Bitcoin Forum
May 05, 2024, 01:00:14 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: DOCK bugün binance ekleniyor  (Read 454 times)
BuyBitcoinTR
Member
**

Activity: 196
Merit: 29

W12 – Smart contract technology for business for b

View Profile
August 01, 2018, 12:10:36 PM

ico dan sonra ilk borsa olarak binance a girerse etki mükemmel olurken(bakınız quark), ico dan bir kaç ay sonra binanc ye girerse nerdeyse hiç etki olmuyor. yani biri 10x yaparken diğeri 5x yapsa anlayacamda bu durum gerçekten ico piyasası için bile garip.

ico sonrası ayakaltı yerlerde dökülünce yatırımcısının da inancı kaçıyor neye tutursa veriyor maliyet yerlerde oluyor ve sonrasında düzdün borsaya girse de ico yatırımcısındaki hedef borsadan hiç paraya alanla aynı olmuyor.

1714914014
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714914014
Reply with quote  #2

1714914014
Report to moderator
"This isn't the kind of software where we can leave so many unresolved bugs that we need a tracker for them." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714914014
Hero Member
*

Ignore
1714914014
Reply with quote  #2

1714914014
Report to moderator
1714914014
Hero Member
*

Ignore
1714914014
Reply with quote  #2

1714914014
Report to moderator
1714914014
Hero Member
*

Ignore
1714914014
Reply with quote  #2

1714914014
Report to moderator
NBASKOR
Newbie
*

Activity: 212
Merit: 0

View Profile
August 01, 2018, 01:15:20 PM

Eklendide ne oldu pek bi etki etmemiş gözüküyor şu sıralar ne eklenirse eklensin çok bi artış yaşayacapını hiç sanmıyorum piyasa çöküştü en kral borsalar bile listelediği coine etki etmiyor malesef
Michael67
Member
**

Activity: 109
Merit: 10

View Profile
August 01, 2018, 01:19:10 PM

Saçma sapan bahaneler ile airdroptan referans kasarak kazandığım tokenlerimi vermediler. Kyc istediler gönderdim, form doldur dediler doldurdum üzerine yetmezmiş gibi referans linkimi nerede paylaştığımı istiyorlar arkadaş bunu şimdimi söylüyorsun girdim bütün telegram gruplarına çatır çatır paylaştım üzerine birde ban yedim nasıl bulayım şimdi ben sana onları giren girdi oradan güzelde ref kastım resmen ayıp şu yaptıkları.
saphine
Jr. Member
*

Activity: 481
Merit: 1

View Profile WWW
August 01, 2018, 02:32:40 PM

DOCK'ı ICO sürecinden beri takip ediyorum, büyük hacimli borsalara girmeye çalışıyorlardı yaklaşık 5 aydır. Binance güzel hamle olmuş. 5x getirirse güzel olur.
BuyBitcoinTR
Member
**

Activity: 196
Merit: 29

W12 – Smart contract technology for business for b

View Profile
August 01, 2018, 03:17:47 PM

DOCK'ı ICO sürecinden beri takip ediyorum, büyük hacimli borsalara girmeye çalışıyorlardı yaklaşık 5 aydır. Binance güzel hamle olmuş. 5x getirirse güzel olur.

umarım dediğiniz gibi olur ama çok ta ters zamanda girdi, altlara geçiş başladığında bir ihtimal olabilir.

Aslında icodan değil de bugun dip yapan her hangi bir coin de düzgün piyasada 3x garanti yapar gibi duruyor zaten.

wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1138

View Profile
September 03, 2018, 10:20:32 AM

bu da baya düşmüş! Circulating Supply 428.873.689 DOCK, total supply 1 milyar olmadan yukarı atmasını bekliyorum. supply miktarı-marketi ve satoshisi az durumda olan diğerleri: etherparty, chat, wepower, yoyo...Bunun avantajı binance'a gireli fazla olmaması ve henüz binance'ta hiç pumplanmaması (ilk girdiği gün hariç), ico fiyatının 4'te 1'inden az şu anki fiyatı...buralardan çok da fazla aşağıya salacağını düşünmüyorum

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
September 03, 2018, 10:40:06 AM

bu da baya düşmüş! Circulating Supply 428.873.689 DOCK, total supply 1 milyar olmadan yukarı atmasını bekliyorum. supply miktarı-marketi ve satoshisi az durumda olan diğerleri: etherparty, chat, wepower, yoyo...Bunun avantajı binance'a gireli fazla olmaması ve henüz binance'ta hiç pumplanmaması (ilk girdiği gün hariç), ico fiyatının 4'te 1'inden az şu anki fiyatı...buralardan çok da fazla aşağıya salacağını düşünmüyorum

Öyle kötü dönemlerden geçiyoruz ki, artık benim gözümde ICO fiyatı, tamamen sallamasyon ve karşılığı olmayan bir fiyat. O yüzden ona göre baz almamak lazım. Binance girmesiyle birlikte bence cüzdanda olanlar buraya çekip, gelene verebilirler. Ama eğer proje iyiyse, sonra tekrardan çıkmaya devam edecektir. Dönem olarak eskisi gibi değil, tam tersine Binance yeni giren tokenlar artık büyük risk teşkil ediyor.
macit800
Member
**

Activity: 322
Merit: 40

“The Premier Digital Asset Management Ecosystem”

View Profile WWW
September 03, 2018, 10:49:59 AM

Eskiden Binance'e eklenmesi bir projenin onemli bir yukselme yapmasini sagliyordu, fakat artik eskisi gibi degil. Dock bu projelerin onemli orneklerinden bir tanesidir.

ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
September 03, 2018, 11:05:07 AM

Benim bir tanıdığım almış maalesef çakılmış. Eskiden binanceye girenler pump yapar ya da en kotu iyi kar bırakırdı ama artık durum eskisi gibi değil. Binanceye girenler daha önce başka borsalarda yükseldiği için binance giriş olunca önceden elinde olup cuzdanda tutanlar direkt boşaltmaya geliyor.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1138

View Profile
September 03, 2018, 11:07:21 AM

Öyle kötü dönemlerden geçiyoruz ki, artık benim gözümde ICO fiyatı, tamamen sallamasyon ve karşılığı olmayan bir fiyat. O yüzden ona göre baz almamak lazım. Binance girmesiyle birlikte bence cüzdanda olanlar buraya çekip, gelene verebilirler. Ama eğer proje iyiyse, sonra tekrardan çıkmaya devam edecektir. Dönem olarak eskisi gibi değil, tam tersine Binance yeni giren tokenlar artık büyük risk teşkil ediyor.

Hocam Holo'ya bakın mesela, dip yaptı aynı dock gibi, şimdi artmaya başladı. önemli olan dip noktasını bulup girebilmek, holo ile dock'un arasında binance'a giriş tarihi açısından 6 gün oynuyor, holo 6 gün önce eklenmiş binance'a, böyle fincan-kulp formasyonu gibi çanak oluşmuş. Elbette kesin artacak diyemiyorum ama olabilir yani, zaten 7-8 milyon marketcap kalmış daha da basacaklarsa kendileri bilirler

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
exturudere
Member
**

Activity: 612

View Profile WWW
September 03, 2018, 11:08:35 AM

bir kaçan balık büyük olur hikayesi daha. Burda yazmadan önce öğrenen öğreniyor zaten. Kaynım Binance'nin Malta ofisinde çay ocağı işletiyor. Orda elemanlar tavla oynarken duymuş bana mesaj attı ama ben ciddiye almadım. Şimdi Maldivlerde viskimi yudumluyor olacaktım halbuki.
kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
September 04, 2018, 08:53:17 AM

dock  coiniçok  duydum binanceye de gireceğine göre kaliteli bir coin diyebiliriz dock coinden kaanc elde etmek or olmayabilir diye düşünüyorum.

tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
September 04, 2018, 06:41:04 PM

Takibimde olan bir coin ama şu anda piyasa hala kendine gelemedi.Sağlam bilinen coinler dışında pek bir artış yaşanmadı diğerlerinde.O yüzden biraz daha takibe devam.Tepkileri iyi ölçmek lazım.Yoksa bir girdiğinde çıkamayabilirsin belli bir süre.
blogmanya
Member
**

Activity: 364

GR

View Profile WWW
September 05, 2018, 07:08:35 AM

Yahu binancede hep dolasim sayisi yuksek ve dolayisyla ucuz coinleri listeye eklemeye basladi.  Adam akilli matrix AI Network  filan var onlari eklemiyor,  degisik degisik coinler pesinde.  Yavastan binancenin tahti sallanmaya basladi gibi zaten.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
September 05, 2018, 07:29:23 AM

Daha önce bırakın Binance'yi, Kucoin'e giren bile uçuyordu ama şu an %50-60 anca etki ediyorlar. O da kısa süreliğine, elinde bulunduranlar karını alıp çıkıyor hemen. Dock'a pek fayda sağlamamış Binance.
secondhandlark5
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 1

"JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!"

View Profile
September 05, 2018, 12:02:59 PM

Daha önce bırakın Binance'yi, Kucoin'e giren bile uçuyordu ama şu an %50-60 anca etki ediyorlar. O da kısa süreliğine, elinde bulunduranlar karını alıp çıkıyor hemen. Dock'a pek fayda sağlamamış Binance.

Aynen katiliyorum, fakat bu sadece Dock icin gecerli olan bir durum degil cogu coin icin gecerli. Piyasanin kotu durumu butun coinlarin bu sekilde gitmesini ve yukselememesini sagliyor.

🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔸🔸🔸🔸🔸🔸 [ DESICO ] A PLATFORM TO ISSUE AND TRADE SECURITY TOKENS 🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔺🔻🔺🔻🔺🔻
🔸🔺 https://www.desico.io 🔸🔺
Srkndrl83
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 8

View Profile
September 05, 2018, 12:33:07 PM

Sözlerini tutmayan is insanlar bunlar. Bu proje için çok uğraştım fakat verdikleri sözü bana karşı tutmadılar o nedenle artacağını bilsem bile bu projeye artık yatırım yapmam asla.
umut.34
Newbie
*

Activity: 43
Merit: 0

View Profile
September 06, 2018, 04:25:15 PM

Binance'a girene Bişey oluyor arkadaş anlamadım gitti degerlenir dedik ama yine havamizi aldik
CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
September 06, 2018, 04:54:06 PM

Binance’de pump olması için girdiği ilk borsanın Binance olması etkili olabilirdi fakat hem piyasanın bu günkü koşulları ve fiyatı artmış olarak Binance’ye girmiş olması sebebiyle yatırımcısını şimdilik hayal kırıklığına uğratmış götünüyor.
Kienbui
Sr. Member

Activity: 478
Merit: 250

View Profile
September 06, 2018, 05:27:19 PM

Diğer borsalardansa binance’e girmesi daha iyi her ne olursa olsun. Gerçi bundan gerçekten de kâr eden etmiştir sanırım. Ben son zamanlarda sadece geçmişte aldığım coinlerle beklediğim için arada güzel fırsat olsa bile kaçıyor.
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: