Bitcoin Forum
May 06, 2024, 04:46:28 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Yoksulluktan Zenginliğe!  (Read 1554 times)
coinexpert.tr (OP)
Jr. Member
*

Activity: 54
Merit: 2

Trade Better Trade Crypto

View Profile
August 17, 2018, 01:52:59 PM

sabahları bim e gidip dost yoğurt bilibili yumurta alıp yerdim.
hala bilibili yiyorum ama artık 3 değil 1 tane.
arada bir lecola aldığımda oluyor.

Hocam hiç güleceğim yok tu. Gittim birde daha önceki postlarınızı okudum ayrıca bi kahkaha attım Cheesy . Şaka bi yana gereçekten biraz şansız olmuş sizin için bu kripto para camiasına girişiniz.

.:: Best Trader ::.  - - -   .:: Best Analyzer::.
1714970788
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714970788
Reply with quote  #2

1714970788
Report to moderator
1714970788
Hero Member
*

Ignore
1714970788
Reply with quote  #2

1714970788
Report to moderator
1714970788
Hero Member
*

Ignore
1714970788
Reply with quote  #2

1714970788
Report to moderator
I HATE TABLES I HATE TABLES I HA(╯°□°)╯︵ ┻━┻ TABLES I HATE TABLES I HATE TABLES
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714970788
Hero Member
*

Ignore
1714970788
Reply with quote  #2

1714970788
Report to moderator
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
August 17, 2018, 02:12:33 PM

Tam tersi olma olasılığıda var bu işlerin zenginlikten yoksulluğada gidebiliriz bir hata yüzünden dikkatli olmalıyız her türlü parayı bulucaz inancındayım kriptolardan herkes bir gün zengin tabi işini bilenlere.

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
Fittinya12
Jr. Member
*

Activity: 138

View Profile
August 17, 2018, 02:56:35 PM

BTC öyle bir dünyaki durumu iyi olmayanların hayallerini süsleyebilecek bir kapı, zenginlerin alışkanlığı... Ancak o kapıdan bu işten anlayanlar girebilir , zaten  zengin, zengin olmuş o kapıdan geçse ne geçmese ne. Anlatmaya çalıştığım şey kimse bir anda şöhrete ulaşmamıştır. Herkes toy zamanlardan geçti , belkide hala geçmeye çalışıyoruz bildiğimizi sanıp.Bir şey için çabalıyorsak , oturup saatlerce araştırıyorsak inanın kazananlar listesine rezerveyiz. Emek hırsızlığı yapanlar asla kazanamayacak.
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
August 17, 2018, 03:01:46 PM

haha bahsettiğiniz gibi başarı hikayeleri malesef çok yok arkadaşım heleki bizim ülkemizde 100 girişimciden emin ol 75 i batıyor amk etraf ifas etmiş kişilerle dolu.batmayanda dediğin gibi zengin olamıyor zaten.bu piyasadan voleyi vuran 4 kişi tanıyorum bi tanesi baya zengin oldu en son milyon doları görmek üzereydi.bi arkadaşım yine çok iyi kazandı iyi 1 senede evini aldı.diğerl 2side çok iyi kazandılar işi bıraktılar.yani zarar eden kadar kazananda var
kartalgiunti
Member
**

Activity: 490
Merit: 13

BIB Exchange

View Profile
August 17, 2018, 03:12:14 PM

Bu hikayelere sahip insanların sayısı çok az ve hepsi hayranlık uyandırıyor. Dilerim aramızdan da böyle hikayeler çıkar ve o kişi adına hepimiz mutlu oluruz, kendimizi yüceltmeye bakarız  Smiley

███     WHITEPAPER  |    TELEGRAM    ███ █     BiB Exchange     █ ███     TWITTER     |   INSTAGRAM     ███
S e t   O f f   t h e   W e b 3   G e n e r a t i o n   N o w
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄   ►► Powered by BOUNTY DETECTIVE   ▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
August 17, 2018, 03:16:45 PM

Dediğine katiliyorum hocam. Yani emek vermeden alın teri olmadan para mı kazanılır. Yani bir kazanırsın  iki kaybedersin. Azmetmek lazım bir hedef koymamiz lazım kendimize ona doğru yurumemiz lazım. Yoksa öyle arastirmadan Felan bir şey olmaz.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
sgi02
Sr. Member

Activity: 542
Merit: 250

View Profile
August 17, 2018, 04:35:11 PM

Bu fakir zengin hikayeleri istisnalardır bana göre, milyonlarca insan var azmeden çalışan, fark yaratan ama hepsinin böyle bir mutlu sona kavuşması zaten imkan dahilinde değil.
diyetisman
Member
**

Activity: 196

View Profile
August 17, 2018, 04:38:41 PM

Şu tarz listelere imrenerek çalışma azmi artıp risk alan arkadaşlarıma zenginlikten fakirleğe giden insanların hayat hikayelerini okumayı tavsiye ediyorum  Huh
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
August 17, 2018, 05:06:38 PM

o listeye burdaki çevirmenleride eklemenizi rica ediceğim Cheesy
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
August 17, 2018, 08:00:57 PM

Kısa zamanda bir zenginlik hayal. Ama bounty airdrop ve coinleri al/sat yaparak 2/3 yılda hatırı sayılır bir para kazanma ihtimali her zaman var. Ama unutmadan bu işte bile ciddi bir emek var.
cukulata45
Newbie
*

Activity: 57
Merit: 0

View Profile
August 17, 2018, 08:05:56 PM

Okumadan araştırmadan aslında hiçbir işe girmemek gerekiyor. Böyle insanlar şuan çok yapacak bir şey yok onlar her zaman olacak kolay yoldan ulaşmaya çalışacaklar ama tek bir şey bilsinler  bu piyasa zengini daha zengin yapıyor baskasını zengin yapmıyor kesinlikle
sankaneri
Member
**

Activity: 143

View Profile
August 17, 2018, 08:07:06 PM

Güzel bir yazı olmuş elinize sağlık. Gerçekten insan hayret ediyor böylelerini görünce ama kafanı kullanarak çalışırsan her şeyi başarabilirsin. Kolay yoldan para kazanmak isteyenler okuyarak ibret alabilir.
polat90
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
August 17, 2018, 11:17:27 PM

Başarı hikayeleri insanlara gaz vermek için gerçekten gerekli, örnekleri görüp herkes birgün bende böyle olabilirim diye hayaller kuruyor ama maalesef gerçekler öyle değil. o hikayedeki insan olabilmeniz gerçekten çok ama çok zor. hayallere ulaşmak içinde herkes fx, borsa, döviz, kripto gibi enstrümanlara başvuruyor.ben eminim aramızda zenginlik hayali kurmayan adam yoktur.günümüzde buna ulaşmanın bence en rahat yolu kriptoparalar kısa ve orta vade için
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
August 18, 2018, 12:06:58 AM

Sonuna kadar zevkle okuduğum, ancak sonda bekleyen eli sopalı cümlelere üzülerek katılmadığım bir yazı olmuş. Bitcoin veya altcoinler birer yatırım aracıdır. Kimi bundan servet kazanır 18 yaşında emekli ikramiyesinin 10 katını alır, kimi de acemilikle dışardan görüp duyup gelir ve sorular sorar sisteme girmeye çalışır, ha başarılı olur olamaz bilemem ama sisteme illa ki her düşünce yapısından kişi gelecektir. Burada benim garipsediğim şey hikayelerde  örnek gösterilen insanların emek ile, Bitcoin'den zengin olanların ise şans ile olduğunu söylemişsin de, bence geç abicim geç.. Herkes dilediği kadar ve dilediği yere yatırım yapar.
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476

View Profile WWW
August 18, 2018, 02:39:56 AM

insanların şu an bu kadar ağlamasının temel sebebi de bu. ben üç lira para atayım o para üç milyon dolar olsun ve ben bu arada hiçbir şey yapmayayım istiyorlar.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
August 18, 2018, 08:10:32 AM

Alcoinler basligini cope ceviren bir baslik daha uzun zamandir yazmiyordum yalnis acilan basliklara ama gene cogalmaya basladilar
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294

View Profile
August 18, 2018, 09:12:16 AM

Yoksulluktan zenginlige ulasan kisilerin cocuklari genelde hayatta basarisiz oluyorlar. Basarisizliktan kastim maddi veya manevi olabilir. Kimileri maddi olanaklari sayesinde yine parasal acidan rahat yasam surebilirler ancak ahlaki ve saygi bakimindan yoksun oluyorlar. Bu ozellikle Turkiye de agir bir bicimde hissediliyor. Ayni sekilde Turkiye den yurt dusuna gelip 3 kurus para gorunce kendini kaybeden tipler gibi.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
August 18, 2018, 04:35:38 PM

Konuya katılmakla birlikte şunları söylemek istiyorum:
Herkes 5x-10x-100x yapma umuduyla piyasaya giriş yapıyor. 5bin yatırayım 500bin-1,2milyon olsun kafasını yaşayanlar var. Ha çok iyi hamlelerle yapılabilir mi? yapılır. Fakat boş boş durarak zengin olmak piyangodan başka bir şey değildir.
En basitinden teknik analiz öğrenerek kendisini geliştirmeye çalışan biri bile para kazanamasa bile bir konuda kendisini geliştirmiş olacaktır ki bunun yanında iyi bir teknik analiz yapan kişi küçük de olsa bence mutlaka kar edecektir bu piyasada.
felixesteban
Member
**

Activity: 294

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
August 18, 2018, 08:17:27 PM

Öyle bir gecede zengin olmak hayali ile insanlar kriptoya geliyorlar ama tabii bu hiç de kolay bir şey degil,çok çok şans gerekiyor. Açıkçası bu tür paradan hayır da gelmez, aslolan ortaya bir emek koyarak çalışıp didinerek para kazanmak. Kripto işi de aslında bunların hepsini gerektiriyor, analiz bilgisi, sabır, doğru karar verebilme gibi pek çok melekeye ihtiyaç var. Umarım herkes ihtiyaç duyduğu miktarı burada kazanma imkânına kavuşur. Sonuçta burada bulunan büyük çoğunluk yüksek  standartlara sahip değil.

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
mikewirth
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
August 18, 2018, 08:49:12 PM

Açıkçası hayatta tek amacım zenginlik değil, hayat kısa ve geçici öncelikle maddi manevi kendime yeten, çevreme faydalı ve huzur veren biri olmaya çalışıyorum, bunların yanında kısmette zenginlik varsa kabulüm yoksa da yoktur.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: