Bitcoin Forum
April 23, 2024, 04:19:51 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: [ALDiyo ICO] İlk Yerli Türkçe ICO Platformu  (Read 282 times)
ALdiyo-Official (OP)
Newbie
*

Activity: 34
Merit: 0

View Profile WWW
August 22, 2018, 04:27:29 PM
Last edit: September 03, 2018, 04:55:09 PM by ALdiyo-Official

ALdiyo ya bayramda tatil yok.

Hiç bir şartsız 200 ALD dağıtımımız devam ediyor. Detaylı Bilgi için tıklayınız

Herkese mutlu bayramlar

Telegram Grubumuz

ICO Tanıtım Sitemiz

Misyon Bildirgemiz

“Kaçırırsan Karışmam”

Bitcointalk forumundaki ALDiyo ICO ile ilgili diğer gönderileri ve kullanıcıların yorumları ile ALdiyo’nun cevaplarını incelemek isterseniz :
1- https://bitcointalk.org/index.php?topic=4818785.0
2- https://bitcointalk.org/index.php?topic=4855506.0

Even in the event that an attacker gains more than 50% of the network's computational power, only transactions sent by the attacker could be reversed or double-spent. The network would not be destroyed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
August 22, 2018, 05:55:45 PM

Site tasarım olarak gayet guzel olmus yakından ınceleyecegım umarım detaylı olarak yansıtırsınız başarılarınızın devamını dilerim...
ALdiyo-Official (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
August 23, 2018, 11:22:05 AM

Site tasarım olarak gayet guzel olmus yakından ınceleyecegım umarım detaylı olarak yansıtırsınız başarılarınızın devamını dilerim...

Güzel görüşleriniz için çok teşekkürler. Topluma faydalı özel bir çalışma yapma gayretimiz var. İnşallah başarıyla sonuçlandıracağız. Sevgilerimizle

http://ico.aldiyo.com

ALdiyo-Official (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
August 27, 2018, 02:56:19 PM

Dünyadaki tek Türkçe ICO ve %100 Türk Coin

ALD COIN

ŞAŞIRTMAYA DEVAM EDİYOR

200 ALD COIN
ŞARTSIZ HEDİYE

Dünyada ilk defa tamamı Türkçe hazırlanmış ilk ve tek Türk projesi olan ALDiyo ICO’dan
MÜTHİŞ TANITIM FIRSATI

%70’i tamamlanmış Türkiye’de faaliyete geçecek yüksek potansiyele sahip gerçek bir proje üzerine inşa edilmiş ALDiyo ICO platformu, Bitcointalk kullanıcılarına özel, hiçbir şart sunmadan Airdrop hediyesi olan 200 ALD (~7 $) gönderiyor.
İster tanıtım sitemizdeki formu doldurun, ister doldurmayın, ister herhangi bir sosyal medya hesabımızı takip edin ister etmeyin 200 ALD Coin’inizi cüzdanınıza gönderiyoruz.

Bütün yapmanız gereken alttaki Telegram grubumuza giderek ERC20 tokenlerini destekleyen bir cüzdan adresi bırakmak. (Örn: MyEtherWallet, Metamask, Mist, Parity, EthereumWallet, imToken vs gibi). Her şey bu kadar basit. 200 ALD Coin’iniz 2-6 saat arasında cüzdanınıza gelecektir.

1-Bir cüzdana bir kez gönderim yapılır, aynı profil sahibi farklı cüzdan adresleri göndererek birden fazla kez hediye Coin talep edebilir,
2-Borsa cüzdan adresi göndermeyiniz, tokenleriniz elinize geçmez,
3-Tokenleriniz 1-6 saat arası cüzdanınıza gönderilmiş olacaktır,
4-Tokenlerin gönderildiğine dair grupta bir bilgilendirme mesajı alacaksınız,
5-Tokenlerin cüzdanınıza nasıl ekleneceğini bilmiyorsanız, sitemizdeki ve misyon-bildirgemizdeki detaylı açıklamaları okuyunuz.

ICO 1. ETAP 1 EKİM 2018’DE BAŞLIYOR

Telegram Grubumuz

ICO Tanıtım Sitemiz

Misyon Bildirgemiz

“Kaçırırsan Karışmam”

Bitcointalk forumundaki ALDiyo ICO ile ilgili diğer gönderileri ve kullanıcıların yorumları ile ALdiyo’nun cevaplarını incelemek isterseniz :

ALdiyo-Official (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
September 02, 2018, 08:47:13 AM

AIRDROP çalışmamızda 1 ayı tamamladık.

Hedeflediğimiz Airdrop Katılımcı sayısının % 34'üne ulaştık. Bunu gene de önemli bir başarı olarak görüyoruz. Bize inanan ve destek veren değerli katılımcılarımıza çok teşekkür ederiz.

AIRDROP 1 ay daha 30.09.2018 tarihine kadar devam edecek. Sadece Telegram Grubumuza cüzdan adresinizi vererek başka hiç bir şartsız 200 ALD kazanabilmek için sizleri Telegram Grubumuza bekliyoruz. 

Detaylı Bilgi için tıklayınız

Herkese mutlu bir Eylül Ayı dileriz

Telegram Grubumuz

ICO Tanıtım Sitemiz

Misyon Bildirgemiz

“Kaçırırsan Karışmam”

muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
September 02, 2018, 11:49:21 AM

Yani nereden bakarsam bakayım SCAM olduğunu düşündüren bir proje. Arkasında neler döndüğünü görmek incelemek lazım. Başlığa inatla şunu yaptık bunu yaptık deseler de bu amatör tarzı site ile ileri gitmeleri çok mâkul değil. Eğer gerçekten dikkate alınması beklenen bir proje ise (düşündüğümün aksine) acilen bir web tasarımı yapılması gerekir. Bu web sitesi ile dünyaya rezil oluruz. Ne fontlar olmuş ne grafikler yerine oturmuş. Bu kadarını hiç bir web tasarım bilgim olmadan bende yaparım. Ülkemizin bu işe el atması gerekli derken ciddi bir şeylerden bahsediyorduk. Eğer gerçekten bu proje elle tutulur bir şeyse gerçekten acil müdahale lazım ele güne rezil olucaz.

Yani "destek ol, sahip çık" veya "kaçırırsan karışmam" gibi söylemler hangi marketing felsefesi ile yapıldı bilmiyorum ama okuduğumda sadece gülesim geliyor.
ALdiyo-Official (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
September 02, 2018, 02:54:52 PM

Yani nereden bakarsam bakayım SCAM olduğunu düşündüren bir proje. Arkasında neler döndüğünü görmek incelemek lazım. Başlığa inatla şunu yaptık bunu yaptık deseler de bu amatör tarzı site ile ileri gitmeleri çok mâkul değil. Eğer gerçekten dikkate alınması beklenen bir proje ise (düşündüğümün aksine) acilen bir web tasarımı yapılması gerekir. Bu web sitesi ile dünyaya rezil oluruz. Ne fontlar olmuş ne grafikler yerine oturmuş. Bu kadarını hiç bir web tasarım bilgim olmadan bende yaparım. Ülkemizin bu işe el atması gerekli derken ciddi bir şeylerden bahsediyorduk. Eğer gerçekten bu proje elle tutulur bir şeyse gerçekten acil müdahale lazım ele güne rezil olucaz.

Yani "destek ol, sahip çık" veya "kaçırırsan karışmam" gibi söylemler hangi marketing felsefesi ile yapıldı bilmiyorum ama okuduğumda sadece gülesim geliyor.

Haksız eleştiri de içerse zahmet edip yazmışsınız, biz de cevap verelim.

Öncelikle bu projenin neresi SCAM olduğunu düşündürdü size anlayamadım. Net adresi belli, telefonu ulaşılabilir, mali kayıtları yapılmış, projesini 50 sayfa anlatmış ve %70’ini tamamlamış bir proje size bunu düşündürüyorsa yabancı ICO’lara yatırım yapanların vah haline demek lazım. En son incelediğim 10 ICO’dan 6’sının Contact bilgilerinde sadece Singapore ya da Korea yazıyor. Ve insanlar deli gibi bunların hakkında yorum yapıyorlar. Asıl komik olan durum bu bence.

Web tasarımımız full responsive’dir. Ancak ilk etapta bazı tarayıcılarda ve çözünürlüklerde farklı gözükmesi önlenemez. Bunlar zamanla ve uyarıyla düzeltilecek şeylerdir. Web Mobil için ayrı bir çalışma yapmadık. Eğer mobil cihazdan görüntülüyorsanız bazı hatalar oluşabilir. Biz onlarca masaüstü tarayıcıda kullandık herhangi bir sorun göremedik. Bunlar 5 dakikalık işler, hiç önemli bulmuyoruz. Bu kadarını yapabiliyorsanız ele güne rezil olmayacağımız bir proje de sizden bekleriz. Bizim destekleyeceğimizden emin olabilirsiniz.

Şunu da belirtelim ki bizim projemiz ilk etapta ulusal bir proje olarak çalışacaktır. Zaten uluslar arası düşünseydik ICO çalışmasını da İngilizce ve başka dillerde yapardık. O yüzden ele güne rezil olmayız merak etmeyin. Biz acil bir müdahale göremiyoruz, sizin bir bilginiz varsa önerilerinizi bekleriz.

Yakın gelecekte çok sık kullanacağınız “Kaçırırsan Karışmam” mottosu son dönemin en başarılı marketing ürünü olacaktır. Ana amacı olan, mesajını verirken biraz da tebessüm ettirebilme gücünü size de gösterebildiğine göre şimdiden başarılı olmaya başlamış demek ki

Sevgilerimizle

ALD Coin ve aldiyo.com sitesi ile ilgili detaylı bilgileri http://ico.aldiyo.com sitesinde ve Misyonumuz adlı belgede bulabilirsiniz.

“Kaçırırsan Karışmam”

temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
September 03, 2018, 03:51:25 PM

ben de diyorum  bu projeyi hatırlıyorum . bir kaç ay önce bir yorum yazmıştım. site bozuk resimler ilk okul cocuğunun paintte yaptığı dizaynlar gibi diye site baktım . hiç istiflerini bozmanışlar.
bravo diyorum böyle yatırım alırlarsa alkışlamak lazım. airdropla topluluk yaratmaya çalışmak sadece tr değil globalde de yapmanızlazım . yada siktiredin bence boşuna burada gezmeyeyin ozmanda demiştim zaten aynısını facebook twitterdan falan aranın buradan iş çıkmaz.
ALdiyo-Official (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
September 03, 2018, 04:59:20 PM

ben de diyorum  bu projeyi hatırlıyorum . bir kaç ay önce bir yorum yazmıştım. site bozuk resimler ilk okul cocuğunun paintte yaptığı dizaynlar gibi diye site baktım . hiç istiflerini bozmanışlar.
bravo diyorum böyle yatırım alırlarsa alkışlamak lazım. airdropla topluluk yaratmaya çalışmak sadece tr değil globalde de yapmanızlazım . yada siktiredin bence boşuna burada gezmeyeyin ozmanda demiştim zaten aynısını facebook twitterdan falan aranın buradan iş çıkmaz.

Evet iyi hatırladınız. O proje başarıyla devam ediyor. İnşallah bir gün sizi de alkışlatırız. (Gerisi cevap verilecek boyutta değil, kusura bakmayın) Sevgilerimizle

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ICO Tanıtım Sitemiz

“Kaçırırsan Karışmam”

ALdiyo-Official (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
September 14, 2018, 05:06:27 PM

AIRDROP çalışmamızda 45 günü tamamladık.

Hedeflediğimiz Airdrop Katılımcı sayısının % 42'sine ulaştık. Bunu önemli bir başarı olarak görüyoruz. Bize inanan ve destek veren değerli katılımcılarımıza çok teşekkür ederiz.

AIRDROP 15 gün daha 30.09.2018 tarihine kadar devam edecek. Sadece Telegram Grubumuza cüzdan adresinizi vererek başka hiç bir şartsız 200 ALD kazanabilmek için sizleri Telegram Grubumuza bekliyoruz.  

Detaylı Bilgi için tıklayınız

Telegram Grubumuz

ICO Tanıtım Sitemiz

Misyon Bildirgemiz

“Kaçırırsan Karışmam”

ALdiyo-Official (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
October 03, 2018, 01:09:23 PM

Dünyadaki tek Türkçe ICO ve %100 Türk Coin

ALD COIN

YOLUNA PLANLANAN ŞEKİLDE DEVAM EDİYOR

ICO 1.ETAP BAŞLADI
ICO ÖZEL (TOPTAN) ETAP BAŞLADI

“Kaçırırsan Karışmam”

Dünyada ilk defa tamamı Türkçe hazırlanmış ilk ve tek Türk projesi olan ALDiyo ICO’da
ÇİFTE FIRSATI KAÇIRMA

* ICO süresince 1 ETH = 600 USD olarak kabul edilecektir,
* ICO süresince 1 BTC = 7500 USD olarak kabul edilecektir.

ICO 1.ETAP
1 ALD = 0.00003802 ETH
1 ALD = 0.02281 USD
+ %8 BONUS
En az yatırım miktarı = 0.01 ETH (~ 6 USD)
En fazla yatırım miktarı = 1.00 ETH (~ 600 USD)

ICO ÖZEL (TOPTAN) ETAP
1 ALD = 0.00004667 ETH
1 ALD = 0.028 USD
+ %10 BONUS
Fix yatırım miktarı = 11.67 ETH (~ 7000 USD)

En ucuz fiyatla yatırım fırsatını yakalamak için son gün : 30.11.2018

1-Lütfen sitedeki kuralları dikkatlice okuyunuz,
2-Tokenler ETH gelen adrese otomatik olarak gönderilir, bu yüzden borsa cüzdanı adresi göndermediğinize ve ERC20 destekleyen cüzdan adresinizi doğru yazdığınıza mutlaka emin olunuz. Bir hata olması durumunda ALD Coinleriniz yanlış adrese gidebilir ve geri alınabilmesi mümkün değildir,
4-Yatırım sonrası Standart ya da KYC/AML Formu doldurulması yatırımcının isteğine bırakılmıştır,
5-Tokenlerin cüzdanınıza nasıl ekleneceğini bilmiyorsanız, sitemizdeki ve misyon-bildirgemizdeki detaylı açıklamaları okuyunuz.

Telegram Grubumuz

ICO Tanıtım Sitemiz

Misyon Bildirgemiz

1- https://bitcointalk.org/index.php?topic=4855506.0
2- https://bitcointalk.org/index.php?topic=4878776.0

dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 05, 2018, 01:59:57 PM

Türklerin böyle gerçek girişimler yapmaları çok iyi birşey bence.Sektörde ufak ufak yer almak lazım.
Başarılı olmak veya olmamak önemli değil ortaya bişeyler koyabilmek değerli olan.
cryptobaro
Full Member

Activity: 1120
Merit: 200

Turkish Translator

View Profile
October 05, 2018, 07:49:18 PM

Hocam girişim olarak güzel fakat naçizane önerim sitedeki görsel bugları düzeltseniz çok iyi olur yazılar üst üste kaymış vs, başarılar

1881 - 193∞
ALdiyo-Official (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
October 06, 2018, 07:19:36 PM

Türklerin böyle gerçek girişimler yapmaları çok iyi birşey bence.Sektörde ufak ufak yer almak lazım.
Başarılı olmak veya olmamak önemli değil ortaya bişeyler koyabilmek değerli olan.

Tespitiniz ve yorumunuz ülkemiz için de, bu tür girişimler için de çok değerli ve önemlidir. Bütün girişimci arkadaşlarımız negatif yorumlar yerine bu tarz düşünceleri kendilerine rehber edinerek teşvik edilmeye layıktır. Teşekkürler
ALdiyo-Official (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
October 06, 2018, 07:21:30 PM

Hocam girişim olarak güzel fakat naçizane önerim sitedeki görsel bugları düzeltseniz çok iyi olur yazılar üst üste kaymış vs, başarılar

Beğeniniz için çok teşekkürler. Aslında bir çok platformda kontrol edilmesine rağmen daha sonra sanıyoruz bir css hatası oluşmuş. Derhal kontrol edilerek düzenleme yapılacaktır. Uyarınız için de ayrı bir teşekkür daha
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: