Bitcoin Forum
May 22, 2024, 09:27:26 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Altcoin sepetim yorumlarınız (biraz daha nakitim var ekleme yapacagım öneriler)  (Read 280 times)
Rhego (OP)
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
August 02, 2018, 03:32:55 PM

Hocam sizin tecrübeniz bizden çok yüksek. Bizim gibilerin size akıl vermesi abesle iştigal. Ancak sizin çantaya bakıp bizde ona göre portföy oluşturabiliriz. Ben hydro aldım. Artık boğa piyasasinda bir şey yaparmi merak ediyorum doğrusu. Sağlam para gömdüm hydro ya nasibimizde ne var bakalım...

Dostum insanları forumdaki rütbelerine göre değerlendirmeyin kesinlikle  Grin bir ara işim gücüm yoktu forumda cok dolasıyordum nice hero legendary elemanların milleti dolandırdıgını parayı vurup kactıgını görebilirsin boş bir vaktinde biraz araştır derim ne hikayeler ne entrikalar neler neler dönmüş zamanında burda  Grin postlar eski konularda dolup taşıyor.

Ben madenciyim ICO veya diğer altcoin lere yatırım yapmadım bu zamana kadar hep kendi kazdıgım tokenleri coinleri bekledim sakladım. Şimdi elime biraz nakit para geçti cok birşey degil ama guvenilir sene sonuna kadar biraz kazandıracak birseyler bakıyorum. Hani 10.000 TL koysam sene sonunda 14 bin gelse Allah bin bereket versin deyip kenara cekilecegim o moddayım.

Bu arada sonradan gelen paramla listeye Çoğunluk olarak 0x zil wan ve Icx ekledim.

Tavsiye veren arkadaslara tesekkür ederim Wan ve ICX takip etmiyordum biraz araştırdım almaya karar verdim sene sonunda insallah istediğim gibi sonuc alırım.
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
August 02, 2018, 05:56:10 PM

Dominance artışını göz önünde bulundurun. Oparaların tekrar altcoinlere akması kaçınılmaz. Dominance kaça kadar yükselebilir bilmiyorum fakat orta ve uzun vade tutmayı düşünüyorsanız kademeli olarak sepetinizdeki coiinlere ekleme yapabilirsiniz.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
August 04, 2018, 02:05:40 PM

Haziran ayındaki diplerde elimdeki paranın hepsini altkoin sepeti olarak dagıttım ve pusuda ilk boga hareketinin gelmesini bekliyorum. Sepetin nakit fiyat olarak fiyatını direk söylemeyeyim ama 7-10k $ arası bir yatırım yaptım.

%40 Ethereum
%20 NEO
%30 ZRX 0x
%10 Zil Zilliqa

Koinlerin hepsini yaklasık 1 ay kadar önce satın alıp kenara koydum suana kadar gecen surede 1000 1300 dolar gibi bir getirisi oldu. Ama halen satmadım. Bunların haricinde madencilikten elimde music xmr ve etp bulunmakta. Ve nakit paramla bir miktar daha bilinen altcoinlerden alıp eklemek istiyorum. Sizce zamanlama kötü mü olur yoksa tam zamanımıdır?

Güvendiğiniz iş yapar kazandırır dediğiniz alt ları burada yazarsanız güzel olur. Şimdiden tesekkürler.

Bence zamanlamanız gayet iyi. Sonuçta düşüşten faydalanmışsınız. Bu hep böyle gitmeyecek ki zaten, elbet bir çıkış noktası olacak. Aldıklarınız gayet iyi. Ek olarak BNB ve EOS'a da bakmanızı tavsiye ederim. Özellikle EOS şu sıralar baya düşük. Önümüzdeki aylarda artma potansiyeli var.
xzone
Legendary
*

Activity: 2590
Merit: 1486

View Profile
August 04, 2018, 02:09:21 PM

Güzel sepet, Ether ve Neo zaten boğa geldiğinde sizi kurtarmaya yetecektir. Çok riskli değil ve her coinin güzel yerlere gelme potansiyeli var. Tabi bütün bunlar için düşüş trendinin bitmesi gerekiyor.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
rbauer85
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 250

CAT.EX Exchange

View Profile
August 05, 2018, 07:25:14 PM

Ethereum yanına Pundix ve Ripple eklemeni veya biraz daha çeşit eklemeni öneririm. Yatırım yaptığın altkoin türlerini çeşitlendir riski dağıt fiyat pump göreni sat düşümce tekrar satın al. Sepet fikrine her zaman sıcak bakıyorum.

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
August 05, 2018, 07:31:37 PM

Pundi X ekleyebilirsiniz.Altyapı çalışmalarının devam ettiğini kendi blok zincirini oluşturacağını yakında 8 ağustosta açıklayacaklarını söylediler.5 bin pos cihazından elde edilen kar ile 500 milyona yakın pundi x tokenini piyasadan çekeceklerini ayrıca duyurdular.Bithumb ve okex söylentileri arttı.Gelecek vaat eden coinlerden biri.Şu an fiyatı alım için gayet uygun seviyeye indi.Güzel çıkış bekliyorum ileriye dönük kazandıracaklar arasında olacak.
Kienbui
Sr. Member

Activity: 478
Merit: 250

View Profile
August 05, 2018, 08:38:11 PM

7 ağustosta ETC coinbase'ye eklemek için son test var buna da bir bakın derim. Ethereum Classic'te pek sevilmez bir koin ama kısa sürede kazandırabilir düşüncem olumlu.
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
August 07, 2018, 01:15:13 PM

Piyasa bu halde iken fiyatlar bu denli düşmüş iken WAN,QLC gibi önü açık coinleri seçmenizi öneririm umarım dilediğiniz gibi olur bol kazançlar.
kschneezy
Full Member

Activity: 387
Merit: 186

View Profile
August 11, 2018, 12:55:44 PM

Sepetin iyi bende düşen fiyatlar ardından sepet oluşturmaya başladım. Ethereum, Eos, Neo, Ripple ve Pundix fiyatları cazip, bu beşliye hatırı sayılır para basacağım, umarım 2019 da kazançlar düzelir.
beypazmad
Jr. Member
*

Activity: 406
Merit: 1

View Profile WWW
August 24, 2018, 01:14:29 PM

Her zaman kenarda bitcoin ve nakit bulundurun düşüşlerde toplayabilmek için. Sepetiniz biraz dar olmuş ama yine de güzel. Zili dün inceledim alım bölgesinde duruyor. Hot ve zil eklemesi yapabilirsiniz.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
August 24, 2018, 01:28:03 PM

Dostum sepetin gayet iyi. Oraya eklemek istersen eos, wan ı önerebilirim. Bir de pek kimse beğenmese de az bir miktar da olsa xrp tutabilirsiniz. xrp nin ne zaman ne yapacağı belli olmuyor. Yükselmeye başladı mı çok iyi gidiyor. Bir de her ne kadar bu piyasaya uygun olmasa da merkeziyetçi yapısı, bankalarla anlaşmaları dolayısıyla bana daha sağlam geliyor.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: