Bitcoin Forum
May 10, 2024, 08:40:29 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: AltCoinler de Çöküşün Ana Nedeni! Ve İco Önerisi  (Read 324 times)
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
August 21, 2018, 06:20:48 PM

Evet çeviri yaparak hata yapmış olabilir ancak bir bilgiyi bize sunduğu için teşekkür etmemiz gerektiğine inanıyorum.

Teşekkürler.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715373629
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715373629
Reply with quote  #2

1715373629
Report to moderator
HCRT
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
August 21, 2018, 08:59:35 PM

Çevirisi kötü olsa da bir bilgi sunduğu için teşekkür etmeliyiz kesinlikle.Az çok emek var uğraşmış arkadaşımız.Zaten altcoinlerin çoğu hayatta kesinlike kalmayacaktır

KralSakir
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

View Profile
August 21, 2018, 09:46:03 PM

Altcoinlerin de çöküşün sebebini cok güzel anlatmıssınız ağzınıza sağlık ancak önerinizden maalesef ben hiçbir şey anlamadım coinmarketcap de olmayan bir projeye girmek bence riskli
Payitaht
Member
**

Activity: 182

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
August 21, 2018, 10:02:59 PM

Çevirisi kötü olsa da bir bilgi sunduğu için teşekkür etmeliyiz kesinlikle.Az çok emek var uğraşmış arkadaşımız.Zaten altcoinlerin çoğu hayatta kesinlike kalmayacaktır
Sahsi yorumunuza katılmamakla beraber yazacağımın aynısını yaşayığ birebir aynı şeyi düşünmüsüz vallahi. Emek var bu yüzden tebrik etmemiz gerekiyor.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
August 21, 2018, 10:13:27 PM

arkadaşlar emeği olduğu için evet teşekkür ediyoruz ama güvenip güvenmemek konusunda endişelerimizin olduğunu belirtmek de suç sayılmasın bi zahmet.
Böyle böyle 3-5 liralık emek verip milyon dolarlar toplayanlar var. Kusura bakmayın ben sizin kadar naif olamıcam.
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
August 21, 2018, 10:14:52 PM

valla hocam projenin sunumu falan zaten berbat . sağlam proje diye de  lanse etmek te sakıncalı bir durum.
ha sonuçta öneri ama buralarda çok önerilerden sonra küfür yemiş adam dolu .
koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
August 21, 2018, 11:07:18 PM

ben başarılı buldum konuyu, eline sağlık arkadaşın, pek öyle çeviri vs diye takılmaya gerek yok diye düşünmekteyim
vuslatgelir
Member
**

Activity: 195

-

View Profile
August 21, 2018, 11:15:08 PM

yani hocam ico önerilik bir durum yok neden derseniz, piyasada o kadar çok ico var ki hangi birini önerelim kimin eli kimin cebinde belli değil
turfanda
Newbie
*

Activity: 48
Merit: 0

View Profile
August 21, 2018, 11:18:04 PM

bu dönemde ico önerisi pek tutmaz tek sebebi var o da piyasadan çok ciddi şekilde para çıkısı olması.
bicoinsel (OP)
Newbie
*

Activity: 23

View Profile
September 06, 2018, 07:20:34 AM

Bu kadar özensiz ve üstünkörü bir çeviriyle paragraf bile kullanmadan buraya yapıştırıp bizzim katılacağımızı ilgileneceğimizi mi düşündün gerçekten? Büyük özgüven.

Varsayalım Berbat! ki Anlayana Değil + varsayalım ki Çeviri Ama Tabi Değil! (Çeviri olduğunu iddaa etmen ispatını gerektirir ki konunun benden önce yazılmış İngilizcesi gereklidir! Aksi İftira)  Ayrıca;
Bu Kadar Anlamsız bir nick ile Burada olma öz güveninin üstünde Göremedim! Ayrıcanın Ayrıcası;
 benim Anlatma Kapasitem, düşünene Yetebilecekken; senin Anlama kapasiten çeviri diye iftiraya Varabilecek Anlatma kapasitesine nasıl oluyor da Dönüşüyor? Anlam veremedim! Ama Anladım. (kırıcı olana Kırıcı olacaksın ki kırdığını anlamasa da kırılınca anlasın)  Parantez içindeki son cümle senin için geçerli değil. Anlamayana neyi anlatacaksın Tşk.
bicoinsel (OP)
Newbie
*

View Profile
September 06, 2018, 08:03:16 AM

Korkunç bir internet çevirisiyle baslik aciyosun hakli olarak gelen elestirilere ragmen yalan soylemeye devam ediyosun boyle bir tutumla yaptigin reklami kimse sallamaz bro...
Hem iftira Atıyorsun! Hemde desteksiz iftiran Benim Yalanım oluyor Hea Cheesy ne Ala dünya Ne güzel! Ne Kafa Ama Hayat Size Güzel Smiley Pro Cheesy
bicoinsel (OP)
Newbie
*

View Profile
September 06, 2018, 08:15:15 AM

Altcoinlerin de çöküşün sebebini cok güzel anlatmıssınız ağzınıza sağlık ancak önerinizden maalesef ben hiçbir şey anlamadım coinmarketcap de olmayan bir projeye girmek bence riskli
Güzel İnsanların Buralarda Olması da Çok güzel  ve haklısınız ki 1 Yıl içinde Markette Görüp Görmeyeceğimize de Beraber bakarız. Evet  riskli ve Tabi ki Risk ticaretin içinde...
cerezcikansiz
Newbie
*

Activity: 84

View Profile WWW
September 11, 2018, 07:46:36 AM

Biraz paragraf kullansanız daha okunası olurdu transkate çevirisi gibi durmuyor pek ama yine de oldukça özensiz olmuş yine de emeğinize sağlık.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: