Bitcoin Forum
April 20, 2024, 03:06:53 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]  All
  Print  
Author Topic: SEC kararından sonra Altcoin diye bir şey kalmayacak  (Read 2158 times)
karakan77
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 2

View Profile WWW
September 10, 2018, 08:15:26 PM

Altcoinler inanılmaz fazlalaştı. Her gün bir sürü İco düzenlenip araya yenileri katılıyor. Bu kadar fazla Altcoin piyasaya güveni azaltıyor ve aşırı çeşitlenme yüzünden değeri hak eden Altcoinler değerlenemiyor. Tüm altcoinler yok olmayacaktır ama en az %80 i çöp benim gözümde yatırım yaparken dikkat edilmeli.

▀▀    PUBLISHprotocol    [  WHITELIST  ]    ▀▀
The most viable blockchain based media platform
1713625613
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713625613
Reply with quote  #2

1713625613
Report to moderator
If you want to be a moderator, report many posts with accuracy. You will be noticed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713625613
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713625613
Reply with quote  #2

1713625613
Report to moderator
tarangogu
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
September 10, 2018, 08:22:39 PM

Sec kararına gerek yok an itibariyle zaten altların yüzde doksanı çöp oldu. Bir çok proje çıkıyor ama  çoğu boş sadece para tırtıklamak amaçlı çıkıyor piyasaya dolandırıcılar yani. O yüzden yatırım yapılacak projenin iyi seçilmesi gerekli hayal kurmanın alemi yok.
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
September 10, 2018, 09:13:36 PM

Neden altlar çöp oldu cart oldu curt oldu diyorsunuz acaba geçen seneye göre hepsi katlamış bunların çoğunluğu fiyat düşünce çöp mü oluyor geçen sene bitcoin 2bin dolardı şimdi 6bin dolar her zaman size 10xler vericek halleri yok bu paralı adamlar para nerden kazanıcaklar ucuzdan alıp pahallıya satıcaklar hep böyle bu işler şimdi topluyolar ileride artıcak sonra tekrar düşücek sonra tekrar artıcak.
Birde şöyle düşünün siz balina olsanız paralı birisi yani napıcaksınız 20binden bitcoin alıp 30bin yapmaya mı çalışıcaksınız adamlar ellerindekilerini satıyolar 20kdan fudlaya fudlatarak düşürtüyolar piyasayı sonra tekrar alttan alıyolar kaç kere gördük 200den 240 oldu piyasa sonra tekrar vurdular bi kerede olmadı bu 3-4 kere oldu en az adamlarda ellerindeki miktarları arttırdılar hep zamanı gelicek piyasayı yükselticekler sabır lazım beklemek lazım.
Ucuzdan toplayabildiğiniz kadar toplayın benim nacizane fikrim budur saygı duyun duymayın.
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
September 10, 2018, 11:26:46 PM

SEC bu yıl olumlu bir karar vermeyecekse bile çok sert bir açıklama ile red kararı vermez bana kalırsa. Yumuşak bir açıklama piyasayı ne kadar etkileyecek zaman daraldı yakında göreceğiz.
ilonaproda
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

Win-Won-Betfury

View Profile
September 11, 2018, 12:04:42 AM

SEC uzatabilirmiş öyle diyolarda bir şey merak ediyorum bi kere uzattı zaten bir daha uzatabilir mi sec karar vermeyi eğer öyle bir şey olursa düşüş yine sürer aslında red verseler daha iyi olur millet kuşku iiçinde kalmaz red mi çıkcak red mi çıkcak diye beklemeyiz yani

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
gamzeeekeskinn
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile WWW
September 11, 2018, 06:09:43 AM

Yanlış hatırlamıyorsam vadeli işlemlerde de aynı şeyler söylenmişti. Bitcoin tek başına bu piyasanın yükünü kaldıracak teknolojiye sahip değil.
jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
September 11, 2018, 10:31:18 AM

Sec kararından sonra zaten altcoin diye bir şey kalmadı piyasanın hali ortada ancak herşeyide sec kararına bağlamamak lazım ayıların ve büyük oynayanların işine gelmeseydi şuan bitcoin 50 bin dolar olmuştu bile

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
anatolykarpov
Member
**

Activity: 266
Merit: 12

View Profile
September 11, 2018, 11:36:52 AM

Ne güzel işte. Önüne gelen coin çıkartamasın kendine güvenen yaptığı işi ispatlayabilen coinler kalsın. Abuk subuk her şeye token çıkartma devri bitsin. Adam gibi teknoloji ve uygulanabilirlik konuşalım.
Bunu sağlayabilecek bir kaç altcoin var şuan, o yüzden bif çoğu ölecek ama geriye kalanlar da olacak.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk  ■  Facebook   Twitter   Telegram
blogmanya
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

GR

View Profile WWW
September 11, 2018, 01:51:17 PM

Baskinlik şimdiden %57ye dayandi.  Benim icin esik deger %62.  Oraya geldigi an ayakta kalan altcoinlere saldiracagim.  Simdi daha erken nirseyler icin.  Ama bunu derken doge gibi coinlerde para kazandirmiyor degil.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
yapyap1
Newbie
*

Activity: 34
Merit: 0

View Profile
September 11, 2018, 07:13:41 PM

altcoinler ciddi manada erimeye yok olmaya başladılar, açıkcası en güvenilir ilk 5de olan ethereum ve eosun bu denli düşmesi beni aşırı derecede şaşırttı. bitcoinden başkası yalanmış demek ki..
sec kararından sonrada böyle olursa altcoinler komple erir yok olur biterse, piyasa ciddi manada kan ağlar. cok kişi batar.
procesdad
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

CAT.EX Exchange

View Profile
September 11, 2018, 11:23:31 PM

Altcoinleri küçük görmemek lazım. Bir sürü para dönüyor ve kaçırdığımız bir sürü fırsatlar oluyor. Hiç bir zaman altcoinlerin yok olacağını düşünmüyorum. Temelini sağlam atan her daim ayakta kalacaktır.

madcoin
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 251

View Profile
September 12, 2018, 12:42:38 AM

Sec kararı filan bir yana zaten ona kalmadan bile ortada o kadar çöp coin var ki bunlar kendi kendine yok olup gidiyor. Değişik bir sirkülasyon. Anlamsızca gelen anlamsızca yok olmaya mahkum.
OmarGsPools
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 250

View Profile
September 12, 2018, 02:34:14 AM

SEC olsada olmasada bir çok proje çeşitli sebeplerden ömrünü tamamlıyordu zaten, bu yıl yüzlerce yenisinin gelmesini engelledi piyasa koşulları.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
September 20, 2018, 09:09:30 PM
Last edit: September 20, 2018, 09:37:28 PM by Elysio

SEC, CBOE'nin ETF başvurusunu tekrardan erteledi, 2019 Mart ayına kadar geciktirecekler sonucu kesin bir sonuç yok. Büyük ihtimalle 2019 gibi SEC, ETF leri kabul etmeye başlayacaktır bull 2019'da gelecektir.
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
September 21, 2018, 02:46:58 AM

Altcoinleri SEC kararı bitiremez zannımca, SEC Bitcoin ETFsine onay verdiği zaman yatırımcıların hepsi altcoinlerdenmi kaçacak hemen. Bu şekilde olacağına ihtimal vermiyorum, piyasa büyüyecekse hepsine de pastadan pay kalır.
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
September 21, 2018, 04:26:20 AM

Ağzı olan konuşuyor normal her düşünce dile getirilmeli ama kesin konuşmuş arkadaş onu anlamak güç. Ardından benim öngörüm böyle demiş tepkilerden sonra sanırım. Eğer ki etf onaylanırsa piyasaya çok ciddi bir para girişi olacak. 1 trilyon doları test eden cmc maalesef belirsizlikler yüzünden 200 milyar dolar dolaylarında ve çoğunlukla 190 civarlarında seyrediyor. Piyasaya akan paranın tamamının btcde kalacağını düşünmek öngörü değil sabit düşünce olur. Btc'den kârını özellikle doyulacak kadar alıp çıkanlar muhakkak yeni yatırımlar yapmak, riski bölmek isteyecektir. 7den girip 14'te bozunca sütten ağzı yanan misali oradan tekrar btc'ye girmeyi risk olarak görüp, gözüne kestirdiği coinleri inceleyip düşüşte olanlara da yatırım yapabilir. Piyasaya para aksın yeter diye düşünüyorum. En boş dediğimiz coinler dahi yüzümüzü güldürecek arkadaşlar. Bire bir şahit oldum Aralık ayında. Bountysine girip bu ne böyle saçma sapan diyerek görev bile tamamlamadığım anlam veremediğim coin 2 bin dolar etmişti. Onun dışında da ico fiyatının 10 katları ile borsaya giriş yapan kaç tane coin gördük.
Enseyi karartmayın azıcık umudunuz olsun. Bu inişlerin çıkışları da olacak. Korkutmayın milleti de zaten kaçmaya yer arıyor herkes. Para da mı kazanmayahhhh.
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
September 21, 2018, 06:32:10 AM

Sosyal medyada ETF nin ertelendigj okudum. Doğruluk payı nedir bilmiyorum ama beklenen olacak erteleme gelecek gibi

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
September 21, 2018, 07:08:06 AM

Biraz farklı haberler var bitcoin etf i için sunulan kuralları bilmiyordum en az 25 adet btc almak, sigorta ve saklama güvenliği gibi şartlar varmış yani şu an 160bın dolar değerinde alınması gerekiyor btc'nin ve sanırım mart 2019 a ertelenecekmiş şu an incelemeler başlamış.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
September 21, 2018, 07:25:03 AM

25 btc kurumsal yatırımcılar için pek birşey ifade etmez ama şu an pazar neden bu şekilde ilerliyor neden ters köşe yapıyorlar anlamadım, etf çok büyük ihtimal reddedilecek ve ertelenecek ama btc 6500 uzerınde tırmanmaya devam ediyor.
prdn
Member
**

Activity: 504
Merit: 10

View Profile
September 21, 2018, 07:47:08 AM

Sec 2019 subat sonuna kadar ertelemiş ama bu ertelemelerin olumlu olduğunu düşünüyorlar, gerçi bu sefer onay alır diye bekliyormuş boğalar. Bakalım btc yükselmeye başladı şubata daha çok var o zamana ne olur bilinmez ama bence şu an tuzak kuruluyor
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]  All
  Print  

Jump to: