Bitcoin Forum
March 30, 2024, 12:15:53 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Btclax.com - Yepyeni Bir Kripto Para Borsası Deneyimi  (Read 992 times)
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
August 17, 2018, 04:30:36 PM

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Paracıklarım.com borsasını kurarken hedeflerimizin en büyüğü Dünya borsaları içine Türkçe isimli bir borsa dahil etmekti. Bu hedefimiz doğrultusunda yola çıktık ve çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Planladığımız özelliklerimiz ile yeni trendler yaratmak ve uluslararası piyasada önemli bir oyuncu olmak için çaba göstereceğiz.

https://coinmarketcap.com/

Arkadaşlar domain değiştirme tavsiyesinde bulunmuşlarda.üstteki siteden örnek resim gibi isim yazdıkça dünyada olan borsalar çıkıyor alt kısımda.
Dediğiniz gibi globalde hedef varsa isim değişikliği yapmanız daha uygun olacaktır.Buna görede usd-euro-gibi hesaplarıda sisteme eklersiniz.

Örnek bitcom gibi bit le başlayanlar çoğu isim akılda kaldığı için müşterisi çok oluyor .örnek bitbank hacmi azbuz değil.tabii isim değişikliği yapmak sizin kararınız.Kolay gelsin..

1711757753
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711757753
Reply with quote  #2

1711757753
Report to moderator
1711757753
Hero Member
*

Ignore
1711757753
Reply with quote  #2

1711757753
Report to moderator
1711757753
Hero Member
*

Ignore
1711757753
Reply with quote  #2

1711757753
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1711757753
Hero Member
*

Ignore
1711757753
Reply with quote  #2

1711757753
Report to moderator
1711757753
Hero Member
*

Ignore
1711757753
Reply with quote  #2

1711757753
Report to moderator
Paraciklarim (OP)
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
August 17, 2018, 09:13:43 PM

Nedense arkadaşlar domaine takmış durumda. Yapıcı eleştiri yapmakta üzerimize yok maalesef. Hayırlı olsun. Umarım insanların borsalar ile ilgili şikayet ettiklerine bir çözüm olabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkürler.
En iyi şekilde kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyoruz.
Paraciklarim (OP)
Newbie
*

View Profile
August 17, 2018, 09:44:59 PM

Nedense arkadaşlar domaine takmış durumda. Yapıcı eleştiri yapmakta üzerimize yok maalesef. Hayırlı olsun. Umarım insanların borsalar ile ilgili şikayet ettiklerine bir çözüm olabilirsiniz.

Hedefimiz global anlamda bir marka yaratmak. Yerli borsalarımız kısıtlı kaldığından, üstüne her zaman birşey katarak tüm dünyada kullanılan bir platform oluşturmayı hedefliyoruz.

hayırlı olsun diyelim. ne diyelim sürekli yeni borsa açılıyor. kaç tane oldular ben takip edemedim. maalesef çoğu batmaktan kurtulamıycak. global pazardan pay alırsanız belki bir umut olabilir.

Bahsettiğiniz gibi global anlamda daha çok kitleye ulaşma hedefindeyiz. Hali hazırda Yatırım Hesabı ile ilgilenen yabancı kullanıcılarımız mevcut.

yapıcı eleştiri iyi birşeydir. Siz sanırım yıkıcı eleştiri demek istediniz. Domaine takılma sebebi cok lokal bir isim seçilmiş ve bu isim hiçbir şekilde cryptocurrency cağrıştırmıyor. kimse ismi begenmemişse isim kotudur. aynen bu sekilde baska bir borsa vardı binanstı ismi sanırım herkes eleştirince domain adını değiştirdiler. suana kadar suraya yazılan hemen hemen hersey aslında arkadasların iyiliği için

Dediğimiz gibi tüm yorumları ve eleştirileri değerlendiriyoruz. Bu konu altında en çok bahsedilen ise isim oldu. Bu durumla ilgili ise, bu durum değerlendirildikten sonra bir karara varılacaktır. Yapıcı yorumunuz için teşekkürler.

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Paracıklarım.com borsasını kurarken hedeflerimizin en büyüğü Dünya borsaları içine Türkçe isimli bir borsa dahil etmekti. Bu hedefimiz doğrultusunda yola çıktık ve çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Planladığımız özelliklerimiz ile yeni trendler yaratmak ve uluslararası piyasada önemli bir oyuncu olmak için çaba göstereceğiz.

https://coinmarketcap.com/

Arkadaşlar domain değiştirme tavsiyesinde bulunmuşlarda.üstteki siteden örnek resim gibi isim yazdıkça dünyada olan borsalar çıkıyor alt kısımda.
Dediğiniz gibi globalde hedef varsa isim değişikliği yapmanız daha uygun olacaktır.Buna görede usd-euro-gibi hesaplarıda sisteme eklersiniz.

Örnek bitcom gibi bit le başlayanlar çoğu isim akılda kaldığı için müşterisi çok oluyor .örnek bitbank hacmi azbuz değil.tabii isim değişikliği yapmak sizin kararınız.Kolay gelsin..

http://fs5.directupload.net/images/180817/temp/ey2fhz3m.png

Özen göstererek yaptığınız bu yorum için teşekkürler. Bahsettiğiniz gibi global pazardaki hedeflerimizi tam anlamıyla gerçekleştirmek için, Eylül ayından itibaren sık aralıklarla yeni eklenecek Coinler ile trade ve para birimi olarakta sadece TRY değil, USD ve EUR ilede para yatırımı yapılabilecek. Aynı zamanda Coinler arası paritelerde sisteme eklenecektir. İsim konusuyla ilgili de, gelişmeleri hep birlikte göreceğiz.

bitcamilo
Full Member

Activity: 602
Merit: 122

View Profile
August 18, 2018, 01:45:05 PM

Yeni borsaların açılması bitcoin kullanıcıları açısından olumlu bir gelişme, ne kadar çok yerli borsa olursa o kadar iyi ancak ne yazık ki ben de arkadaşların eleştirisine katılıyorum domain çok yanlış seçilmiş, sadece global olmaması da değil sorun, güven vermiyor bu haliyle, şahsen domaini paracıklarım.com olan bir borsaya asla bitcoin ya da para göndermem. Lütfen bu eleştiriyi bir saldırı olarak algılamayın bu bir gerçek isimler insanlar üzerinde psikolojik etkiye sahiptir ve verdikleri kararları doğrudan etkiler. Bugün Google, Intel, Microsoft gibi şirketlerde sırf ürün isimlendirme için yüzlerce dil bilimci çalıştırılıyor. Bu konuda özen göstermeyen şirketler ise yabancı ülkelerde madara oluyor genelde örnek : https://www.google.com.cy/search?q=yarra+yering&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiZ4anv3fbcAhWGKJoKHYO_ASkQ_AUICigB&biw=1920&bih=943

Uzun sözün kısası domain seçiminiz yanlış ve yolun başındasınız bu hatayı düzeltmek için hala geç kalmış sayılmazsınız. basit bir domain yönlendirme işlemi ile bu sorunun üstesinden gelebilir tertemiz ticarete başlayabilirsiniz.
coinito
Member
**

Activity: 203
Merit: 16

View Profile
August 18, 2018, 02:15:55 PM

Çıkış felsefenizin Hopi olduğunu düşünüyorum.

Şarkısı da var ya “Paracıklaar paracıklar, katlansın hep paracıklar”. Smiley

Boğa sezonu gelir mi bilmem ama tez gelirse iyi eder. Zira bu açılan bir sürü borsanın işi zor yoksa.

erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
August 18, 2018, 02:19:13 PM

Domainden kaybetmissiniz. Burasi 12 yasindaki yatirimcilarin oyun alani degil bunu unutmayin. Kg

Tamamen katılıyorum paşam. Domainden ilk başta kayıp yazarsınız zaten. Global bir domain alıp ingilizce açmadıktan sonra siteyi TR piyasası ile olacak iş değil bunlar bence de...Bence yol yakınken değiştirin fazla reklamını yapmadan da. Yine TR'ye açılın, açılmayın demiyoruz ki ama sadece TR biraz zor hatta imkansız...
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
August 18, 2018, 05:07:46 PM

sitenin ismini ilk okudum ve doğrudan çılgın tavuklar tarzı siteler geldi aklıma baktım borsa olunca daha da kötü bir imaj çizdi. Localde basit bir isim olmuş globale geçerse karmaşık bir isim olmuş.

yatırım yapanlar için faiz imkanı farklı bir seçenek olmuş bu zamana kadar görmediğim bir şey. hodl yapmak isteyenler borsada tutmak isterlerse onlar için cazip bir teklif olabilir.

Umarım cmc'ye sahte hacim bilgileri gönderip de kendinizi kötü bir duruma sokmazsınız.
Paraciklarim (OP)
Newbie
*

View Profile
August 18, 2018, 09:34:48 PM

Yeni borsaların açılması bitcoin kullanıcıları açısından olumlu bir gelişme, ne kadar çok yerli borsa olursa o kadar iyi ancak ne yazık ki ben de arkadaşların eleştirisine katılıyorum domain çok yanlış seçilmiş, sadece global olmaması da değil sorun, güven vermiyor bu haliyle, şahsen domaini paracıklarım.com olan bir borsaya asla bitcoin ya da para göndermem. Lütfen bu eleştiriyi bir saldırı olarak algılamayın bu bir gerçek isimler insanlar üzerinde psikolojik etkiye sahiptir ve verdikleri kararları doğrudan etkiler. Bugün Google, Intel, Microsoft gibi şirketlerde sırf ürün isimlendirme için yüzlerce dil bilimci çalıştırılıyor. Bu konuda özen göstermeyen şirketler ise yabancı ülkelerde madara oluyor genelde örnek : https://www.google.com.cy/search?q=yarra+yering&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiZ4anv3fbcAhWGKJoKHYO_ASkQ_AUICigB&biw=1920&bih=943

Uzun sözün kısası domain seçiminiz yanlış ve yolun başındasınız bu hatayı düzeltmek için hala geç kalmış sayılmazsınız. basit bir domain yönlendirme işlemi ile bu sorunun üstesinden gelebilir tertemiz ticarete başlayabilirsiniz.

Çıkış felsefenizin Hopi olduğunu düşünüyorum.

Şarkısı da var ya “Paracıklaar paracıklar, katlansın hep paracıklar”. Smiley

Boğa sezonu gelir mi bilmem ama tez gelirse iyi eder. Zira bu açılan bir sürü borsanın işi zor yoksa.

Domainden kaybetmissiniz. Burasi 12 yasindaki yatirimcilarin oyun alani degil bunu unutmayin. Kg

Tamamen katılıyorum paşam. Domainden ilk başta kayıp yazarsınız zaten. Global bir domain alıp ingilizce açmadıktan sonra siteyi TR piyasası ile olacak iş değil bunlar bence de...Bence yol yakınken değiştirin fazla reklamını yapmadan da. Yine TR'ye açılın, açılmayın demiyoruz ki ama sadece TR biraz zor hatta imkansız...

sitenin ismini ilk okudum ve doğrudan çılgın tavuklar tarzı siteler geldi aklıma baktım borsa olunca daha da kötü bir imaj çizdi. Localde basit bir isim olmuş globale geçerse karmaşık bir isim olmuş.

yatırım yapanlar için faiz imkanı farklı bir seçenek olmuş bu zamana kadar görmediğim bir şey. hodl yapmak isteyenler borsada tutmak isterlerse onlar için cazip bir teklif olabilir.

Umarım cmc'ye sahte hacim bilgileri gönderip de kendinizi kötü bir duruma sokmazsınız.

Değerli yorumlarınız için teşekkürler. İsim konusuyla ilgili gerekli mercilere yorumların genelindeki görüş bildirildi.
mutlumining
Newbie
*

Activity: 36

View Profile
August 19, 2018, 10:06:43 PM

yapıcı eleştiri iyi birşeydir. Siz sanırım yıkıcı eleştiri demek istediniz. Domaine takılma sebebi cok lokal bir isim seçilmiş ve bu isim hiçbir şekilde cryptocurrency cağrıştırmıyor. kimse ismi begenmemişse isim kotudur. aynen bu sekilde baska bir borsa vardı binanstı ismi sanırım herkes eleştirince domain adını değiştirdiler. suana kadar suraya yazılan hemen hemen hersey aslında arkadasların iyiliği için

Aynen yanlış yazmışım. Ben eleştirilerin biraz acımasız üslupla yapıldığını düşünüyorum. O yüzden bu tepkiyi gösterdim.
bitcamilo
Full Member

Activity: 602
Merit: 122

View Profile
August 20, 2018, 07:03:10 AM

Aynen yanlış yazmışım. Ben eleştirilerin biraz acımasız üslupla yapıldığını düşünüyorum. O yüzden bu tepkiyi gösterdim.

Yapılan tüm yorumları okudum hiç birinde yapıcı olmayan yorum göremedim sizin için yıkıcı yorum kriteri nedir bilmiyorum ama doğru neyse onu söyledi herkes şimdiden uyardık arkadaşı ki yarın geç olmasın.
baronofficiall2
Member
**

Activity: 140
Merit: 18

View Profile
August 20, 2018, 11:23:22 AM

Global e oynayın derim, hayallerinizi biraz büyük tutun isim, domain tasarım bunlar önemli şeyler eş geçmeyin, başarılar..
bobita
Legendary
*

Activity: 2478
Merit: 1286

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
August 21, 2018, 10:16:18 PM
Merited by teramit (2)

Olay şu; arkadaşlar led lamba, kanvas tablo vb işinde yeterince para olmadığını düşünmüşler, içlerinden biri demiş ki "gardaş, bu bitgoyun işinde iyi para var, biz de girek"

Siteden:
Pennora Yazılım A.Ş., günümüz teknolojisini geliştirerek web ve masaüstü yazılımlar üreten bir yazılım şirketidir.
Adres: Çınarlı Mah. Fethi Sekin Cad. Martı Tower No:1 Kat:10 D:1003 PK-35530 Konak – İzmir / TÜRKİYE

Pennora:
http://www.pennora.com
Adres: TÜRKİYE MERKEZ OFİSİ: Çınarlı Mah. Fethi Sekin Cad. Martı Tower No:1 Kat:10 D:1003 PK-35530 Konak – İzmir

Açılmazsa resim linki: http://www.directupload.net/file/d/5187/6upv3tb2_jpg.htm

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Paraciklarim (OP)
Newbie
*

View Profile
August 23, 2018, 12:04:28 PM

Değerli bitcointalk kullanıcıları; paraciklarim.com olarak ilk günden itibaren siz değerli kullanıcılarımızın yorumlarına hep dikkat ettik. Sizlerin yorumları ve eleştirileri ileTürkiye'yi uluslararası piyasada temsil edecek bir kripto para borsası olmak hedefimizde aynı heyecanla ve istekle devam ediyoruz. Bu sebeple kullanıcılarımızdan aldığımız geri bildirimler neticesinde paraciklarim.com ismini değiştirmeye karar verdik. Bu noktada siz değerli kullanıcılarımızın cevapları en doğru ismi seçmemizde yine bize klavuz olsun istiyoruz.

Belirlediğimiz 5 isim ve domainde tarafımıza ait olup, dilerseniz bu domainler üzerinden, dilerseniz paraciklarim.com üzerinden dilerseniz de bu yorumun altına beğendiğiniz ve desteklediğiniz ismi yazarak, bizlere yardımcı olabilirsiniz.

1-) Bitolex - www.bitolex.com

2-) Btclax - www.btclax.com

3-) Bithobit - www.bithobit.com

4-) Handelsbit - www.handelsbit.com

5-) Bixwin - www.bixwin.com
kaya.parca
Newbie
*

Activity: 210

View Profile WWW
August 23, 2018, 12:11:25 PM

hayırlı olsun yeni borsamız. Domain konusunda herkes bir şey söylemiş zaten o yüzden bir şey söylemeyeceğim. Şu anda piyasada çok borsa var. yerli borsaları da sayarsak 10 taneden fazla olmuştur herhalde. Şu anda hacim falan da olmadığı için diğer borsalardan bir farkınız olmalı ki oradaki yatırımları kendinize çekebilmelisiniz. Bunu yapmazsanız, borsada hacim olmazsa ne kullanıcılar mutlu olur ne de siz emeğinizin karşılığını alabilirsiniz.

farklı bir şey?
Paraciklarim (OP)
Newbie
*

View Profile
August 23, 2018, 05:06:28 PM

hayırlı olsun yeni borsamız. Domain konusunda herkes bir şey söylemiş zaten o yüzden bir şey söylemeyeceğim. Şu anda piyasada çok borsa var. yerli borsaları da sayarsak 10 taneden fazla olmuştur herhalde. Şu anda hacim falan da olmadığı için diğer borsalardan bir farkınız olmalı ki oradaki yatırımları kendinize çekebilmelisiniz. Bunu yapmazsanız, borsada hacim olmazsa ne kullanıcılar mutlu olur ne de siz emeğinizin karşılığını alabilirsiniz.

farklı bir şey?

Yorumunuz için teşekkürler.

Paracıklarım olarak tüm borsalardan ayrılan başlıca özelliğimiz 'Yatırım Hesabı'
Detaylara bu linkten ulaşabilirsiniz.

Bununla birlikte servisimizin tasarımına, kullanım kolaylığına ve hızına çok önem veriyoruz.
Sitemiz üzerinde gerçekleşen tüm işlemlerin şeffaf olması konusundada aynı şekilde.

Ayrıca 27 Ağustos 2018 tarihinde komisyon oranlarımızda ciddi bir değişikliğe gidiyoruz.

Çok yakında yine kripto para endüstrisinde ilklerle sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

Teşekkürler

gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
August 25, 2018, 09:39:52 AM

Yatırım hesabı olarak güzel bir şey yapmışsınız ama ben ve benim gibi insanlar hodl yapmak istediklerinde uzun süreli olarak borsalarda tutmak istemiyor. O yüzden bu vade oranlarını düşürüp günlüğe haftalığa ve 32 günlüğe bölseniz daha kullanışlı olabilir. Kullanıcıda bunlardan birisini seçerek yoluna devam eder. 32 gün en karlı 1 günlük günlük kar olarak en düşük kar olabilir. Sadece bir öneri
OzgurC
Newbie
*

Activity: 27
Merit: 5

View Profile
August 25, 2018, 12:22:46 PM
Merited by onurgozupek (1)

Merhaba,
Hayırlı olsun. Umarım başarılı olursunuz. Öncelikle şunu belirtmeliyim ki aşağıdaki sorularım kesinlikle bir yerme veya bok atma olmayıp tamamen merak ettiğim sorulardır.
1- BTC ve ETH yatırımlarında aylık %1.09 faiz viveya kar payı verdiğinizi belirtmişsiniz. 100 BTC yatırabilirim ancak size neden ve nasıl güvenip de 650bin USD lik varlığımı yatırayım? Lisanslı bir kurum olmadan, mudilere faiz vermek bildiğim kadarı ile Türkiye'de yasak bişey. Sanırım bu yasak 1980-1990 larda milletin parasının bankerlerde batması sonucunda geldi. Sizin faiz taahhütü verebilmek için herhangi bir lisansınız var mı? Benim anladığım kadarı ile verdiğiniz taahhüt (kar payı taahüdü veya yatırım fonu oluşturmak) legal değil.
2- Verdiğiniz kar payının karşılığını nasıl oluşturacaksınız? Yani 100 BTC yatırdığımda bana ay sonunda 1.09 BTC verebilmeniz için yatırdığım BTClerim ile işlem yapıyor olmanız veya bankalar gibi daha büyük bir finansörden daha iyi faiz almış olmanız lazım. Birinci seçenek için ayda yüzde 1 den daha fazla kazandıracak trading geçmişiniz/tecrübeniz var mı? veya ikinci seçenekte (eğer varsa) daha iyi faiz veren bir kuruma nasıl güveneceğiz?
3- Şirket ödenmiş/ödenmemiş sermayeniz ne kadardır?

Tatmin edici cevaplar almam halinde paranı yatırırım ancak cevaplar tatmin edici olmazsa bu işe girene en temiz tabir ile hayalperest derim.

Paraciklarim (OP)
Newbie
*

View Profile
August 27, 2018, 12:03:16 PM

Siz değerli kullanıcılarımızın oylaması ile paraciklarim.com artık yeni ismiyle yayında. BTCLAX.com

Buradan da daha önce belirttiğimiz gibi %0.3 olan piyasa yapıcı ve piyasa alıcı komisyon oranlarımızı, bugünden itibaren artık %0.1 olarak güncellemiş bulunmaktayız.

Yeni ismimiz ve en iddaalı komisyon oranlarımız ile kullanıcılarımız için çalışmaya devam ediyoruz.

www.btclax.com
miyav
Member
**

Activity: 274
Merit: 88

View Profile
August 27, 2018, 01:28:25 PM
Last edit: September 02, 2018, 10:33:52 AM by miyav
Merited by Zz (3), Blacknavy (2)

Bakalım beğenecek misiniz?

######### Whois Kontrolü ######

whois btclax.com
   Domain Name: BTCLAX.COM
   Registry Domain ID: 2299378927_DOMAIN_COM-VRSN
   Registrar WHOIS Server: whois.nicproxy.com
   Registrar URL: http://www.nicproxy.com
   Updated Date: 2018-08-26T14:07:54Z
   Creation Date: 2018-08-19T15:44:47Z
   Registry Expiry Date: 2019-08-19T15:44:47Z
   Registrar: Nics Telekomunikasyon Tic Ltd. Sti.
   Registrar IANA ID: 1454
   Registrar Abuse Contact Email: abuse@nicproxy.com
   Registrar Abuse Contact Phone: +90 212 213 2963
   Domain Status: ok https://icann.org/epp#ok
   Name Server: NS1.BTCLAX.COM
   Name Server: NS2.BTCLAX.COM
   DNSSEC: unsigned
   URL of the ICANN Whois Inaccuracy Complaint Form: https://www.icann.org/wicf/
>>> Last update of whois database: 2018-08-29T15:38:16Z <<<

For more information on Whois status codes, please visit https://icann.org/epp

NOTICE: The expiration date displayed in this record is the date the
registrar's sponsorship of the domain name registration in the registry is
currently set to expire. This date does not necessarily reflect the expiration
date of the domain name registrant's agreement with the sponsoring
registrar.  Users may consult the sponsoring registrar's Whois database to
view the registrar's reported date of expiration for this registration.

TERMS OF USE: You are not authorized to access or query our Whois
database through the use of electronic processes that are high-volume and
automated except as reasonably necessary to register domain names or
modify existing registrations; the Data in VeriSign Global Registry
Services' ("VeriSign") Whois database is provided by VeriSign for
information purposes only, and to assist persons in obtaining information
about or related to a domain name registration record. VeriSign does not
guarantee its accuracy. By submitting a Whois query, you agree to abide
by the following terms of use: You agree that you may use this Data only
for lawful purposes and that under no circumstances will you use this Data
to: (1) allow, enable, or otherwise support the transmission of mass
unsolicited, commercial advertising or solicitations via e-mail, telephone,
or facsimile; or (2) enable high volume, automated, electronic processes
that apply to VeriSign (or its computer systems). The compilation,
repackaging, dissemination or other use of this Data is expressly
prohibited without the prior written consent of VeriSign. You agree not to
use electronic processes that are automated and high-volume to access or
query the Whois database except as reasonably necessary to register
domain names or modify existing registrations. VeriSign reserves the right
to restrict your access to the Whois database in its sole discretion to ensure
operational stability.  VeriSign may restrict or terminate your access to the
Whois database for failure to abide by these terms of use. VeriSign
reserves the right to modify these terms at any time.

The Registry database contains ONLY .COM, .NET, .EDU domains and
Registrars.

Domain Name: BTCLAX.COM
Registry Domain ID : 2299378927_DOMAIN_COM-VRSN
Registrar WHOIS Server : whois.nicproxy.com
Registrar URL: http://www.nicproxy.com
Updated Date: 2018-08-26T14:07:54Z
Creation Date: 2018-08-19T15:44:47Z
Registrar Registration Expiration Date: 2019-08-19T15:44:47Z
Registrar: NICS Telekomunikasyon A.S.
Registrar IANA ID: 1454
Registrar Abuse Contact Email: abuse@nicproxy.com
Registrar Abuse Contact Phone: +90.2122132963
Reseller: CIZGI TELEKOMUNIKASYON A.S
Domain Status: ok http://www.icann.org/epp#OK
Registrant Organization: Mithat  Orhan Kuyumcu
Registrant State / Province: Adalar
Registrant Country: TR
Name Server: NS1.BTCLAX.COM
Name Server: NS2.BTCLAX.COM
DNSSEC: Unsigned
URL of the ICANN Whois Inaccuracy Complaint Form: https://www.icann.org/wicf/

############# host / hosting kontrolü ############

host -t ns www.btclax.com
www.btclax.com is an alias for btclax.com.
btclax.com name server ns2.secureserver.net.
btclax.com name server ns1.secureserver.net.

host www.btclax.com
www.btclax.com is an alias for btclax.com.
btclax.com has address 132.148.81.172
btclax.com mail is handled by 0 btclax.com.

whois 132.148.81.172

#
# ARIN WHOIS data and services are subject to the Terms of Use
# available at: https://www.arin.net/whois_tou.html
#
# If you see inaccuracies in the results, please report at
# https://www.arin.net/resources/whois_reporting/index.html
#
# Copyright 1997-2018, American Registry for Internet Numbers, Ltd.
#

NetRange:       132.148.0.0 - 132.148.255.255
CIDR:           132.148.0.0/16
NetName:        GO-DADDY-COM-LLC
NetHandle:      NET-132-148-0-0-1
Parent:         NET132 (NET-132-0-0-0-0)
NetType:        Direct Allocation
OriginAS:       
Organization:   GoDaddy.com, LLC (GODAD)
RegDate:        2015-10-21
Updated:        2015-10-26
Ref:            https://rdap.arin.net/registry/ip/132.148.0.0

############# port taraması #############

Starting Nmap 7.60 ( https://nmap.org ) at 2018-09-02 13:00 +03
Nmap scan report for ip-132-148-81-172.ip.secureserver.net (132.148.81.172)
Host is up (0.20s latency).
Not shown: 975 closed ports
PORT     STATE    SERVICE
19/tcp   filtered chargen
21/tcp   open     ftp
22/tcp   open     ssh
25/tcp   filtered smtp
42/tcp   filtered nameserver
53/tcp   open     domain
80/tcp   open     http
110/tcp  open     pop3
135/tcp  filtered msrpc
139/tcp  filtered netbios-ssn
143/tcp  open     imap
161/tcp  filtered snmp
179/tcp  filtered bgp
443/tcp  open     https
465/tcp  open     smtps
587/tcp  open     submission
993/tcp  open     imaps
995/tcp  open     pop3s
1028/tcp filtered unknown
1080/tcp filtered socks
3128/tcp filtered squid-http
3306/tcp open     mysql
3372/tcp filtered msdtc
6666/tcp filtered irc
6667/tcp filtered irc

Nmap done: 1 IP address (1 host up) scanned in 29.63 seconds

öyle cloud flare arkasına koyma gereği bile duymamışlar.
sunucu bildiğin linux whm cpanel : https://btclax.com:2083/

özetle godaddy den vps kiralanmış işte.

########## ssl sertifikası kontrolü #######

sertifika sadece kitlemeye yönelik düz birşey
üstelik hatalı tescil edilmiş. btclax.com için almışlar,
https://www.btclax.com a bağlandığınızda sertifika uyarı veriyor.

########## şirket bilgileri ##########

Ortaklar:
İsmet Taşçeken
Aytuğ Topçu

Şirket Amaç konu kısmı bayaaa geniş tutulmuş.
Hediyelik eşya, oyuncak ve bujiteri
Kuyumculuk, Mücevhercilik ve gümüşçülük
Mobilya ve Ahşap Eşya
Halı-Kilim
Ev teştili ve Mefruşat
Deri
Bilgisayar, Büro makineleri ve kırtasiye

########## sermaye yapısı ############

############# şirket ortakları ###############

Aytuğ Topçu
https://www.linkedin.com/in/aytugtopcu/?locale=tr_TR

İsmet Taşçeken
https://www.linkedin.com/in/ismet-ta_%E7eken-996419123
Arkasında Harun Taşçeken var. (para buradan yani : http://tasceken.com/grup-sirketlerimiz/)
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
August 27, 2018, 03:04:45 PM

Siz değerli kullanıcılarımızın oylaması ile paraciklarim.com artık yeni ismiyle yayında. BTCLAX.com

Buradan da daha önce belirttiğimiz gibi %0.3 olan piyasa yapıcı ve piyasa alıcı komisyon oranlarımızı, bugünden itibaren artık %0.1 olarak güncellemiş bulunmaktayız.

Yeni ismimiz ve en iddaalı komisyon oranlarımız ile kullanıcılarımız için çalışmaya devam ediyoruz.

www.btclax.com
yeni isminiz ve yeni komisyon oranlarınız daha mantıklı olmuş. sizlere bol sans dilerim. belki birkac ufak işlem denerim. sonucta buradaki kişilerin fikirlerine önem verdiniz. Yeni isminizi cok begenmemekle birlikte eski isminizden 50 kat iyidir. başarılar.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: