Bitcoin Forum
March 28, 2024, 03:21:38 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [All]
  Print  
Author Topic: AYLARDIR ALTCOİNLERİ SATİN DİYORUZ TAKAN YOKK  (Read 1371 times)
anonymous3x (OP)
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
August 08, 2018, 01:47:36 PM

Temmuz başından beri altcoinler çökecek diyenlerdenim.
Hala altcoinlerde olanlar var tabikide bu sizin seçiminiz evet piyasaya da sovebilirsiniz ama öngörü bu piyasada önemli
Altcoinler hala 2017 Ocak ayına göre %1000 değerli ve dibin dibini görecek. Daha düşüşte ortadayiz zirveye  ulaşmadığı asıl  düşüş
olduğunda  aaltcoinlerin%500 değer kaybetmesini bekliyorum.
Düşüş devam edecek hemde artarak ara kar relazasyonu olsa da hafif yukselmelere kanmayin.
Hepinize bol kazançlar ytd.

1711639298
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711639298
Reply with quote  #2

1711639298
Report to moderator
1711639298
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711639298
Reply with quote  #2

1711639298
Report to moderator
"In a nutshell, the network works like a distributed timestamp server, stamping the first transaction to spend a coin. It takes advantage of the nature of information being easy to spread but hard to stifle." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
August 08, 2018, 01:52:41 PM

Temmuz başından beri altcoinler çökecek diyenlerde in
Hala altcoinlerde olanlar var evet piyasaya sovenilirsiniz ama öngörü bu piyasada önemli
Altcoinler hala 2017 Ocak ayına göre %1000 değerli ve dibin dibini görecek en %500 daha dibe gitmesini bekliyorum.

neye dayanarak 500% daha dibe gitmesini beklediğini sorabilir miyim ? dayanağın ne yoksa kafadan sallamasyon bir rakam mı sıktın
ayrıca iki üç aylık yeni çıkan coin tokenler var ico fiyatında olan yada altında olan onlar neye dayanarak 500% düşecek diyorsun tamam anlarım eski projeler değerlenmiş uçmuş olabilir fakat piyasada birçok yeni proje var ath görmeyen düşüş oranını aşırı abarmışsın ayrıca altların düşeceğini öngörmemek zaten ahmaklık yani senin birşey dediğin yok
kubra68
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
August 08, 2018, 02:23:36 PM

satalım da eridi tüm altcoinler bir şey etmiyor ki satalım satmanın mantıgı kalmadı ondan en sonuna kadar elimde tutacam taki bir seye gelinceye kadar başka yolu yok bence AMA YENİ BU SEVİYELERE YAKIN SATIN ALAN ARKADAŞLAR DEĞERLENDİREBİLİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM

Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1834
Merit: 1726

Be A Hope

View Profile
August 08, 2018, 02:25:59 PM

%500 diye bir rakam olmaz. En fazla %99,99 zarar olur.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
August 08, 2018, 02:32:45 PM

Tamam sen öyle dediysen satalım hepsini. Öngörüleri kuvvetli birine benziyosun Smiley

Ulan bi bitmediniz her düşüşte şu yaygarayı koparan bi sığır çıkıyo muhakkak.

...
fkod
Sr. Member

Activity: 594
Merit: 252

View Profile
August 08, 2018, 03:09:13 PM

Bakın sizler öyle diyorsunuz anonymous3x e kızıyorsunuz da bu kadar tepki gösterilmeyi hak etmedi. Global çapta ekonomik dengeler açısından normal vakitler değil tüm piyasalar karışık ve bir uçuruma doğru gidiyor. Olay sadece kripto para merkezli değil. Geçen seneden bu yana piyasadaki çöküntüler artarak devam ediyor. Trump Dünya'nın canına ot tıkamaya kararlı ve abd ye de bilinçli harakiri uyguluyor.

Bu sefer başka "bi bitmediniz" diye basite almaktan öte başka durum. Sadece olağan dönemsel bir düşüş olarak nitelendirilebilse tamam ama şimdi hiç öyle görünmüyor. Global piyasaları bekleyen riskleri ne halde olduklarını araştırmayı biliyorsanız araştırmaya çalışın önemli. Ona göre kararınızı verin.
blogmanya
Member
**

Activity: 364

GR

View Profile WWW
August 08, 2018, 03:10:24 PM

Altcoinleri satmak cozum degil ki.  Cozum 2-3 sene sabir gosterebilmek.  Kac tanenizde bu var.  Özellikle basligi acan arkadas cok tez canliya benziyor. 

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1834
Merit: 1726

Be A Hope

View Profile
August 08, 2018, 03:14:47 PM

Altcoin satılmaz. Alınır.

Ama kredi ile değil, borç ile değil. Yaşam parası ile değil.
Bir coin nerden döner, nerden çıkar kimse bilemez.
Bu bilgiye göre yatırım oynatmak risktir.
Bu risk yönetimini herkes yapamaz.
Ama biliyoruz ki gelecek "falanca" projede.
O halde inandığımız projeye, inandığımız yerden yatırım yapıp beklemek mantıklıdır.

Sakin olmak önemli. Unutmayın, siz bozmadıkça zarar yazmış olmazsınız.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
August 08, 2018, 03:32:55 PM

bi çok projede istediğim kârı elde ettikten sonra ya ethereuma geçtim ya usdt'a. Yanlış anlamayın da sırf siz söylüyorsunuz diye de elimizdeki tokenları satacak değiliz.Hodl bekleten var , belki bi anlaşma olur 1 hafta içinde x2 yapacak olan projeler çıkabilir ama hangisi bilemeyiz bunu. O yüzden "bence" birilerine satın veya alın demek bana pek akıl kârı gelmiyor. Ben kendi portföyüme bakarım herkes kendinden sorumludur arkadaşlar. Birine inanırsınız sat dediğinde satarsınız sonra gerçekten de kâra geçmş olursunuz sonra o adamın her dediğine her başlığına (ico yatırımı bounty olabilir) inanırsınız. Borsada bi insana inanmak yada güvenmek kadar riskli bir şey yoktur.
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
August 08, 2018, 03:46:22 PM

Sen sattıysan sıkıntı yok kardeş biz böyle iyiyiz. Yani şuanda satmak mantıklı değil ki elimde olan coini niye ucuza satayım ve zararına satayım. kar edinceye kadar bekleyeceğim ben yapacak başka birşey yok. sonuna kadar hold. yani bu piyasa sadece şuanda düşmedi 2018 in her ayı böyle geçti.

CoinMegaStock
Member
**

Merit: 12

Stock

View Profile
August 08, 2018, 04:08:05 PM
Merited by HARDCRACKERS (1)

Piyasa zaten dipte sayılır.Pekçok üye arkadaşın yazdıkları yorumlara bakınca çoğunun ortalama zararı % 70-80 arası yani adam 10.000 usd para bağladı ise  zarar 7.000-8.000 usd eder zaten  o andan sonra helede zararı % 80 olan çıkarsa tam şapa oturur bu saaten sonra çıkmasa zaten kalan 2.000-usd parası en sonunda oda 0 inerse ne yapacak sineye çekmekten başka.
Soru şu olmalı eğer coin eksiye düşerse -1 yada -2 olursa icolar birde bizden üste paramı isteyecek yani. Grin Grin  birde para yollarız demi  Grin Grin   % 500 - % 1000 diye bir zarar yok.
Kısa kesmek lazım bendeki zararda tam hesap etmedim ama % 70 rahat var  bu saaten sonra elimdekileride satmam beklemeye devam olmadı 0 çekersek.Sineye çekmesinide biliriz. Cool yok satar çıkarım diyende kendi bilir.

Bitcoin
HSYNTKN
Member
**

Merit: 17

View Profile
August 08, 2018, 04:35:21 PM

Harbiden de  coinmeganin dediği gibi.yani zarar %70-80 arasında benimde. Elimde birşey kalmadı eridi gitti. Yani bu saatten sonra niye satayım iki çerez parasını napcan ya adam akıllı kar edecez. Yada elimizdeki komple bitecek.

enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
August 08, 2018, 04:54:38 PM

Böyle zamanlarda ekranı kapatıp tatile çıkmak gerekir. Gezin, dolaşın; sevdiklerinizle vakit geçirin. Yoksa kaybettiklerinizi görüp akıl sağlığınızı yitirirsiniz. Başka türlü yapacak bir şey yok.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
August 08, 2018, 04:58:25 PM

matematik dersine beden öğretmeni girmesinin sonuçları bunlar. bir şeyin değeri %100 düşer en fazla oda sıfır noktasıdır zaten.
çok merak ediyorum cebinden para koyup 1000 lira yatırmışlığın varmı kripto piyasasına ?
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
August 08, 2018, 05:04:22 PM

Bu arkadaş şimdi ben demiştim diyor ama kendisi BTC çok çıkacak tek coin BTC vs diyordu. Hepsi düştüğü için söylediğinin pek önemi kalmadı.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
August 08, 2018, 07:09:49 PM

%500 değer kaybetmeyi açıklarsanız sevinirim. Nasıl oluyor matematiksel olarak?

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
August 08, 2018, 07:17:17 PM

Şuan alt coini satan büyük hata yapar bukadar özet söylüyorum satmayın abi .

avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
August 08, 2018, 07:17:42 PM

bir hafta gelmedik çocuk parkına dönmüş forum
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
August 08, 2018, 07:17:49 PM

100 liran 500 lira olarak değer kaybediyor  Grin Grin Grin Altcoinler güzel al-sat fırsatı veriyor.Kazanan kazanıyor.Altcoinler çökecek çöksün çıkacak çıksın napalım.Bu piyasa böyle bir piyasa.Bitcoin de çöküyor napıcan.Kripto piyasası burası kaybetmekte var kazanmakta.
enginsev
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 4

View Profile
August 08, 2018, 07:18:35 PM

Her zaman en az bir "ben demiştim" yazarı çıkıyor.
rastnik91
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
August 08, 2018, 07:22:30 PM

satacak kadar birşey kalmadı malesef artık bu saatden sonra beklemekden başka çaremiz kalmadı hodl hodl hodl...
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
August 08, 2018, 07:24:33 PM

Altcoinler istisnalar hariç ocak ayından beri düşüşte, btc dominance arttıkça düşüş sürecek.

enginsev
Jr. Member
*

View Profile
August 08, 2018, 07:49:29 PM

Altcoinler istisnalar hariç ocak ayından beri düşüşte, btc dominance arttıkça düşüş sürecek.

Bu kadar basit bir cevap varken insanlar neden farklı arayış içine girer Smiley
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Merit: 523

View Profile
August 08, 2018, 07:56:58 PM
Last edit: August 08, 2018, 08:11:45 PM by sonerbo

Geçen günlerdeki yükseliştete de birisi son fırsat aldınız aldınız diyordu. Eski postlarımdan bakabilirsiniz. Orada da dediğim gibi dibin dibi var defalarca gördük zirvenin de zirvesi var onuda gördük. Mesela Eth fiyatı 11 dolar geçen sene ikisene önce bu zamanlarda. Bugunku fiyat hayaldi o zaman ki biz bugun bu fiyata dip diyoruz dahada düşmez diyoruz. Yok efendim düşedebilir çıkadabilir. Altın kural sizi sıkıntıya sokacak para ile girmeyin şu işlere.

Edit: Geçen sene değil 2 sene önce.
hasyurt
Full Member

Merit: 118

View Profile
August 08, 2018, 08:06:55 PM

Boşuna nefesinizi harcamayin bu arkadaşın huyu bu. Bi konu ortaya atar ve kaybolur. Hiç kimseye cevap vermez. Onun birşey bildiği yok. Bol keseden sallıyor işte
yuzuak
Member
**

Activity: 683
Merit: 16

View Profile
August 08, 2018, 08:08:33 PM

Geçen günlerdeki yükseliştete de birisi son fırsat aldınız aldınız diyordu. Eski postlarımdan bakabilirsiniz. Orada da dediğim gibi dibin dibi var defalarca gördük zirvenin de zirvesi var onuda gördük. Mesela Eth fiyatı 11 dolar geçen sene bu zamanda. Bugunku fiyat hayaldi o zaman ki biz bugun bu fiyata dip diyoruz dahada düşmez diyoruz. Yok efendim düşedebilir çıkadabilir. Altın kural sizi sıkıntıya sokacak para ile girmeyin şu işlere.

yanlış yerdeki istatistiklere bakıyorsun. eth geçen yıl bu zamanlar 300 dolar üstünde seyrediyordu. hatta geçen yıl 1 ağutosta 387 usd idi. şimdi ne hayal ne gerçek oturup düşün bakalım.
eth geçen yıl bugünlerdeki çıkarma maliyetide şimdikinin yarı fiyatıydı yani. geçen yıl roi 10 ay iken şuanda bu zorlukta bu fiyatlarda bi hesapla bakalım roi olabilecekmi meçhul.
24 saat içinde bu düşüşte bile eth zorluk %2 arttı. niye çünkü herkes ethye yüklendi diğer kazılanların çoğunun fiyatı çöp oldu.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

View Profile
August 08, 2018, 08:13:43 PM

Geçen günlerdeki yükseliştete de birisi son fırsat aldınız aldınız diyordu. Eski postlarımdan bakabilirsiniz. Orada da dediğim gibi dibin dibi var defalarca gördük zirvenin de zirvesi var onuda gördük. Mesela Eth fiyatı 11 dolar geçen sene bu zamanda. Bugunku fiyat hayaldi o zaman ki biz bugun bu fiyata dip diyoruz dahada düşmez diyoruz. Yok efendim düşedebilir çıkadabilir. Altın kural sizi sıkıntıya sokacak para ile girmeyin şu işlere.

yanlış yerdeki istatistiklere bakıyorsun. eth geçen yıl bu zamanlar 300 dolar üstünde seyrediyordu. hatta geçen yıl 1 ağutosta 387 usd idi. şimdi ne hayal ne gereçek oturup düşün bakalım.
eth geçen yıl bugünlerdeki çıkarma maliyetide şimdikinin yarı fiyatıydı yani.

2 sene önce olacak editledim. Anlatmak istediğim bugün beğenilmeyen fiyatlar bir zamanlar hayal bile edilmiyordu. Ne olacağını kestirmek zor hatta imkansız.
yuzuak
Member
**

View Profile
August 08, 2018, 08:16:15 PM

yanlış yerdeki istatistiklere bakıyorsun. eth geçen yıl bu zamanlar 300 dolar üstünde seyrediyordu. hatta geçen yıl 1 ağutosta 387 usd idi. şimdi ne hayal ne gereçek oturup düşün bakalım.
eth geçen yıl bugünlerdeki çıkarma maliyetide şimdikinin yarı fiyatıydı yani.

2 sene önce olacak editledim. Anlatmak istediğim bugün beğenilmeyen fiyatlar bir zamanlar hayal bile edilmiyordu. Ne olacağını kestirmek zor hatta imkansız.

iyi güzel diyorsunda o zaman eth çıkarmak kolaydı şimdi zor maliyeti var bunun maliyetinin altına kimse satmaz maliyetten ziyade emek var bağlanan para var hepsini hesap etmelisiniz. diğer hisse seneti gibi olan coinlerle karıştırmamak lazım eth ve btcyi.

eth bugünkü diff
3,648,209,246M
251.12 Th/s
2.0%
unpredictable72
Jr. Member
*

Activity: 127
Merit: 2

View Profile WWW
August 08, 2018, 08:20:45 PM

Biriler satacak ki dip buy dediğimiz şey gerçekleşecek.Ben o riski göze aldım sonuna kadar beklemeye kararlıyım.Varsın gitsin ama çıktığıma pişman olduğum çok coin oldu.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
PinkBlue
Full Member

Activity: 616

View Profile
August 08, 2018, 08:34:18 PM

Sat diyorsun da kardeşim nereye satıyorsun. Piyasa kötü iyice kötüye gidiyor ama zarardayız zaten. Zarardayken pes mi edeceğiz. Önemli olup sabredip beklemek sabreden kazanıyor her zaman bu böyle olmuştur.
adempostaci
Member
**

Activity: 518

View Profile WWW
August 08, 2018, 09:00:20 PM

Her zaman en az bir "ben demiştim" yazarı çıkıyor.
Aynen öyle piyasa düşer ben demiştim önceden bilmiştim derler. Piyasa yükselir ben demiştim inanmadınız piyasa yükseldi derler.
mustafayasinsenturk
Full Member

View Profile
August 08, 2018, 09:13:29 PM

satmak kolay iş ama önemli olan zarara mı satacaksın kara mı.  yani bizde biliyorduk düşeceğini piyasanın ama zararına niye satayım ki elimdekini. yani %40-50 zararına satacağıma hiç satmam  daha iyi.
membalik
Newbie
*

Activity: 179

View Profile WWW
August 08, 2018, 09:22:47 PM

Arkadaş neye dayanarak böyle yazabiliyorsunuz. Ben kimse beni tanımadigi halde biri yanlis anlarda benim yüzümden üzülür diye yazdığımı on defa kontrol ediyorum.
Arkadaşlar size bir iki yil belkide daha uzun süre lazim olmayacak bir miktarla güvendiğiniz altcoinleri alin ve bekleyin. Alsat ile kat kat kazananı görmedim. Ben bu şekilde hareket ediyorum. Satın alma durumunuz yoksa o zaman bounty airdrop yoluyla birşeyler kazanıp bekletin. Zaten başka yolumuz da yok gibi.
yuzuak
Member
**

View Profile
August 08, 2018, 11:32:39 PM

Buralarda al-sat çok tehlikeli 3 kuruş arttırayım derken 1000 dolar bi pump gelir ağzın açık izlersin, dahada alamazsın düşsün diye beklersin her gün artarak gider bi bakmışsın boğa sezonu gelmiş. Tepedeyken al-sat yapılır kardasındır daha yükselse bile üzmez seni illa bi geri çekilme olur tekrar girebilme şansın vardır. Dipte alsat yapayım derken bi kaçırırsın zaten zarardasındır kafanı duvarlara vurursun. dipteyken alsat yapmak deliliktir. altta gideceği yer belli maximum ya tepede?
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2016
Merit: 1598

View Profile WWW
August 08, 2018, 11:45:25 PM
Last edit: August 09, 2018, 12:44:06 AM by Vispilio

Bu arkadaşın söylediklerinde ciddi hatalar var, pek çoğunu yanıt verenler zaten belirtmiş çok kaliteli yorumlar var tebrik ediyorum.
Bir örnek verelim sizin bahsettiğiniz Temmuz 2017 döneminde altcoinleri satmayıp alım yapanlar arasında 100x kar edenler de oldu, o zamandan şu ana 15-20x prim yapmış
hala bir sürü proje var, başka hiçbir finansal araç bu dönemde altcoinler kadar kazandırmadı, 2018'deki düşüşe rağmen.

Gelelim daha da önemli bir noktaya, ABD'nin müthiş USD bütçe açığı var, güçlenen bir $USD'ı Amerikan devleti ve özel sektörü de istemiyor,
şu anda USD emtialara ve diğer major currencylere göre çok değerlenmiş durumda, ve aslında bunun böyle devam etmesine dünyada hiç kimse razı değil...

OmarGsPools
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 250

View Profile
August 08, 2018, 11:48:31 PM

Parasına istediği gibi yön verebilir herkes, satıp satmamak keyfine kalmış. Yatırımda herkesin aynı yönde karar alması beklenemez, ben mesela riski severim, paramın bir kısmını altkoinlerde tutuyorum eriyip gitse de sonuca üzülmem kendim seçtim.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
eymareddd
Newbie
*

Activity: 84

View Profile WWW
August 09, 2018, 01:37:18 AM

Satan satmıştır sizin benim lafımla iş yapan bugün seni beni dinlemediği için batmasa yarın başkasını dinlediği için batacaktır. Kendi stratejisi ve planı olmayan adam batmaya mahkum bu piyasada.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
August 09, 2018, 05:47:52 AM

Böyle zamanlarda ekranı kapatıp tatile çıkmak gerekir. Gezin, dolaşın; sevdiklerinizle vakit geçirin. Yoksa kaybettiklerinizi görüp akıl sağlığınızı yitirirsiniz. Başka türlü yapacak bir şey yok.

Kesinlikle kafayı sıyırtır. Ben korkudan borsalara blockfolio ya falan bakamıyorum.
EN en iyisi uzaklaşmak olmadı bounty falan kasmak.
Ama borsalara girmekten kaçının.
Zaten battık çıkmasını beklemekten başka çare yok
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
August 09, 2018, 05:55:51 AM

tamam altlar berbat durumda onu anladık da. icoya yatırım yapan hangi akla hizmet yapıyor. bitcoini bugün aldın. piyasa karışık. ico 2-3 ay sürecek. o zamana bitcoin, piyasa ne hale gelir bilinmez. bu piyasada 1 seneyi dump olarak geçirdik. kalan 3 ayda aynı şekilde devam eder gider.

triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
August 09, 2018, 06:14:55 AM

Altcoinler eridi bitti 1 cent altına düşne altcoinlerim var dun %20 daha duştu ama etkılemıyor artık bir kaç dolar oluyor reelde düştüğü nokta. Bu saatten sonra altcoinler satılmaz.
hasyurt
Full Member

View Profile
August 09, 2018, 06:47:10 AM

Başlığa dikkat etmemiştim takan yok kısmını yeni gördüm. Uzmanlık alanın ne ki seni takalim? Sen , kıçı kırık bir başlığa 50 merit aldın diye başımıza uzman mi kesildin?
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
August 09, 2018, 07:14:57 AM

abi satın demek kolayda aslında sen satın demiyorsun kol kes diyorsun. o zaman kol kesmek kolay mı? insanlar taa nerelerden almış nasıl bıraksınlar nasıl çıksınlar. Senin demek istediğin paçal yaptırmak ise bunu detaylı anlatmalısın dostum.
akgandalf
Member
**

Activity: 812

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
August 09, 2018, 07:53:08 AM

abi satın demek kolayda aslında sen satın demiyorsun kol kes diyorsun. o zaman kol kesmek kolay mı? insanlar taa nerelerden almış nasıl bıraksınlar nasıl çıksınlar. Senin demek istediğin paçal yaptırmak ise bunu detaylı anlatmalısın dostum.

Kelin ilacı olsa başına sürer. Onunda bildiği birşey yok. Biraz yükselince boğa geliyor demedik mi acele ettiniz satmak için der. Maç sonucuna göre konuşan spor yorumcularından farkı yok. Ayrıca altcoinler geçen yıl bu zamanlara göre nerede herkes bir baksın. Örnek xlm Ekim ayında 360 lardaydi şimdi kaç bir bakın

Accompany
Member
**

Activity: 207

View Profile
August 09, 2018, 08:03:44 AM

Altcoınlere yatırım yapmak bır yerde mantıklı uzun vadelı dusunuyorsan ıdeal sepetler yapılabılır gelecegı parlak bır cok proje var es geçilmesi saçmalık olur şahsi fikrim bu yonde.

Satmaya gerek yok sonuna kadar bekleyecegım Smiley
hisarardi
Member
**

Activity: 532

View Profile
August 09, 2018, 11:29:19 AM

Bu saatten sonra satmanın mantığı yok. Ben satsam yükselmeye başlar. O yüzden düşeceği yere kadar düşsün. Profesyonel olarak al sat yapamadığım için sabırla beklemeyi tercih ediyorum

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
thenorthblue
Member
**

View Profile
August 09, 2018, 11:58:52 AM

Ayı piyasasındayken altcoinleri hodllamak çok saçmaymış bunu kayıplarımla tecrübe ettim. Çok pişmanım gerçekten. Biraz çıksın derken daha da düşüyor, sinir bozucu bu.

tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
August 09, 2018, 12:40:52 PM

Altcoinler satılmaz şu seviyeden.Zaten pula dönmüş.Eylül gibi toparlanma başlar.Bu kadar süre beklenilmiş 1-2 ay daha beklemekte bir sakınca yok.Elbet bu kara bulutlar geçecektir.Kısa yoldan zengin olayım hayalleri varsa bu piyasada zor şu anda.Bitcoin tekrar eski günlerine dönerse o zaman altcoinlerde çoşmaya başlar.
ziya1453
Full Member

Merit: 193

View Profile
August 09, 2018, 01:19:28 PM

vatandaş ico dan bir projeye girip 10 lira yatırmış sonra proje batmış, projenin ceo aç kalınca hırsızlığa başlamış. dünya küçük ceo bu vatandaşın evine akşam girip 40 liralık don atlet çalmış. işte sana %500 kayıp  Grin
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
August 09, 2018, 01:34:06 PM

Böyle büyük cümleler kurulmasını hiç desteklemiyorum. Haklı çıkan da olur belki ama bu cümleler yeni başlayan çoğu kişiyi yanlış yönlendirir; olumsuzluğa ve bunalıma sokar. Şu an satmayanlar zararda olsalar bile "suni" zarardalar. Eğer satarlarsa gerçek zarara geçerler. Oysa ki hold yapılırsa belki orta vadede maliyetini kurtarabilirler. Çoğu kişi panik satışı yapıp başka coinlere geçiyor ve o coin de çökerse ortada kalıyor. Sonra bir de bakıyor ki zararına sattığı coin bu sefer de yükselmeye başlamış. Balinalar bile ne olacağını bilemezken "ben demiştim" demek saçma.
hasyurt
Full Member

View Profile
August 09, 2018, 01:56:13 PM

Böyle durumlarda aklıma izlediğim ayı belgeseli geliyor. Ayı olması ilginç ama ayı belgeseli sonuçta. Genç ayılar somon balığı peşinde koştururken hiç balık yakalayamıyor. Olgun ayılar bir yerde bekliyor ve gelen balığı yiyor. Bizde olgun ayı misali beklemeyi bilmeliyiz. Coin yada tokenlerin peşinden kosarsak bizde aç kalırız. Sabır acı, meyvesi tatlıdır....
Vispilio
Legendary
*

View Profile WWW
August 09, 2018, 02:27:59 PM

vatandaş ico dan bir projeye girip 10 lira yatırmış sonra proje batmış, projenin ceo aç kalınca hırsızlığa başlamış. dünya küçük ceo bu vatandaşın evine akşam girip 40 liralık don atlet çalmış. işte sana %500 kayıp  Grin

Hahahah, yılın esprisi olmaya aday bir cevap bu Smiley)) Kaos matematiğinden örneklerle nihayet şu 500% konusu açıklığa kavuşmuş oldu

LoveFooL
Member
**

View Profile
August 09, 2018, 07:03:14 PM

bu arkadaşın diğer başlığına da yazdım buraya da yazıyorum. ağzı olan konuşuor. ayının ortasında altlar düşecek demiş. dedin de niye dedin kimse bilmiyormu sanıyorsun ?
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560

View Profile WWW
August 09, 2018, 07:22:17 PM

sen sattın mı peki hocam elinde alt coin varsa.sattıysan eğer btc ye mi geçtin usdt ye mi. yani sonucta eth de eos da neo da bir alt coin değilmi. şimdi benim elimde eth var satmam mı lazımdı.

foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
August 09, 2018, 08:10:33 PM

Temmuz başından beri söylesen ne olur, 7 aydır çökmüşüz son 1 ay satın diyorsunuz, piyasada altlardan çıkmak için son fırsat mayıstı orda çıkmayanlar zaten temmuza kadar iyice dipleri gördüler.
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
August 09, 2018, 08:24:02 PM

Bu piyasada 2-3 aylık veya 5-6 aylık düşününce çok az bir süre oluyor ama yarın bir haber çıkar bitcoin lightning vs eth POS bir şey çıkar bir anda tüm piyasa tavan yapar.
bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
August 09, 2018, 08:25:09 PM

Evet en başta satsaymışız çok iyi olacakmış.Şimdi %500 zararda bekliyoruz.Bu seviyelerden de artık satmam.İsterse para sıfırlasın. Bitcoinde çökebilir artık.Yada bu sistem artık kapanabilir. Bitcoin artık insanlara güven vermemeye başladı.Herkes full zararda.

▔▔▔▔▔
tumece
Full Member

Merit: 107

View Profile
August 09, 2018, 08:25:56 PM

herkes bir büyüye kapılmıştı, şimdi acı gerçekler gün yüzüne çıkınca ah vah eder olduk hep birlikte. bu piyasa çoğu insana unutamayacağı bir ders verdi altcoinler konusunda, btc bir nebze de olsa o kadar üzmedi bence. ama altcoinler tam bir facia, yüksek kar beklentisiyle daldığımız altlar canımıza okudu resmen.  ama bu iş bir tercih meselesi. eminim altlar uçuşa geçseydi bu başlık altında kahkahalarla yorum yapılacaktı. ama alıştık artık sorun değil. acıtmıyor yani. sadece umutla bekliyoruz.
sgi02
Sr. Member

Activity: 542

View Profile
August 09, 2018, 09:32:10 PM

Bu yıl olan oldu artık geleceğe yönelik bakıyorum olaylara, 2019 2020 ne zaman ne olursa sabrederim. Bu arada boş durmamak için trade fırsatlarına bakıyorum, düşenlere bak bak nereye kadar.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2030
Merit: 1130

View Profile
August 09, 2018, 11:40:20 PM

rahmetli Kemal Sunal'ın bir filmi vardı faşo agaya köyden kovdurtmaya çalışıyordu kendini, Şener Şen de ısrarla "kovmirem ula kovmirem" diyordu.
biraz onun gibi olacak ama tüm balina agalara gelsin: "satmirem ule satmirem" Cheesy Wink

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
almeydeniz16
Newbie
*

Activity: 82

View Profile
August 09, 2018, 11:54:17 PM

Arkadaşın heralde 2017 ocaktaki piyasadaki insan sayısı ile şuandaki insan sayısı arasında 10 kattan fazla olduğundan haberi yok ki bu orana göre %1000 değerli dediğiniz coinin eski fiyatına dönmesine imkan yok Cheesy
alikaya58
Full Member

View Profile
August 10, 2018, 01:43:49 AM

Düşseler bile o dediğin rakamlar ımkansızz eğer oyle olsa piyasanın toplam değeri suankının onda 1 ı olur elbet bu düşüşünde bır çıkışı olacakdır sadece zaman gerekıyor
mustafayasinsenturk
Full Member

View Profile
August 10, 2018, 08:31:20 AM

Bitcoinin artacağı en fazla 2x altcoinlerin yapacağı minimum 3x olur. Buna ethereumda dahil. Ben paramı katlamak istiyorsam niye altları satayım kardeşim
felixesteban
Member
**

Activity: 294

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
August 10, 2018, 11:14:16 AM

Ben demiştimciler nedense bu topraklarda çok fazla rağbet görüyor. Belli öngürüler de bulunabilirsin ki herkes bulunuyor ama bunu sağlam temeller üzerine inşa etmeli ve nedenlerini güzel bir şekilde açıklamalısın. Yoksa söylenenler fazla bir anlam ifade etmez. Bu arada tepeden alım yapanlar için artık satış yapma imkanı ortadan kalktı,bazı coinler için zarar yüzde seksenler doksanları buldu. Beklemekten başka bir çare yok şu anda, ilerde illa market yeni bir yükseliş trendine girecektir. Unutmamak lazım hiç bir trend sonsuza kadar sürmez.

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
Discovery06
Full Member

Activity: 424

View Profile
August 10, 2018, 11:40:06 AM

Herkes şu kuralı öğrensin artık..Bu piyasa diğer real piyasalar gibi değildir.

Kripto piyasasında düzeltmeler en az %50 ile olur.Ayı piyasası başladı ise,en az %90 düşüşle olur.

Yine aynı kural boğa piyasası içinde gerçerlidir.10x 20x le olur.

Bu bundan öncede böyle oldu, bundan sonrada böyle olacaktır.

Bu kuralı artık herkes anlasın.Sanki %90 lık düşüşler ilk kez oluyormuş gibi hergün abartılı şaşkına uğramış yazılar yazmanın bir anlamı yok.

Son olarak coinler ATH' den itibaren yüzde kaç düşmüş bu güzel siteden anlık takip edebilirsiniz.Şahsen benim için çok faydalı oldu.

https://athcoinindex.com/

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
Pa1n
Member
**

JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!

View Profile
August 10, 2018, 12:04:55 PM

Takan yok olur mu kardeşim de öyle satın deyince hepsi satılmıyor. Mantıklı olanları sattık diğerleri kaldı. Nerden bilelim bu kadar düşeceğini ayrıca bir panikle sattığımız zamanlar genel de pişman oluyorduk.

Ecol
Full Member

View Profile
August 10, 2018, 06:53:26 PM

Hiçkimse elindeki malı zararına satmak istemez bu yüzden bu kadar bekledi herkes ama profesyoneller yine bu hataya düşmedi bende sonradan uyandım ama neyseki şuankinden daha iyi bir yerde çıktım aralıklı olarak bu fiyatlardan buy orderler veriyorum sattığım coinlere umarım daha da düşmezler yoksa birdahaki yükseliş trenini uzun süre bekleriz.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
August 10, 2018, 07:19:27 PM

Satmadık neden satmadık traden anlamıyoruz anlasak bizde yapmaya çalışırdık şöyle bir noktasıda var şans gerektiren işler birazda bunlar 360a geldi ether sattım yükseldi tekrar şimdi 360dan geri alıyorum neden ya batarsak korkusu var
burkay
Full Member

Activity: 644

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
August 10, 2018, 07:36:31 PM

Hep aynı hatayı yapıyoruz şuan satılacak zaman değil parçalı olarak toplanılabilecek zaman, nereden döneceği belli değil halen çünkü eos yada neo gibi altcoinler 7-8x yaptığında aynı şeyleri söyleyebilecekmisin merak ediyorum, en geç 2019 ocağa kadar artışlar başlayacağını düşünüyorum, portföy olarak erimiş olan insanlara böyle bir tavsiyede bulunman çok doğru değil, genel olarak insanlar altcoinlerde yakalandılar zaten.

Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
August 10, 2018, 08:16:04 PM

elimdeki altcoinlari bende bir süredir bitcoina cevirmek istiyorum ama acele etmiyorum cünkü daha dogru ve istedigim degerleri göremedim:)
o degerleri göreyim, elimdeki altcoinlarin yarisini bitcoina cevirip, kafa dinleyecegim... tatile cikacagim...

altcoin, bitcoina nazaren bir tik daha risklidir... kazanci tatlidir ama 2000 altcoin arasindan dogru altcoinu bulabilirsen...
hckdeface
Full Member

Activity: 364

View Profile
August 10, 2018, 09:36:16 PM

bu piyasada dibin olmadığını öğrendik ama düşüşlerde son evredeyiz sanırım. daha fazla piyasadan adam kopartmak istemezler diye düşünüyorum
cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
August 10, 2018, 09:43:21 PM

dibin dibini gördüğümüzü düşünüyorum market 215 milyara gerilemiş ya şaka gibi gerçekten şaka gibi amk 215 lan 215 geçenseneden bile çok çok kötü.dahada düşeceğini düşünmek istemiyorum ama bu gidişe 200 milyarın altına da düşerse şaşırmam.tek tesellim daha önce nasıl yükseldiğini gördük belki yine öyle bişey olur diye bekliyorz
paca08
Member
**

View Profile
August 10, 2018, 11:01:10 PM

Valla ben satma zamanını çoktan geçtiğimden bekliyorum. Her gün kar etmek zorunda değiliz eski haline gelse bile dolar bazında kar ediyorum. Zararı minimize etsem bile çıkıcam ama o aşamayı geçeli çok oldu.
The Management
Full Member

View Profile
August 11, 2018, 09:06:56 AM

Şu saatten sonra sizi bilmem de ben satmayı aklıma bile getiremem. Geçen ay da getiremezdim şimdi de getiremem. Coinlerim neredeyse 3te 1 , 5te 1 fiyatına düştü. Böyle satıp zararla çıkcağıma uzun bi süre hodl bekletirim. Zaten göze aldığım bir miktarla girmiştim.
mehmet312
Full Member

View Profile
August 11, 2018, 09:24:10 AM

Altlar zaten hazirandan sonra en dipleri gördüler buraları uzatma kısmı bence, buralardan çıkmak akıl karı değil bence, paranız varsa ethın 300 dolarları gördüğü şu günlerde alımlar yapın derim biraz biraz.
anonymous3x (OP)
Sr. Member

View Profile
August 11, 2018, 09:30:30 AM

Altcoinler hala düşmez diyen var satmayın kardeşim satmayın Smiley 2 aydır hergun biri çıkıp bu seviyeden  satılır mı diyor  ama her gün daha dibe gidiyor. Size satin demiyorum zaten ytd diyorum. Ama daha min %60 değer kaybedecekler
KodesCrew
Full Member

Merit: 101

View Profile
August 11, 2018, 09:46:54 AM

Herkes şu kuralı öğrensin artık..Bu piyasa diğer real piyasalar gibi değildir.

Kripto piyasasında düzeltmeler en az %50 ile olur.Ayı piyasası başladı ise,en az %90 düşüşle olur.

Yine aynı kural boğa piyasası içinde gerçerlidir.10x 20x le olur.

Bu bundan öncede böyle oldu, bundan sonrada böyle olacaktır.

Bu kuralı artık herkes anlasın.Sanki %90 lık düşüşler ilk kez oluyormuş gibi hergün abartılı şaşkına uğramış yazılar yazmanın bir anlamı yok.

Son olarak coinler ATH' den itibaren yüzde kaç düşmüş bu güzel siteden anlık takip edebilirsiniz.Şahsen benim için çok faydalı oldu.

https://athcoinindex.com/

bu dediğin kuralı destekleyecek grafik falan versene? 2017 Q4 de yaşanan durum dışında 10x 20x seviyeleri nerede ne zaman görünmüş öğrenelim. o zamanki yükselişin önceki yıllara önceki grafiklere göre yorumlanacak bir tarafı yoktu. freni patlamış kamyon gibi yokuş aşağı hızlandıkça hızlanmıştı. hani ne kadar yüksekten düşersen o kadar fazla canın yanar derler ya o durum yaşandı. hala can yakıyor.

concons31
Newbie
*

Activity: 85

View Profile
August 11, 2018, 09:54:57 AM

Kardeşim ben parayı xlemek istiyorum , başkası kendini batırmak . Yani altları satıp kendimi batıramam.Herkesin stratejisi farklı ki bunu tecrübelerime dayanaraktan ve karşılığını alaraktan söylemek istiyorumki piyasa hafiften emeklemeye başladı, yakında yürümeden koşacaktır.Yine de satmak isteyen satsın ama yakında eksilerdeyim diye ağlama garantisi veriyorum.
luckydag
Sr. Member

View Profile
August 11, 2018, 10:51:01 AM

Balinalar kendi ayaklarına sıkmak istemiyorlarsa, tahminen bu denilen şey olmayacaktır. Çünkü piyasa hacminin %50'den fazlası altların üzerinde dönüyor. Bunlar dibi boylarsa, insanlar daha alım yapmak istemeyecektir. Piyasaya yeni para girmeyeceği gibi, girmiş olanlar da kaçabilir.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
August 11, 2018, 10:55:58 AM

Mutlaka piyasayı hareketlendirmek isteyeceklerdir. Çünkü dışarıdan yatırım gelmez. İnsanlar kazanırsa çevresine anlatır ve yeni yatırım yapan kişiler olur böylece. Ama piyasa bu haldeyken kimse çevresine yatırım yaptirtmaz
temeler
Sr. Member

View Profile
August 11, 2018, 12:12:41 PM

Bırakın artık bu saçmalığı, neye dayanarak böyle bir öngörüde bulunuyorsunuz. Zaten tüm coiner ya çıkacak yada düşecek, düşerse dediğim oldu diyosunuz çıktığında ne diyecektiniz.
goncalvopietro
Member
**

Activity: 448

View Profile
August 11, 2018, 12:14:07 PM

olay altcoinlerde bitmiyor ki. Bitcoin sürekli artıp altcoinler düşse bu söylenen iddiaya kulak asabilirim ama topyekun bir düşüş var. Bitcoin olur da bir gün artarsa o zaman altcoinlerin hareketi ne olacak ona bakmak lazım.
halloweenn666
Member
**

Activity: 1011
Merit: 64

View Profile
August 11, 2018, 12:24:39 PM

Altcoinlere giriş için çook erken satalı çok oldu önümüzdeki aylar hatta yılda hayır beklemeyin altlardan
luckydag
Sr. Member

View Profile
August 12, 2018, 07:10:36 PM

Altcoinlere giriş için çook erken satalı çok oldu önümüzdeki aylar hatta yılda hayır beklemeyin altlardan

Forumda ne çok ek junior hesap oldu. Biri gelip bir mesaj atıyor, sonra bir sürü junior-newbie hesap gelip o arkadaşı destekliyor. Tabi ki bunlar tesadüf değil.

Gün gelicek güneş altlar için doğacak.
kulmagu
Member
**

Activity: 308

View Profile
August 13, 2018, 04:31:00 PM

Altlar gerçekten çok ciddi darbe aldı bazıları çok düştü game ve salt coini incelemenizi tavsiye ederim rakamlar fena. diğer cinlerde aşağı hareket yapabilir çok olası
vuslatgelir
Member
**

Activity: 195

-

View Profile
August 13, 2018, 08:53:35 PM

valla altcoinler çok sağlam düştü daha nereye kadar gidecek de belli değil hiç
HCRT
Full Member

Activity: 420

View Profile
August 13, 2018, 08:56:33 PM

Cidden altlara çok büyük darbe geldi.İnsanların elinde ne var ne yok topladılar.Herkes sadece bekleme durumuna aldını kendini.Bir süre daha devam ederse parasızlıktan satacağım.

Hidrofor
Member
**

Activity: 189

View Profile
August 13, 2018, 09:02:37 PM

Portföyümün %80 gibi büyük bir oranı altcoinlerde hayattakien büyük pişmanlığım bu desem yalan olmaz.Çok büyük zarara girdik  Huh

Swap, Earn, Bridge, Mint Crypto & NFT in Multiple Chains
▬▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬ ▬▬ ▬     ❶ ❷ ❸ s w a p     ▬ ▬▬ ▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬▬
[   M V P   L I V E   ]   -   9 Blockchains Integrated Already
adamin1i
Member
**

Activity: 539
Merit: 20

View Profile
August 13, 2018, 09:14:03 PM

Altcoinler asla olmez önemli olan doğru altcoinde bekleyip artırabildiğimiz kadar adet artırmaktır. Btc rayına oturduğunda altcoinler tekrar ucusa geçecek ama çöpleri dışarda bırakarak.
anonymous3x (OP)
Sr. Member

View Profile
August 13, 2018, 09:20:25 PM

Portföyümün %80 gibi büyük bir oranı altcoinlerde hayattakien büyük pişmanlığım bu desem yalan olmaz.Çok büyük zarara girdik  Huh

Valla hocam ben sattım kaçtım biraz boğa kokusu alsam girecem ama inan yok daha aşağı doğru çok yol var bence bunlar iyi günler. Umarım herkes kazançlı çıkar bu isten
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
August 14, 2018, 10:26:04 AM

3 ay önce 6500 dolar (30 bin tl) olan param şuan dolar bu halde iken bile sadece 10 bin tl değerinde (1600 dolar) eğer dolar olarak kalsa idi şuan 42 bin tl idi Smiley havadan 30 bin tl kaybım var.
by24
Member
**

Activity: 238

View Profile
August 14, 2018, 12:26:48 PM

Ben de bunun pişmanlığını yaşayanlardan biriyim. Hep keşke diyoruz zaten bu piyasada. Keşke bir iki ay önce satsaydım da dolara geçseydim.
ferhatgalip
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile WWW
August 14, 2018, 02:32:10 PM

Sadece alt coinler değil .Bitcoin ve etheriumda düşüşlerde. %50 zarardayım pek satmayı düşünmüyorum. Yıl sonuna kadar bekleyecem. Ya batak ya çıkak .

cr o w d F o r c e    ▸▸▸   [ Private Sale: Open ]
Global Decentralized Network Of Micro Businesses
lulumiya
Full Member

Activity: 686
Merit: 104

View Profile
August 14, 2018, 02:55:40 PM

ne meraklısınız bu piyasayı çökertmeye kardeşim beğenmeyen çıksın gitsin düşüş olmasın hep yükselsin kazanalım hep biz hep biz her şey olumlu olsun vallahi değişik insanlarsınız ya.

bitcoinMagduru
Newbie
*

Activity: 57

View Profile
August 14, 2018, 03:19:49 PM

bugüne kadarki hareketlerinden anladığım haftasonu 5k yı kırar
4.7k test eder sonrası zaten 1 ay içinde 2k.
dagdann
Newbie
*

Activity: 70

View Profile WWW
August 14, 2018, 03:32:14 PM

Nisan mayıs arasındaki mini boğayı kaçırsaydı sizin söylediğinizi dinleyenler ne yapacaktınız? İnsanların sizi dinlemesi için öncelikle onlara kanıt vermelisiniz.
Bilgent
Member
**

Merit: 13

View Profile
August 14, 2018, 04:00:55 PM

satın diyorsunuz da neye göre yani böyle satın demekle olmuyor sağlam kanıt olmalı gerekçe olmalı böyle boş laflarla olmaz bu işler.

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
designerusa
Legendary
*

Activity: 2296
Merit: 1028

View Profile
August 14, 2018, 04:03:09 PM

Güzel hoşta adamın 100K dolar eden altcoini şimdi 5K dolar ediyor. Nasıl sistemden çıksın? Son umudunu da satarak çıksa daha iyi mi olacak?
sonerbo
Copper Member
Hero Member

View Profile
August 14, 2018, 04:19:19 PM

Kimi satın diyor kimi alım zamanı dip diyor. Ben hep aynı şeyi söylüyorum ve söylemeye devam edeceğim. Üzüleceğiniz miktarla girmeyin, Borçla krediyle hiç girmeyin. Bu piyasa size 1 günde %100 de yaptırır elinizdekini avucunuzdakinide tüketir. Akkıllı olun kendi araştırmanızı yapın onun bunun lafına bakmayın. Kim derse desin.
iotic
Newbie
*

Activity: 71

View Profile
August 14, 2018, 04:48:17 PM

Hakliymissin ama bilmek zor. Bir miktar zarardan sonrada cikmak zor oluyor. Dunden bugunde bile hesabim 15% eridi. Sadece bir gunde bile bu oldu.
Easx
Member
**

Activity: 490

View Profile
August 14, 2018, 04:59:41 PM

Hocam bitcoinde çöktü zaten. Altcoinlerin çökmesi bir alım fırsatıdır bana göre. İşimize gelir yani. Ayrıca güvenli liman aranıyor bu btc değil bnb ya da tetherdir şu anki piyasada.

clementoniiiiii
Newbie
*

View Profile WWW
August 14, 2018, 05:30:06 PM

beş bin liraya aldığım altcoinler 420 liraya düştü 420 lira da giderse gitsin buradan satıp çıkmam ne olursa olsun artık.
KoinGuru17
Member
**

View Profile
August 14, 2018, 09:38:19 PM

Altcoinleri millet satiyor ki degeri daha da dusuyor. Ancak buradaki durum sadece alt coin mevzusu degil. Kripto marketi inanilmaz bir daralma icerisinde. Bu durum belkide 1-2 yil alacak bir surec. Ilerleyen donemde illaki yukselecektir, ancak bugun yarin birsey beklemek biraz hayalcilik olur.
pastaci
Copper Member
Jr. Member
*

View Profile WWW
August 14, 2018, 09:40:55 PM

Altcoinleri millet satiyor ki degeri daha da dusuyor. Ancak buradaki durum sadece alt coin mevzusu degil. Kripto marketi inanilmaz bir daralma icerisinde. Bu durum belkide 1-2 yil alacak bir surec. Ilerleyen donemde illaki yukselecektir, ancak bugun yarin birsey beklemek biraz hayalcilik olur.

Dediklerinize kesinlikle katılıyorum. Yakın zamanda ciddi bir yükseliş olacağını düşünmüyorum. Ama illa ki yükselecek. İlla ki boğa sezonu gelecek. Dediğiniz gibi 1/2 yılı bulacağını düşünüyorum.

Haticem
Jr. Member
*

Activity: 268

View Profile
August 14, 2018, 09:58:01 PM

Satıp tether da kalanlar kazandı. Hiç bir zaman doğru kararı veremiyoruz bu yüzden hep kaybetmeye mahkumuz düşünce hepsi düşüyor çıkınca hepsi çıkıyor bu durumda iki seçenek var tether veya herha gi bi coin de kalmak bu kadar basit.
ottomans_enigma
Member
**

Activity: 280

View Profile
August 14, 2018, 11:02:56 PM

valal hocam, zaten internette yazılanlarla yatırıma girişmek hiç de mantıklı bir iş olmuyor
Eron
Sr. Member

Activity: 735
Merit: 251

View Profile
August 14, 2018, 11:18:03 PM

Yazıyı yazan arkadaşı tanımıyorum ama bu kadar tepkiye rağmen ben kızamadım. Altcoinlerden bahsediyoruz ve dibin dibi yok. İnatla daha düşmez diye diretiyoruz farkındaysanız düşmeye devam ediyor. Ben de bu düşüş akımının henüz bitmediğini ve daha devam edeceğini düşünüyorum. Bu zamana kadar satmadan bekledim ama artık şüphelerim beni daha farklı bakmaya zorluyor.
CLS63
Legendary
*

Activity: 1694
Merit: 1607

View Profile
August 14, 2018, 11:32:39 PM

bu başlıkları pek ciddiye almıyorum. olası bi boğa sezonunda yeni göreceğimiz başlıklarda hold yapan kazanır. o kadar alın dedim size almadınız gibi şeyler olacak.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
nthere
Member
**

Activity: 229

View Profile
August 15, 2018, 12:43:37 AM

Yok mu hocam twitterın? Takip edelim sen ne dersen onu yapalım müridin olalım.
Verdiğin sinyal tutmazsa da silersin twitini devam edersin yoluna.
Şu an ne yapmamız gerektiğini ne söyler misin hocam? Panik sell mi?
tmskcimen
Member
**

View Profile
August 15, 2018, 01:04:28 AM

Elinizde sağlam altcoinler tutuyorsanız zaten sıkıntı yok longlar için elbet bull da tekrar yükselişe geçicek ben bundan dolayı hala pişam değilim shortcular pişmandır takılmanıza devam edin herkes bildiği gibi yapsın işlerini
andyge
Sr. Member

Activity: 509
Merit: 253

View Profile
August 18, 2018, 06:39:05 PM

Millet kendi kararını kendi vermeli başkasına göre hareket eden zarar görebilir kar edebilir. Ülkede kripto para ticareti yapma konusunda eğitim şartları oluşturulsun insanlar ticaret yaparken eğitimden faydalansın.
bulgar_84
Sr. Member

Activity: 779
Merit: 253

View Profile
August 18, 2018, 07:00:17 PM

Çıkmak zor da olsa ben de sattım altları, btc artık düşecekse düşsün umrumda değil bisüre tetherde takılırım belki artık duruma göre, altlarda daha bikaç ay daha düşüşler görülebilir.

'
WSPX.
║║
║║
[/b]
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   
WebSpaceX Technology Artificial Intelligence Solutions
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬
ANN Thread ► Whitepaper ► Github ► Twitter ►  YouTube ► Reddit ► Medium

.SALE ..01 JAN 2019.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
August 18, 2018, 07:09:07 PM

Sattım da ne oldu elimde malın yarıya yakını hiç oldu buharlaştı, kaç döngü yaptım zar zor malı çoğalttım zaman da aldı sonra btc de darbeyi yedik satıp almamla bir olmasına rağmen nasıl oldu anlayamadan büyük darbe yedim. Değerinin düşmesi falan hikaye düşürüyorlar alıyorlar elindekini, amacınız coin sayısını artırmaksa eyvallah satın alattan alın terste kalırsanız ayrı dert yoksa bekleyin tek amaçları daha çok toplamak bunu da sizden alarak yapıyorlar.
Necroface
Full Member

simply getting the job done

View Profile WWW
August 18, 2018, 09:16:26 PM

sattık sattık merak etme, bir umudumuz vardı, hayal mi desem, o da suya düştü, o kadar fakirleştik ki neyi satarım artık bilmiyorum, boğa gelince uzaktan seyredenlerden olacağım.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
brkttlv
Jr. Member
*

Activity: 896
Merit: 9

View Profile WWW
August 18, 2018, 09:36:59 PM

Üç beş ay öncesine kadar sıkı takip ediyordum  hem portföyümü hem de piyasaları ama bıraktım artık uzun bir süre dursunlar orada şu rakamlarda satmak artık intihar olur buralardan dahada ciddi düşecekse zaten artık o parayı yok saymak lazım. 1-2 sene sonra açar bakarım artık hesaba. 
yusufmirza
Member
**

View Profile
August 18, 2018, 10:02:59 PM

Bizde altcoinlerdeyiz.Gayet güzel kazanıyoruz.Altcoinde hold gözü kapalı doğru değil.Nerede girip nerede çıkacağınızı biliyorsanız yeri gelir bir günde sermayenizi ikiye katlayabilirsiniz.Hacimler size ipucu verecektir.Güzel projeler yoğun alım görüp fiyatları güzel değerleniyor.
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
August 19, 2018, 12:11:27 AM

Herkesin sözüyle hareket etseydik batmıştık neye dayanarak satın diyorsunuz ilk bunları açıklayın millete sonra bizde satıp çıkalım ama yok satın ben biliyorum ayağına millet gelmiyor kimse gelmiyor hatta
Xday123
Member
**

Activity: 490

View Profile
August 19, 2018, 01:27:31 AM

Bence mantıklı bir öneri görünen o ki zaten senin dediğine geldik altlardan çıkıp bitcoine yada tethere geçmek Şu aşamada en mantıklı şey
Kienbui
Sr. Member

Activity: 478

View Profile
August 19, 2018, 01:36:32 AM

Valla yalan değil ama artık beni de korku aldı ne yapsam diye kara kara düşünüyorum. Hala zararlarımı kapatabilmiş değilim, satıp çıkmak istemiyorum ama durum parlak görünmüyor.
Bitinator
Sr. Member

Activity: 746

View Profile
August 19, 2018, 01:59:00 AM

Kardeşim insanlar zaten silkelene silkelene döküldü. İnatla devam eden ölümüne hodlcular hariç kimsede doğru düzgün altcoin kalmadı. Neyi satsınlar bu saatten sonra? Kaç kişi zararına rağmen çıktı piyasadan ve geri kalanı da satmaya zorluyorlar.

INVALID BBCODE: close of unopened tag in table (1)
campeck
Sr. Member

View Profile
August 19, 2018, 02:01:23 AM

Kâr fırsatı bulursam altları alıyorumda satıyorumda ama ilk fırsatta nakite dönüyorum, bu düşen piyasada yedekte nakitin yoksa zarar kaçınılmaz.
pokeviktor
Sr. Member

Activity: 562

ALCEDO

View Profile
August 21, 2018, 05:22:52 PM

Elinde altkoin bulunduran insan kalmadı çevremdeki arkadaşlarım arasında piyasa nereye kadar düşecekse düşsün insanlar tekrar altkoin satın alsın. Bir musibet bin nasihattan iyidir.

██
      ████
     ██████
    ███████
    ████████
    █████████
    ██████████    ███████
    ███████████ █████  ████
     ███████████████████████████
      ██████████████████
       ████████████████
     ████████████████
  █████████████████████
█████████████████████████
  █████████ ██████████████
    █████     ██████████████
      ██        ███████████████
                   ██████████████
                      █████████

████████████████████████████████████
████████████████████████████████████
|Making Cryptocurrencies
Accessible
For Everyone!
| |
Website
Twitter
Facebook

ANN
Bounty
Telegram

temeler
Sr. Member

View Profile
August 21, 2018, 05:34:40 PM

Altcoinlerde zararda olan bir sürü kişi var bence bu süreçte yapılacak tek şey sabredip beklemek. Tekrar yükseldiğinde satıp çıkarsınız.
alpoahmo
Full Member

Merit: 125

View Profile
August 21, 2018, 08:42:11 PM

ya piyasayı okuyanlar birde işte para babaları kazanıyo parayı piyssaya göre hareket etmeliyiz duygusal bağ kurmamalıyız yoksa kaybederiz
kirmizicizgimiz
Member
**

Activity: 210

View Profile
August 21, 2018, 09:14:43 PM

Bu konuda insanlar cidden çok fazla yazdı cizdi fakat hocam Altcoinlerden çıkmak fee falan vereceğimizi de düşündüğümüz de cesaret isteyen bir şey bunu unutmamak gerekiyor.
deepocean
Hero Member

Merit: 500

View Profile
August 21, 2018, 10:45:53 PM

böyle dersen zaten kimse satmaz ki hem niye satsınlar biz başkasının lafına göre mi hareket ediyoruz bu işin içinde saçmalık resmen.
mahoni2100
Member
**

View Profile
August 22, 2018, 06:41:14 AM

ocak 2018 den beri bu işlemi gerçekleştirenler en azından büyük düşüşten etkilenme payları büyük oranda bizden daha iyi durumda birçok yatırımcı hiç elindekileri çıkarmadı.

Ridcan
Member
**

Merit: 31

View Profile
August 22, 2018, 06:55:31 AM

vallaha hacı abi seni mantıklı buldum bu aşamada altcoinlerin satılma zamanı geldi bencede artık bitcoinde durmak yada dolar olarak kenarda bekletmek daha mantıklı hale geldi.
Vispilio
Legendary
*

View Profile WWW
August 22, 2018, 07:16:17 AM

Son 1 aylık VeChain chart'ını lütfen buradan inceleyin https://coinmarketcap.com/currencies/vechain/

0.006'lardan 0.015 USD'a geldi bir haftada, Crypto Winter denilen ayı piyasası sürerken, yani finansal piyasalarda sert çöküşler büyük fırsatları da beraberinde getirir,

anaakım görüşlerden bağımsız düşünebilmek çok önemlidir.

xzone
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1476

View Profile
August 22, 2018, 07:26:34 AM

Son 1 aylık VeChain chart'ını lütfen buradan inceleyin https://coinmarketcap.com/currencies/vechain/

0.006'lardan 0.015 USD'a geldi bir haftada, Crypto Winter denilen ayı piyasası sürerken, yani finansal piyasalarda sert çöküşler büyük fırsatları da beraberinde getirir,

anaakım görüşlerden bağımsız düşünebilmek çok önemlidir.

Doğru zamanda yatırım yapanlar bu dönemde de çok güzel paralar kazandı. Ven benim de portföyümde var, ilk aldığım fiyattan olan zararımın oranını söylemiyorum bile. Ama henüz 1 ay bile olmayan Vet dönüşümümden sonraki zararım %40 civarında Cheesy
Yatırımınızı doğru zamanda ya da doğru strateji ile değerlendirirseniz paranızı kısa sürede katlayabiliyorsunuz.

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
August 22, 2018, 07:32:26 AM

Tespit iyi kabul etmek gerekiyor ama şu saatten sonra insanların satması saçmalık olur. arkadaşalr elinizde tutun gittiği yere kadar. Ytd.

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
August 22, 2018, 08:11:05 AM

Epeydir forumun bu bölümüne girmiyordum. %500 düşecek diyen var. Yani matematik yok ama öngörü var. Helal... Bence %1000 düşer siz hepsini satın.
tuanvie
Sr. Member

View Profile
August 22, 2018, 09:12:31 AM

Maşallah herkes bilirkişi olmuş. Bu güne kadar satmayan keyfinden mi satmadı, enayi oldugu icin mi satmadı? Her şeyin en iyisini siz biliyorsunuz, milletin derdi stresi zaten kendine yeter. Bir de şu ben demiştim muhabbetlerinden gına geldi artık.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
megadeth1992
Member
**

W12 – Blockchain protocol

View Profile
August 22, 2018, 09:34:51 AM

Niye satacam ya elimde zaten pek birşey yokda. Yani satmamak bence en guzeli. Satsan beş para etmiyor ki. İşte şimdi yavaş yavaş biraz piyasa duzelir gibi görünüyor ama. Zaten düştügu için piyasalar şuan ki yükselme hiçbir şey.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
Blackeagle190342
Full Member

Merit: 105

View Profile
August 22, 2018, 09:46:12 AM

En güvendiğim altcoin etherumdu ama resmen elimize verdiler diyebiliriz. Kimse ethereumun bu kadar düşeceğini tahmin falan etmiyordu.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
coinpool_de
Sr. Member

View Profile
August 22, 2018, 10:50:57 AM

Bu kadar düşmeyi bekleyene kadar vaktinde zararına da olsa satıp sonra daha düşükten geri toplama imkanı olabilirdi. Ama kimse bunu bilemeyecegi icin hold daha güvenli bir yol olabilir. Bogada herkes kâra geçer umarım.
beypazmad
Jr. Member
*

View Profile WWW
August 22, 2018, 03:40:50 PM

Sanıyorum ki siz sattınız. Ne kadar zarardan kurtuldunuz ne kadar kara geçtiniz bitcoinde mi kaldınız piyasadan mı çekildiniz bir aydınlatabilir misiniz bizleri

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
AxuProject
Jr. Member
*

View Profile
August 22, 2018, 04:21:40 PM

valla hiç satmaya niyetim yok açıkçası illa er yada geç eski günleri göreceğiz şuan herkes panik içinde olsada inanın ki sabrın sonu selamettir.illa kurtaracağız bir şekilde zararı.

█≣≣≣   SECURIX   ≣≣≣█
▐▃    NEXT GENERATION OF CRYPTO MINING    ▃▌
http://www.securix.io/
marrtineden
Newbie
*

Activity: 69

View Profile WWW
August 22, 2018, 04:33:13 PM

Her zaman söylerim balon olsa patlayacak olsa bile devasa bir yükseliş yapıp milletin eline vermedikten sonra patmlamaz. En kötü o yükselişe kadar bekleyeceğim isterse 0 olsun.
Crypto Toys
Jr. Member
*

Activity: 252

View Profile
August 22, 2018, 11:14:04 PM

Ağustos ayına cüzdandakiler hariç 0 altcoin ile girdim. Bitcoin al sat az kazandırıyor ama daha sağlam.
beypazmad
Jr. Member
*

View Profile WWW
August 22, 2018, 11:15:56 PM

yahu hocam herkes sizin gibi düşünmüyor belki. Adam 2 seneliğine yatırım yapmış olamaz mı? Trade için zamanı yok al sat yapamıyor alıp beklemeyi tercih ediyor. Üst perdeden konuşmaya bir son verin artık.

Silica NeXus                 
alex219
Sr. Member

Activity: 628

View Profile
August 22, 2018, 11:59:40 PM

Zaten işin güzelliği burada yatırım piyasası ve çok seçenek var, isteyen istediğine yatırım yapar ve istediği kadar bekleyebilir. İstersede parasını çöp eder kime ne.
OmarGsPools
Sr. Member

View Profile
August 23, 2018, 01:52:48 AM

Olayları sonradan değerlendirmek ile başından bilebilmek arasında dağlar kadar fark var, ayrıcada şu halde dahi piyasada fırsatlar devam ediyor değerlendirebilene.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
PLAY NOW
.
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2030
Merit: 1130

View Profile
August 23, 2018, 04:55:19 AM

btc düşmüş-ethereum düşmüş hem satoshi hem dolar bazında

bunu kullanmayıp da coşmayan altcoin piyasası maldır, net!

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
HiatusGG
Full Member

View Profile
August 23, 2018, 09:16:36 AM

Daha da değer kaybedeceğini görebiliriz tabi ki ama benim fikrim hala kalmaktan yana zaten bu inişinde bir yükselişi olacağına inanıyorum artacağına güveniyorum sonrasında. Altlardan satın bile alınabilir.
blaanka
Newbie
*

Activity: 167

View Profile
August 23, 2018, 10:18:45 AM

Btc all in olsam zerre düşünmem 5 6 yıl beklerım ama şu altcoinlerdeki düşüş gerçekten çok korkunç satıp tamamen çıkmayı düşünmüyorum değil şeytan sürekli dürtüyor.
dutturu
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile
August 23, 2018, 12:02:55 PM

Hocam böyle değerler vererek insanları yanlış yonlendiriyorsun .Evet düşüş yükseliş olurda değer vermek yanlış bence .Millet satar yükselir suçlusu sen olursun
Umbrella Holdings
Sr. Member

View Profile
August 23, 2018, 12:49:20 PM

Kripto paralarla ilgili en önemli şey zamanlama. Vaktinde alan ve vaktinde satmayı bilen kişiler hep kazanıyor. Ama doğru zamanı yakalamak kolay değil, insanlar uzun vade beklemeyi göze aldı ve satmadılar. Satana da kızıyoruz satmayana da kızıyoruz. Bırakın herkes bildiği yöntemi uygulasın Smiley

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
PLAY NOW
.
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
LoveFooL
Member
**

View Profile
August 23, 2018, 01:28:29 PM

bu başlığı açan arkadaş bugün son başlığını açtığına dair forumda yine başlık açtı. bence bu kardeşimizin başlıklarını daha fazla yeşillendirmeyelim de forumdan komple silinsin gitsin. hiç bir kaynağı, mantıklı bir açılması olmadan sallama da üstüne yok
Endemicc
Jr. Member
*

Activity: 124

View Profile
August 23, 2018, 01:31:18 PM

Satsan yükselişi de kaçırabilirsin ne yapsan terste bırakabiliyorlar.
kschneezy
Full Member

Activity: 387
Merit: 186

View Profile
August 23, 2018, 06:16:56 PM

Satan satmıştır bugüne kadar kesinlikle kalanlar ölümüne hodl yapanlardır. Kripto pazarı dipte olduğu için bugün satma zamanı değil beklemek zamanı olmalı ben öyle düşünmekteyim.
batuhantstknn
Member
**

Activity: 566
Merit: 29

View Profile
August 23, 2018, 06:46:46 PM

%500 diye bir rakam olmaz. En fazla %99,99 zarar olur.

Öyle deme arkadaş o kadar para kaybetti ki -400 lirası var artık, %500 kar olur sadece zarar olmaz konuyu açan dostum.

Community & Social Media Manager
mahmuterdem
Jr. Member
*

Activity: 196

View Profile
October 31, 2018, 11:11:12 AM

Hala altcoinlerde olanlar var tabikide bu sizin seçiminiz evet piyasaya da sovebilirsiniz ama öngörü bu piyasada önemli
Altcoinler hala 2017 Ocak ayına göre %1000 değerli ve dibin dibini görecek. Daha düşüşte ortadayiz zirveye  ulaşmadığı asıl  düşüş
Düşüş devam edecek hemde artarak ara kar relazasyonu olsa da hafif yukselmelere kanmayin.

zamanında okumak gerekirmiş!
bekserson
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile WWW
October 31, 2018, 11:28:56 AM

Ocak ayından itibaren çok durmadan, altlardan tethere geçmek çok mantıklı ve kazançlı olan tarafmış. hani yeni bir rallinin emaresini görsem ben tutup da 30K'da tamamen paraya geçmem çok mantıksız olacak. en azından 1 sene bekletmek daha işe yarar gibi duruyor. altlarda durup da bu sene zararın dibini gören çok yatırımcı var.

Connecting Dual-Crypto into the Real World
                G M B Platform               
Pre-Sale Coming Soon!
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546

View Profile WWW
October 31, 2018, 11:41:04 AM

Herkes kendi parasından sorumlu arkadaşlar adam hiç de eder 1000'e de katlar. Sen ne yapmış neyi başarmışsın ki kendi aklını bırakıp seni dinlesin millet.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
Haticem
Jr. Member
*

Activity: 268

View Profile
October 31, 2018, 12:09:28 PM

Sabır olmazsa bu piyasadan kısa sürede el ayağı çekersiniz. Zaten düşüş maksimum seviyeye ulaştı bu saatten sonra altcoinden niye cıksın yatırımcı zaten etmiş edeceği zararı
CagriZoralioglu
Newbie
*

Activity: 79

Visual Designer (Future Whale)

View Profile
October 31, 2018, 12:38:06 PM

Şu an mevcut bulunan çoğu altcoin 2020'den sonra ayakta kalamayabilir. Pek çok uzman yıllardan beri bu konuyu dile getiriyor. Altcoinlerin kendi altyapısı sağlam ve devamlı olması önemli. Altcoini bulunduranlar sürekli takip etmesi gerekiyor

For Bitcoin Revolution!
gokhanata
Jr. Member
*

Activity: 316

View Profile
October 31, 2018, 08:14:27 PM

Ve hala çökmeye devam ediyorlar, o ki BTC bile bir istikrar sağlayamadığı bu piyasa bir de bu kadar scam projeler scam borsalar varken altcoinler çökmeye devam edecektir.
HCRT
Full Member

View Profile
October 31, 2018, 10:20:06 PM

vallahi ben tl deyim kafam rahat tek sorun şu an doların artması oldu ama bir yerden sonra geri gireceğim artık bir şey tetikleyebilir gibi geliyor coinleri beklemedeyim

Michael67
Member
**

Activity: 109

View Profile
November 01, 2018, 06:40:38 AM

acil para lazım değilse neden böyle birşey yapalımki dursun kenarda bir zararı yok yarın bir gün 1000x yapmayacağının garantisini verebilirmisin ?
trc22@gmail.com
Member
**

View Profile
November 01, 2018, 12:15:01 PM

Mayıs son yükseliş dönemiydi demekki o zaman satıp çıkmak lazımdı kaçırdık o zamanı sonrasında her geçen gün dahada düştü benim bildigim mayıstan sonra altcoin alıpta karda olan yoktur.
samgizsu
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 01, 2018, 02:42:59 PM

altcoinleri satacak olanlar zarardayken satıp neden zararı kabul etsinler ki. holdu benimsemişlerdir, yükseleceğini de umup tutuyorlardır.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
kaldirimtasi
Member
**

Activity: 220

View Profile
November 01, 2018, 02:44:19 PM

lan adamın bir kere adam akıllı mesajı yok hep olumsuz ne kadar batırdıysa hırsını forumdan çıkartıyor sanırım abi yeter bu kadar olumsuz mesajın ya millet senin ağzına bakarak iş yapacaksa zaten batmayı kabul etmiş sayılır.

mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
November 01, 2018, 06:37:36 PM

Kripto ekosisteminin sadece Btc ile dönmesi mümkün değil. Kafadan dolma bilginlere buna anlatacak kabiliyette biz de yok Smiley

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
senfoni
Jr. Member
*

Activity: 131

View Profile
November 01, 2018, 06:39:53 PM

satsınlar ki sen satın al zekice bir hareket aslında resmen sen yatırım tavsiyesi veriyorsun bunun da bir yaptırımı olmalı. ya açıksaydı ne olacaktı?
cemetin54
Member
**

View Profile
November 01, 2018, 08:11:46 PM

Satmadığıma pişman oldum senide dinlemedik nerden bilelim böyle olucağını millet boş boş konuşuyor bizde seni onlardan sandık bir dahakine daha dikkatli olucam sözlerine karşı
jourban
Member
**

Activity: 94

View Profile WWW
November 02, 2018, 10:02:47 PM

Satmadığına pişman olanların şimdi satması için değerlenmiş fiyat yok bu yüzden satış için acele etmeyin. Aylardır uyarı yapnlar haklı çıktı ama biz zaten geç kalmış durumdayız.
mahmuterdem
Jr. Member
*

Activity: 196

View Profile
November 03, 2018, 09:38:46 AM

valla altcoinler çok sağlam düştü daha nereye kadar gidecek de belli değil hiç

Dönüş noktasına geldik gibi.
WaDa
Sr. Member

Activity: 560

View Profile
November 03, 2018, 10:33:21 AM

Kimse, kimse dedi diye ne satsın ne de alsın eğer haksız çıksaydın konuyu kilitleyip giderdin kimsede yargılamazdı ama haklı çıktın tutturdun diye bişey sanıyorsun zaten %50 şansın vardı Smiley o zamanlarda sizden çok daha tecrübeli insanlar tarafından bu piyasa eylül ekim de uçacak diye konu açıyorlardı şimdi o konular hep editli ve kilitli Smiley
crazy1204
Full Member

Activity: 322

View Profile
November 21, 2018, 11:39:01 PM

Şu postu görmüşüm ama yükseleceğini düşünüyordum ben ama keşke şu postu okuduktan sonra satsaydım diyordum o zaman gerçekten hiç buralara kadar düşeceğini beklemezdim ama geldiğimiz nokta şu an ortada artık artacağını düşünüyorum ben bu seviyeler dip diyorum o gün dediğim gibi

Kriptokrat
Jr. Member
*

Activity: 88
Merit: 6

EQWITY.IO

View Profile
November 22, 2018, 07:41:26 AM

Bak hocam şimdi buradaki mantıksızlık nerede biliyor musun? Temmuzun başından beri herkes seni dinleyip satsaydı mal gibi beklerdi. 20 kere 2x yapan coinler oldu. Şu işlerde bilmişlik taslamasanız yeni yatırımcılarında kafasını karıştırmayacaksınız. Madem o kadar biliyorsun senin trilyoner olman lazım ne işin var forumda allahını seversen.

EqwityTM │ Initial Coin Offering + Equity Airdropping
koincik
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 265

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
November 22, 2018, 08:11:46 AM

Olayın takma-takmamakla alakası yok. Birisi dedi diye herkes aynı trade yapsa bu işin anlamı olmazdı.

Ayrıca allah rızası için şu %500 düşüşü biri bana açıklasın yahu. 100 Birim olan birşeyi %500 düşürün bana.

Basit matematik arkadaşlar eksiye düşmeyen bir şey %500 değer kaybedemez. %500 değer kazanabilir ama kaybedeceği maksimum oran %100 olur. Bu yazıyı yazıp bir de beni takan yok demek de nasıl bir kafa onu anlayamıyorum.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
ozlemt4296
Member
**

CAT.EX Exchange

View Profile
November 22, 2018, 08:22:56 AM

Bu süreçte birçok altcoin defalarca pumpladı geri düştü insanlara ciddi kazançlar sağladı altcoinleri satıp ne yapacağız ki böyle bir mantık yanlış bence zaten en dip seviyelerde daha ne kadar dibe inecek ki

GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
November 22, 2018, 08:30:47 AM

Böyle konular ilerleyen zamanlarda da bitmeyecek illa ki " ben biliyorum bu işi " diyerek çıkan çok olacak.İnsanların yatırımına da karışır oldular anlam veremiyorum ne amaçla yaptıklarını.
mavibir
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 22, 2018, 08:51:27 AM

Altcoinler çökecek dedikten sonra x3'ler havada uçuştu.Arkadaş bedavadan satmış galiba altcoinleri Grin bu tür mesajlar çok.Bu piyasada duygusallığa yer yok.Kar gördümmü realize edeceksin.

████████████         AVXChange         ████████████
cleante
Jr. Member
*

View Profile
November 22, 2018, 10:31:57 AM

Mayıs ayında çoğunu sattım az bir miktar bıraktım ki tekrar artarsa çekerim fakat bıraktığım miktar resmen yok oldu gitti kalan bir şey yok geriye.
Gastronomist
Member
**

View Profile WWW
November 22, 2018, 11:48:03 AM

satmayanlar var bide satamayanlar var.El mahkum borç harc ile girenler herşey düzelecek diye beklerken adamlar vurgun yedi sonunda ne oldu elde avuçta ne varsa gitsin.

PinkBlue
Full Member

View Profile
November 22, 2018, 12:06:58 PM

Şu bir gerçek ki yüksekten alıpta on kat düşünce maalesef ki satamıyorsun alıp bekletmekten başka çare yok. Satın diyen çok ama millet durumu bilmiyor.
Ecol
Full Member

View Profile
November 22, 2018, 12:58:03 PM

Aralarda yakaladığımız hafif yükselmeler ya büyük bir habere bağlıydı (Büyük oyuncuların toplu Btc alımları gibi ve USDT kalkacak denmişti) yada balinalar tarafından pumplandı. Bu ayı sezonu tuzaklarından sonra çoktan çıkmamız lazımdı bu piyasadan altcoinler hala düşecek gözüyle bakıyorum ve ani bir yükseliş beklemiyorum tüm piyasa için.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
Hc01
Sr. Member

View Profile
November 22, 2018, 01:10:23 PM

Altlar temmuzdan beri çökmedi ki mayıs basından beri coktu, aradakı aylar cok fark ettırıyor mayısta cıkmayı dusunup cıkamamıstım ama oylesıne dustukten sonra neredeyse kımse cıkmaz, okadar grafık analız ogrendık ama yıne terse yatırmayı basarıyor adamlar.
Antony97
Jr. Member
*

View Profile
December 11, 2018, 05:22:52 PM

Uzun vadeli düşünenler için konuşuyorum satmamalarına hak veririm ama kısa vadeli yatırımcıların bu denli önerileri dikkate almaları gerekir.Uzun vadeli yatırımcılara gelince daha bekleyebilirler ve elbet yükseliş olacaktır piyasanın kazananları onlar olabilir.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
December 11, 2018, 05:57:03 PM

Bu yazıdan sonra altcoinler x2-x3 yaptı sonra tekrar düştü.Tekrar toparladı.O arada al-sat yapanlar kazandı.Bende adet olarak ikiye katladım altcoinleri.Fırsat gördüğümde al-sat'a devam ediyorum.Artık eskisi gibi yok ayı gelecek yok boğa gelecek falan pek önemi yok.Elinde bulunan coin artmışsa gelmiş işte boğa değerlendirmeye bakacaksın.Düşüyorsa ayı gelmiş demektir.Günü kurtarma devrindeyiz artık.Yarına ne olur bilinmez.
Rkc Trader
Member
**

View Profile WWW
December 11, 2018, 07:53:39 PM

Bu forumda hep yükseliş mesajı yazılacak, düşüş mesajlarına tahammül ve saygı yok.
Adam ağustos ayında uyarmış. İlk sayfalarda ders niteliğinde yanlış mesajlar var.

Sonra Türk yatırımcı niye zarar ediyor.

AvAreS
Member
**

Activity: 212
Merit: 13

View Profile
December 11, 2018, 11:40:13 PM

Bu forumda hep yükseliş mesajı yazılacak, düşüş mesajlarına tahammül ve saygı yok.
Adam ağustos ayında uyarmış. İlk sayfalarda ders niteliğinde yanlış mesajlar var.

Sonra Türk yatırımcı niye zarar ediyor.

Klasik deve diken formasyonu.Bu forumda populer bir coine düşecek aman dikkat edin yaz hemen başlıyorlar hakaret küfür.Biz de söyledik taa Agustosta ethereum 100 dolar altına düşecek diye ama yemediğimiz küfür hakaret kalmadı.Bu forumda hep yükselecek yazacaksın.Bitcoin 100 bin dolar yazacaksın o zaman çok hoşlarına gidiyor.Ne demişler seveni skerler,skeni severler.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
December 12, 2018, 07:49:09 AM

Herkes herşeyi diyor ama zamanla her denilen çıkıyor zaten.Bugün sen satın dedim satmadınız dersin.Yarın birisi çıkar altcoin alın der bu seferde yukarı çıkar 1 ay sonra,Sonra biri düşecek der 5 ay sonra düşmeye başlar.
janocuk
Jr. Member
*

Merit: 6

View Profile
December 12, 2018, 11:25:16 AM

bazı altcoinlerde al sat yaparak kazanmak da zor. zira ileri doğru %5-%10 arası hareket yaparken, geriye doğru aniden -%20 değer kaybedince zaten bu hareket birkaç kere olsa eldeki coinleriniz yarıya iniyor. her gün  %1-%2 karla ilerleyeyim diyecek  sabırda çoğu kişide yok. altcoinler bu yıl nerdeyse herkese kaybettirdi.  zaten elinizde belli bir meblağın üstünde para yoksa, küçük yatırımcıysanız çok fazla hamle fırsatınız da olmuyor.
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462

View Profile WWW
December 13, 2018, 12:00:58 PM

altcoinde olan kişilerin çoğu zararda olduğu için satmaya yanaşmadı piyasanın aşırı dalgalı olmasıyla birlikte. şimdi zarar daha fazla belki ama kumar doğruydu.

Silica NeXus                 
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
December 13, 2018, 12:13:14 PM
Last edit: December 13, 2018, 12:48:09 PM by hiburak

Aslına bakarsanız Ağustos sonrası Altcoinlerde Eth veya Btc bazlı fazla bir düşüş yaşanmadı, hatta Eth bazlı yükselenler bile oldu. Ancak, Btc ve Eth'deki düşüş Altcoinlerin dolar bazında çok düşük seviyelere gelmesine sebep oldu.

Dışarıdan piyasaya giren para iyice azaldı ve ne yazıkki bu piyasada kan emici (yani hiç bir yatırım yapmadan emek harcamadan bir şekilde token zengini olup düzenli olarak fiat paraya geçenler) çok fazla olduğu için düşüş devam etti. Bu kadar kan emiciye piyasa iyi bile dayandı diyebilirim.
Lewan
Member
**

Activity: 1008

Backed.Finance

View Profile
December 13, 2018, 12:26:43 PM

Şahsi fikrim sonuna kadar hodl tutmaktı ama şu günlerdeki duruma baktığımzı zaman sizin ne kadar haklı olduğunuz ortaya çıkıyor tebrik ederim. Zamanında dinlemeyen insanların çoğu bence şuan vah çekiyordur. Çünkü uğradığımız zarar yenilip yutulacak cinsten değil yaşantımızı hayatımızı psikolojimizi her şeyimizi etkiledi en azından benim öyle oldu umarım tez zamanda düzelir rayına girer.

hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

View Profile WWW
December 13, 2018, 05:44:22 PM

Altcoinde kalanların artık satacak bişeyi kaldığını sanmıyorum %90 civarında bi zararı olmuştur zaten beklemekten başka yapabilecekleri tek şey belki doğru zamanda piyasaya girmek ama onu kestirmek çok zor tabii o yüzden en iyisi akıl sağlığını korumak için uzak durmak.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
KTM
Jr. Member
*

Activity: 158

View Profile
December 13, 2018, 11:53:25 PM

Başlığı görünce aklıma elinizdeki her coini satmayın başlığı geldi şimdi ise pişman oluyoruz gözümüzden sakındığımız coinleri satmadığımız için , malesef ben aç gözlülüğün cezasını çekenlerdenim zamanında temiz 3x varken çıkmadım piyasadan şuan yarı yarıya zarardayım  Cry
pruzmani
Jr. Member
*

View Profile
December 14, 2018, 07:09:52 AM

Adam düşüşü çok önceden sezmiş ve herkesi uyarmış. O dönemin psikolojisiyle çoğumuz kabullenmemişiz. Ana bugün gerçek görüldü. Hala yüzde 100 veya 1000 düşmüş düşmemiş tartışmasına gerek yok bence.
pruzmani
Jr. Member
*

View Profile
December 14, 2018, 07:13:52 AM

Bir de şöyle bir durum var: 100 dolarlık bir coin 1 dolara kadar düşerse yüzde kaç düşmüş olur? Bir de tekrar 100 dolar olması için yüzde kaç yükselmesi gerekiyor?
pruzmani
Jr. Member
*

View Profile
December 14, 2018, 07:28:01 AM

Şöyle düşünmek lazım: Coinimizin değeri 100 dolar.

1. hafta 50 dolara düştü: Yüzde 50
2. hafta 25 dolara düştü: Yüzde 50
3. hafta 12,5 dolara düştü: Yüzde 50
4. hafta 6,25 dolara düştü: Yüzde 50
5. hafta 3 dolara düştü: Yüzde 60 diyelim.
6. hafta 1,5 dolara düştü: Yine yüzde 50
7.hafta 1 dolara düştü: Yüzde 30 diyelim
8. hafta 0,50 dolar: Yüzde 50 daha düştü
9. hafta 0,25 dolar: Yüzde 50 daha
10.hafta 0,1 dolar: Yüzde 75 diyelim.

10 haftada toplam düşüş: yüzde 515

Yani 100 dolarlık coinimiz 0,1 dolar oldu.

Arkadaşın dediği işte bu.

Olayın takma-takmamakla alakası yok. Birisi dedi diye herkes aynı trade yapsa bu işin anlamı olmazdı.

Ayrıca allah rızası için şu %500 düşüşü biri bana açıklasın yahu. 100 Birim olan birşeyi %500 düşürün bana.

Basit matematik arkadaşlar eksiye düşmeyen bir şey %500 değer kaybedemez. %500 değer kazanabilir ama kaybedeceği maksimum oran %100 olur. Bu yazıyı yazıp bir de beni takan yok demek de nasıl bir kafa onu anlayamıyorum.
yusufmirza
Member
**

View Profile
December 14, 2018, 07:34:03 AM

100 dolarlık coin 1 dolara düşüyorsa yüzde 99 değer kaybetmiş olur matematiğe göre  Grin Yani 100 tane elman var 99 tanesini kırmızı başlıklı kız yemiş kaç elma kalmış.1 tane kalmış oluyor.-515 tane elma zaten hiç olmamış yani.
matador1903
Member
**

View Profile
December 14, 2018, 02:51:55 PM

Ağustos ayında genel düşüşten sonra Bitcoin'in zaman zaman hareketlenmesi ile birçok alt coin güzel çıkışlar yaptı ama son gelen sert düşüşten sonra çoğu dibi boyladı ne yazık ki
PinkBlue
Full Member

View Profile
December 14, 2018, 03:24:46 PM

Açıkçası herkes forumda görüş bildiriyor. Ama her denileni de herkes yapmıyor. Önceki boğa döneminde altcoinler çok kazandırdığı için millet elinde tutuyor çoğu çöp oldu ama yapacak bir şey yok.
murobro
Jr. Member
*

View Profile WWW
December 14, 2018, 07:01:44 PM

Zaten elimizdekilerin hepsi eridi yok olmak üzere. Bundan sonra satmanın ne anlamı var. Ben daima hold taraftarıyım.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
pastaci
Copper Member
Jr. Member
*

View Profile WWW
December 14, 2018, 07:13:20 PM

Şu dakikadan sonra yapacak bir şey yok sanırım. Girdiği kadar girdi zaten. Trade yapabilseydik zararımızı kapatmış olurduk en azından. Ama onu beceremedik. Ha bugün ha yarın yükselecek diye bekledik durduk.

tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
December 14, 2018, 07:19:37 PM

Şu saatten sonra işlem yapmak riskli.Btc düşecek diyende var çıkacak diyende.BTC'nin seviyeleri gerçekten tehlikeli bölgede.Satarsın bir anda uçuşa geçer öylece zararı kabul etmiş olursun.Satmazsın düşmeye devam eder.Ama şu var ki buradan düşse düşse biraz daha düşebilir BTC.En mantıklısı bu kadar düşüşten sonra beklemek.
akgandalf
Member
**

Activity: 812

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
December 14, 2018, 08:30:30 PM

Sanki sadece altcoinler mi düşüyor. Düşmeyen yok. Lokomotif olan BTC nin ne yapacağı belli değil. Bir ileri gidiyor ortalık biraz yesilleniyor. Sonra birden kırmızı oluyor. Sırf şu borsa yüzünden en sevmediğim renk kırmızı en nefret ettiğim hayvan ayı.  Cheesy

ahmetcan1
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile WWW
December 14, 2018, 08:46:58 PM

Nereye satacağız yüzde 90 düşmüş para pul olmuş.Arsa aldım dlyerek unutacaksın.Şu saatten sonra satılmaz zaten.Fırsat olursa ancak adet arttırılır.Yoksa zor bu zararları kabul etmek.

Oracolcoin XOR         
jhontwis
Full Member

Merit: 104

View Profile
December 14, 2018, 10:25:12 PM

Sürekli düşüyoruz satsak nereye satacağız ölü fiyatlar zaten satsak gelen para ile ne yapılacak ki kuş kadar kaldılar gerçekten erimeye başladığı  noktaya bakınca kuştan bile az kalan var.
caneraydin123
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
December 14, 2018, 10:33:17 PM

Zamanında satan sattı şimdi zarar eden hiç kimse satmaz yükselmesini bekleyen bekler beklemeyen de ihtiyacı varsa öyle satar. Zaten ihtiyaç yok ise neden satasınız eğer tutulan token veya coin hakkında kötü bir haber gelmediyse. Beklemek de mantıklı değerli olduğu dönemde satılmış ise de yerinde bir karar ama şimdi zarar etmişken satmak akıl işi değil.
foculur
Full Member

Merit: 158

View Profile
December 15, 2018, 09:07:18 AM

Açıkçası kimse kahin değil bu piyasada, oyüzden hiç kimse kimseye güvenmez ben de güvenmiyorum. Biri al dedi diye alacak veya sat dedi diye satacak değilim, ha gelir zarar edersen ben karşılarım diyip harbi yapcak biri çıkarsa tamam der yaparız, öyle biri olmadığına göre. Temmuz ağustosta zaten herkes 5-10 kat zarardaydı, bukadar içeri girmişken satmak çoğu için yürek ister, kangren olmadan kesmek lazım ama kangren olucanı şuan biliyorsun ozaman bilmiyordun.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [All]
  Print  

Jump to: