduğunu kanıtlayacak?
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
November 06, 2018, 07:42:55 PM

Android yapiyorlar cikariyorlar... iOS yapmiyorlar ve daha cikarmiyorlar... ne acemi bi is bu... ikisini bir yapar cikarirsin... o kadar token cikariyorsun, milyonlari topluyorsun ama ios yapacak adamin yok... rezalete bak:) iOS ciksin bakarim... ya da eski dandik bir android telefon bulup onun üzerine kurayim bari:)
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
November 06, 2018, 08:12:45 PM
Merited by Lydian (1)

Android yapiyorlar cikariyorlar... iOS yapmiyorlar ve daha cikarmiyorlar... ne acemi bi is bu... ikisini bir yapar cikarirsin... o kadar token cikariyorsun, milyonlari topluyorsun ama ios yapacak adamin yok... rezalete bak:) iOS ciksin bakarim... ya da eski dandik bir android telefon bulup onun üzerine kurayim bari:)
Bluestack, Nox, Genymotion gibi bi android emülatör kullanın geçin hocam.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
yenilmez86
Member
**

Activity: 1254
Merit: 43

View Profile
November 06, 2018, 10:09:17 PM

Jinbi versiyon 2 gibi bu da sanırım. Yalnız gördüğüm kadarıyla Türk forumunda hala daha sürü psikolojisi hakim. Adam bakıyor ki bir çok kişide bu imza var, "-bir bok var ki millet buna girmiş" diyor ve pat buna giriyor. Hastasıyız dedeeeee
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
November 07, 2018, 12:21:32 PM

Arkadaşlar bu uygulamayı indirmeden önce biliyorsunuz ki Google formunu doldurmamız gerekiyor. Form şurda : https://docs.google.com/forms/d/13oMnPmdGSC8Eiv9VZf4XdnoBuuLkI-UXhg8wVSlijQM/ buradaki "Telegram handle" alanına ne yazmam gerekiyor?

Ben uygulamayı indirip, telegramı bağladıktan sonra bu formu doldurdum. Telegram handle alanına username'yi @ ile başlayarak yazdım, sorun olacağını sanmıyorum.
Telegramı nasıl bağlıyoruz hocam??   Ben bulamadım onu bir türlü yapamadım adamlar iyi uğraştırıyorlar bizi yemin ederim

Öncelikle telefonunuzun android olduğunu ve uygulamayı indirip mail ve telefon no ile kayıt olduğunuzu varsayıyorum. (Not: ios kullanıcıları için hala uygulamanın guncellenmesi beklendiği için şimdilik olmuyormuş.)

2. en üstte 30swipe kazanmak için telegramınızı bağlayın gibi bir mesaj olması gerekiyor, ona tıklayın.
3. Bir ekran açılacak, ekranda küçük bir yazı ile telegram falan yazıyor, oraya tıklayın, size telefonunuzdaki hangi web uygulaması ile açmak istediğinizi soracak (Aslında burada direk telegrama yonlendirme yapsaymış iyi olurmuş).
4. sectiğiniz web uygulaması açılınca ekranda telegramnızın kayıtlı olduğu telefon noyu girin
5. En son işlemi yaptıktan sonra telegramınızın kurulu olduğu cihaza telegramdan bir mesaj geliyor, tam detayını hatırlamıyorum ama size blockpost uygulaması telegramınızı yetkilendirmek istiyor gibi bişeyler diyor. Accept diyoruz ve işlem bitiyor.

Olup olmadığını kontrol etmek için, My Account kısmına girip Telegramın yanında connected yazıp yazmadığına bakın.

Not: Aklımda kalanlarla yazmaya çalıştım eksik bilgi olabilir ama zaten işlemler sizi yönlendiriyor Smiley

hocam teşekkürler öncelikle bilgilendirmeniz için ancak iosta neden yok anlamadım bizim günahımız ne peki android kullanmamamız mı ? inşallah 10 una kadar buna bir çözüm bulurlar yoksa yazık olacak emeklere

Ios için halledeceklermiş daha ama bunun için son günü 10una kadar yapacaklarını sanmam. Son dakika da uydurdukları kural için ve birde çalışmayan ios uygulamaları için insanların hakkını yemezler diye düşünüyorum.
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
November 07, 2018, 01:47:00 PM

Vallaha o kadar durduk ımzasında bunuda hallederız artık boşa gıtmesın emekler adamlar hala acıklamadı ıco nun baslaması bellı degıl hala katılım lıstesındekı download app kısmına bakın ındırıp ındırmedıgnız bellı olsun orada.
Xday123
Member
**

View Profile
November 07, 2018, 02:51:04 PM

bir android telefon bulup telegramımızı hallettik bağladık formu da doldurduk ancak listede görünmüyorum bir aksilik yoktur değil mi dünya kadar durduk bountysinde emekler hiç olmasın.
bigbooss (OP)
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
November 08, 2018, 09:59:16 AM

Telegramı nasıl bağlıyoruz hocam??   Ben bulamadım onu bir türlü yapamadım adamlar iyi uğraştırıyorlar bizi yemin ederim

Hocam ben telefon numarası filan girmedim direk bağlandı tıklayınca telegram sayfasına yönlendirme yaptı ama şimdi bakıyorum bağlı görünüyor inşallah sorun çıkmaz formu da doldurdum burada arkadaşın verdii linkten

Ayrıca başarılı olduğunu nasıl anlarız liste filan varr mi?  Yukarıda arkadaş listede yokum demiş
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
November 08, 2018, 12:33:13 PM

Telegramı nasıl bağlıyoruz hocam??   Ben bulamadım onu bir türlü yapamadım adamlar iyi uğraştırıyorlar bizi yemin ederim

Hocam ben telefon numarası filan girmedim direk bağlandı tıklayınca telegram sayfasına yönlendirme yaptı ama şimdi bakıyorum bağlı görünüyor inşallah sorun çıkmaz formu da doldurdum burada arkadaşın verdii linkten

Ayrıca başarılı olduğunu nasıl anlarız liste filan varr mi?  Yukarıda arkadaş listede yokum demiş

Sanırım sizde tıklayınca direk telegram uygulamasına yönlendirdi, bende yönlendirmediği için webden tekrar telegram girişi yapmamı istedi. Ben kendim download app kısmındaki formu doldurdum, benim de adım hala yok ama sanırım pazar günü güncelleme yaptıkları için o zaman göreceğiz. Zaten uygulama indirme ve telegram bağlama için son gün 10 kasım değilmiş. Tam emin değilim ama anladığım kadarı ile tekrar bizden telegram isimlerimizi istedikleri bir form gibi bişey olacak, takip etmek lazım telegram gruplarını ve bounty konusunu.
bigbooss (OP)
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
November 08, 2018, 01:24:57 PM

Sanırım sizde tıklayınca direk telegram uygulamasına yönlendirdi, bende yönlendirmediği için webden tekrar telegram girişi yapmamı istedi. Ben kendim download app kısmındaki formu doldurdum, benim de adım hala yok ama sanırım pazar günü güncelleme yaptıkları için o zaman göreceğiz. Zaten uygulama indirme ve telegram bağlama için son gün 10 kasım değilmiş. Tam emin değilim ama anladığım kadarı ile tekrar bizden telegram isimlerimizi istedikleri bir form gibi bişey olacak, takip etmek lazım telegram gruplarını ve bounty konusunu.

Anladım hocam teşekkür ederim herhangi bir şey öğrenirsen buradan paylaşırsan sevinirim hepinize yardımcı olmuş olursun bu arada bende dün yaptım isminin görsem rahatlayacam.   500 dolar gelse yeter be. 🤣 çok uğraştık
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 »  All
  Print  

Jump to: