Bitcoin Forum
May 29, 2024, 12:38:43 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: BTC = 1 MİLLİON DOLLARS nasıl olacak  (Read 495 times)
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
August 05, 2018, 08:16:35 AM

konu bitcoin olunca, her türlü fiyat tatminine  açık olmak laım, tamamen sıfırdan çıkan birşey bugünki değerine ulaştıysa daha fazlasıda pek tabiki mümkündür.
bitcoinde ilk olmanın dayanılmaz cazibesi var. bence 1 bitcoin atıp kenarda bekletmek kimseye bişey kaybettirmez. ya tutarsa misali i düşüncesi bile güzel bu tahminlerin
mestulum
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile
August 05, 2018, 08:32:41 AM

1 milyon dolar oluncaya kadar aradan geçebilecek tahmini yıl aklınızda var mı? fiyattan daha ziyade bitcoin fiyatındaki yeni rekorlar ile hackerların her geçen gün artan saldırıları ve ülkelerin de kripto paralara daha fazla düzenleme getirme isteklerini göz önünde bulundurmalı. günlük yaşıyoruz. yarın pat diye karşımıza ne çıkacak bilmiyoruz.
cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 1

View Profile WWW
August 05, 2018, 12:04:25 PM

Daha çok kişiye ulaştığında ne olduğunu anlamadan 1 milyon dolar olur burada sıkıntı yok. Ama stabilleşmesi oralarda olmayabilir. 10 bin dolarda da stabil hale gelebilir.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
boram16
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
August 05, 2018, 09:30:45 PM

Geçtiğimiz yıllar da fiyatında patlama  yapması ve hızlı yükselişi bana bu düşünceyi mümkün kılıyordu fakat şuan ki fiyatı bir milyona çok uzak durduğunu gösteriyor bana

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Payitaht
Member
**

View Profile
August 05, 2018, 10:18:39 PM

Dolaşım hızı bu kadar yüksek olan somut olmayan ve halkların somut olmayan nesneye verdiği değer ortada iken, gidipte Bitcoinin dünya rezervindeki sahip olacağı parayı %40-45 lere cıkarma hayalden öte bir yaklasım olarak görüyorum.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Payitaht
Member
**

View Profile
August 05, 2018, 10:22:32 PM

Bitcoin, bitcoin olalı böyle eziyet etmedi yatırımcısına ,artık bende bitcoinin 1 milyon dolar olma ihtimalini .milyonda bir ihtimal olarak görenlerdenim ,zaten milyonu geçtik 20 bin dolar olsa şükredecez.
20 bin dolar olsa sükrediceğiz derken bu işi baya bir yokuşa sürüklemiş oluyor aslında. Bizler 1 milyona inanmayan ama er yada geç 20 bini geçeceğini inananlardanız.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
August 06, 2018, 04:51:27 PM

yani şuna kendini gerçekten inandırıyorsan kullandığın maddeyi de açıklaman gerekecek bize.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
unpredictable72
Jr. Member
*

Activity: 127
Merit: 2

View Profile WWW
August 06, 2018, 06:35:49 PM

sistem benimsemedi btcyi henüz.Sistem  kucaklarsa sen amazon,alibaba,yemek firmaları gibi yerlerden alışveriş için kullanabilirsen  olabilir.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
pikiditor
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
August 07, 2018, 06:35:06 AM

20,000 doları geçmekte zorlanan bir btc karşımızda duruyor. 1 milyon dolar lafını çok okudum. böyle haberler piyasada pump etkisi yapmıyor. etf işlemlerine kadar bence zorlanma devam edecek. 10 bin dolar psikolojik bir direnç. onun aşılması hemen 20,000 hayali kurulacağı anlamına da gelmiyor. önünde daha çok engel var ve ben seneye bugünler hala 20,000 dolar altında olabileceğimizi bile düşünüyorum.
cerezcikansiz
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile WWW
August 07, 2018, 06:40:40 AM

Henüz kesin konuşmak için erken. Bitcoin her şey de olabilir hiçbir şey de. Hayal etmek güzeldir ama beklentileri doğru oluşturmak gerekir yoksa hayal kırıklığı büyük olur.
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
August 07, 2018, 01:11:30 PM

güzel bir anlatım olmuş fikrinize sağlık hocam ama tabi bu dediğinizde püf nokta varsayımlar üzerine olması ve de zaman diliminin çok uzun olması onun dışında ihtimali olan bir düşünce.
Bilgent
Member
**

Activity: 518
Merit: 13

View Profile
August 07, 2018, 06:29:58 PM

onu bunu bilmem ama bitcoin bi yükselsin de kaç olursa olsun abi bıktık bu 6-8 aralığından yeter gına geldi resmen.

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
by24
Member
**

Activity: 238

View Profile
August 07, 2018, 09:33:27 PM

1 milyon dolarda falan gözüm yok benim açıkçası. 100 bin doları görse bile fazlasıyla yeter benim için. Hiçbir zaman 1 milyon olur düşüncesinde olmadım bundan sonra da olmam herhalde.
buietaw
Member
**

Activity: 140

View Profile
August 07, 2018, 09:34:35 PM

Valla bu gidişle zor olacak. baksana piyasalara yine yerle yeksan oldu bir haberle. Arkadaş ne uğraştılar şu bitcoinle.

█ █                 TheFeniks     │    New Fair App                 █ █
|   LightPaper   |      TWITTER     |     BSCSCAN    |
 We are building a completely decentralized, user-oriented, new social platform. We will use the power we get from the community for the community again.  
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
August 09, 2018, 08:47:04 AM

beklentiler aşama aşama oluşturulmalı. yani 10 bin doları geçemeyen bitcoin önümüzde dururken 1 milyon konuşmak abartılı. ayrıca 3000 dolara gelirse ne olacak? öyle olmaz olmaz demeyin. ether 200 dolara yolu açıldı. bu şartlarda icolara nasıl yatırım yapılıyor anlamıyorum.

fullypak
Legendary
*

Activity: 1456
Merit: 1005

View Profile
August 12, 2018, 07:56:33 AM

Zaten icolara yatırım yapanlar private yatırımcılar, onlar özel şartlarda anlaşma yaparak parayı geri alma anlaşması ile yatırım yapıyor. Normal olarak alım yapan bireysel yatırımcı topun ağzında kalacak. Zararı kurtarmanın uzun vadeli olduğu ortada.
jasernity
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 4

View Profile WWW
August 14, 2018, 01:26:46 PM

icolara katılımın azalması, etf onayının ardından bu gibi çok sayıda özellikle kurumsal bazdaki yatırımcıların piyasaya iştirakinin artması lazım. 1 milyon dolar için bence daha akla gelmedik gelişmeler yaşanmalı.

traveler  |  Travel more. Pay less! Get more out of your travel.
An innovative crypto-friendly discount travel aggregation platform
Allonee
Member
**

Activity: 392

View Profile
August 14, 2018, 01:28:25 PM

Başlığı yanlış zamanda açmışsınız şu an herkes öldük bittik modunda. 15-20 bin dolar civarında gezinirken açsaydınız 1 milyon dolar az derdi herkes.
mamiko
Member
**

Activity: 294

View Profile
August 14, 2018, 02:48:00 PM

1milyon dolar olması çok zor benim düşünceme göre 2-3 yıla yarılanma olacak onda bile 1milyon doların yanına yaklaşamaz bile.

aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
August 15, 2018, 12:43:07 PM

Bitcoinin dinamizmi karşısında her çeşit fikir beyanı olabilir. Çakılacak diyenede uçacak diyenede şaşırmıyorum. Bitcoin bu yılı 100k cıvarında kapatırsa 1 milyon dolar şaka olmaktan çıkar.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: