Bitcoin Forum
September 23, 2018, 05:34:37 AM *
News: ♦♦ New info! Bitcoin Core users absolutely must upgrade to previously-announced 0.16.3 [Torrent]. All Bitcoin users should temporarily trust confirmations slightly less. More info.
 
   Home   Help Search Donate Login Register  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: MOON BOT - TERMINAL DLA HANDLU NA GIEŁDZIE KRYPTOWALUT Bittrex i Binance  (Read 146 times)
Cho Guevara
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 27
Merit: 0


View Profile
August 07, 2018, 04:19:34 PM
 #1

    MOON BOT - TERMINAL DLA HANDLU NA GIEŁDZIE KRYPTOWALUT Bittrex i Binance (która zajmuje obecnie wiodącą pozycję w zakresie handlu kryptowalutami)
    
      Cześć wszystkim miłośnikam kryptowaluty.
  W tym artykule mówi się o bot-terminalu Moon bot, o głównych cechach i zaletach bota, a także pozwoli Wam zaoszczędzić czas i pieniądze (ponieważ testowałem (przejrzałem) wiele różnych botów i wybrał właśnie ten wyjątkowy produkt).
  Nawet teraz, gdy Bitcoin gwałtownie spada, za pomocą tego narzędzia będziecie mieć szansę zarobienia dobrych pieniędzy.
https://imgur.com/85a8wGV
https://imgur.com/SYE0XHA  
  
   Moon Bot to terminal Bot, który znacznie rozszerzy Wasze możliwości, i jest to jedna z tych rzeczy, do których szybko się przyzwyczaisz, a potem zastanawiasz się, jak przez cały ten czas byłeś bez niej. Pierwsze wersje programu zostały opracowane do handlu na pampach (i miał wielki sukces), później funkcjonalność terminalu zwiększyła się o rząd wielkości: handel za pomocą sygnałów, wdrażanie strategii z oczekującymi zleceniami, ręczny handel poprzez scalping na dowolnej parze do BTC, USDT, ETH (pary do USDT, ETH tylko w PRO wersji). Obecna wersja działa z Bittrex i Binance. Aplikacja dla Windows x64.
 główne okno bota
https://imgur.com/rFezXAC
  
  Zespół programistów stale go poprawia (aktualizacje są wydawane kilka razy w tygodniu) i prawie natychmiast rozwiązuje problemy (jeśli takie się pojawią). I choć bot-terminal jest stosunkowo młody - ma tylko 1 rok, ale ma pozytywną społeczność, która rośnie w oczach, co samo w sobie mówi o jego popularności i znaczeniu. Możecie sami się przekonać, w tym celu połączcie się z Telegram kanałami, linki do których zostanę poniżej. Podstawowe informacje o ustawieniach i opisach parametrów moon bota są dostępne w języku rosyjskim i angielskim na stronie programisty i w sekcji pomocy w samej aplikacji (radzę szczegółowo przestudiować każdą sekcję). Również tutaj zespół nie stoi w miejscu, a zajmuje się zarządzaniem i promocją tego produktu.

  Bot ma wiele funkcji i narzędzi. Za pomocą tego terminalu zautomatyzujecie wszystkie swoje rutynowe czynności, zużywając coraz mniej czasu, co z kolei daje ogromną przewagę na rynku kryptowalut.

  Głównym zadaniem bota jest jak najszybciej kupić monetę, sprzedawać ją z zyskiem, a jednocześnie powstrzymać się od zakupu monety, której szansa na zysk jest niska.
  Aktualna wersja bota w chwili obecnej 3.85.

  W tym celu bot ma:
 • automatyczne odczytywanie wiadomości z Telegramu;
  tryb „Handel” sygnałem i zaawansowane filtrowanie wiadomości za pomocą sygnałów;
  automatyczne wykrywanie monet przez tekt w schowku;
  analiza monet w trybie automatycznym ze względu na ich "pump jakość";
  mnóstwo ustawień: na jakich warunkach kupować lub nie kupować monety,
  ustalanie względnych cen zakupu / sprzedaży itp;
  automatyczna definicja początku pump.
  Narzędzia do ręcznego handlu: szybkie przestawienie zleceń za pomocą myszy, wizualna dystrybucja objętości w szklance w czasie rzeczywistym, wykres monety z rozdzielczością 1 sekundy i wyświetlanie wszystkich wykonanych zleceń (w tym zleceń cudzych).
  Zlecenia oczekujące: Buy Stop zlecenie (do handlu w przypadku awarii), Buy zlecenie (handel na dump, zlecenie nie rezerwuje salda przed wprowadzeniem na giełdę).
  Funkcje Stop Loss, Trailing Stop

  i wiele więcej, aby uzyskać więcej informacji, zobacz https://moon-bot.com.
  A to tylko niewielka część tego, co znajduje się w tym bocie - terminalu Moon Bot, zapoznam Was z tym wspaniałym narzędziem. Jeśli macie jakieś pytania, napiszcie, chętnie odpowiem na nie.
  Pobieranie bezpłatnej wersji (różni się od pełnej wersji ograniczeniem na kwotę buy order (zleceń) w 40 $ i brakiem par USDT, ETH) https://moon-bot.com/ru/download

 Bot nie jest przeznaczony do handlu w trybie całkowicie automatycznym. Bot tylko automatyzuje rutynowe działania i prezentuje wygodne narzędzia, które dają zysk w czasie. Twórcy programu Moon Bot nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek skutki zastosowania tego programu.

    Kanały telegramu: https://t.me/Moon_Bot_Public   - w języku angielskim
                               https://t.me/moon_bot_crypto  - dyskusja w języku rosyjskim
                                https://t.me/MoonBotSettings -  ustawienia terminalu w języku rosyjskim

  UWAGA! PODRÓBKI!
Są już 2 podróbki, zamaskowane jako prawdziwe Moon Bot:
cryptopump.pro i crypto-pump.online
Przekonajcie się, że pobierali Moon Bot z tej strony: https://moon-bot.com/

UWAGA! WSZYSTKO, CO JEST OPISANE W TYM ARTYKULE, TO JEST MOJA SUBIEKTYWNA OPINIA, NIE RADA FINANSOWA!!! DLATEGO ŻE HANDEL KRYPTOWALUTAMI POCIĄGA ZA SOBĄ WYSOKIE RYZYKI!!!

Ten oddział jest nieoficjalny, oficjalny oddział w języku angielskim jest pod linkiem  ttps://bitcointalk.org/index.php?topic=2234450.0
1537680877
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1537680877

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1537680877
Reply with quote  #2

1537680877
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
Cho Guevara
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 27
Merit: 0


View Profile
August 15, 2018, 05:34:37 PM
 #2

    Dzień dobry
  Jak napisałem wcześniej, krok po kroku będę znajomić wszystkich z możliwościami tego produktu (Moon Bot).
    od wersji 3.63 twórcy dodali:

 • Strategie handlu ręcznego.
  Czarna lista monet na monetach jest teraz uzupełnieniem czarnej listy strategii
  Ograniczenia strategii MoonShot zostały zmniejszone: MShotPriceMin wynosi teraz 0,3% lub więcej (0,5%), MShotPrice jest teraz o 0,3% wyższy niż MShotPriceMin (0,5%)
  Opcja "Nie kupuj nowo wystawionych monet" została zwiększona do 36 godzin
  Liczba zleceń acrive wyświetlana jest na pasku stanu (w pobliżu rozkładów czasowych)
  Nowy parametr filtrów strategicznych DeltaSwitch: Jeśli strategia zacznie działać z monetą w określonym przedziale delta (od X do Y), pozostanie na monecie aż do (X-DeltaSwitch na Y + DeltaSwitch) (obecnie ma sens tylko w MoonShot) . Użyj go, aby stworzyć różne strategie dla różnych warunków rynkowych, tj. 1 strategia dla delta BTC od -1% do 0%, inna strategia dla delty BTC od 0% do 1%. Jeśli DeltaSwitch = 0.2%, pierwsza strategia pozostanie na medalu do 0,2% (0% + 0,2%)
boomboom666
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 87
Merit: 1


View Profile
August 17, 2018, 10:14:37 AM
 #3

Czy bot będzie dostępny dla mniejszych giełd jak np. CREX24 ?

........
Cho Guevara
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 27
Merit: 0


View Profile
August 17, 2018, 04:32:05 PM
 #4

Czy bot będzie dostępny dla mniejszych giełd jak np. CREX24 ?

  Deweloperzy nieustannie pracują nad ulepszeniem i promocją tego produktu(teraz Moon bot handluje tylko na giełdach Bittrex i Binance, może być w przyszłości będzie dostępny i inne ,ale handel na giełdzie CREX24 nie jest  planowane).
  P.S. Musisz zrozumieć, że zmienność i wolumeny handlowe na monecie (to, czego potrzebujesz do zarabiania pieniędzy, są na dużych giełdach), a naszym z tobą głównym zadaniem jest zarabianie pieniędzy na kryptowalutie.
Cho Guevara
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 27
Merit: 0


View Profile
August 25, 2018, 02:10:19 AM
 #5

  
  Cześć wszystkim.
  Cóż, będziemy kontynuować naszą znajomość z tym produktem (Moon Bot). A przed kolejną częścią aktualizacji Moon bota, kilka myśli:
 1. Dodam tutaj następne zdjęcie zysku pracy Moon bota z ostatnich kilku dniv:
  https://i.imgur.com/6DuqNhz.jpg
  https://i.imgur.com/geQdIZa.jpg
  https://i.imgur.com/Oy3t1RV.jpg

 2.Zacząłem czytać różne tematy na tym forumie, ludzie piszą :Co robię gdy bitcoin spada.., Jak zarabiać na spadkach. Wcześniej zadawałem takie pytania, teraz nie . Z mojego punktu widzenia odpowiedź jest oczywista.....

 I, dzięki programistam za kolejne aktualizacje, które dodali do wersji 3.64
 
 • Usunięto parametr strategii ręcznej "OrderSize". Wielkość zamówienia zakupu jest teraz ustawiana za pomocą
  suwaka w oknie głównym.
   Globalny stop loss działa teraz bez użycia V-Stop, aktywując Panic Sell z poziomem AllowedDrop z ustawień
   strategii. Po aktywowaniu, globalny przystanek sprzedaje wszystkie aktywne zlecenia, w tym te pozytywne
   Nowa komenda za pośrednictwem portu UDP  "Order=sell" obejmuje Panic Sell z poziomem AllowedDrop z ustawień strategii.
Cho Guevara
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 27
Merit: 0


View Profile
August 29, 2018, 04:34:32 PM
 #6

 Dzień dobry, jak zawsze.

 Wciąż czytam to forum i mam coraz więcej różnych myśli i pytań. A dzisiejsze pytanie, idea jest taka. Dlaczego polski oddział tego forum jest tak mały i tak mało ludzi przychodzi tutaj, pisze i czyta. Ale nie tak dawno temu były takie artykuły i filmy -
Ponad 90 tys. zł kosztowała negatywna kampania prowadzona w internecie, jaką zamówił Narodowy Bank Polski wraz Urzędem Komisji Nadzoru Finansowego. Pieniądze trafiły między innymi do sieci partnerskiej YouTube, która należy do TVN. Sugeruje to, że zainteresowanie kryptowalutami było po prostu ogromne.I nie do mnie należy decyzja  czy to dobrze, czy źle.Wydaje mi się, i nie tylko dla mnie, że mamy do czynienia z czymś nowym i niewidocznym wcześniej,кtóry jest na początku , i mogą zmienić obecną drogę naszego świata, i każdą konkretną osobę.
А ten produkt, o którym pisałem Moon Bot, jest pośrednio zaangażowany z tym związany, przynajmniej moje życie już  zmieniło się na lepsze.
Cho Guevara
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 27
Merit: 0


View Profile
September 01, 2018, 06:05:08 PM
 #7

 Сześć.
  Czas mija, gdy niektórzy korzystają z okazji, a inni nie. I każdy ma swój punkt widzenia(lęki),i własne powody tej lub innej sytuacji....A ostatnio w najnowszej aktualizacji Moon bota twórcy dodali uroczą punt. Co po raz kolejny udowadnia, że robi się to dla ludzi( ze bu używali go i czerpali z niego korzyści) I to-jest tryb emulacji.Teraz możesz trenować handlu w czasie rzeczywistym w krypcie, lub możesz doskonalić swoje strategie automatycznego handlu bez obawy o utratę pieniędzy.
 Cóż, zdjęcie zysku pracy Moon bota z ostatnich kilku dniv:
https://i.imgur.com/c99KO4a.jpg
https://i.imgur.com/HA7dMpa.jpg
https://i.imgur.com/EJZbbnb.jpg

i aktualizacje 3.66
 • Nowy parametr w strategii Trailing EMA (domyślnie 0 - wyłączone): liczba ticków, dla których średnia cena jest najwyższa
  Wyświetlanie procentowe na linii zatrzymania
  Zmień tło pola roboczego za pomocą wykresu (Ustawienia - interfejs, wybierz przezroczystość, wybierz własny obraz tła lub pozostaw domyślny obraz). Aby przesunąć tło na wykresie, przesuń mysz na wykres, przytrzymując przesunięcie)
Cho Guevara
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 27
Merit: 0


View Profile
September 06, 2018, 02:15:06 AM
 #8

    Witam wszystkich
 Jesteś na rynku od dłuższego czasu, ale wciąż nie wiesz, jak prawidłowo wejść i nie wykorzystujesz całego potencjału wzrostu?
  Wydałeś dużo pieniędzy, a zysk nie jest?
  Czy jesteś początkującym i chcesz nauczyć się czuć rynek i zrozumieć go szybciej?
Jesteś we właściwym miejscu, to wysokiej jakości produkt, który pomoże ci ...
 Po prostu spróbuj, zobaczysz, i zrozumiesz wszystko sam.
Cho Guevara
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 27
Merit: 0


View Profile
September 10, 2018, 12:55:51 AM
 #9

  Сześć.
 Tym razem w wersji  3.67 nie ma zbyt wielu aktualizacji, ale to nie znaczy, że nie są znaczące. Ponieważ aktualizacje są dokonywane na podstawie analizy żądań użytkowników. Każdy użytkownik, który używa Moon Bot i gdzieś wymyślił lub zerknął, jakiś ciekawy pomysł na ulepszenie produktu może uczynić go formą propozycji.Którzy programiści są wprowadzani do tabeli, gdzie można zobaczyć, co użytkownicy chcą wprowadzić w produkcie, co jest w procesie projektowania i tak dalej.To daje kolejny duży plus do tego produktu i pokazuje, że robi się to dla ludzi, rozważają ich pragnienia i potrzeby (jak napisałem już powyżej).W kanale telegramu deweloperzy omawiają z użytkownikami, jakie uaktualnienia należy wprowadzić na początku, a które później, jeśli takie pytania się pojawią.Za to jeszcze raz wielkie podziękowania dla twórców tego wspaniałego produktu.
 
 Cóż, kolejne aktualizacje wersji 3.67
 • Dodano nowe dźwięki dla powiadomień dźwiękowych
  Nowe pole "Twój login w telegramie" na stronie "Ustawienia - Login"
  Naprawione błędy
Cho Guevara
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 27
Merit: 0


View Profile
September 14, 2018, 06:20:33 PM
 #10

   Сześć.
 Przez długi czas nie rozpowszechniłem zdjęcia z pracy Moon bota, dziś to naprawimy...)
 Po pierwsze, zgodnie z tradycją, kilka słów o aktualizacjach Moon bota w wersji 3.68. Nie ma ich wielu, tak jak ostatnio, ale znacznie się zmieniły Moon bota. I znacząca aktualizacja - jest handel społeczny.Więcej szczegółów na temat funkcji tej aktualizacji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej, lub w sekcji pomocy Moon bota. Opiszę to w kilku słowach:
 Dzięki tej aktualizacji możesz dawać sygnały, odbierać sygnały, tworzyć prywatną grupę w telegramie i natychmiast wysyłać sygnały o ruchu monet, zdalnie sterować tym samym Moon botem i wiele więcej.
 Cóż, zdjęcie zysku pracy Moon bota z ostatnich kilku dniv:
  https://i.imgur.com/gCCetuD.jpg
  https://i.imgur.com/VxQ61xT.jpg
  https://i.imgur.com/TRNgenO.jpg
 i aktualizacje 3.68
 • Handel społeczny
  Ustawienia - specjalne, wybierz długość harmonogramu nagrywania w raporcie
Cho Guevara
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 27
Merit: 0


View Profile
September 19, 2018, 12:19:31 AM
 #11

 Cześć wszystkim.
 Dzisiaj nie napiszę wiele, ponieważ oprócz automatycznego handlu na Moon botie. Dodatkowo handlem za pomocą rąk, u zwykłych ludzi nazywa się to skalpowanie.Daje to lepsze zrozumienie rynku kryptowalut:Jak manipuluje się rynkiem, w jaki sposób idą monety i wiele więcej.W ostatnich dniach rynek jest szczególnie aktywny.
  Cóż, zdjęcie zysku pracy Moon bota z ostatnich kilku dniv:
https://i.imgur.com/ccIwuc2.jpg
https://i.imgur.com/NFLupJm.jpg
  i aktualizacje 3.70
 • Menu kontekstowe na przycisku "Strategie" dla strategii szybkiego startu / zatrzymania
  Sortowanie w tabeli monet dla wszystkich pól; Kliknij dwukrotnie nagłówek kolumny, aby zmienić kolejność sortowania
  Ceny korytarza MShotPriceMin w strategii MoonShot zmniejszono do 0,1%, jeśli biała lista monet
Cho Guevara
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 27
Merit: 0


View Profile
Today at 03:37:43 AM
 #12

  Witam wszystkich.
 Aktualizacje Moon Bota o których będzie napisane dzisiaj połączone z telegramem.Na tym zdjęciu, które dziś układam, wyraźnie widać monetę, która była napompowana jednoi z telegram grup. Jak napisałem powyżej, możesz skonfigurować go tak, aby automatycznie odbierać takie sygnały.Możesz zobaczyć pracę bota i zysk, który przyniósł w krótkim czasie.
 http://i.imgur.com/o4YyrqK.jpg
  
 i aktualizacje 3.71
 
 • MoonBot może teraz czytać wiadomości z botów telegramu.
  Funkcja PriceDown jest teraz dostępna w strategiach Telegram. (W przypadku korzystania z naszego kanału Moon Premium wartość PriceDownTimer nie może być mniejsza niż 1 godzina, dodatkowo losowy czas jest dodawany do niego w ciągu + 1 godziny)
  Naprawiono niepoprawną definicję nazwy kanału podczas odczytu przez telegraficzny bot
  Optymalizacja pracy na VDS - nie zapomnij zaznaczyć "tryb VDS" w "ustawieniach - autostart" w robotach uruchomionych na serwerze
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!