Bitcoin Forum
July 24, 2024, 11:15:56 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Hepimiz Panik Yapmadan Bu İş Çözülmeyecek  (Read 2272 times)
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
August 27, 2018, 09:24:17 PM

Zararda olmasam bir dakika durmam bırakır giderdim piyasayı. Şuan dikkatimi çeken nokta sonradan bu işlere atılan kişilerin hepsinin zararda olduğundan dolayı buralarda dolandığı.
fedoralite
Sr. Member

Activity: 548
Merit: 251

View Profile
August 27, 2018, 09:33:39 PM

Mesaj alındı hemen panik havasına geçiyorum, sosyal medyada anketlere en olumsuz cevapları verecem, her ortamda moralsizliğimi vurgulayacam o yapay zekanın canına okuyalım.
koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
August 27, 2018, 11:15:20 PM

panik satışlar oldukça önemli,  zaten balinalarında ana geçim kaynağı buralar
dr_chen
Sr. Member

Activity: 494
Merit: 250

View Profile
August 27, 2018, 11:26:06 PM

Her türlü davranışımızı çözümlemeye çalıştıkları doğru seçimler için bile seçmenin davranış kalıplarına, inançlarına göre haber sunuluyor çalışma yapılıyor, para piyasalarının bunlardan uzak olması saçma olurdu.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
beckspace
Hero Member

Activity: 931
Merit: 500

View Profile
August 27, 2018, 11:58:46 PM

Market coştu şu saatlerde, hep birden panik yapacağımızı duydular taktikleri çözdük diye saldılar piyasayı sanırım. Grin
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
August 28, 2018, 12:16:11 AM

Piyasa yapıcılarını gözünüzde çok büyütmeyin derim. Piyasaya asıl yön verenler küçük yatırımcılardır. Bu yılın başında bazı ICO projelerine 100 bin civarı başvuru olduğunu unutmayın. Envion gibi bir proje küçük yatırımcılar sayesinde 100 milyon dolar toplamaya başarmıştı.

Bu yatırımcıların çoğu ICO'lardan zarar ettiler, piyasa tarafından tokatlandılar ve şimdilik bu yüzden bekleme modundalar.
Kalemder (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1876
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
August 28, 2018, 06:21:11 AM

Market coştu şu saatlerde, hep birden panik yapacağımızı duydular taktikleri çözdük diye saldılar piyasayı sanırım. Grin

Smiley

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
August 28, 2018, 06:32:07 AM

işin biraz fantastik tarafı olan şu reddit yazarının 4 yıl öncedeki yazısına göre 2019'da 100 bin dolar olacakmış. sec onay verir de bu kadar etki eder mi emin değilim. panik yapıldıktan sonra toparlanması da baya zaman alır. 100 bine ulaşması müthiş olumlu bir haberden sonra çoğu kişinin bitcoin alımına yönelmesi ile olur ancak.

Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
August 28, 2018, 11:28:58 AM

Piyasa yapıcılar çok sabırlı insanlar onlar herşeyi tek tek düşünüp zamanı gelmeden hiç bir hamle yapmıyorlar diye düşünüyorum zamanı gelincede artık bizim için çok geç oluyor maalesef...
derameyy
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile WWW
August 28, 2018, 12:25:11 PM

neye yarayacağını idrak edemediğim ironik bir yaklaşım. kendimizi avutmayı, gaza getirmeyi bile başaramıyoruz  Grin
Stabilitelim
Member
**

Activity: 462
Merit: 14

View Profile
August 28, 2018, 12:30:20 PM

Anlaşılan o ki, piyasa yapıcılar henüz yılmadığımızın farkında.
Hala umudumuzu koruduğumuzu görüyorlar.

Herkes tamamen yılmadan da alım yapmayı ve kademeleri temizlemeyi düşünmüyorlar.

O zaman panik yapıyormuş gibi yapalım.
Umudumuz tükenmiş sansınlar.
Sonra şaaak...

Smiley

Kastım şu: Piyasa yapıcılar pozisyon belirlerken öncelikle foruma daha sonra sosyal medya ve genel medyaya bakıyorlar.
Muhtemelen anketlerle de nabız yoklayıp pisikoloji ölçümü yapıyorlar.

Bu durumda biz forumda yeterince panik yaparsak muhtemelen istedikleri hava oluşur.

Wink

(İroni ve bilgi amaçlı ifade ediyorum konuyu)

valla abi bunu bende düşündüm.Şuan sanki bizi yıldırmaya çalışıyorlar ve yılmadığımzı farkettikleri için türlü türlü yorlarla balyoz vuruyorlar.Yemin ederim şu son hafta yılmayı düşündüm Cheesy ama zor tutuyorum kendimi çıkmamak için.belkide onların zengin  o sıcak kollarına bırakmalıyız kendimizi.
atarliromantik38
Newbie
*

Activity: 266

View Profile
August 28, 2018, 12:59:15 PM

bence piyasaya panik pompalamak heralde yapılacak en kötü iş olur,  zaten çok panik bir piyasa
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1148

View Profile
August 28, 2018, 01:06:38 PM

şimdi ether satoshi bazlı düşüyor altlar ether+satoshi+dolar bazlı artıyor ama tahminime göre ether'e bi ayar çekecekler ve güzellik yapcekler gibi, o arada bir miktar prim yapmış diğer altcoinler "gaçın gaçın" formatına bürünüp tekrar bir düşüş yaşayabilir, ether'in de iyice düşmüş olan alım gücüne bir pompa gelebilir. alın size kısa vadeli bir panikatak mevzuu! sonra tekrardan ver mehteri!!! Wink

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
birfincankahve
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 4

View Profile
August 28, 2018, 01:40:23 PM

işin biraz fantastik tarafı olan şu reddit yazarının 4 yıl öncedeki yazısına göre 2019'da 100 bin dolar olacakmış. sec onay verir de bu kadar etki eder mi emin değilim. panik yapıldıktan sonra toparlanması da baya zaman alır. 100 bine ulaşması müthiş olumlu bir haberden sonra çoğu kişinin bitcoin alımına yönelmesi ile olur ancak.

bence 100k dolar olmasa da şöyle bir 50 k dolar olur hocam, rahat rahat hemde bu yaşanır
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
August 28, 2018, 01:54:06 PM

Anlaşılan o ki, piyasa yapıcılar henüz yılmadığımızın farkında.
Hala umudumuzu koruduğumuzu görüyorlar.

Herkes tamamen yılmadan da alım yapmayı ve kademeleri temizlemeyi düşünmüyorlar.

O zaman panik yapıyormuş gibi yapalım.
Umudumuz tükenmiş sansınlar.
Sonra şaaak...

Smiley

Kastım şu: Piyasa yapıcılar pozisyon belirlerken öncelikle foruma daha sonra sosyal medya ve genel medyaya bakıyorlar.
Muhtemelen anketlerle de nabız yoklayıp pisikoloji ölçümü yapıyorlar.

Bu durumda biz forumda yeterince panik yaparsak muhtemelen istedikleri hava oluşur.

Wink

(İroni ve bilgi amaçlı ifade ediyorum konuyu)

ocak ayına göre ortalama %60-70 gerisinde komple piyasa btc etheri dahil. daha ne kadar dip arıyorlar bilemıyorum ama buradan vermeyen adam zaten etherı 10 dolar yapsanda satmaz. dibin dibi olur mu tabiki olur ama suan etheri 100dolara dusursunler ether almak ıcın kavga cıkar. btc 2bin dolar olsun btc satan bulamazsın. yani arz iyice azalır. bu noktalar bence optımum arzı yakaladıkları noktalar ondan bu seviyelerde toplamaya devam ediyorlar. sahsi fikrim budur.
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
August 28, 2018, 03:29:03 PM

bir hack haberi falan çıkmazsa daha da gevşememesi lazım piyasanın. artık arzın dibine vuruldu.. q3 ü de bitirmek üzereyiz toparlanma sinyallerine başlaması lazım. zaten mining maliyeti olarak da neredeyse coğu coinde sınırlara yaklaşıldı.
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
August 28, 2018, 03:48:29 PM

Öyle şey mi olur. pes ettirdikleri kişi sayısı bizim belki de 100 katımız her şeyi bitirip bir avuç bize göz dikmemişlerdir emin olun. Zaten yavaştan piyasa normale dönmeye başladı.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
jasernity
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 4

View Profile WWW
August 28, 2018, 04:09:05 PM

bence 7000 doları hafif geçen bitcoin için yeni umutlar oluşuyor. ben 2019 yılından biraz ümitliyim. şu reddit yazarının fiyat konusundaki anlattıklarına inanmak istiyorum açıkçası. bu seneye kadar yazdıkları hep çıktı. 2019 senesinde 100 bin dolar diyor. sonraki senelerde 1 milyon falan. ama ömür boyu kriptolarda kalmayı asla istemem. gerçek paranın da bir yerde itibarı var.

traveler  |  Travel more. Pay less! Get more out of your travel.
An innovative crypto-friendly discount travel aggregation platform
Sundiego
Newbie
*

Activity: 274

View Profile
August 28, 2018, 04:16:18 PM

Ben de aynen öyle düşünüyorum, hala ortamda umutlu olan çok insan var,elindekileri bekleten çok insan var ama 2019 ortalarında çok azalacak. O zamanlar boğa şansı çok daha yüksek.
blogmute
Newbie
*

Activity: 238

View Profile
August 28, 2018, 04:28:26 PM

heralde herkesin elindeki koinleri almadan bunlar rahat etmeyecek, ama kripto para yatırımcıları da akıllı insanlar
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: