Bitcoin Forum
May 10, 2024, 08:37:04 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 [All]
  Print  
Author Topic: Merit, Dünyanın ilk davetiye ile katılabileceğiniz coini  (Read 396 times)
CoinKovala (OP)
Newbie
*

Activity: 26
Merit: 1

View Profile
July 31, 2018, 03:17:11 PM
Last edit: August 21, 2018, 08:22:08 AM by CoinKovala
Merited by enfarktus (1)

Merhaba Arkadaşlar, size henüz burda ann sayfası yapılmamış ama bayağı ilerlemiş bir coini tanıtmak istiyorum.

Öncelikle başındaki kişilerin tamamı coder, ürün tamamlanmadan pek yayınlamak istemiyorlar ve iki ortaktan biri ( https://www.modcloth.com/ kurucusu) cebinden  1 milyon dolar vererek bu işe girişiyor. Hakkında bölümü için bknz ( https://www.merit.me/about-merit/ )
github sayfasında 30k üzerinde commit bulunmakta, bir kaç aydır yakından takip ettiğim için rahatlıkla söyleyebilirim ki bu adamların kodlayamayacakları birşey yok.

Bildiğiniz üzere her Allahın günü piyasaya yeni bir coin çıkıyor, daha hızlıyız, community coiniyiz vs vs  Meriti incelediğiniz zaman göreceksiniz ki harbiden çok ilginç şeyler eklemişler, bayağı da yol kat etmişler. Aklıma gelenleri yazmaya çalışayım.

• •• Başlıkta da yazdığım üzere, Merit cüzdanını aktive etmeniz için davet edilmeniz gerekiyor. Bu yaygınlaşmanın önüne geçermi derseniz, tam tersi çok güzel ve sağlam şekilde gelişiyor. Merit davetiyeleri de coin gibi kazılarak çıkartılıyor ve aynı coin gibi bir cüzdandan diğerine aktarılabiliniyor. Hatta millet kendi arasında davetiye satıyor (1-1,5 merit arası) yani cüzdanında bu invite tokeni olmayan sizi davet etse bile sadece davetli listesine giriyorsunuz, tokensiz sizi kabul edemiyor.  cüzdandaki invite ekranı > https://ibb.co/g4Tx4T

•• Merit pow diye bildiğimiz madencilik yöntemiyle gpu ile kazınılabiliyor, bunun yanında Growth Mining adını verdiği bir madencilik de ortaya çıkardı. Pos mining yani cüzdanlarda coini beklettiğimiz zaman stake gelmesinin gelişmiş versiyonu. Bu Growth Mining de, cüzdanınızda olan coin + davet ettiğiniz yani meriti büyüttüğünüz oran gibi bir algoritma ile scorunuz belirleniyor. Her blockta 20 merit çıkartılıyor ve 13ü blocku bulana giderken 7 tanesi ise random cüzdanlara dağıtılıyor. İşte bu dağıtılan 7 meriti alan cüzdandan biri olmak için bir nevi bilet veriliyor, bu biletler ise bu skora göre dağıtılıyor. Mining pool için bknz  > https://pool.merit.me/

•• Halihazırda web, desktop light, desktop core, android ve ios app cüzdanları var, gayet aktif şekilde kullanılabiliyor. Coin gelince, gidince invite talebinde telefon uyarısı geliyor. Cüzdanlar arası 12 mnemonic dediğimiz kelimelerle geçiş yapabiliyoruz. Cüzdanlar çok şık ve kullanıcı dostu, mutlaka deneyin. ekran görüntüsü > https://ibb.co/bJXwET

•• Bu cüzdanlarla ilgili güzelliği anlatmakla bitiremem sanırım, uzun uzun adres ismi bilmenize, sağdan soldan kopyalamanıza da gerek yok. Kayıt olurken bi nick belirliyorsunuz, o nicke karşı taraf para da gönderebiliyor invite da. Sistemde olmayan bir isim girince zaten gönderim yapamıyorsunuz. Gönderdiniz, confirme olmadan iptal edebiliyorsunuz gideni, ayrıca parayı bir linke de ekleyebiliyorsunuz, adam linke basınca direk hesabına geçiyor. Siz kendiniz basarsanız linke karşı taraf basmadan, iptal oluyor.

Siteden daha fazla ayrıntılı bilgi elde edebilirsiniz, aklınıza takılan soru varsa cevaplayabilirim.
Cüzdanı yükledikten sonra davet eden kişi kısmına benim ismim kovala ile kayıt olabilirsiniz, (tek tık davetiye için https://wallet.merit.me/?invite=kovala ), bu refli falan bir link olarak değil, sisteme dahil olabilmek için davet olarak görmeniz gerekiyor. Ya da Sitenin girişinde üstte bir invite isteme buttonu eklendi, bunla discord odasındakilere invite isteyenlerin talepleri gidiyor, ordan başka kullanıcılardan invite alabilirsiniz. Tercih sizin, dikkat etmenizi tavsiye edebileceğim şey, davet bulmanız başta kola olabilir ama onlardan arkadaşımı davet edicem bir fazla token verebilir misin derseniz herkes vermek istemez

-total supply 100 milyon

discorduna  girmek isterseniz https://discord.gg/wbuA97p
bana orada da coinkovala olarak ulaşabilirsiniz.

geleceğini gördüğüm bir coin, erken girmenin çok faydası olacaktır, bir incelemenizi tavsiye ederim.  

**Edit:  Mining için bilgiyi buraya da ekleyim, Light cüzdan ile mining yapılabiliyor, minimum 2gb ekran kartı istemekte. Eğer kartları görmez ise son sürüm sürücüleri yüklemeyi ayrıca cuda 9.2 yi indirmeyi deneyin. Genelde sorun bu ikisinden kaynaklanabiliyor.
**Edit2:Şunu da ekleyim, baştaki Adil aynı zamanda eski bir esport oyuncusu, dünya turnuvasına katılıp sıralamaya girmiş birisi. Yakında bir dota takımına sponsor olacakları duyumunu aldım.
**Edit3: https://www.youtube.com/watch?v=-eL_417CYZI  ^Adil Wali speaking at Blockchain World Conference!

1715330224
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715330224
Reply with quote  #2

1715330224
Report to moderator
1715330224
Hero Member
*

Ignore
1715330224
Reply with quote  #2

1715330224
Report to moderator
1715330224
Hero Member
*

Ignore
1715330224
Reply with quote  #2

1715330224
Report to moderator
Bitcoin mining is now a specialized and very risky industry, just like gold mining. Amateur miners are unlikely to make much money, and may even lose money. Bitcoin is much more than just mining, though!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715330224
Hero Member
*

Ignore
1715330224
Reply with quote  #2

1715330224
Report to moderator
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
July 31, 2018, 03:41:07 PM

Paylaşım için teşekkürler. Sitedeki İnvite sekmesinden davet talebi yaptım ve hemen kabul edildi. Bu aşamada cüzdan da oluşturdum ama cüzdan kilidinin nasıl açılacağı konusunda bilgiye ihtiyacım var. Yardımcı olursan sevinirim.
CoinKovala (OP)
Newbie
*

View Profile
July 31, 2018, 03:52:54 PM

davet kabul edildiyse, cüzdanının sağ üst köşesinden refresh yaparsan muhtemelen kullanılabilir hale gelecektir.
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
July 31, 2018, 04:02:16 PM

Arkadaşlar çok iyi yazılımcı olabilir, güzel bir sistem kurmuş olabilirler. Ancak bu piyasada ürün %50 ise %50 de reklam kısmıdır. Kaliteli bir reklam çalışması yapılmazsa, maalesef binlerce tokendan bir tanesi olur. 
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
July 31, 2018, 04:10:35 PM

faydalı bir paylaşım olmuş teşekkür ediyoruz, işe yaracak şeylerden bahsetmiş arkadaş, bu noktada ileriye dönük olarak değerlendirebilir ama araştırması yapılmalı kesinlikle..
CoinKovala (OP)
Newbie
*

View Profile
July 31, 2018, 04:15:56 PM

Arkadaşlar çok iyi yazılımcı olabilir, güzel bir sistem kurmuş olabilirler. Ancak bu piyasada ürün %50 ise %50 de reklam kısmıdır. Kaliteli bir reklam çalışması yapılmazsa, maalesef binlerce tokendan bir tanesi olur. 

Reklam kısmının geleceğinden emin olabilirsin, başındaki Adil'in çok sağlam bağlantıları var. Şimdilik üstüne gitmiyorlar ama şurdan medya da çıkan haberleri görebilirsin https://www.merit.me/about-merit/#in-media
Ayrıca Hamburgda, Dc'de shangai daki crypto büyük toplantılarında konuşma yaptı, bu sabah video konferansında dolarla merit alabilme imkanıyla ilgili soruma, ilerde ufak bir banka alabiliriz cevabını verdi. Çok sağlam geliyorlar arkadaşlar.

twitch ile ilgili teklifime karşı > https://preview.ibb.co/cv0DTz/Untitled.jpg
konferanslardaki konuşmaların biri https://pbs.twimg.com/media/DemK0UwX4AATAKT.jpg
enfarktus
Full Member

View Profile
July 31, 2018, 04:27:41 PM

davet kabul edildiyse, cüzdanının sağ üst köşesinden refresh yaparsan muhtemelen kullanılabilir hale gelecektir.

Yanıt için teşekkürler hocam, söylediğiniz gibi yaptım ve oldu.
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
July 31, 2018, 04:47:28 PM

Araştırılmaya değer bir proje gibi görülüyor.

Söylendiği gibi ekip ve proje bu denli iyiyse, yerinde bir marketing çalışmasıyla ileride iyi yerlere gelebilir ama bu piyasada geceden sabaha her şey değişebildiği için iyi araştırıp, temkinli davranmak gerekiyor. Madenciliğe uygun olması da artı bir özellik olmuş. En kısa zamanda inceleyeceğim.
enfarktus
Full Member

View Profile
July 31, 2018, 05:05:21 PM

Lite cüzdanı indirdim, cüzdandan direkt olarak mining yapılabiliyor, şu anda deniyorum. Yalnız ekran kartını görmedi bu nedenle cpu ile kazıma başladım. Kullanmak istediğiniz çekirdek sayısını seçip, iki havuzdan birini tercih ederek kolay bir şekilde mining yapılabiliyor.
CoinKovala (OP)
Newbie
*

View Profile
July 31, 2018, 05:15:44 PM

Lite cüzdanı indirdim, cüzdandan direkt olarak mining yapılabiliyor, şu anda deniyorum. Yalnız ekran kartını görmedi bu nedenle cpu ile kazıma başladım. Kullanmak istediğiniz çekirdek sayısını seçip, iki havuzdan birini tercih ederek kolay bir şekilde mining yapılabiliyor.

şuan gpu mining yoğun olduğu için cpu ile share bulman zor olabilir. En az 2gb ekran kartı istiyor, eğer yeterli bir kartın varsa son sürüm sürücüleri indirip üstüne cuda 9.2 yi de yüklemen gerekmekte.
genelde kartı göremeyenler sorunu bu ikisi ile çözüyorlar
enfarktus
Full Member

View Profile
July 31, 2018, 05:30:29 PM

Güncellemeleri indiriyorum bir de öyle deneyelim bakalım. Sistemdeki Gpu 4 gb hafızaya sahip. Mininge bulaşmayı düşünmüyorum zaten, amacım sadece denemek. Güncellemeleri yükleyince sonucu buradan paylaşırım.
BuyBitcoinTR
Member
**

Activity: 196

W12 – Smart contract technology for business for b

View Profile
July 31, 2018, 06:05:27 PM

Davetiye ile katıldık güzel de bu coini nereden nasıl alırırz, sadece mining  ile mi edinebiliyoruz?

CoinKovala (OP)
Newbie
*

View Profile
July 31, 2018, 06:22:46 PM

Davetiye ile katıldık güzel de bu coini nereden nasıl alırırz, sadece mining  ile mi edinebiliyoruz?

• şuan en hızlı discord da trade kanalında ( şuradan > https://discord.gg/6QyJRzN ) alabilirsiniz. Escrow kullanmanızı tavsiye ederim, super community olanlardan yardım isteyebilirsiniz.

yukarda bahsettiğim gibi https://market.merit.me/ adresinden de cüzdanınızı bağlayarak alabilirsiniz, ben iki kere başarılı bir şekilde aldım. Mantığı satıcılar meritleri koyuyor escrow botuna, alıcılarda alacaklarını seçince bot karşı tarafın btc adresini size veriyor. Btc gönderdikten sonra txi sisteme giriyorsunuz, otomatik merit cüzdanınıza düşüyor. 5 gün önce falan yayına çıktı, şuan geri bildirimlerle v2i çıkarıcaklar çok kısa bir süre içerisinde. 
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
July 31, 2018, 06:27:05 PM

Bi an forumun meritiyle uğraşanlar token çıkardı diye düşünmüştüm Cheesy

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
BuyBitcoinTR
Member
**

View Profile
July 31, 2018, 06:31:41 PM

Bi an forumun meritiyle uğraşanlar token çıkardı diye düşünmüştüm Cheesy

Aldığımız meritler işlenmiyor transfer edilebiliyor olsaydı merit ilk çıktığında ben de böyle bir şey düşünmüştüm ama olmuyor maalesef.

cryptobaro
Full Member

Activity: 1120
Merit: 200

Turkish Translator

View Profile
July 31, 2018, 06:44:38 PM

500 dolar fazla verip adam gibi site yapsalardı keşke Smiley o ne öyle paintten yapmışlar

1881 - 193∞
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
July 31, 2018, 06:45:57 PM

paylaşım için çok teşekkürler, çok da detaylı açıklayıcı olmuş, arkadaşın yorumuna da %100 katılıyorum, reklam olmazsa, silinir gider, şu ara piyasa son derece tırt ve pırt olduğundan katılmayacağım, kaç aydır tüm emeklerim çöp ne yazık ki. inşallah sizin yüzünüzü güldürür.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
hisarardi
Member
**

Merit: 12

View Profile
July 31, 2018, 06:55:31 PM
Merited by BuyBitcoinTR (1)

Bende merit dağıtıyorlar zannettim. Öyle kritik bir noktada yım ki 1 merite member olacağım. Başlığı görünce fena heyecanlandım   Grin Grin Grin

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
BuyBitcoinTR
Member
**

View Profile
July 31, 2018, 08:13:04 PM
Merited by hisarardi (1)

Bende merit dağıtıyorlar zannettim. Öyle kritik bir noktada yım ki 1 merite member olacağım. Başlığı görünce fena heyecanlandım   Grin Grin Grin

Hadi hayırlı olsun, ben full olamam ama sen member ol.

Bu arada beni full yapacak olan olursa da hayır demem Smiley

hisarardi
Member
**

View Profile
July 31, 2018, 08:28:31 PM

Bende merit dağıtıyorlar zannettim. Öyle kritik bir noktada yım ki 1 merite member olacağım. Başlığı görünce fena heyecanlandım   Grin Grin Grin

Hadi hayırlı olsun, ben full olamam ama sen member ol.

Bu arada beni full yapacak olan olursa da hayır demem Smiley

hocam çok teşekkür ederim. sayenizde member olabildik. yoksa mümkün değil. Allah razı olsun. bereketli kazançlar dilerim.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
mercinek344
Newbie
*

Activity: 97
Merit: 0

View Profile
July 31, 2018, 09:04:50 PM

Şuana kadar karşılaştığım en ilginç coinlerden biri ileride iş yapabilir mining yapmak için başvurdum bende adamlar boş değil onu hissettirdiler bana  Smiley
CoinKovala (OP)
Newbie
*

View Profile
August 02, 2018, 04:50:22 PM

Dota dünya kupasında yarışan VGJ takımına sponsor oldular. Geçen sene 11 milyon izleyicisi vardı bu turnuvanın.

"Exciting news! We think esports and crypto are a great match; we've teamed up with VGJ for The International 8 Dota 2 championships and will be sponsoring their two teams, VGJ Thunder and VGJ Storm!

VGJ is owned by NBA star Jeremy Lin and we're thrilled to have the chance to bring the crypto and esports communities closer together alongside such an amazing athlete and fantastic team.  You'll see our logo on their livestream and on their jerseys during the tournament, so be sure to keep an eye out. You can learn more about VGJ here: https://teamvgj.co/about/ "

WeAreSoSory
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
August 02, 2018, 05:17:39 PM

Merit yazısını gördüğüm an aklıma ilk gelen forum merit sistemi oldu. Çok garip bir coin. Biraz inceledim ama çok da başarılı olabilecek bir proje olduğuna inanmıyorum.
Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
August 04, 2018, 10:14:28 AM

4 çekirdekli i7 işlemciyle denemek için 24 saat açık bıraktım. 0.00'da sabit hala kullanılabilir balance. Ayrıca kapatıp baştan açınca total graph kısmı sıfırlanıyor. 0.70/s gösteriyordu ama bir adeti geçtim 0.01 adet bile kazamadık. Yeni çıkan bir coinde normal değil bu . Sanırım ben yanlış birşeyler yapıyorum.

CoinKovala (OP)
Newbie
*

View Profile
August 21, 2018, 08:22:34 AM

4 çekirdekli i7 işlemciyle denemek için 24 saat açık bıraktım. 0.00'da sabit hala kullanılabilir balance. Ayrıca kapatıp baştan açınca total graph kısmı sıfırlanıyor. 0.70/s gösteriyordu ama bir adeti geçtim 0.01 adet bile kazamadık. Yeni çıkan bir coinde normal değil bu . Sanırım ben yanlış birşeyler yapıyorum.
Gpu mine başladığından beri cpu ile kazmak çok zorlaştı. Bugün icemining ile yiimp pool da açıldı.
nrttngnbz
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile WWW
August 21, 2018, 03:48:06 PM

Davetiye ile katılmanın nasıl bir artısı olabilir ki? Zaten anlayabildiğim kadarıyla davetiye kısmı da formaliteden sadece farklı görünmek için yapılmış bir şey.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
August 21, 2018, 04:33:11 PM

Herşeyin bir ilki olduğu gibi buda davetiye ile ico'ya katılma coini yani aslında biraz saçma buldum ne yani ref ile icoya giren ile davetiye ile giren aynı şey değilmi diyorsunuz.

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
Jhonkar
Member
**

Activity: 522
Merit: 13

View Profile
August 21, 2018, 06:59:09 PM

forumun merit sisteminden ne fayda gördük ki bundan bi fayda görelim. şaka bir yana anladığım kadarıyla kazanması biraz sıkıntılı bir tokene benziyor.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
August 21, 2018, 07:15:03 PM

Baba sırf ismi merit diye bile yatırım yapmam buna  Grin belimizi büktü meret malumunuz. Elbette ciddi değilim . Teşekkürler detaylı anlatımınız için

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
eskalb
Jr. Member
*

View Profile WWW
August 21, 2018, 07:21:34 PM

Davetiye kısmı formalite gibi görünse de yeni bir soluk getirmiş bu piyasanın insanı sever böyle şeyleri. Açıkçası ilgimi çekti bilgilendirme için teşekkürler.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
August 21, 2018, 07:24:30 PM

Cidden neden böyle bir coine mi artık icoya mı insan neden yatırım yapsın ki gereksiz bir şey gibi arkadaşların dediği gibi ismi insanın soğumasını sağlar sadece
unpredictable72
Jr. Member
*

Activity: 127

View Profile WWW
August 21, 2018, 08:52:02 PM

Girdik eyvallah başkalarınıda invite ettik ama onaylayacak coin yok nasıl yapacaz şimdi.Mining zaten kazandırmaz  ekran kartı dandik.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
ElmasKafa
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

View Profile
August 21, 2018, 09:49:51 PM

Adamların projesi gerçekten iyi ancak PR calısmalarına birazcık daha fazla eğilmeleri gerektiği düşüncesindeyim. Biraz daha fazla destek olmazlarsa işleri zor.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
August 21, 2018, 11:37:49 PM

bende isim olarak bitcointalk dan ilham aldıklarını düşünüyorum. forumdaki merit olayı gerçekten çok can sıkıcı bir duruma soktu bizi. umarım bu tokende yatırımcısını aynı sıkıntılılara sokmaz Smiley
LoveFooL
Member
**

Activity: 476

View Profile
August 21, 2018, 11:39:41 PM

isim olarak nereden ilham aldıklarını bilmem ama proje olarak ve ekip olarak gayet iyi duruyorular. ama ne olursa olsun bu ayı döneminin bittiğine emin olmadan hiç birşeye yatırım yapacak durumda değilim maalesef.
chemist35
Member
**

Activity: 924
Merit: 36

★777Coin.com★ Fun BTC Casino!

View Profile
August 22, 2018, 06:20:37 AM

bilgilendirmeler için teşekkürler dostum. güzel paylaşım olmuş en azından forumdan bir çok kişinin faydalanabileceği kesin. boş konular arasında biraz daha yukarıya çıkması için upladım resmen  Grin

vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
August 22, 2018, 08:18:09 AM

Merit diye projemi çıkmış Smiley O token den alana Bitcointalk'da merit veriyorlar mı? Bence efsane bir yatırım olurdu. Hardcap de garanti olurdu Smiley
Pages: 1 2 [All]
  Print  

Jump to: