Bitcoin Forum
May 10, 2024, 07:05:48 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Warning: One or more bitcointalk.org users have reported that they strongly believe that the creator of this topic is a scammer. (Login to see the detailed trust ratings.) While the bitcointalk.org administration does not verify such claims, you should proceed with extreme caution.
Pages: 1 2 3 [All]
  Print  
Author Topic: FAIL STULECIA TVN 24 BIŚ o Bitcoin  (Read 9240 times)
AirFlame (OP)
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 784
Merit: 500



View Profile
February 25, 2014, 03:01:20 PM
 #1

https://www.youtube.com/watch?v=zN8KjkbN_gw


A tu całość VIDEO !!!!
http://tvn24bis.pl/informacje,187/glowna-gielda-bitcoinow-zamknieta-branza-sie-odcina,401867.html



proszę ogarnijcie bo ja nie ogarniam 1!!!!!!
In order to achieve higher forum ranks, you need both activity points and merit points.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715324748
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715324748

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715324748
Reply with quote  #2

1715324748
Report to moderator
1715324748
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715324748

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715324748
Reply with quote  #2

1715324748
Report to moderator
1715324748
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715324748

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715324748
Reply with quote  #2

1715324748
Report to moderator
joshua3m
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 56
Merit: 0


View Profile
February 25, 2014, 09:40:33 PM
 #2

nie pierwszy i nie ostatni... nawet Max Keiser poprawial ludzi. Smiley
julek
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 4
Merit: 0


View Profile WWW
February 25, 2014, 10:14:45 PM
 #3


Tak fajnie zmontowanego klipu dawno nie widziałem  Grin
...aż musiałem założyć konto żeby to napisać.
Poprawa humoru w tych ciężkich dniach - bezcenna.
Dzięki!
AirFlame (OP)
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 784
Merit: 500



View Profile
February 26, 2014, 10:46:46 AM
Last edit: March 02, 2014, 01:37:36 PM by AirFlame
 #4

Jeśli ktoś w TV się wypowiada na jakiś temat to powinien mieć przynajmniej jakieś podstawowe informacje na temat tego. I dodam że to był TVN24 Biznes i Świat (poznaj najnowsze informacje, analizy, komentarze ekspertów) Ale jak widać w TV można się wypowiadać na każdy temat. I nie mieć zielonego pojęcia o czym się mówi... I najgorsze jest w tym to że ludzie w to wierzą.


Tu inny przykład:

XbladeX
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1302
Merit: 1002



View Profile
March 02, 2014, 01:49:36 AM
 #5

Malo sie nie udlawilem.
Crypto sie rozwija i to jest akurat OK generalnie gorzej zaatakowac wroga jak jest ich grupa.
Tzn POW/POS monetki. Generalnie to dopiero poczatek mysle ze najciekawsze dopiero przed nami a BTC bedzie królem.
Za to w altach mozna zagrac w ruletke która złapie 3000x wartosc jak np. Vertcoin. Z BTC bedzie ciezko wyciagnać 3000x w rok jak z niektorych altow.
Tylko ktory da rade niktnie wie.

 Shocked Dogikoin by go h..j  Shocked  Grin

Request / 26th September / 2022 APP-06-22-4587
EvilPanda
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 658
Merit: 500


Small Red and Bad


View Profile
March 02, 2014, 03:05:46 AM
 #6

Polskie media to straszny syf, szczególnie TVN. Naginanie faktów, prowokacje, ploty, te zakłamane cwaniaczki typu Olejnik czy Lis, byleby kogoś ośmieszyć czy złapać za słowo, bo to się sprzedaje. To co oni robią nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem.

Snorek
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1400
Merit: 1001



View Profile
March 04, 2014, 01:34:13 PM
 #7

Polskie media to straszny syf, szczególnie TVN. Naginanie faktów, prowokacje, ploty, te zakłamane cwaniaczki typu Olejnik czy Lis, byleby kogoś ośmieszyć czy złapać za słowo, bo to się sprzedaje. To co oni robią nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem.

Nic dodać, nic ująć. Po prostu szkoda to oglądać. Dawno temu wyrzuciłem TV.
roslinpl
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2212
Merit: 1199


View Profile WWW
March 04, 2014, 10:39:21 PM
 #8

Polskie media to straszny syf, szczególnie TVN. Naginanie faktów, prowokacje, ploty, te zakłamane cwaniaczki typu Olejnik czy Lis, byleby kogoś ośmieszyć czy złapać za słowo, bo to się sprzedaje. To co oni robią nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem.

Nic dodać, nic ująć. Po prostu szkoda to oglądać. Dawno temu wyrzuciłem TV.

Hehe Smiley Ja mój jeszcze mam, ale nie oglądam Tongue

telewizję oglądam tylko u kumpla jak na niego czekam aż się ogarnie (czyli zawsze jak do niego przychodzę - raz na miesiąc)

Smiley

Debile pracują  w tej telewizji, a co gorsze nie mają pojęcia o czym mówią. Jeden z drugim pewnie dalej myślą, że ziemia jest płaska.
meilen
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 17
Merit: 0


View Profile
March 20, 2014, 12:23:37 PM
 #9

Kolejne potwierdzenie, że dziennikarze biorą się a wszystko z czego się da zrobić sensacje... wystarczy wziąć 10% faktów, 20% pogłosek i dorobić historii  Grin... a ludzie i tak uwierzą...
roslinpl
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2212
Merit: 1199


View Profile WWW
March 20, 2014, 05:41:57 PM
 #10

Kolejne potwierdzenie, że dziennikarze biorą się a wszystko z czego się da zrobić sensacje... wystarczy wziąć 10% faktów, 20% pogłosek i dorobić historii  Grin... a ludzie i tak uwierzą...

Dokładnie Smiley

Albo jak pokazują wykres ceny bitcoin Tongue

hehehe
Pokazują tylko fragment od górki do spadku Smiley

a co było wcześniej tego nie pokażą Smiley bo nie byłoby żadnej sensacji w spadku ceny Tongue
cena przecież i tak jest zajebiście wysoka Cheesy (w teorii)

oh media media.
Dlatego pewnie nie oglądam telewizji.
Felipeo
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 476
Merit: 262


EOSABC


View Profile
March 21, 2014, 06:21:20 PM
 #11

Nie jest tak źle z tym "Dogikoin"  Grin

Były o wiele gorsze faile, szczególnie w polskiej TV Wink



Np słynny Kister który nic nie wie o Bitcoine a się wypowiadał...

https://www.youtube.com/watch?v=6dZvrxzb57c

◆Telegram  ♠️ ♣️ ♥️ ♦️    www.eosabc.io   ♦️ ♣️ ♥️ ♠️  ◆Whitepaper
♠️   EOSABC redefine games with blockchain   ♠️
♥️  Win EOS on eosabc.io Everyday    ♥️
szymon10511
Member
**
Offline Offline

Activity: 73
Merit: 10


View Profile
March 21, 2014, 09:55:22 PM
 #12


Jak ktoś pobiera portfel to nie staje się górnikiem. A ten pasek o którym mówi że się napełnia jak podczas pobierania pliku to pewnie pobierana baza w bitcoin-qt teraz bitcoin core Smiley.

PolishPool
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 57
Merit: 0


View Profile WWW
March 28, 2014, 09:21:14 PM
 #13

Nie jest to pierwsza i ostatnia wpadka TVN ale może kiedyś się doczekamy że o bitcoin będą mówić poprawnie
widocznie trzeba czasu  Wink
roslinpl
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2212
Merit: 1199


View Profile WWW
March 28, 2014, 11:28:13 PM
 #14

Nie jest tak źle z tym "Dogikoin"  Grin

Były o wiele gorsze faile, szczególnie w polskiej TV Wink



Np słynny Kister który nic nie wie o Bitcoine a się wypowiadał...

https://www.youtube.com/watch?v=6dZvrxzb57c

I nie potrzebnie się wypowiadał .. lepiej by było gdyby tego nie robił Smiley
szymon10511
Member
**
Offline Offline

Activity: 73
Merit: 10


View Profile
March 29, 2014, 04:11:29 PM
 #15

I nie potrzebnie się wypowiadał .. lepiej by było gdyby tego nie robił Smiley


Czy ja wiem w tedy x polaków oglądających chyba o 10 nie wiedzieli by że jest coś takiego jak BTC Smiley.

Seio1
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 182
Merit: 100


View Profile
March 31, 2014, 12:17:37 PM
 #16

Mnie bardziej przeraża, jak co niektórzy mówią DODGECOIN...
roslinpl
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2212
Merit: 1199


View Profile WWW
March 31, 2014, 02:38:52 PM
 #17

Mnie bardziej przeraża, jak co niektórzy mówią DODGECOIN...

Oj tam Smiley

żeby nie było, że ktoś z Was jeszcze nie wie - darmowa lekcja Smiley -> poprawna wymowa Dogecoin to: doułdżcojn.

xD ☺☻☺☻
szymon10511
Member
**
Offline Offline

Activity: 73
Merit: 10


View Profile
April 03, 2014, 09:59:07 PM
 #18


Oj tam Smiley

żeby nie było, że ktoś z Was jeszcze nie wie - darmowa lekcja Smiley -> poprawna wymowa Dogecoin to: doułdżcojn.

xD ☺☻☺☻


Specjaliści z google Ci tak powiedzą (translator opcja "słuchaj") "dogicoin" po angielsku, a po polsku "dogecoin" Smiley.

Wyślijcie maile na kontakt24@tvn.pl żeby się poprawili o BTC ciekawe czy zareagują Smiley. Ja już wysłałem.

roslinpl
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2212
Merit: 1199


View Profile WWW
April 03, 2014, 10:18:43 PM
 #19


Oj tam Smiley

żeby nie było, że ktoś z Was jeszcze nie wie - darmowa lekcja Smiley -> poprawna wymowa Dogecoin to: doułdżcojn.

xD ☺☻☺☻


Specjaliści z google Ci tak powiedzą (translator opcja "słuchaj") "dogicoin" po angielsku, a po polsku "dogecoin" Smiley.

Wyślijcie maile na kontakt24@tvn.pl żeby się poprawili o BTC ciekawe czy zareagują Smiley. Ja już wysłałem.

Ja im tam nie będę nic pisał - to oni ponoć mają taką niesamowitą wiedzę i dojścia i w ogóle ... ja, prosty człowiek nie będę im uwagi zwracał - nie wypada. Heheheh. Wole mieć z nich polew jak walą byki. A swoją drogą telewizje oglądam tylko jak ktoś wrzuci linka do jakiegoś faila z TVN lub innych stacji Tongue
AirFlame (OP)
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 784
Merit: 500



View Profile
April 06, 2014, 10:18:45 PM
 #20

Nie jest tak źle z tym "Dogikoin"  Grin

Były o wiele gorsze faile, szczególnie w polskiej TV Wink



Np słynny Kister który nic nie wie o Bitcoine a się wypowiadał...

https://www.youtube.com/watch?v=6dZvrxzb57c

Palm face !!!1
EvilPanda
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 658
Merit: 500


Small Red and Bad


View Profile
April 07, 2014, 11:50:11 PM
 #21

Nie jest tak źle z tym "Dogikoin"  Grin

Były o wiele gorsze faile, szczególnie w polskiej TV Wink



Np słynny Kister który nic nie wie o Bitcoine a się wypowiadał...

https://www.youtube.com/watch?v=6dZvrxzb57c

Palm face !!!1
Ten gość powiedział, że bitcoin został stworzony, żeby ludzie mogli grać wirtualnie na giełdzie bez obaw o straty finansowe Cheesy Nie wiem jak to by miało działać ale dobra teoria, godna doktora.

roslinpl
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2212
Merit: 1199


View Profile WWW
April 07, 2014, 11:56:17 PM
 #22

Nie jest tak źle z tym "Dogikoin"  Grin

Były o wiele gorsze faile, szczególnie w polskiej TV Wink



Np słynny Kister który nic nie wie o Bitcoine a się wypowiadał...

https://www.youtube.com/watch?v=6dZvrxzb57c

Palm face !!!1
Ten gość powiedział, że bitcoin został stworzony, żeby ludzie mogli grać wirtualnie na giełdzie bez obaw o straty finansowe Cheesy Nie wiem jak to by miało działać ale dobra teoria, godna doktora.

hehe ... dobre Tongue świetne pojęcie ma koleś o tym czym są kryptowaluty, ale mniejsza z nim .. świadomość w społeczeństwie na szczęście rośnie Smiley i zainteresowanie też wzrośnie jak cena podskoczy ... Smiley
platorin
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 392
Merit: 250


View Profile
April 08, 2014, 09:56:44 AM
 #23

Witamy w Polsce.
szymon10511
Member
**
Offline Offline

Activity: 73
Merit: 10


View Profile
April 08, 2014, 10:08:54 AM
 #24

Witamy w Polsce.

A tu kto pisze Smiley?

platorin
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 392
Merit: 250


View Profile
April 23, 2014, 03:07:07 PM
 #25

Osoba świadoma perspektyw jakie otwierają się przed Użytkownikami Bitcoina oraz ogromnych, niewyobrażalnych więc implikacji tej technologii. Bitcoin jako protokół to dopiero początek. Przyjdzie moment, kiedy ktoś stworzy coś jak poczta e-mail, Google, YouTube, fb dla Internetu. Większość infrastruktury zbudowanej wokół Bitcoina przekracza moje obecne zdolności pojmowania i mówiąc szczerze nie mam bladego pojęcia, co powstanie. Jest to sytuacja bez precedensu, niemniej jednak należy spodziewać się rewolucji w obrębie całego świata. Polska, obawiam się niestety, po raz kolejny obudzi się zbyt późno by móc w tworzeniu tej przyszłości uczestniczyć. Dla przykładu moglibyśmy przejść się z kamerą i mikrofonem po większych miastach: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Kraków, Wrocław i zapytać ludzi, co sądzą o Bitcoinie i jakie dostrzegają perspektywy dla tej technologii. Myślę, że mielibyśmy ubaw po pachy.
szymon10511
Member
**
Offline Offline

Activity: 73
Merit: 10


View Profile
April 23, 2014, 09:59:42 PM
 #26

Osoba świadoma perspektyw jakie otwierają się przed Użytkownikami Bitcoina oraz ogromnych, niewyobrażalnych więc implikacji tej technologii. Bitcoin jako protokół to dopiero początek. Przyjdzie moment, kiedy ktoś stworzy coś jak poczta e-mail, Google, YouTube, fb dla Internetu. Większość infrastruktury zbudowanej wokół Bitcoina przekracza moje obecne zdolności pojmowania i mówiąc szczerze nie mam bladego pojęcia, co powstanie. Jest to sytuacja bez precedensu, niemniej jednak należy spodziewać się rewolucji w obrębie całego świata. Polska, obawiam się niestety, po raz kolejny obudzi się zbyt późno by móc w tworzeniu tej przyszłości uczestniczyć. Dla przykładu moglibyśmy przejść się z kamerą i mikrofonem po większych miastach: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Kraków, Wrocław i zapytać ludzi, co sądzą o Bitcoinie i jakie dostrzegają perspektywy dla tej technologii. Myślę, że mielibyśmy ubaw po pachy.

Ale nie zmienia faktu że jesteś z polski Smiley.

http://bitcoin.pl/207-rozmowa-z-jeffreyem-smithem-szefem-ds-informatycznych-w-firmie-cex-io
Quote
- Gdzie znajduje się siedziba Waszej firmy i klienci z których krajów mogą korzystać z Waszych usług?

Nasza firma zarejestrowana jest w Londynie, a użytkownicy rozsiani po całym świecie. Czołową pozycję zajmuje USA, ale bardzo cieszy na fakt, że Polska jest na drugim miejscu jeśli chodzi o rejestracje użytkowników oraz ogólną aktywność wymiany. Dążymy do tego, aby z usług naszej firmy korzystało możliwie jak najwięcej krajów, szczególnie tych, które sprzyjają rozwojowi Bitcoina.

platorin
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 392
Merit: 250


View Profile
April 24, 2014, 11:22:38 AM
 #27

Osoba świadoma perspektyw jakie otwierają się przed Użytkownikami Bitcoina oraz ogromnych, niewyobrażalnych więc implikacji tej technologii. Bitcoin jako protokół to dopiero początek. Przyjdzie moment, kiedy ktoś stworzy coś jak poczta e-mail, Google, YouTube, fb dla Internetu. Większość infrastruktury zbudowanej wokół Bitcoina przekracza moje obecne zdolności pojmowania i mówiąc szczerze nie mam bladego pojęcia, co powstanie. Jest to sytuacja bez precedensu, niemniej jednak należy spodziewać się rewolucji w obrębie całego świata. Polska, obawiam się niestety, po raz kolejny obudzi się zbyt późno by móc w tworzeniu tej przyszłości uczestniczyć. Dla przykładu moglibyśmy przejść się z kamerą i mikrofonem po większych miastach: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Kraków, Wrocław i zapytać ludzi, co sądzą o Bitcoinie i jakie dostrzegają perspektywy dla tej technologii. Myślę, że mielibyśmy ubaw po pachy.

Ale nie zmienia faktu że jesteś z polski Smiley.

http://bitcoin.pl/207-rozmowa-z-jeffreyem-smithem-szefem-ds-informatycznych-w-firmie-cex-io
Quote
- Gdzie znajduje się siedziba Waszej firmy i klienci z których krajów mogą korzystać z Waszych usług?

Nasza firma zarejestrowana jest w Londynie, a użytkownicy rozsiani po całym świecie. Czołową pozycję zajmuje USA, ale bardzo cieszy na fakt, że Polska jest na drugim miejscu jeśli chodzi o rejestracje użytkowników oraz ogólną aktywność wymiany. Dążymy do tego, aby z usług naszej firmy korzystało możliwie jak najwięcej krajów, szczególnie tych, które sprzyjają rozwojowi Bitcoina.
Tak, jestem z Polski, ale nie bardzo rozumiem, jaki to ma związek z dyskusją?

Ilość ludzi korzystająca w chwili obecnej z Bitcoina, a skala populacji Ziemi to wciąż znikomy promil tego, co może zostać osiągnięte. Analogicznie przekłada się to na Polskę, niezależnie od tego, na którym miejscu pod względem rejestracji nowych użytkowników jesteśmy.
szymon10511
Member
**
Offline Offline

Activity: 73
Merit: 10


View Profile
April 25, 2014, 11:27:17 AM
 #28

Osoba świadoma perspektyw jakie otwierają się przed Użytkownikami Bitcoina oraz ogromnych, niewyobrażalnych więc implikacji tej technologii. Bitcoin jako protokół to dopiero początek. Przyjdzie moment, kiedy ktoś stworzy coś jak poczta e-mail, Google, YouTube, fb dla Internetu. Większość infrastruktury zbudowanej wokół Bitcoina przekracza moje obecne zdolności pojmowania i mówiąc szczerze nie mam bladego pojęcia, co powstanie. Jest to sytuacja bez precedensu, niemniej jednak należy spodziewać się rewolucji w obrębie całego świata. Polska, obawiam się niestety, po raz kolejny obudzi się zbyt późno by móc w tworzeniu tej przyszłości uczestniczyć. Dla przykładu moglibyśmy przejść się z kamerą i mikrofonem po większych miastach: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Kraków, Wrocław i zapytać ludzi, co sądzą o Bitcoinie i jakie dostrzegają perspektywy dla tej technologii. Myślę, że mielibyśmy ubaw po pachy.

Ale nie zmienia faktu że jesteś z polski Smiley.

http://bitcoin.pl/207-rozmowa-z-jeffreyem-smithem-szefem-ds-informatycznych-w-firmie-cex-io
Quote
- Gdzie znajduje się siedziba Waszej firmy i klienci z których krajów mogą korzystać z Waszych usług?

Nasza firma zarejestrowana jest w Londynie, a użytkownicy rozsiani po całym świecie. Czołową pozycję zajmuje USA, ale bardzo cieszy na fakt, że Polska jest na drugim miejscu jeśli chodzi o rejestracje użytkowników oraz ogólną aktywność wymiany. Dążymy do tego, aby z usług naszej firmy korzystało możliwie jak najwięcej krajów, szczególnie tych, które sprzyjają rozwojowi Bitcoina.
Tak, jestem z Polski, ale nie bardzo rozumiem, jaki to ma związek z dyskusją?

Ilość ludzi korzystająca w chwili obecnej z Bitcoina, a skala populacji Ziemi to wciąż znikomy promil tego, co może zostać osiągnięte. Analogicznie przekłada się to na Polskę, niezależnie od tego, na którym miejscu pod względem rejestracji nowych użytkowników jesteśmy.

Chodzi o to że piszesz "witamy w Polsce", w temacie gdzie naśmiewa się z wiedzy prezenterów tvn24 na temat kryptowalut. Więc wychodzi że naśmiewasz się z Polaków a sam jesteś z Polski Smiley.

platorin
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 392
Merit: 250


View Profile
May 02, 2014, 12:08:14 PM
 #29

Wybacz, ale nie będę się wdawał w dalszą płonną polemikę w tej kwestii. Nie naśmiewam się z Polaków, lecz ze stanu mentalnego panującego w wielu środowiskach; czego przykładem jest reportaż TVN. Wszelkie nadinterpretacje proszę zachować dla siebie.
szymon10511
Member
**
Offline Offline

Activity: 73
Merit: 10


View Profile
May 02, 2014, 01:15:42 PM
 #30

Wybacz, ale nie będę się wdawał w dalszą płonną polemikę w tej kwestii. Nie naśmiewam się z Polaków, lecz ze stanu mentalnego panującego w wielu środowiskach; czego przykładem jest reportaż TVN. Wszelkie nadinterpretacje proszę zachować dla siebie.

To nie były nadinterpretacje, tylko interpretacje tego co mogło się kryć pod

Witamy w Polsce.



Żaden człowiek nie siedzi w głowie drugiego człowieka i jak nie napiszesz dokładnie o co Ci chodzi, to każdy może interpretować jak chce. O ile nie jest to oczywiste, czyli coś co jest przyjmowane za normalne w tej kulturze której żyjesz czyli kraju.

Modus_operandi
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 18
Merit: 0


View Profile
May 12, 2014, 01:27:47 PM
 #31

Polska jest z tego co wiem jednym z bardziej "kryptoentuzjastycznych" krajów na świecie, mamy dużą i całkiem prężną społeczność. Dysproporcja między więdzą zainteresowanych a wiedzą mediów (której wizytówką jest powyższy materiał TVN BiŚ) jest trudna do ogarnięcia na spokojnie.

W necie też nie jest lepiej: może jeden artykuł na 10 jest rzetelny, a i to tylko jeśli ma się lepszy dzień z Google... Nie od razu Kraków zbudowano, jak mawiają.
Meler
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 12
Merit: 0


View Profile
May 12, 2014, 10:21:10 PM
 #32

heh za duzo to oni tez nie wiedza Cheesy zreszta Kazdy mysli co Chce i Robi Co chce Jeden Robi $ a drugi BTC Cheesy
Stoyan
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 2
Merit: 0


View Profile
May 24, 2014, 11:50:10 AM
 #33

TVN jak zwykle pokazuje klasę telewizji brukowej. Nie pierwszy to raz i nie ostatni. Tanie dziennikarstwo szukające jeszcze tańszej sensacji, szkoda słów.

ŻENADA!!!
szymon10511
Member
**
Offline Offline

Activity: 73
Merit: 10


View Profile
May 25, 2014, 03:57:53 PM
 #34

TVN jak zwykle pokazuje klasę telewizji brukowej. Nie pierwszy to raz i nie ostatni. Tanie dziennikarstwo szukające jeszcze tańszej sensacji, szkoda słów.

ŻENADA!!!

Ale przynajmniej dzięki temu mają raz w tygodniu nawet fajne filmy Smiley.

roslinpl
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2212
Merit: 1199


View Profile WWW
May 25, 2014, 07:22:49 PM
 #35

TVN jak zwykle pokazuje klasę telewizji brukowej. Nie pierwszy to raz i nie ostatni. Tanie dziennikarstwo szukające jeszcze tańszej sensacji, szkoda słów.

ŻENADA!!!

Ale przynajmniej dzięki temu mają raz w tygodniu nawet fajne filmy Smiley.

na YouTube masz codziennie fajne filmy bez włączania telewizora Smiley

Osobiście telewizji nie oglądam. Nawet wiadomości.
Mam Interet i za media wystarcza w 100% a przynajmniej mogę sam wybrać co chcę oglądać instead of rycia mi beretu tym medialnym ścierwem Smiley
szymon10511
Member
**
Offline Offline

Activity: 73
Merit: 10


View Profile
May 26, 2014, 10:49:13 AM
 #36

TVN jak zwykle pokazuje klasę telewizji brukowej. Nie pierwszy to raz i nie ostatni. Tanie dziennikarstwo szukające jeszcze tańszej sensacji, szkoda słów.

ŻENADA!!!

Ale przynajmniej dzięki temu mają raz w tygodniu nawet fajne filmy Smiley.

na YouTube masz codziennie fajne filmy bez włączania telewizora Smiley

Osobiście telewizji nie oglądam. Nawet wiadomości.
Mam Interet i za media wystarcza w 100% a przynajmniej mogę sam wybrać co chcę oglądać instead of rycia mi beretu tym medialnym ścierwem Smiley

Legalność znasz takie słowo?
W internecie za free nie masz często takich filmów jak na TVN za darmo i legalnie.

roslinpl
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2212
Merit: 1199


View Profile WWW
May 26, 2014, 11:30:55 AM
Last edit: May 26, 2014, 02:41:38 PM by roslinpl
 #37

TVN jak zwykle pokazuje klasę telewizji brukowej. Nie pierwszy to raz i nie ostatni. Tanie dziennikarstwo szukające jeszcze tańszej sensacji, szkoda słów.

ŻENADA!!!

Ale przynajmniej dzięki temu mają raz w tygodniu nawet fajne filmy Smiley.

na YouTube masz codziennie fajne filmy bez włączania telewizora Smiley

Osobiście telewizji nie oglądam. Nawet wiadomości.
Mam Interet i za media wystarcza w 100% a przynajmniej mogę sam wybrać co chcę oglądać instead of rycia mi beretu tym medialnym ścierwem Smiley

Legalność znasz takie słowo?
W internecie za free nie masz często takich filmów jak na TVN za darmo i legalnie.

Legalność.  Coś kojarzę :-)
Pewnie masz trochę racji natomiast nie wiem co jest nie legalnego w oglądaniu filmów na YouTube o czym m.in
wspominałem :-)
Oglądanie filmów na iPla też chyba jest legalne :-) więc nie do końca trafiłeś z tym porównaniem I pytaniem :-)

Ps. A TVN nie jest do końca za darmo bo jak chcesz go oglądać legalnie to abonament TV zapłacić musisz :-)

A w ogóle to nic nie ma za darmo bo za internet też zapłacimy :-)

A ja zwyczajnie nie lubię marnować czasu na telewizję.
maslanka80
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 22
Merit: 0


View Profile WWW
June 15, 2014, 02:03:22 AM
 #38

TVN to anty polska telewizja, która łże na okrągło nawet w oczywistych sprawach i powtarza te kłamstwa setki razy byśmy nieświadomie ulegali propagandowym przekazom.
W dzisiejszych czasach TV zamiast informować i kształcić społeczeństwo serwuje na antenie same SHOW i patologiczne seriale typu dlaczego ja? , ukryta prawda , trudne sprawy.
Wiadomości niestety też już nie można oglądać bez dystansu bo dziennikarstwo jest w rękach POlityków . Przykład: Wywiady prowadzone przez pana KRAŚKO który zgrywa idiotę w sprawach UNI,sytuacji w polsce:http://youtu.be/GF4oF5FY3LY , https://www.youtube.com/watch?v=kxQI1UmHejs . Tomasz lis też już nadaje i myśli to co PAN rozkaże :   https://www.youtube.com/watch?v=DC33I4C4f_c .


A tak od siebie to polecam kanał na Youtube : https://www.youtube.com/user/podziemnaTV  Grin
bitgeek
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 462
Merit: 251



View Profile
June 15, 2014, 11:32:53 AM
 #39

Nie oglądałem TV od jakichs 5 lat (pomijając wizyty u rodzinki), swój tv który stał nieużywany sprzedałem rok temu. Po co sobie psuć nerwy i się ogłupiać tą papką. Szczególnie jak słysze takich idiotów jak Kraśko to od razu mi się gorzej robi.

A przy okazji mam nadzieję, że słyszeliście taśmy z rozmowy z Belką. Widać jak działa nasze państwo.


███████████████████████████████
███████████████████████████████
████████████████████████████████
████████████████████████████████
██████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████
███████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████
███████████████████████████████████
█████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████

.

.

.

Online.BTC.Bingo

.

.

.*500%.CASH.BACK.+.INSTANT.BONUS
..PROGRESSIVE.JACKPOT
..NO-DOWNLOAD.CLIENT
.

.

.

EPIC.FUN.
Johny_m
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 5
Merit: 0


View Profile WWW
June 18, 2014, 01:16:20 PM
 #40

Nie oglądałem TV od jakichs 5 lat (pomijając wizyty u rodzinki), swój tv który stał nieużywany sprzedałem rok temu. Po co sobie psuć nerwy i się ogłupiać tą papką. Szczególnie jak słysze takich idiotów jak Kraśko to od razu mi się gorzej robi.

A przy okazji mam nadzieję, że słyszeliście taśmy z rozmowy z Belką. Widać jak działa nasze państwo.

Nie widziałem, ale możesz podesłać, bo nie wiem o którym filmiku piszesz.
BTW. poszerzam grono osób tutaj, które nie posiadają telewizji (choć telewizor posiadam)
bitgeek
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 462
Merit: 251



View Profile
June 19, 2014, 02:04:28 AM
 #41

https://www.youtube.com/watch?v=t4-bBwbuOZg


███████████████████████████████
███████████████████████████████
████████████████████████████████
████████████████████████████████
██████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████
███████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████
███████████████████████████████████
█████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████

.

.

.

Online.BTC.Bingo

.

.

.*500%.CASH.BACK.+.INSTANT.BONUS
..PROGRESSIVE.JACKPOT
..NO-DOWNLOAD.CLIENT
.

.

.

EPIC.FUN.
Szaja1990
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 168
Merit: 100


View Profile
December 01, 2015, 10:24:57 PM
 #42

w moim domu TVN jest zabroniony
Pages: 1 2 3 [All]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!