Bitcoin Forum
May 02, 2024, 07:54:14 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: XMR yada STRAT'a yatırım yapmayı düşünüyorum bu projeler hakkında düşüncelerinz?  (Read 108 times)
ugur2222 (OP)
Member
**

Activity: 210
Merit: 16

View Profile
August 19, 2018, 08:53:10 PM

XMR yada STRAT hakkında ne düşünüyorsunuz? Yatırım tavsiyesi olmadan bu coinler hakkında neler söyleyebilirsiniz ?
Bitcoin mining is now a specialized and very risky industry, just like gold mining. Amateur miners are unlikely to make much money, and may even lose money. Bitcoin is much more than just mining, though!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714679654
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714679654
Reply with quote  #2

1714679654
Report to moderator
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
August 19, 2018, 09:07:58 PM

Monero gizlilik muhabbetine dibi boylar,
Strat Ethereum'un kopyası ve çok daha sağlam rakipleri var.
yenilmez86
Member
**

Activity: 1256
Merit: 43

View Profile
August 19, 2018, 09:57:02 PM

2018'e kadar her yıl yeni balonlar şişirebilen bir piyasa vardı ortada; daha sonra bu balonlar eskiler arasında yerini alıp stabil bir ayı-boğa aralığında hayatlarını sürdürüyorlardı. Ama artık ne yeni balonlar şişirebilecek ne de eski şişirdiklerini stabil çizgide tutabilecek nefesi ve gücü kalmadı piyasanın. Artık her şey vur kaç mekanizmasına bağlı çalışıyor. Suni bir pump yarat vur ve kaç; elinde patlayanın canı çıksın. Artık kimse eline geçen tokenin veya coinin ico fiyatına veya aldığı fiyatına bakmıyor çünkü dump başladığı zaman dip belli olmuyor artık. %50 bile zarar olsa herkes satayım da en azından yarısını kurtarayım gözüyle bakıyor.
Piyasa bitmiş de okeye dönüyor izlenimi artık eskisi kadar saçma gelmemeye başladı..
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
August 19, 2018, 11:22:16 PM

arkadaşım ileriye dönük düşünüyosan bu ikisine de yatırım yapma derim. oratada çok güzel projeler var. wanchain gibi yada ne bileyim apex gibi. bende bunları araştırıp yapacağın yatırıma öyle karar ver derim.
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
August 19, 2018, 11:25:57 PM

strat ve waves şu anda karşılaştırılan en büyük pişmanlıkların başı bana göre. xmr ikisinede göre istediğini yapan başarılı bi coin. ben alacak olsam xmr alırdım açıkçası.
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
August 19, 2018, 11:47:43 PM

Geçen yılın favori coinleri Smiley

Stratisi bilmem ama Monero benim çok sevdiğim gizlilik tabanlı bir coin ama gizlilik tabanlı projelerin fiyatları düşmeye başladı. Hatta Japon ve Kore exchange ler delist etti Dash, Monero, Zcash gibi coinleri. Kaliteli bir ekibi var Bitmainin  asic cihazlarına en hızlı reaksiyon gösteren Moneroydu gizliliğe ve community'e önem veriyorlar.

Bitcoin / Ethereum / Monero
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1137

View Profile
August 20, 2018, 12:10:30 AM

xmr çok düşük seviyelerden geldi ve satoshi bakımından hala epey iyi durumda, stratis başladığı yerlere geri döndü yani katlama potansiyeli daha fazla!! stratis'te önümüzdeki aylarda bazı gelişmeler olacağından ve bir "gizli proje"den bahsediliyor. stratis'te masternode, smartcontract özelliği var, mine edilemiyor. önümüzdeki süreçte ya tekrar şaha kalkar ya da gömülür gider

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
August 20, 2018, 12:18:26 AM

XMR bu piyasanın istenmeyen çocuğudur ve öyle kalıcaktır.Fiyat manipülasyonla falan ne iner ne çıkar. Devletlerse istemiyor açık açık. Pek yatırım yapılacak bir coin değil.
STRAT'ta localde şişirilip milletin eline verilmiş bişe. CM den silinse bir kaç ay sonra haberin olur o derece hareketsiz bir coin.
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
August 20, 2018, 08:41:29 AM

Xmr gizlilik odaklı bir coin. İşlemci ile de madenciliği yapılıyor ekran kartı ile de. Coinmarketcap.com sitesine baktığımızda Xmr'in Circulating Supply'i 16.333.422 XMR olarak gözüküyor. Yani anlayacağınız üzere Bitcoin'e yakın bir değere sahip. Bu da bence Xmr'i değerli kılan bir etken. Grafiğine baktığımızda ise nerden nereye geldiği açık bir şekilde gözüküyor. Ben olsam Xmr'e yatırım yapardım. Ama yatırım yapılacak doğru zamanda mıyız? Önce bunu tahmin etmemiz lazım. Kasım yada Aralık ayında Bitcoin fiyatı uçuşa geçerse Xmr ve diğer altcoinlerden mutlaka çıkış olacaktır. Haliyle Xmr'in fiyatı da düşecektir. Şuan yatırım yapmak istiyorsan kademeli alıma başlayabilirsin. Eğer Kasım yada Aralık ayında Xmr fiyatı düşerse kademeli alımına devam edebilirsin.

mariogomer
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
August 20, 2018, 09:01:38 AM

Çok da güvenmediğim bilgimle bu ikisi arasında seçim yapmak zorunda kalsam büyük ihtimalle XMR derim.
Stratis, ilk kripto para sepetimde bulundurduğum ve hala sahip olduğum bir coin ve asla beni güldürmedi..

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
Sundiego
Newbie
*

Activity: 274
Merit: 0

View Profile
August 20, 2018, 09:40:59 AM

O kadar altcoin varken strat en son yatırım yapılması gerekenlerden biri bence. 2017 sonu boğada bile çok güçsüz kalmış bir coinden bahsediyoruz. 2017 haziranda 9. Sıraya kadar yükseldi sonra hiçbir şey yapamadı. Marketcapte zamanında %1 ağırlığı vardı, şu an %0.07.Birçok insana fırsatlar kaçırttı stratis, onda bekleyen insanlar pek bir şey kazanamadı. Girilmesini en son önerdiğim altcoinlerden biri. Monero çok daha tercih edilir, hatırlatmakta fayda var zamanında stratis markette monero'nun önüne geçmişti ve şu an neredeler.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
August 20, 2018, 10:37:11 AM

xmr için kesin birşey diyemem. fakat strat dan özellikle uzak durun. waves ,strat gibi şeyler artık şansını kabetti başarılı bir platform olamayacakları belli. genel bir boğa sezonunda mutlaka kazandırır ama daha yeni ve geleceği parlak platformları inceleyin onun yerine neo, wan, icx ve zill gibi.
xmr nin sağı solu belli olmaz ama ben yatırım yapmam.
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
August 20, 2018, 10:57:17 AM

Xmr bilinen hacimli coinlerden birisi ama o ve onun gibi dash zec gizlilik muhabbetine japon borsalarindan çıkartılıyor du. O aralar iyi dump yiyordu. Boğa piyasasında öyle x3-5 yapabilecek coin değil bence
kubra68
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
August 20, 2018, 11:18:02 AM

önce olsaydı kesinlikle tavsiye edeceğim coin olurdu ama şimdi piyasa çok durgun hali ile xmr de dikkat etmek gerekşir diye düşünüyorum.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: