Bitcoin Forum
April 24, 2024, 09:08:58 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 [All]
  Print  
Author Topic: Çin 124 Yabancı Kripto Para Borsasına Erişimi Engellemek İstiyor  (Read 406 times)
Koin Defteri (OP)
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 1

View Profile WWW
August 23, 2018, 12:38:20 PM
Merited by frtmr (1)

Çin 124 Yabancı Kripto Para Borsasına Erişimi Engellemek İstiyor.

Çinli düzenleyiciler, çinli yatırımcılara borsa hizmetleri sunan 100’den fazla yabancı kripto borsasını bloke etmek için harekete geçtiler.

Çin Ulusal Fintech Risk Düzeltme Dairesi şu ana kadar yurtdışı IP adresleri bulunan 124 borsa platformunun belirlendiğini ancak ülkede hala erişilebilir olduğunu bildirdi.

Raporda ofisin, bu ticaret platformlarına olan internet erişimini engelleme çabalarını hızlandırmayı planladığını bildirildi.

2016 yılında Çin Devlet Konseyi tarafından yetkilendirilmiş olan Ulusal Fintech Risk Düzeltme Dairesi, eşler arası kredilendirme ve kripto-para birimi ticareti gibi konularda finansal risklere karşı koruma sağlamayı amaçlayan bir hükümet kuruluşudur.

Eylül 2017’de, Çin Halk Bankası özellikle startup projelere (ICO) yatırımı ve ülkedeki kripto borsa platformlarını yasaklayan bir dizi kural açıklamıştı. Bu kuralların ardından, Çin’deki büyük çaplı borsalar, şirketlerini yurt dışına taşıdı.

Şu anda, Çin’de Binance, OKEx ve Bitfinex gibi bazı büyük borsalara internet erişimi mevcut değil.

Haberin devamı
http://www.koindefteri.com/2018/08/23/cin-124-yabanci-kripto-para-borsasina-erisimi-engellemek-istiyor/

[  waves   ]       Join The Waves Community       [  waves   ]
◆ Smart Contract       ◆ No Gas       ◆ High Speed
1713992938
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713992938
Reply with quote  #2

1713992938
Report to moderator
Even if you use Bitcoin through Tor, the way transactions are handled by the network makes anonymity difficult to achieve. Do not expect your transactions to be anonymous unless you really know what you're doing.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
August 23, 2018, 12:47:24 PM

Bugünkü raporda, ajansın, kripto ticareti ve ICO hizmetleri sağladıkları tespit edildiğinde, WeChat mesajlaşma uygulamasında yerel web sitelerini ve resmi hesaplarını kalıcı olarak kapatacağını söyledi.

hocam benim istediğim bunları söylediğine dair kaynak.  hani yaptı etti diyorsunuz kaynak olarak da kendi haber sitenizin linkini veriyorsunuz ? Bunu nerden sağladığınızı sorabilir miyim ? Hayır eğer bi haber verecekseniz bunu KAYNAĞI ile belirtmelisiniz siteniz rank kazansın diye sitenin linkini vermek pek etik değil de.

ayrıca 124 adet yabanci kripto para borsası demiş? hangileri ? liste mevcut mu ? bi başlıkta daha haberinizin paylaşıldığını gördüm. Lütfen haber yapmak için haber yapmayın ve bunu paylaşmayın rica ediyorum. Boş çünkü. Herhangi bir sosyal medya hesabındaki mention paylaşsanız eyvallah ama lütfen. yapmayın. Merit yada rütbe atlamıyorsunuz böyle yaparak.

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
August 23, 2018, 12:49:39 PM

ben olaya iyi yönde bakmak istiyorum. diğer başlıkta da yazmıştım. Çin in en son bu tarz hamleleri hem boğa başlangıcına denk geldi hem de neo yu uçurdu. şimdi de çin kaynaklı bir borsa üzerinden yeni bir boğa başlar bakarsınız
Koin Defteri (OP)
Jr. Member
*

Activity: 126

View Profile WWW
August 23, 2018, 01:06:33 PM
Last edit: August 23, 2018, 01:18:28 PM by Koin Defteri

Bugünkü raporda, ajansın, kripto ticareti ve ICO hizmetleri sağladıkları tespit edildiğinde, WeChat mesajlaşma uygulamasında yerel web sitelerini ve resmi hesaplarını kalıcı olarak kapatacağını söyledi.

hocam benim istediğim bunları söylediğine dair kaynak.  hani yaptı etti diyorsunuz kaynak olarak da kendi haber sitenizin linkini veriyorsunuz ? Bunu nerden sağladığınızı sorabilir miyim ? Hayır eğer bi haber verecekseniz bunu KAYNAĞI ile belirtmelisiniz siteniz rank kazansın diye sitenin linkini vermek pek etik değil de.

ayrıca 124 adet yabanci kripto para borsası demiş? hangileri ? liste mevcut mu ? bi başlıkta daha haberinizin paylaşıldığını gördüm. Lütfen haber yapmak için haber yapmayın ve bunu paylaşmayın rica ediyorum. Boş çünkü. Herhangi bir sosyal medya hesabındaki mention paylaşsanız eyvallah ama lütfen. yapmayın. Merit yada rütbe atlamıyorsunuz böyle yaparak.

Açıklamanın kaynağı caixin, coindesk derlemiş. Kimse önemsemeyeceği için belirtmedim.
Bu şekilde haber ve link paylaşmak forum açısından bir sıkıntı oluşturmuyor. Paylaşılan haberlerin %90 ı bu şekilde.

https://www.coindesk.com/china-seeks-to-block-access-to-124-foreign-crypto-exchanges/

[  waves   ]       Join The Waves Community       [  waves   ]
◆ Smart Contract       ◆ No Gas       ◆ High Speed
bekserson
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 2

View Profile WWW
August 23, 2018, 01:11:44 PM

engelleme başka engelli sitelere erişim sağlayana ceza verme başka. bu ikincisini yapmadılar ama bu adıma geçecek olurlarsa eğer para akışı zaten pek iyi değil, iyice zayıflayabilir. ben açıkçası bitcoinin bu son durumundan iyice tiksinmeye başladım.

Ip engelini başarılı şekilde uygularlar ise bu bizim için sanki faydalı olmayacak gibi.

Connecting Dual-Crypto into the Real World
                G M B Platform               
Pre-Sale Coming Soon!
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
August 23, 2018, 01:19:53 PM

Bu haber gerçekleşirse kripto sektörü özellikle Çin menşeli olanlar epey bir yara alacak gibi gözüküyor.Her acıdan sağlama almalı yatırımları.Kısa bir süre de olsa piyasa dalgalanacağa benziyor.Sahte çıkışlara pek aldırmamak lazım.Ağustos kötü geçecekti ama bu kadar beklenmiyordu.haberler olsun beklenti olsun aşağıyı gösteriyor bize şu anda.
murado
Jr. Member
*

Activity: 224

View Profile WWW
August 23, 2018, 03:00:54 PM

Bu tarz haberler dusus dusus yasatir sonra guzel bir yukselis baslar diye umuyorum gecen sene ayni seyler olmusti bu sene gerceklesir mi bilmem ama bekliyoruz ve umutluyuz

Vertex   |   A UNIQUE ECOSYSTEM FOR INVESTORS, THE COMMUNITY AND ICOS
╚═════  'The worlds first ICO aftermarket'  ═════╝
WeAreSoSory
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
August 23, 2018, 03:21:55 PM

Çin her yıl olduğu gibi bu yılda kripto dünyasını ezmeye çalışıyor. Geçtiğimiz yıllarda borsaları engellemiş ve ticareti engellemişti. Bu haber gerçekleşirse yine aynı gergin ortam oluşacaktır.
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672

View Profile
August 23, 2018, 04:12:25 PM

Arkadaş senin tüm konuların sitene hit çekmek üzerine bilerek böyle başlıklar seçiyorsun herhalde daha fazla dikkat çeksin.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1040

View Profile
August 23, 2018, 05:13:04 PM

Vay anasını aklıma geçen sene geldi Çin ve Hindistan yaptırımlar yapmıştı aradan bir ay mı ne geçmişti boğa sezonuna girmiştik istermisiniz tekrarı olsun  Grin

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476

View Profile WWW
August 23, 2018, 05:15:25 PM

piyasaya sürekli olumsuz haberler gelip duruyor. umarım bu gelişmeler zaten yerlerde sürünüyor olan piyasayı iyice dibe çeker.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
procesdad
Full Member

CAT.EX Exchange

View Profile
August 23, 2018, 05:20:41 PM

Ne kadar engellese de bir zaman sonra farklı alternatifler çıkıyor. Bu bir nevi bizler için iyi olduğunu düşünüyorum.

wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
August 23, 2018, 05:27:51 PM

yıl olmuş 2018 hala despotluk hala yasaklama hala ilkel faşizan düşünceler...bir bırakın da artık insanlık rahat etsin, ölmesin, aç kalmasın V for Vendetta reis uleyynnn

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
zdrovie
Full Member

Activity: 420

View Profile
August 23, 2018, 05:59:32 PM

hocam benim istediğim bunları söylediğine dair kaynak.  hani yaptı etti diyorsunuz kaynak olarak da kendi haber sitenizin linkini veriyorsunuz ? Bunu nerden sağladığınızı sorabilir miyim ? Hayır eğer bi haber verecekseniz bunu KAYNAĞI ile belirtmelisiniz siteniz rank kazansın diye sitenin linkini vermek pek etik değil de.

Açıklamanın kaynağı caixin, coindesk derlemiş. Kimse önemsemeyeceği için belirtmedim.
Bu şekilde haber ve link paylaşmak forum açısından bir sıkıntı oluşturmuyor. Paylaşılan haberlerin %90 ı bu şekilde.

https://www.coindesk.com/china-seeks-to-block-access-to-124-foreign-crypto-exchanges/

Ben önemserim hocam haberin kaynağını.
Haber ve link paylaşmak forum yönetimi için sıkıntı oluşturmayabilir de benim için oluşturuyor. Diğer gördüğüm haberler için de aynı şey geçerli.

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
Mavis
Full Member

Activity: 297
Merit: 101

View Profile
August 23, 2018, 07:06:55 PM

Çok iddialı başlık olmuş Çin'li yetkililer her alternatifi değerlendirerek kripto para ticaretini ülke ekonomisine yaralarının olduğunu tespit etti çoktan şimdi yasaklama kararı çıkmaz.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
August 23, 2018, 07:55:29 PM

Yine Çin ve kripto paralar :))) Gerçekten artık bu haberleri gördükçe gülüyorum. Çünkü yılda en az 4-5 defa Çin'in kripto paralara karşı bilmem ne yapacağıyla ilgili haberler çıkıyor. Bunların bir kısmı gerçek de oluyor elbette ama her seferinde mutlaka Çin'den bir geri adım atıldığı müjdesi geliyor. Tamamına yakınını spekülatif buluyorum. Piyasa bunları yiyor mu halen bilmiyorum.
PinkBlue
Full Member

Activity: 616

View Profile
August 23, 2018, 08:23:23 PM

Çin  sürekli bunu yapıyor her yıl olduğu gibi bu yılda kripto dünyasını önünü kesmeye çalışıyor. Geçtiğimiz yıllarda borsaları engellemişti sonradan boğa sezonu geldi yine aynı şeyleri yaşar mıyız acaba...
cybernetik7
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
August 23, 2018, 09:42:13 PM

Biz kriptoya boğa gelmesine engel olarak görüyoruz bunları fakat Çin ülke ekonomisi ile ilgili önlemlerini alıyor ve biz umurunda bile değiliz.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
August 23, 2018, 10:02:48 PM

Bu Çin ve Amerika sürekli taş koymaya devam ediyorlar. Umarım bu iki ülkeyi takip edip aynı yolu izleyen başka ülkeler çıkmaz. Gerçi bu ülkeler dünya nüfusunun büyük bir kısmını oluşturuyorlar. Önünü bir açsalar alıp gidecek piyasa ama olmuyor bir türlü.
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
August 24, 2018, 09:25:53 AM

Ben bu adamların ne yaptığına bir türlü akıl erdiremiyorum. Tamam, bir yandan ülkeden para çıkışını engellemek için bu yöntemlere başvuruyorlar ama diğer taraftan da sanayi ve teknoloji bakanlığı aylık olarak blockchain projelerini değerlendirip, bir liste halinde yayınlıyor.
redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
August 24, 2018, 05:10:10 PM

korede böyle durum yok. adamlar kripto borsalarına yasak getirmiyor. sıkı önlemler alıyor. ikametgahın olmalı korede işlem yapmak için. Çin'in ip yasağı bir şekilde vpn ile aşılabilir belki ama para akışındaki kısılmış musluğu biraz daha kısar mı diye düşündürüyor.
iskendercnr
Jr. Member
*

Activity: 448

View Profile WWW
August 24, 2018, 05:21:02 PM

Çinin öncelikle sermaye girişine paraya ihtiyacı yok bu konuda çok rahatlar. Bence para çıkışını ve dolandırıcılığı önlemek için bu tarz istekler ve adımlar peşindeler. Dünyanın tüm parasını kendilerinde toplayacaklar kafaya takmışlar.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
necrofurian
Jr. Member
*

Activity: 252

View Profile WWW
August 25, 2018, 03:45:42 PM

Çin hiç bir ülkenin yapmadığını yapıyor. ip yasağını aşmak zor değil. ama asıl şöyle olay gelirse balinalar kaçabilir. koredeki gibi ikametgah falan. şu günlerde pek piyasada olumsuz hava geldiği de yok. daha ciddi adımlar, piyasadaki para basanları korkutucu durumlar falan umarım gelmez.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
August 25, 2018, 04:11:31 PM

Şu Çin'in bu kripto paralarla ne alıp veremediği var arkadaş! Yahu bir dur da şu piyasaya bir düzene girsin hatta Rusya gibi piyasaya öncülük et. Yok hep kötü haber, hep kötü haber.
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
August 25, 2018, 06:37:45 PM

Şaşırdık mı? Hayııırrr. Çin bunu 50 oldu falan yapıyor kapatır açar bişey olmaz. Bi yasaklasın da piyasa iyice yerin dibine batsın. Çocuk oyuncağına çevirdi pis çekik gözlüler.

The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
August 25, 2018, 10:44:26 PM

Benim şahsi fikrim şuan dünya kabulleniyor kripto paraları fakat devletler telaşa kapıldı gerek merkezsiz olması gerek kontrol edilememesi vs. Tamam ekipler vs var ama sonuçta takibi zor bir piyasa. Eğer devletler kendilerinin söz sahibi olabileceği bir şekilde düzenleme getirebilirlerse çok dehşet bir şekilde para akışı yaşanacaktır.
sgi02
Sr. Member

Activity: 542
Merit: 250

View Profile
August 26, 2018, 03:56:13 AM

Gelecek Çin yasaklarından medet umarak, geçen yıl Çin yasağından sonra boğa gelmişti gene gelir mi diye ümit beslememiz gülümsetti, umarım öyle olur ve çin piyasayı coşturur.
Endemicc
Jr. Member
*

Activity: 124

View Profile
August 26, 2018, 08:14:26 AM

Çin hepten sıkıntı şimdi para oradan akıyorsa eğer bu kötü oldu be. Sad
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
August 26, 2018, 04:30:17 PM

Çin bu ay iyice kriptolara karşı savaş açtı. işin iyi tarafı bitcoinde öyle dump etkisi yok. sanki "çok da tın" diyor. endişem Çin'in bu tavrının farklı ülkelerin de aynen devam ettirmesi. Örneğin, amerika, gelişmiş ülkelerden böyle bir adım gelse bitcoine etkisi satış getirir miydi.
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
August 26, 2018, 06:26:04 PM

Haber sitelerine, buluşmalara ve şirketlerin kripto ile ödeme almasına da yasak gelmiş.
Geçmiş yıllar tekerrür ediyor.
murado
Jr. Member
*

Activity: 224

View Profile WWW
August 26, 2018, 07:22:31 PM

Çinde her zaman bu tur haberler olur ama simdi ne kadar gercekleair bilmiyorum ama zaten piyasanin kotu olusuna denk gelirse kokten moral bozulur umarim olumlu gelismeler olurda biraz gulelim

Vertex   |   A UNIQUE ECOSYSTEM FOR INVESTORS, THE COMMUNITY AND ICOS
╚═════  'The worlds first ICO aftermarket'  ═════╝
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
August 26, 2018, 07:50:39 PM

Çin bu tarz haberler ile çok gündeme geliyor . Akabinde de bir boğa sezonu başlıyor. Yine aynısı olacakmı acaba? Bunu zaman gösterecek ben umutluyum işin açıkçası

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
alex219
Sr. Member

Activity: 628

View Profile
August 26, 2018, 09:49:21 PM

Düzenleyecek, düzenliyor, düzenledi, bitti derken hoppalaa yeniden başa sardı, kripto camiasını en çok üzen ülkelerden biridir Çin, diğerleri de böyle önlemler alabilir dünyanın ekonomik karışıklığı nedeniyle.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560

View Profile WWW
August 26, 2018, 09:57:08 PM

Haberin gerçekliği tartışılır.Ben böyle bir şey olacağını sanmıyorum. Piyasada zaten kaç borsa var. Hepsini mi engelleyecekler

atarliromantik38
Newbie
*

Activity: 266
Merit: 0

View Profile
August 26, 2018, 11:03:30 PM

ya çin deyip geçiliyor, çinin hangi kurumu ?  çin tek başına bir şahıs değil ki yani
Farkimifarket
Newbie
*

Activity: 280

View Profile
August 26, 2018, 11:31:51 PM

ben çin devletinin böyle bir şey yapmayacağını düşünüyorum, zira çin teknoloji ile iç içe bir devlet
ottomans_enigma
Member
**

View Profile
August 26, 2018, 11:59:01 PM

çin bence geleceğin dünya devi olacak oraya doğru ilerliyor gibi, ateist nufusu da çok fazla bunların
crazy1204
Full Member

Activity: 322

View Profile
August 26, 2018, 11:59:42 PM

Çin saçmaladı artık eğer böyle bir şey yaparsa ortada artık kripto diye birşey kalmaz sadece insanların parasına çöküp ucuzdan toplamak istiyor

benzinkokusu
Member
**

View Profile
August 27, 2018, 12:28:56 AM

çin bence yanlış iş yapmaz,  hani diyorlar ya, rabbim ne eylerse güzel eyler diye,

çinde de durum aynı, çin ne eylerse güzel eyler
koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
August 27, 2018, 11:16:00 PM

124 borsa da az değil, heralde içinde büyük borslarda vardır habere göre
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
August 28, 2018, 09:41:28 PM

124 kripto borsasını engelleme haberi spekülasyondan ibaret kimse büyüyen kripto para ticaretinden pay almak yerine borsa yasaklama işine girmez. Yasakçı zihniyet teknolojinin gelişmesinin önünde duramaz.
simonzenke55
Member
**

Activity: 182
Merit: 11

View Profile
August 28, 2018, 09:51:41 PM

124 kripto borsasını engelleme haberi spekülasyondan ibaret kimse büyüyen kripto para ticaretinden pay almak yerine borsa yasaklama işine girmez. Yasakçı zihniyet teknolojinin gelişmesinin önünde duramaz.
Spekülasyon değil ya artık baya baya öylesine yazıyorlar üzerine etikte vurmaya bile değmez hareketlere dönüştüler artık anlam veremiyorum gerçekten ne yapmaya calısıyorlar bilmiyorum.
Farkimifarket
Newbie
*

View Profile
August 28, 2018, 10:01:26 PM

çin valla büyük problem, bir yandan kripto paraların en çok üretildiği ülke konumunda, diğer yandan ise, en çok yasakların olduğu ülke konumundalar
Bthd
Legendary
*

Activity: 2226
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
August 28, 2018, 10:15:43 PM

Etrafımda bitcoin batacak diyen kişilere de aynısını söylüyorum, teknoloji eninde sonunda döver! Bu bitcoin olmaz zort coin olur ama bankalar yerlerini yavaş yavaş terkedecek. Daha demokratik hale gelecek bu iş eninde sonunda.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
campeck
Sr. Member

View Profile
August 28, 2018, 10:35:02 PM

Çin bu eylemleri yurtdışına sermaye çıkışını engellemek için yapıyorsa yatırımcı bir yol bulur her zaman, yatırımcıyı korumak amaçlı yapıyorsa yatırımcı kendini korur zaten.
jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
August 28, 2018, 10:42:14 PM

Nereye kadar engelleyebilir ki. Ne kadar engellenirse de yatırımcı bir yolunu bulup her türlü yatırımını yapar. Gelecek senelerde artık kripto paraların herkes tarafından bileneceği bir ortam oluşacak Çin bu konularda mecbur geri adım atacaktır

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
btcfxcoin
Full Member

Activity: 462
Merit: 107

View Profile WWW
August 28, 2018, 10:43:21 PM

çinde bu haberleri hep bitcoin yükselişe geçmeye başladığı zaman yapmaya başlıyor. piyasa artık çini takmamaya ne zaman başlayacak? adamlar bildiğin alttan topluyor bence.

Easx
Member
**

Activity: 490

View Profile
August 29, 2018, 07:19:43 AM

Bu piyasanın çin'den çektiği nedir arkadaş vallahi delirecem ya. Ulan o kadar imkan var elinde, neredeyse bütün büyük firmalar senden çıkmış, standart getirip yoluna baksana. Gerçi bunu ben düşünüyorsam onlar bin kere düşünmüştür. Vardır bir çakallıkları

petrichor
Member
**

Activity: 406

View Profile
August 29, 2018, 08:13:08 AM

Bu Çinliler kadar uyuz adamlar görmedim. Ulan bir salın şu bitcoini, ne güzel yükselmeye başlıyor. Hemen bir yasaklama, hemen bir saçmalık. Yeni Amerika olmaya özeniyorlar herhalde. Her şeyi kontrol etme çabaları gün geçtikçe daha da artıyor.
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
August 29, 2018, 08:51:19 AM

Bu çinliler sürekli gtlerinden icat uyduruyorlar bi durun arkadaş 2 yıldır sürekli sorun sıkıntı bi bunlar bi hintliler, işte nerde çokluk orda bokluk demişler.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
August 29, 2018, 10:34:02 AM

bu çin halk cumhuriyeti hükümetinin bitcoin ve tüm kripto paralarla işi bitmiyor bir türlü. en son tamamen yasakladılar kurtulduk dedik bu seferde yurt dışıylamaı uğraşıyorlar. boşuna kasmasınlar internet varsa insanlar ulaşır bir şekilde.
Pages: 1 2 3 [All]
  Print  

Jump to: